Springtime Beauty 11. (konec)

10. června 2018 v 16:00 | Janule |  Springtime Beauty
autor: Skebe-Neko


Tulipány jsou fialové


O dva měsíce později


Simone se dívala skrz okno na svého syna, který stál s Billem po boku na balkoně, oba měli mezi prsty zapálenou cigaretu. Tom měl na rtech široký úsměv, zatímco něco vykládal černovlasému muži, který nadšeně kýval hlavou. Oba dva se zasmáli, ale Simone netušila, co jejich smích způsobilo. Pořád byla neskutečně šťastná z toho, že Tom skončil s Billem a Amalda nebyla nic jiného než jen historie.
Pár týdnů poté, co se Tom s Amaldou rozešli, Simone s Gordonem pomohli svému synovi odstěhovat zbytek jeho věcí z dívčina apartmánu. Celý apartmán byl zaplněn krabicemi. Amalda se z apartmánu také stěhovala pryč, protože byl příliš drahý pro jednoho člověka. Bylo očividné, že situace byla všem zúčastněným nepříjemná. Bill chtěl Tomovi se zbytkem jeho věcí pomoct, ale Tom si myslel, že by to akorát mezi jím a Amaldou způsobilo ještě větší napětí, kdyby do apartmánu přišel i černovlásek. Bill tedy prohlásil, že se nebude plést do cesty, ale trval na tom, že až si Tom najde nový apartmán, pomůže mu s nastěhováním.


O pár týdnů později si Tom našel malé studio s ucházejícím nájmem a Bill mu pomáhal se nastěhovat. Dredáč a Gordon, s pomocí Tomových přátel, kteří také přišli přiložit ruku k dílu, odnosili těžší věci, zatímco Bill se Simone v apartmánu uklízeli a aranžovali nový nábytek. Večer, když všichni odešli a Bill s Tomem zůstali sami, Tom zavěsil na zeď první obraz: repliku malby, kterou mu Bill dal minulé léto. Bill byl tak ohromený a šťastný, že vyskočil na nohy, aby Toma obejmul hned poté, co obraz visel na čestném místě. Tu noc černovlasý muž přespal v Tomově novém apartmánu a společně pokřtili všechen nábytek a každý kousek podlahy a zdi. Bylo více než jasné, že následující den měl Bill nějaké problémy s tím, aby dokázal v práci sedět na židli, a zároveň necítil žádnou bolest.


Bill už také strávil s Tomem a jeho přáteli jejich chlapeckou noc. Tomova lepší polovička byla jediným pozvaným partnerem, jelikož byl také muž. Zprvu bylo pro Tomovy přátele těžké zvyknout si na to, že jejich kamarád randí s mužem, jelikož se Tom vždycky prezentoval jako heterosexuál. Nikdo z nich ale neměl nic proti jejich vztahu a i přes věkový rozdíl si s Billem všichni sedli. Také to vypadalo, že se Tom díky Billovu vlivu trochu zklidnil. Častokrát se stalo, že když měl Tom volno, rozhodl se, že ho stráví raději s Billem doma, než aby se šel opít a obcházet všechny bary ve městě.
Pro Toma bylo úžasné, že je konečně ve vztahu, který není plný křiku a hádek. Samozřejmě, že občas měli nějaké neshody a párkrát se i pohádali, ale nebylo to zdaleka takové jako s Amaldou. Bill ho nesekýroval za každou prkotinu, ani se nesnažil v Tomovi vyvolat pocit viny, když chtěl jít na party a on ne.
Dredáč se už seznámil téměř se všemi Billovými přáteli. Všichni byli skutečně šťastní, že se na Billa konečně usmálo štěstí. Bob byl jediným, který nechtěl s Tomem trávit příliš mnoho času, jelikož si myslel, že je příliš mladý a nedospělý. Tom si z názoru Billova kamaráda nelámal hlavu. Klidně ignoroval Bobovy pichlavé komentáře a nijak nad nimi nepřemýšlel, obzvlášť poté, co mu Bill řekl o Bobově stresující práci.


Pár vkročil zpátky dovnitř a Simone se na ně široce usmála.
"V obýváku je kafe," řekla žena. Trojice se společně vydala do obýváku, kde seděl Gordon a upíjel ze svého šálku.
"Jak je na tom plánování té vaší dovolené?" zeptal se poté, co se všichni posadili.
"Docela dobře," odpověděl Bill s úsměvem. "Koupili jsme letenky a zaplatili hotel."
"Bylo ale pěkně těžké vybrat let, protože tady princezna potřebuje velké zavazadlo, příručák očividně nestačí," řekl Tom, protočil oči a zazubil se. Bill zafuněl, ale koutky pusy se mu kroutily do malého úsměvu.
"Samozřejmě, že ho potřebuju! Mám všechny možné spreje a lahvičky, které se nevejdou do jednoho uzavíratelného sáčku," odpověděl černovlasý muž a protočil oči. "Rozhodli jsme se vzít jeden velký kufr a dvě příruční zavazadla. Věřím tomu, že se do toho vejdeme i se všema nakoupenýma suvenýrama."
"Jak zvládnete týden v Itálii?" zeptala se Simone a povytáhla obočí. "Tom neumí italsky ani slovo."
Dredáč vyplázl na matku jazyk. "Ne, já ne, ale Bill ano," odpověděl a pokrčil rameny. "Já se pokusím vystačit si s angličtinou."
Simone zmateně otevřela pusu dokořán. "Mluvíš italsky?" zeptala se Billa. Černovlásek přikývl.
"Jo. Mluvím italsky, anglicky, samozřejmě německy a trochu francouzsky. Znám pouze základy španělštiny, ale plně rozumím," odpověděl a skromně pokrčil rameny.
"Oh, kde ses naučil tolik jazyků?" zeptal se Gordon užasle. Bill se trochu nepohodlně zazubil.
"Hodně jsem cestoval po Evropě a vždycky jsem se rád učil," odpověděl a našpulil rty.
"Tome, máš přítele s talentovaným jazykem!" výskla Simone nadšeně. Svým výrokem oba chlapce rozesmála.
"Jo, to rozhodně mám," odpověděl dredáč a významně se na svého přítele podíval.


Bill se zazubil a skousnul si ret, sklopil pohled. Nebylo žádných pochyb, že Tom narážel na aktivity, které prováděli v posteli, a na to, jak dobře kouřil. Byla tady jedna věc, kterou pár během prvních pár měsíců, co byli spolu, provozovali skutečně hodně a nevypadalo to, že se to brzy změní: sex. Muži strávili mnohem více času v Billově jednopokojovém apartmánu než v Tomově studiu, a sex byl součástí jejich každodenních aktivit. Bill si všiml, že Tom byl ještě nenasytnější než minulé léto. Ne že by mu to vadilo; vlastně bylo pěkné strávit hodiny a hodiny pod přikrývkami a dopřávat potěšení tomu druhému minimálně stejnou měrou, jako ho dostávat.


Simone se široce usmála, když sledovala, jak její syn komunikuje se starším mužem. Bill mu sem tam poslal úsměv a Simoně se chtělo křičet radostí. Nikdy neviděla svého syna tak šťastného, jako byl nyní s černovlasým mužem. Bylo jasné, že Bill je pro Toma skutečně dobrým partnerem. Gordonovi bylo naprosto jedno, zda je Tom ve vztahu s jiným mužem. Dredáčův otec nikdy nebyl homofob. Byl jednoduše rád, že je jeho syn šťastný, a Bill vypadal jako milý mladý muž.


Bill s Tomem odešli až v osm večer. Ve společnosti Tomových rodičů strávili dobrých pár hodin a Billovi se dokonce podařilo naučit ostatní pár slov italsky. Nyní Tom uměl říct italsky děkuju, omlouvám se a zeptat se, kde jsou toalety.
Tom pohladil Billa po rameni poté, co se chlapci posadili na sedačky v autobusu, který je vezl k Billovu apartmánu. Starší muž si opřel hlavu o jeho rameno.
"Nemůžu se dočkat naší dovolené," řekl s nadšeným úsměvem na rtech. Tom se zasmál a vtiskl Billovi polibek do tmavých vlasů.
"Ani já," odpověděl a vydechl. "Prý mají dobrou pizzu."
Bill vybuchl smíchy. "Myslíš ty někdy na něco jiného než na jídlo?" zeptal se a na chlapce se podíval. Tom se zazubil a zahýbal obočím.
"Jo," odpověděl. "Víš, přemýšlím i o jiných věcech než jen o jídle."
Bill zčervenal a zasmál se. "Tome, tady ne," řekl a významně se na svého přítele podíval. "Až budeme doma, můžeš dělat i něco jiného, než na mě pouze myslet."
Tom si skousnul ret a zvedl Billovu hlavu ze svého ramene, aby ho políbil. "Tak teď se vážně nemůžu dočkat, až budeme u tebe," řekl chraplavým hlasem proti černovláskovým vlhkým rtům. Bill se na něj zazubil.


*


Tom přitiskl Billa na bílou zeď hned poté, co vkročili do Billova apartmánu. Vášnivě ho líbal a svlékal mu oblečení. Bill vykřikl slastí, také Toma svlékal a snažil se, jak jen mohl, aby mu oplácel vášnivé polibky. Poté, co Tomovo tričko leželo na zemi, Bill omotal kolem Toma paže a pravou nohu, čímž si ho přitiskl blíže ke svému vlastnímu tělu. Tom zasténal, cítil proti svému rozkroku Billovu tvrdnoucí erekci, která byla ještě stále ukrytá v jeho kalhotách. Silněji přitlačil Billa na stěnu a sjel mu rty na krk, zatímco se mu snažil rozepnout kalhoty.
Netrvalo dlouho a oba muži byli nazí. Tom hlasitě sténal, zatímco se třel o Billovu erekci svojí vlastní. Nyní to bylo mnohem lepší, jelikož ani jeden neměli oblečené džíny. Tom Billa chytil pod zadkem, nadzvednul ho a Bill mu okamžitě omotal obě nohy kolem pasu.


"Tome," zasténal Bill. Dredáčovy rty se nacházely na jeho krku, kde sály a okusovaly jeho bledou pokožku. "Chci tě!"
Tom zavrčel a pravou ruku, kterou svíral Billovo pravé stehno, přesunul na jeho zadek a bez přemýšlení do něj zasunul dva prsty. Bill hlasitě vykřikl a přitáhl si Toma ještě blíž.
"Ano!" zalapal po dechu a přivřel oči. Dredáč do něj přirazil prsty hlouběji.
"Potřebujeme-"
"Ne, nepotřebujeme," skočil mu do řeči Bill a vášnivě ho políbil. Ráno měli tolik sexu, že Bill věděl, že do něj může Tom vstoupit, aniž by použili lubrikant. I tak bylo ale úžasné vědět, že Tom pokaždé myslel na jeho pohodlí. Pokaždé, když měli sex nasucho, byl to Billův nápad a Tom byl ten, který se několikrát ujistil, že si je tím stoprocentně jistý.
"Seš si jistý?" zalapal po dechu Tom. Černovlasý muž se široce usmál proti rtům mladšího chlapce a přikývl.
"Jo," řekl. "Ošukej mě."
Tom se prudce nadechl a vytáhl prsty z Billova těla, jen aby mohl nasměrovat svůj tvrdý penis proti jeho vstupu. Bill se bouchnul hlavou do stěny, když ji zaklonil poté, co do něj Tom na jeden příraz přirazil.
"Oh!" vykřikl hlasitě a zaryl nehty do chlapcových ramen.
"Bolí to?" zeptal se Tom hrubým hlasem. Bill zalapal po dechu a zasmál se, chytil Toma za tvář. Prsty přejel po jemné pokožce a zamilovaně se podíval do jeho tmavých očí.
"Ne," řekl a políbil dredáčovy jemné rty, nohama si ho k sobě tisknul. Tom zavrčel a stiskl jeho stehna, rozpohyboval se. Bill zasténal.


Netrvalo dlouho a černovlasý muž se začal chvět a škemrat o svůj orgasmus, Tom ale neměl v úmyslu, aby mu ho dopřál u stěny, o kterou se opíral zády. Vystoupil z mužova těla, který na něj zíral s vyvalenýma očima.
"Tome, byl jsem tak blízko!" lapal po dechu. Tom ho postavil na nohy.
"Já vím," zazubil se Tom a zahýbal obočím. Postrkoval staršího muže do obýváku, kde ho opřel o opěrku pohovky. Nyní Bill tedy ležel horní polovinou těla na pohovce, zadek měl ve vzduchu a chodidla na zemi. Tom ho chytil za půlky, roztáhl mu je od sebe a jedním hladkým přírazem do něj opět vklouznul. Bill vykřikl a zaryl nehty do tmavých polštářů.


"Oh, drahý Bože!" vykřikl černovlásek, když do něj Tom přirážel rychle, tvrdě a s každým přírazem zasáhl jeho prostatu. V okamžiku, kdy se Bill začal chvět a byl opět blízko svému vrcholu, Tom zvolnil tempo a přirážel všude možně, jen ne na mužovu prostatu. Bill nespokojeně zaúpěl a snažil se najít tu správnou polohu, při které by dostal špičku Tomova penisu přesně tam, kam chtěl. Dredáč se zasmál a pohladil muže pod sebou po zádech. Při sexu si nejvíce užíval, když mohl černovlasého muže škádlit. Když byl Bill blízko svému vrcholu, potřeboval pouze pár dotyků, zatímco Tom pokaždé vydržel mnohem dýl. Samozřejmě, že s pár správnými pohyby donutil Billa hlasitě křičet, ale chlapcova výdrž byla mnohem lepší než jeho, jelikož byl mladší. Z tohoto důvodu miloval Billa vydráždit k orgasmu, ale těsně před jeho vrcholem téměř pokaždé ubral na tempu. Většinou těsně před koncem byl Bill mnohem submisivnější a slíbil by Tomovi, že mu snese modré z nebe, pokud mu dovolí vyvrcholit. Nyní tomu nebylo jinak.
Bill stáhnul svaly kolem dredáčova penisu a prohnul se v zádech. Přes rameno se na Toma prosebně podíval.


"Tome, prosím," zalapal po dechu. Dredáč do něj tvrdě přirazil. Tom si skousnul ret, díval se na muže pod sebou. Billovy oči byly ztmavlé chtíčem, tváře měl růžové, pot mu stékal po čele a rty měl vlhké a červené, tak moc lákavé k políbení. Dredáč se položil na Billova záda, dlaněmi jemně přejížděl po jeho hrudníku. Vyhledal jeho rty svými vlastními a vášnivě je políbil, zatímco začal prudce přirážet. Bill zalapal proti jeho rtům po dechu.
"Prosím," vydechl mu do rtů. Tom zamručel a narovnal se. Zaujal lepší pozici za Billem, začal přirážet tvrději, s každým přírazem zasáhl jeho prostatu.
"Ano, ano, Tome!" vykřikl Bill, pod Tomovým tělem se chvěl. Tom se zazubil, omotal prsty kolem Billova penisu a začal ho honit. Bill hlasitě křičel.
"Udělej se pro mě," vydechl Tom Billovi do ucha, když se opět přitiskl horní polovinou těla na jeho záda. Bill nepotřeboval další pobídnutí; hlasitě vykřikl a vyvrcholil na své břicho a tmavou pohovku. Tom zalapal po dechu, když cítil, jak se Bill kolem jeho erekce téměř bolestivě stáhnul. Dredáč hlasitě vykřikl a v polovině přírazu vyvrcholil do Billova těla.


Páru chlapců se podařilo dostat do ložnice, kde hned padli do postele. Bill se uvelebil v objetí Tomových paží a prsty přejížděl po jeho lepkavém hrudníku.
"Do prdele," vydechl proti zpocené kůži a políbil chlapce na rameno. Tom se zasmál a políbil Billa na čelo.
"Chtěl jsi to," vydechl. Černovlásek přehodil levou nohu přes Tomovy a více se k němu přitiskl.
"Jsem tak rád, že mám letní dovolenou," vydechl a pohladil chlapce po hrudníku. "V žádném případě bych zítra nedokázal sedět u svého stolu. Pravděpodobně si brzy budu muset koupit takový ten polštář ve tvaru donutu, protože mě vždycky šukáš tak tvrdě, až to druhej den bolí."
Tom se zasmál a pohladil Billa po rameni. "Nemůžu za to, že seš tak sexy," zamručel. "Jak bych tě mohl nešukat?"
Bill se zasmál a se šťastnýma jiskrama v očích se díval do chlapcova obličeje. "Nestěžuju si," řekl a povytáhl obočí.


Tom se usmál a jemně Billa políbil. Nikdy nebyl takhle moc šťastný. S Billem bylo všechno správné. Ani jejich hádky nenutily Toma myslet na to, že by muže opustil. Věděl, že nakonec bude vše stát za to. Nyní věděl více než kdy dřív, že on a Bill k sobě patří. K tomu, co mezi sebou nyní měli, vedlo pouze jedno léto a jedno zrušené zasnoubení.


Netrvalo dlouho a Bill usnul, zatímco Tom byl pořád vzhůru. Hladil muže vedle sebe po lepkavé kůži a z okna se díval do letní noci. Nemohl se dočkat jeho a Billovy první společné dovolené v Itálii. Bill už Itálii navštívil, ale pro Toma to bude poprvé. Byl ohledně jejich dovolené nervózní, ale zároveň neskutečně nadšený. Obejmul spícího muže a zabořil obličej do jeho černých vlasů. Nasál jeho vůni a široce se usmál. Opět tady bylo léto.


KONEC


autor: Skebe-Neko
překlad: Catherine
betaread: J. :o)
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Iwuanka Iwuanka | 10. června 2018 v 20:06 | Reagovat

Ach dievcata a mame tu koniec. Naozaj nadherny koniec. Som nadmieru spokojna.

Ospravedlnujem sa za mensiu necinnost na blogu ale v mojom zivote nastala velka zmena a este stale sa ju snazim spracovat a pripravit sa na zmenu. :-)

Billovi a Tomovi prajem prijemnu dovolenku v Taliansku a nekonecne leto. :-* milujem tuto poviedku. Prvu aj druhu seriu.

2 Jasalia Jasalia | 12. června 2018 v 20:01 | Reagovat

Tak Tom nakoniec dostal rozum a zariskoval. A urobil dobre. Bill si zaslúži, aby bol už len s ním a nevymíšlal blbosti. Ďakujem za poviedku; užila som si ju.

3 Evča Evča | E-mail | 13. června 2018 v 9:11 | Reagovat

Nevím co říct,jsem šťastná,že Tom si uvědomil,že Bill je ten s kterým má být.Obě řady byli nádherné a řadí se k mým nej povídkám. Díky moc za překlad.

4 Karin Karin | 17. června 2018 v 22:13 | Reagovat

Jsem moc rada že Tom konečně pochopil co pro něj Bill znamená krásna povídka moc dík za překlad.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama