The Laugh That Brought Them Back Together 15. (konec)

7. srpna 2018 v 16:00 | Janule |  The Laugh That Brought Them Back Together
autor: Valecita


Epilog


Tom olíznul Billův dlouhý, mléčný krk a pohyboval se nad ním, až tím přinutil Billa zasténat. "Kurva."
"Ugh, Tomi. Ano," vydechl Bill, v bratrově sevření se chvěl.
Muchlovali se spolu na Tomově posteli půl hodiny poté, co nechal Georg jít Toma domů s prohlášením: "Jsi moc hyperaktivní. Potřebuješ sex, běž zavolat Billovi."
I po dvou měsících to bylo stále zvláštní, že Georg o jejich vztahu věděl a choval se ohledně celé té věci tak klidně. Ale Tom byl vděčný, nejen za to, že mu Georg odpustil jeho cestu do Rakouska, ale také za to, že byl tak chápavý a podporoval je.
Ještě spolu sex neměli a ani o tom výslovně nemluvili, ale Tom to chtěl. Ach, chtěl to už dlouhou dobu. I přesto, ta tíže viny a smyslu pro morálku mu bránila, aby cokoliv udělal. Pokaždé, když se věci mezi nimi až příliš rozžhavily, Tom si vymyslel nějakou výmluvu, které se dalo jen těžko uvěřit, aby to zastavil, ale zdálo se, že Bill to pochopil a nechal Toma být, za což byl Tom vděčný.


Nyní se však zdálo, že věci nabírají odlišný směr, jak Bill trhnul hlavou vzad a hrdelně zasténal. "Tomi…" Tom vycítil změnu nálady, ale z nějakého důvodu se nedokázal zastavit. Dál přirážel proti Billovu oblečenému tělu, až Bill zoufale svíral Tomova záda. "Kurva. Do prdele, do prdele, do prdele," vzdychal Bill a vycházel naproti Tomovým bokům svými vlastními. "Tomi."
Tom zabořil tvář do ohbí Billova krku zvlhlého potem. "Bille," zašeptal.
Bill se ostře nadechl a rukama ustálil Tomovy boky. "Zadrž."
Tom se na své dvojče podíval s rozšířenýma očima. "Omlouvám se, já…" odmlčel se. Nechtěl Billa nijak vyděsit. Koneckonců, ještě spolu nic nedělali. Dokonce ani neviděli jeden druhého nahého - ani zdaleka se k tomu nepřiblížili.
"Já - sakra, cítím se, jako by mi bylo čtrnáct, ale… už jsem byl blízko," vysvětlil Bill, tvář mu zčervenala a Tom si nebyl jistý, jestli to bylo ze studu či ze vzrušení.
Tom se přesunul z pozice nad svým bratrem a překulil se na záda, bok po boku s Billem. "Uhm…"
Bill zasténal a vyšplhal se na Toma, čímž ho překvapil. "Tomi."
"Co to děláš?" Zeptal se Tom roztřeseným hlasem.
"Chci tě vidět," vydechl Bill chraplavě. "Prosím."
"Vidíš mě," řekl Tom chabě.


Bill zavrtěl hlavou a přitiskl své boky k bratrovým, až Tom navzdory své vůli zasténal. "Já… Tomi, dovol mi tě vidět. Doopravdy."
Tom zaúpěl. "Cože?"
Bill se posadil a začal rozepínat Tomův pásek, ale byl rychle zastaven Tomovou rukou. "Tomi…"
"Já nemůžu, Bille."
Bill se zamračil. "Prosím. Už jsou to dva měsíce od chvíle, co jsme… co jsme si v tomhle udělali jasno. Já chci víc než jen tohle," řekl.
"Ale…"
"A už nechci slyšet žádné další výmluvy. Ty to nechceš?"
Tom si nebyl jistý, co Bill myslel tím to, ale našel sám sebe, jak stejně přikyvuje. Ano, chtěl, aby ho Bill viděl; ano, chtěl vidět Billa, celého; ano, chtěl cítit Billovu kůži proti své vlastní. Ale Tom byl tvrdohlavý, vždycky byl.
"Pak mě nechej," zašeptal Bill a jemně Tomovy ruce odstrčil. Pokynul mu, aby se posadil, a podařilo se mu sundat jeho obrovské tričko. Když si Tom zpátky lehnul, Bill na něj zíral.


Tom se zavrtěl. "Umm…"
Bill vzhlédl k Tomově tváři. "Ty jsi tak sexy."
Tom zrudl. "Já-" začal, ale ihned se zarazil, jakmile si Bill stáhnul své vlastní tričko a odhalil tak své štíhlé a bledé tělo.
Bill se sklonil a několikrát políbil Tomovu klíční kost. "Mmm. Sexy."
Tom se třásl. Bill byl až příliš moc; vždycky byl až příliš moc, od první chvíle, kdy jej Tom spatřil. Ať už to bylo něco fyzického nebo psychického, na tom nezáleželo. Bill byl vždy lákavá bytost. Vždy lidi fascinoval, dokonce i své vlastní dvojče. "Bille…"
Bill přejel rukama po Tomově hrudi a zvedl se, aby se mu usadil na stehnech. Poté přesunul ruce k jeho kalhotám a odstrčil Tomovy ruce pokaždé, když se jej pokusily zastavit.
"Bille…"
"Ššš." Bill byl očividně k něčemu odhodlaný, a to k tomu mít Toma nahého. Trochu se nadzvedl. "Boky nahoru."
"Bille," zkusil to Tom znovu. Zdálo se, jako by to bylo to jediné slovo, které znal - bratrovo jméno.
"Boky. Nahoru."Tom zaúpěl a poslechl. Bill měl nad ním takovou moc, že mu Tom prostě nedokázal příliš dlouho odolávat. Mohl se o to pokusit, ale Bill by vždy nakonec vyhrál. Bill se z Toma sesunul a pracoval na tom, aby mu stáhnul kalhoty a odhodil je na podlahu. Sklonil se, aby Tomovi zašeptal do ucha. "Chceš mě vidět?"
Tom se zachvěl, celé tělo měl nyní zrudlé. "Ano," řekl tiše, jen sotva šeptem.
Bill si olíznul rty a vstal, postavil se vedle postele. Rozepnul si kalhoty a nechal je spadnout na podlahu.
Tom začal vyloženě slintat. Mohl jasně rozeznat Billovu erekci přes jeho černé boxerky. "Do prdele," vydechl.
"Kdo půjde první?" Zeptal se Bill.
"Co?"
"Já půjdu první, aby ses necítil tak nepohodlně," rozhodl se Bill a pomalu si začal stahovat spodní prádlo, centimetr po centimetru, mučivou vteřinu po vteřině.
Tom chtěl zavřít oči, ale zjistil, že toho není schopen tím více, čím více Billovy mléčné pokožky bylo odhaleno. Neměl tam téměř žádné chloupky, všiml si Tom, stejně jako on sám.


Bill konečně odhalil svou erekci a Tom musel zasténat; nedokázal by zabránit tomu stenu pronikajícímu z jeho úst, dokonce i kdyby se o to pokusil.
"Bille," zašeptal Tom, všechny jeho logické myšlenky byly zapomenuty.
"Můžeš se mě dotknout, Tome." Bill si jemně přejel rukou po břiše.
Tom z postele vzhlédl ke svému dvojčeti a zavrtěl hlavou. "Ne, já… až příliš moc."
Bill uchopil Tomovu ruku do své vlastní a konejšivě ji pohladil prstem. "Chystáme se zajít ještě mnohem dál. Dotkni se mě," řekl velitelským avšak jemným hlasem.
Tom zadržel dech, zatímco Bill pohyboval jeho rukou. Tomovy prsty se dotkly Billovy horké kůže těsně pod pupíkem. "Ugh."
Bill se ušklíbl a přesunul Tomovu ruku dlaní na své břicho. "Takhle?"
Tom přikývl a odvážil se zajet prsty níž. Chtěl se dotknout, cítit, líbat, olizovat, šukat. Ale jeho mysl byla silná a v současné chvíli mu bránila udělat cokoliv víc, než se jen plaše sotva dotýkat Billovy kůže.


"Můžeš se mě dotýkat víc," řekl Bill zadýchaně.
Proč Bill tohle Tomovi dělal? Tom si přál, aby mohl přestat a aby Bill sklapnul a vzal to všechno zpátky, ale to vše mělo velmi daleko k tomu, co Tom opravdu chtěl, a tak poslechl a sjížděl svými prsty dolů, kde ucítil jen velmi nepatrné chloupky.
"Víc," vydechl Bill a chytil Tomovu ruku, aby jej navedl na špičku své erekce.
Tom, jako by byl zasažen elektrickým proudem, trhnul rukou zpátky, ale nedostal se příliš daleko, když jej Billova ruka přesměrovala zpátky k jeho erekci.
"Víc," řekl Bill znovu, tentokrát pevněji.
Tom polkl, když jej Bill přinutil pevně sevřít dlaň kolem jeho penisu. Oba vydechli. "Do prdele."
"Chci tě vidět," zašeptal Bill. Tom byl tak mimo, že se mu podařilo pouze přikývnout. Neochotně Billa pustil a vstal z postele, stáhnul boxerky a odhalil tak svou vlastní erekci, většina ostýchavosti šla stranou. Bill se podíval dolů a olíznul si rty. "Ugh, kurva," zasténal tiše a omotal ruku kolem Tomovy erekce, jemně za ni zatahal, až přinutil zasténat i Toma.


Tom se pomalu nechal dovést zpátky k posteli. Když se jeho záda setkala s matrací, Bill ho políbil. Zabroukal, zatímco Toma líbal a rukama přejížděl po jeho bocích, až se s rozkoší zachvěl. "Můžu…" začal se Bill ptát proti rtům svého dvojčete, ale nepokračoval, jelikož se začal posouvat níž a líbal Toma na krku a hrudi.
"Co?" Zeptal se Tom, který už v tuto chvíli těžce oddechoval.
"Mmm." Bill si prolíbal cestu až k Tomovu pupíku a olíznul jej. Vzhlédl na Toma. "Tomi?"
Tom na něj hleděl skrz přivřené oči. "Bille."
"Já… to chci… Chci to," řekl Bill.
Tom se na několik vteřin zamračil, ale pak mu došlo, o čem to Bill mluví, a zasténal. "Ty… sakra. My ne… to nemusíš," vykoktal. Uvnitř Tom nechtěl nic víc, než cítit Billovy rty kolem sebe a jeho jazyk, olizující a nutící Toma chtít umřít tím nejlepším způsobem, ale Tom si celou tou věcí stále ještě nebyl tak úplně jistý.
"Já to opravdu, opravdu chci, Tomi," řekl Bill nevinným, přesto zastřeným hlasem, a Tom věděl, že se tomu každým okamžikem poddá.
"Ale…" začal Tom, avšak odmlčel se, když se Bill přesunul níž a otřel se špičkou nosu o vrcholek Tomovy erekce.


Tom zasténal a zíral na své dvojče. Pokud jen dotyk Billova nosu Toma přiváděl k šílenství, Tom si nebyl jistý, jestli bude schopný přijmout více. Než mohl začít protestovat, Bill olíznul pruh od kořene až ke špičce a přitiskl proti té tvrdosti svůj piercing. "Ah, sakra."
Bill se ušklíbl. "Prosím, dovol mi to," prosil a věnoval Tomovi další zkušební olíznutí pouze špičkou jazyka.
Tom popadl přikrývku pod sebou, prohnul se v zádech a zoufale zasténal. Vzdal to. "Ano, udělej to."
Bill se na vteřinu zazubil, než jednou rukou popadl Tomův penis u kořene, a druhou jemně stiskl Tomovo stehno, až se starší dvojče se stenem zakroutilo.
Tom se zvedl na loktech a pohlédl dolů na Billa, který měl zavřené oči. "Kurva."
Bill oči otevřel a pomalu Tomův penis olíznul. "Mmm."
Tom trhnul hlavou vzad, oddal se tomu lahodnému pocitu a jen doufal, že sám sebe neztrapní tím, že se udělá během dvou vteřin.


Bylo to úžasné a naprosto děsivé, to byla Tomova směs pocitů právě v tuto chvíli. Jedna jeho část mu stále naháněla do hlavy pochybnosti, říkala mu, aby od sebe Billa odstrčil, protože tohle bylo špatné. Ta druhá část chtěla přirazit vzhůru do Billových horkých úst.
Tom však nemusel udělat nic, zatímco jej Bill bral do úst, olizoval jej a broukal přitom, jako by to byla ta nejlahodnější sladkost na celém světě. Tom hrdelně zasténal a stiskl v dlaních přikrývku; pohlédl zpátky dolů na své dvojče a viděl, jak jeho penis rytmicky mizí a objevuje se mezi Billovými rty.
"Bille… sakra, přestaň. Přestaň," zasténal Tom. Ta jeho otravná část byla očividně až příliš silná.
Bill se odtáhl a vyšplhal zpátky nahoru. Přitulil se k Tomovu krku a zřejmě vycítil jeho obavy. "Tomi, prosím." Vzhlédl k němu a dvakrát jej cudně políbil. "Pokud proti tomu budeš dál bojovat, oba budeme trpět a věř mi, že toho už bylo dost."
"Ale co když kvůli mně budeš trpět víc, když budeme spolu?"
Bill zavrtěl hlavou. "My už jsme spolu a nic špatného se nestalo. Okay?" Znovu se přitulil k Tomovu krku. "Ty tak hřeješ," zamumlal proti Tomově horké kůži. "Tome, prosím." Bill přirazil proti Tomovu stehnu a přejížděl svou erekcí po jeho nahé kůži. "Prosím."


Tom zasténal. Bojoval proti touze, kterou opravdu nedokázal zastavit. Věděl, že se nakonec vzdá a všemu poddá už ve chvíli, kdy začal ke svému dvojčeti mít tyto hluboké city. "Jsi si jistý, že toho nebudeš litovat?"
Bill olíznul Tomův krk, až se zachvěl. "Nikdy," řekl a přejel rukou po Tomově boku.
Tom zasténal a přikývl. "Dobře, dobře," zašeptal a otočil se, přitlačil Billa jemně na záda a položil se na něj. Líbali se snad celé hodiny, ale byly to pouhé minuty, dokud oba nelapali po dechu a jejich vzrušení nebylo tak velké, až hrozilo, že oba vyvrcholí, aniž by se jeden druhého pořádně dotkli. Bill se prohnul v zádech a nechal Toma na chvíli převzít kontrolu, nehty opatrně zarýval do Tomových zad, aniž by mu poškrábal kůži.
"Tome," napůl vydechl a napůl zasténal. "Tomi… měli bychom… ugh."
Tom zpomalil své pohyby a podíval se dolů na své dvojče. "Mmm?"
Bill se podíval zpátky na Toma, hruď se mu prudce zvedala. "Měli bychom… měli bychom to udělat."
Tom vzdychl a v duchu zaklel nad svýma třesoucíma se rukama. Byl tak nervózní, bojoval sám se sebou, bojoval s Billem. "Já to chci taky. Ale…" odmlčel se.


Bill zasténal, zvedl své boky proti bratrovým, až jej přinutil zalapat po dechu. "Tome, já to chci. Chci to stejně tak moc, jako to chceš ty - tím jsem si jistý." Bill zvedl ruce kolem Tomova krku a podíval se mu zpříma do očí. "Prosím."
Tom zaklonil hlavu, měl tak blízko k tomu, aby se vzdal. "Bille…" zašeptal, ale nepokračoval.
"Dotkni se mě," zašeptal Bill do Tomova krku a lehce se zavrtěl.
Tom se zachvěl a lehce se dlaní otřel o Billův zadek, jemně jej navzdory všemu stiskl. "Kurva," zasténal. Jen sotva se jej dotýkal, ale ten pocit Billovy kůže v jeho dlani byl nebeský.
"Ano," sykl Bill a přesunul ruce k Tomovu obličeji, aby jej přinutil se na něj podívat. "Chceš víc," řekl Bill, a tím proti tomu nemohl nic říct.
Tom chtěl všechno, chtěl zajít až do konce, ale… "Přestaň," zakňoural.
"Tomi," zasténal Bill. Jeho erekce Billa šťouchala do břicha a zanechávala na něm vlhké obrazce. "Prosím, dotkni se mě. Dotkni se mě, dotkni se mě, dotkni se mě," opakoval Bill stále dokola, jednou rukou našel Tomovu dlaň, stiskl ji a nasměroval ji ke svému penisu.


Tom zavřel oči a zavrčel. Znělo to animalisticky, zcela frustrovaně. Jeho dech se zrychlil a on znovu otevřel oči, aby spatřil Billovy tmavé. Měly v sobě žár, který v nich Tom ještě nikdy neviděl. Bill přesunul Tomovu dlaň ke svým ústům a vsál dva prsty. Zasténal kolem nich a Tom jej následoval. "Co…"
"Ššš," utišil jej Bill, když si prsty z úst vytáhl. Tom polkl, když Bill přesunul jeho ruku ke svému zadku.
"Bille," pronesl Tom napjatým hlasem.
"Strč je dovnitř, Tomi. Prosím, chci je cítit uvnitř," řekl Bill, hlas měl zastřený a tak svůdný, že to Tom cítil až ve špičce svého penisu.
"Tohle není - zatraceně - fér," stěžoval si Tom, ale nechal Billa, aby mu pomohl zatlačit jeden prst až po první kloub. Tom necítil žádnou překážu; ve skutečnosti to bylo, jako by Billovo tělo samo vtahovalo prst dovnitř, jako by chtělo být dotčeno na místech, kde se Billa nikdo nedotknul už tak dlouho.
"Kašlu na to, co je fér, já tohle chci," zasténal Bill, trhnul hlavou vzad a pohyboval přitom boky. "A ty to chceš taky."


Když byl Tomův prst v Billově těle usazený až po poslední kloub, roztřeseně vydechl. Pohyboval s ním kolem čistě instinktivně, a Bill hlasitě sténal. Tom měl pocit, že mu jeho penis brzy exploduje, když slyšel, jak jeho bratr vydává ty lahodné zvuky. Chtěl je slyšet po zbytek svého života.
"Prosím, Tomi," zakňoural Bill, a Tom na něj jen zíral. Bill vypadal naprosto étericky, jako sexuální božstvo. Hruď a krk se mu leskly potem a Tom přísahal, že za celý svůj život neviděl nikoho vypadat tak dokonale k sežrání. Jak se mohl Tom kontrolovat, když jeho bratr vypadal takhle? Nemohl; ne, když se jeho prst uvnitř Billa zkroutil a přinutil jej zasténat tak hlasitě, až si Tom pomyslel, že jim brzy spadne celý byt. Ne, když se Bill kroutil a hluboce jej líbal, přejížděl přitom svým piercingem přes patro Tomových úst; ne, když Bill vzdychal proti Tomovým rtům a vydával malé, kňouravé zvuky, které Tom cítil všude. Zvonily mu v uších čistě a jasně. A čisté a jasné to bylo: Tom tohle chtěl. Potřeboval to tak moc, že pokud něco rychle neudělá, tak přijde o rozum.


Tom Billa několikrát cudně políbil na rty. "Miluju tě," řekl proti Billovým rtům, nejradši by jej celého najednou zhltnul.
"Taky tě miluju. Kurva," zasténal Bill a znovu zalapal po dechu, když se Tom zvednul do sedu a zvedl Billovy nohy, až se kolena dotkla jeho hrudi. "Tome," vydechl.
Tom si olízl rty a zvedl si prsty zpátky k ústům, hladově je vsál a ochutnával Billovu chuť. Byla čistá a tak, tak sexy. "Ty…" odmlčel se, ani nevěděl, co vlastně chtěl říct.
Bill zaklonil hlavu. "Prosím," vydechl, z hlasu mu odkapávala potřeba a sex a láska a syrové emoce.
Tom si nemohl pomoct. Rychle zatlačil oba vlhké prsty zpátky do Billa. Pohyboval s nimi kolem a miloval, jak se kolem nich v podivných intervalech stiskávaly svaly. Připravovalo jej o rozum, že to trvalo pouhé dvě minuty, než byl Bill zcela uvolněný a připravený Toma přijmout. "Tomi."
Tom zpomalil a zíral na Billovo tělo roztažené na posteli. Oči měl zavřené, hruď se mu prudce zvedala a vlasy měl rozcuchané, ale Tomovi se sevřelo srdce. Bill byl ta nejkrásnější a nejvíce sexuální bytost, jakou kdy viděl. Vytáhnul prsty, až Bill s protestem zakňoural, a sklonil se, aby Billa jemně, ale hluboce políbil. "Když se Tom odtáhl, vzdychl. "Miluju tě."
Billův dech byl rychlý, ale pravidelný. "Prosím," zaprosil unaveně.
"Ano," vydechl Tom a definitivně se s tím otravným hlasem ve své hlavě rozloučil. Udělá to. "Ano."


Bill si přitáhnul Tomovo zpocené tělo ke svému vlastnímu, stiskl ho a líbal Tomovu tvář. "Miluju tě, miluju tě, miluju tě."
Tom se usmál. "Potřebujeme…"
"Běž," řekl Bill a Toma pustil. Ten jen rychle přikývnul a rozběhl se do koupelny. Srdce mu zběsile bušilo a v té rychlosti mu několik lahviček s krémy spadlo. Jednu náhodně popadl, ani se nestaral, jestli to bylo něco drahého, a rozběhl se zpátky do ložnice.
Bill na něj čekal a na tváři měl dech beroucí úsměv.
Tom se zastavil u nohou postele a roztřesenýma rukama si přitiskl lahvičku k hrudi. "Já…"
"Pojď sem," řekl Bill. Tom polkl a přikývl, nohy měl z nějakého důvodu jako dřevěné, ale s potřesením hlavy vyšplhal zpátky nad Billovo tělo. Bill roztáhl nohy a vzdychl. "Tomi," zavolal. Tom přikývl a odšroubovával víko, lahvička mu přitom málem spadla. Byl tak zatraceně nervózní. "Je to v pořádku," zašeptal Bill a konejšivě přejel rukou po Tomově paži.


Tom se usmál a přikývl, snažil se uklidnit své nervy. "Okay." Nanesl si trochu krému do dlaně a nasměroval ho k Billovu vstupu, kde jej rozetřel. Bill zasyčel a Tom vzhlédl. "Jsi v pořádku?"
"Studí," řekl Bill s úšklebkem na tvář. "Je to v pořádku."
Tom na vteřinu zaváhal, ale brzy se vzpamatoval a přikývl, nanesl si do dlaně více krému a rozetřel ho na svůj penis. Sykl. "Ach, máš pravdu. Studí."
Bill se usmál a popadl Toma za ramena. "Udělej to," řekl jemným, ale velitelským hlasem.
Tom přikývl a zhluboka se nadechl. Tohle bylo ono. Tohle byla chvíle, které se Tom obával, a zároveň na ni čekal už tak dlouho. Bude se milovat se svým bratrem, konečně.
"Jsem připravený," zašeptal Bill.
Tom vydechl, a začal jemně pronikat do těla svého dvojčete. Billovo horko jej začalo centimetr po centimetru obklopovat a Toma to připravovalo o dech. Bylo to tak žhavé a tak dokonalé, lepší, než si to kdy Tom představoval. Na vteřinu se zastavil a přidržel se Billových ohnutých kolen. "Víc," zašeptal Bill, čímž přerušil to ostré ticho, kterého si Tom ani nevšiml.
"Ugh," zasténal Tom a přikývl. Zatlačil ještě o něco více, dokud nebyl plně uvnitř. "Jsem…"
"Tomi, jsi uvnitř. Jsi… Tomi," řekl Bill. Nedávalo to žádný smysl, ale Tomovi to bylo jedno. "Pohni se. Prosím, musíš se začít hýbat."


Tom se bál, že to bude až příliš, ale stejně se rozpohyboval. Přirážel pravidelně, až příliš jemně, a Bill zasténal. "Okay?"
"Jen…" Bill se odmlčel. Tom dokázal říct, že cítí nepohodlí.
Tom se na okamžik zastavil a zvedl si Billovy kotníky na ramena, aby tak Billovi dopřál pohodlnější úhel. Znovu se začal pohybovat a užíval si to horko kolem svého penisu. Miloval každý příraz a v duchu sám sobě nadával, že se nevzdal už dříve.
Bill vykřikl, když Tom změnil úhel svých boků a přirazil na to správné místo. "Bille?"
"Kurva, nepřestávej, nepřestávej!" Vykřikoval Bill, rukama vystřelil vzhůru, aby se zachytil čela postele. Billovo sténání způsobovalo v Tomově žaludku příjemné víření, příjemně mu z toho mravenčilo až v palcích na nohou. Bylo to tak dobré, tak perfektní. Bylo jasné, že už je Bill blízko, a zatraceně, Tom byl blízko taky. Tom popadl Billovy nohy a položil je zpátky dolů, roztáhl je. Jednou rukou přidržel Billovo koleno a druhou popadl Billovu erekci.


"Sakra, Tomi," zasténal Bill hlasitě a vykřikl, když jej Tom začal rychle honit.
"No tak, Bille. Tak pojď, pojď, pojď," pronášel Tom tiše.
"Ah!" Bill hlasitě vykřikl a vyvrcholil na Tomovu ruku i své vlastní břicho.
Tom Billa dál hladil, trochu se svými pohyby zpomalil, když se Billovo tělo kolem jeho penisu sevřelo. "Bille…"
Bill lapal po dechu a přitáhl si Toma pro hluboký, vlhký polibek. "Uvnitř mě."
Tom zakňoural proti Billovým rtům a po chvíli vykřikl a vyvrcholil hluboko uvnitř Billova těla.
Jakmile následky orgasmu odezněly, Tom se od Billa odtáhl a těžce dopadl na postel vedle něj. "Mmm."
Bill se usmíval a schoulil se vedle Tomova zpoceného těla.
Několik minut zůstali potichu a užívali si příjemnou únavu. Ta chvíle byla dokonalá, rozhodl se Tom. Poté, co sám proti sobě tak dlouho bojoval, nyní nelitoval ani jediné chvíle z tohoto dne.


"Tome?"
"Hmm?"
Bill se zavrtěl. "Přemýšlel jsem… no. Jelikož pořád přicházíme a odcházíme, však víš. Tvůj byt, můj byt…" Tom se k Billovi otočil. "Nastěhuješ se ke mně?" Řekl Bill nakonec. Tom zamrkal. "Totiž, pokud ne-"
Tom ho přerušil hlubokým polibkem a přisunul se blíž. "Ano."
Tentokrát několikrát zamrkal Bill. "Opravdu? Ano?"
Tom se usmál. "Ano."
Bill se zazubil a znovu Toma políbil. "Miluju tě," zašeptal proti Tomovým rtům.
"Taky tě miluju," odpověděl Tom.
Bill hlasitě vyjekl a vrhnul se Tomovi do náruče, až na něj úplně vyšplhal. "Oomph!"
"Bille!"
Bill se rozesmál. "Co?"
"Ty jsi taková holka," zavtipkoval Tom a pohladil bratra po zádech.
"Ale ty to miluješ."
"Ano," řekl Tom a políbil Billa na rty.
"A miluješ i mě," řekl Bill s úsměvem.
Tom si spokojeně povzdechl. "Ano. Ano, miluju."
A Tom věděl, že to bude fungovat. Měl ve svém životě Billa, co ještě více mohl chtít?


KONEC


autor: Valecita
překlad: Zuzu
betaread: J. :o)


original
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Blackfish Blackfish | E-mail | 7. srpna 2018 v 20:02 | Reagovat

Nádhera, nádhera, nádhera!!! Krásné zakončení skvělé povídky! Moc jsem si tuto povídku užila a opravdu hodně mě bavila avždy jsem netrpělivě čekala, až se tu objeví další díl.
Moc děkuji Zuzu za skvělý překlad a autorce za výborný námět na povídku, prostě třemi slovy úžasně sexy roztomilé! ;-)

2 Karin Karin | 8. srpna 2018 v 20:46 | Reagovat

Krásné moc dík za překlad.***************

3 Evča Evča | E-mail | 9. srpna 2018 v 19:17 | Reagovat

[1]: souhlasím,ještě jednou díky za překlad.

4 Jasalia Jasalia | 19. srpna 2018 v 20:33 | Reagovat

Jáj, chudák Tom. Ten by sa hádam s Billom ani nemiloval, keby ho Bill neprinútiť, xi. Našťastie Bill je tvrdohlavejší a Tom mu zas nedokáže nič odmietnuť. Hádam mu už teraz nebude jeho svedomie robiť problémy a on bude poctivo plniť všetky Billove potreby, 😎 Ďakujem za dokonalý preklad úžasnej poviedky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama