Springtime Beauty 10.

3. června 2018 v 16:00 | Janule |  Springtime Beauty
autor: Skebe-Neko


Narcisy jsou žluté


Tom hodil Billa na širokou postel a okamžitě zaútočil na jeho rty.
"Tome, znamená to, že-"
"Jo," vydechl Tom, aniž by Billa nechal dokončit větu. "Jsem tvůj. Celý jsem jen tvůj."
Bill spokojeně zamručel proti chlapcovým rtům a začal ho svlékat. Netrvalo dlouho a oba byli nazí, leželi v bavlněných peřinách a bez sebemenší přestávky se líbali.
Bill přejížděl bříšky prstů po Tomově horké kůži a zalapal po dechu, když mu dredáč začal pokládat vášnivé polibky na krk. Chlapec mu na jemné kůži vytvářel zubama značky, aby si ho označil za vlastního. Neměl daleko k úsměvu, když si pomyslel, že nyní je Bill skutečně jen a jen jeho. Neměl ho pouze půjčeného na jednu noc. Zničehonic se začal smát, což černovlasý muž samozřejmě nepřehlédl.
"Co?" zeptal se Bill, v jeho hlase byl znát úsměv. Tom se mu podíval do očí a zeširoka se usmál.
"Jsi můj," řekl a přitiskl rty na Billovy. Starší muž se zasmál a Toma si k sobě přitiskl.
"Jo, jsem," odpověděl proti dredáčovým rtům. Tom zamručel a rty opět sjel na Billův krk. Bledé pokožce věnoval extra pozornost, než se přesunul na mužův hrudník. Mezi rty vsál propíchnutou bradavku a hladově ji obkroužil jazykem. Starší muž vykřikl.


Bill zabořil prsty do chlapcových dredů a vytáhl mu z nich gumičku, která je držela pohromadě. Dlouhé dredy spadly na černovláskův hrudník a on za ně jemně tahal. Tom si přehodil dredy přes levé rameno, aby mu nebránily v pohledu na tělo muže, který pod ním ležel. Pustil bradavku a zvedl pohled k muži, který si hrál s jeho dredy.
"Měl bys je nosit volné častěji," řekl černovlásek a zatahal za dred, který držel mezi palcem a ukazovákem. Tom se zasmál.
"Dobře," odpověděl jednoduše a políbil Billa na rty. "Ale jen ve tvojí přítomnosti."
Bill se zasmál a pročesal chlapcovy dredy prsty. Poté chytil jeho obličej do dlaní a pohladil ho po jemných tvářích. Tom se široce zazubil, když sledoval muže pod sebou. Billovy rty se také zkroutily do úsměvu. Byl tak moc šťastný, až se mu chtělo smát. Nicméně smích se momentálně nehodil, takže na Toma pouze zamilovaně zíral.


Bill po chvíli omotal nohy kolem Tomova pasu a přetočil se s ním, takže nyní byl nahoře on. Přitiskl rty na chlapcův krk a jemně přejížděl prsty po horní polovině jeho těla. Dredáč zhluboka vydechl a zavřel oči. Chyběly mu Billovy rty na jeho kůži. Starší muž si všímal všech Tomových reakcí a chtěl mu způsobit tu největší rozkoš, jakou mohl. Jemně stiskl jeho bradavky a Tom se trochu zachvěl. Chlapec málokdy reagoval na takhle jemné doteky, ale s Billem to bylo jiné, užíval si je. Bill obkroužil špičkou jazyka obě Tomovy bradavky, než si začal prolíbávat cestu k chlapcovu podbřišku. Tom sebou prudce škubnul a zalapal po dechu, když Bill přejel jazykem tak moc blízko jeho tvrdého orgánu. Bill zamilovaně vydechl a trochu se napřímil. Díval se na Tomův tvrdý penis a jemně mu po něm přejel konečky prstů. Celé dredáčovo tělo se zachvělo."Bille," vydechl Tom, když otevřel oči. Díval se na muže, který klečel mezi jeho nohama a zamilovaně mu zíral do klína. "Dělej něco, prosím!"
Bill se zasmál a rychle se podíval do dredáčových očí, než přitiskl jazyk na špičku jeho penisu. Tomova pravá noha sebou škubla a prsty zabořil do černých vlasů. Bill, spokojen Tomovou reakcí, zamručel a přejel po Tomově penisu svým piercingem. Tom hlasitě vykřikl a zatáhnul Billa za vlasy. Černovlásek si vzal do pusy celý Tomův nateklý orgán a polknul kolem něj. Dredáč prudce cuknul boky a zaúpěl. Aniž by Bill udělal něco víc, rychle pustil penis z pusy, aby se mohl věnovat chlapcovým varlatům.
"Bille, myslím to vážně!" vykřikl mladší muž, když ucítil špičku Billova jazyku na citlivé pokožce. Starší muž se zasmál a darebně se na Toma podíval.
"Musíš být trpělivý," zamumlal, než opět polknul jeho penis. Chlapec vykřikl a skousnul si ret.
"Můžu-" Tom nepotřeboval dokončit svoji otázku, protože pohled, který mu starší muž věnoval, mu řekl víc než jakékoliv jiné slovo. Skousnul si ret a přirazil do Billova hrdla. Mladší muž sténal, mezi prsty tisknul černé prameny vlasů, zatímco opatrně přirážel do Billovy pusy. Bill zavřel oči, stiskl Tomova stehna a sem tam kolem jeho erekce polknul.


Netrvalo dlouho a celé Tomovo tělo se začalo chvět, jeho přírazy nabíraly na intenzitě. Bill spokojeně zamručel kolem chlapcovy erekce a Tom zalapal po dechu. Černovlásek chtěl, aby se mu udělal do pusy, chtěl cítit chuť jeho spermatu na svém jazyku. Už to bylo dlouho od doby, kdy ho naposledy ochutnal. Tom hlasitě vykřikl, celé jeho tělo se napnulo a se sérií hlasitých výkřiků vyvrcholil do mužovy pusy. Bill spolknul vše, co mu Tom nadělil, a olíznul si rty, než se k dredáčovi vytáhl, aby se mu podíval do obličeje. Tom lapal po dechu a hladil Billa po zádech. Natáhl se k nočnímu stolku, otevřel šuplík, vylovil z něj tubu lubrikantu, vymáčkl si trochu na dva prsty a poté jimi přejel po Billově dírce. Bill trhaně vydechl proti chlapcově tváři, když do něj Tom prsty skutečně zasunul. Tom spokojeně zamručel, kolem prstů cítil, jak moc je černovlasý muž úzký. Prsty ho uvnitř hladil, čímž způsoboval, že se celé Billovo tělo chvělo. Bill se otřel nateklým orgánem o Tomovo stehno ve chvíli, kdy se Tom dotkl jeho prostaty.


"Ah, Tome!" zasyčel starší muž a zaryl Tomovi do ramen nehty. "Jsem až moc blízko na to, aby sis se mnou takhle hrál."
Tom se zasmál a políbil Billa na tvář. "Přemýšlel jsem, že bych tě mohl udělat," řekl chlapec a opět prsty zatlačil na Billovu prostatu. "Později si můžeme dát druhé kolo."
Bill vykřikl a zabořil obličej do dredáčova krku. Líbal a okusoval jemnou kůži, zatímco ho Tom prstil. Od doby, kdy spal s Tomem, nemasturboval, takže teď nebyl díky Tomovým úžasným dotekům daleko od svého vrcholu. Bill zalapal po dechu proti vlhkému místu na Tomově kůži a zachvěl se, když Tom prsty roztáhnul od sebe.
"Tome." Zasténal Bill potichu a Tom do něj přirazil prudčeji. Starší muž usykl a začal se třít o Tomovo stehno. Byl tak moc blízko, že svůj přicházející orgasmus cítil i v palcích u nohou. Tom se na něj zeširoka zazubil a do druhé dlaně chytil jednu Billovu půlku. Jemně ji promnul, než ho přes ni plácnul. Vzpomněl si, jak to jednou takhle dělali v Deliině a Bertově chatě a Billa to ještě víc vzrušilo. Jemné plácnutí ho opět nezklamalo, Bill zalapal po dechu.
"Jo!" vykřikl. Zněl zoufale a začal se o Tomovo stehno třít ještě rychleji. Dredáč ho znovu plácnul, díky čemuž Bill vykřikl jeho jméno a zachvěl se. O několik sekund později s naříkáním vyvrcholil na Tomovo stehno.


Tom vytáhl prsty z Billova zadku, zatímco na něm černovlásek bezmocně ležel. Jemně ho hladil po půlkách a rty přitiskl na jeho spánek. Černovlasý muž se na Toma podíval a spojil jejich rty v jedny. Chlapci se líně líbali, prsty putovali po těle toho druhého.
Po chvíli se Bill převalil vedle dredáče, stále se vydýchával. Chytil Tomovu dlaň do své a jemně ji stiskl. Tom se na něj otočil a zazubil se. Bill odvrátil pohled od stropu a věnoval Tomovi malý úsměv.
"Co teď?" zeptal se a povytáhl obočí. Tom se zamračil.
"Jak to myslíš?" zeptal se a našpulil rty. Bill pustil Tomovu ruku a lehl si na bok. Nadzvedl se na levém lokti a pravou dlaň položil na Tomův hrudník.
"Jen přemýšlím, co tohle znamenalo," řekl a pokrčil druhým ramenem. Dredáč chytil ruku, kterou měl Bill položenou na jeho hrudníku, do své a také si lehl na bok.
"Není to jasné?" zeptal se a vtiskával malé pusinky na mužovy prsty. Poté ruku pustil, posunul se k Billovi blíž a levou paží ho objal kolem pasu. Hladil mléčnou kůži a pousmál se. "Rozešel jsem se s Amaldou."
Bill si skousnul ret a zhluboka vydechl nosem. "Ale… teprve dneska," řekl trochu váhavě. "Je chytré vrhat se hned do nového vztahu? Pokud teda se mnou chceš být ve vztahu…"
Tom se zasmál a pokrčil rameny. "Jo, asi není rozumné vrhat se z jednoho vztahu do druhého," přitakal. "Není ale mnohem hloupější se do toho vztahu nevrhnout, když jsi našel toho, koho jsi hledal?"


Bill se zasmál. "Nechceš být ale na chvilku single? Zkoušet nové věci nebo tak něco?" zeptal se a zvedl ruku, aby pohladil dredáče po tváři. "Nechci, aby ses jednoho dne probudil s tím, že si uvědomíš, jak obrovskou chybu jsi udělal tím, že jsme se my dva dali dohromady."
Dredáč vydechl a přitiskl si Billa k sobě. "Jediná chyba, která má co dočinění s tebou, je ta, že jsem tě nechal odejít," řekl proti černovláskovým rtům, v očích měl ale vážný výraz. "Chtěl jsem tě požádat o číslo, stejně tak o to, abys tam se mnou ještě zůstal, ale bál jsem se."
Bill vydechl a pohladil Toma jemně po tváři. "I já," řekl potichu. "Zůstal bych. Byl jsem ale tak moc vyděšený ti říct i jen to, že žijeme ve stejném městě. Prostě jsem si myslel, že bych nezvládl, kdybys mi řekl, že mě nechceš."
"Já si myslel to samé," řekl Tom a jemně Billa políbil. "Už se ale nebojím. Chci tě. Chci tě celého."
Černovlásek šťastně vydechl a dlouze Toma políbil. "A já chci tebe," zamumlal mezi polibky. Tom se zasmál, přetočil Billa na záda a lehl si na něj.
Tom přejížděl dlaněmi po Billově horní polovině těla, doteky si vtiskával do paměti všechny křivky, pihy a jizvy. Na krku a hrudníku mu vytvářel malé cucfleky a starší muž sténal. Po chvíli cítil proti stehnu černovláskovu probouzející se erekci a zasmál se. Bill ho jemně zatahal za dredy, poté mu dlaně položil na záda a poškrábal ho na nich.


Tom si prolíbal cestu k Billovu podbřišku a jemně promnul jeho penis, než se vytáhl zpátky a muže pod sebou políbil. Trochu se nadzvedl a natáhl se pro lubrikant. Už se chystal vymáčknout si ho do dlaně, když v tom mu ho Bill vzal. Černovlásek se posadil a vymáčkl si gel do vlastní dlaně, do níž pak chytil Tomův tvrdý penis. Rty přitiskl na Tomovy a vášnivě ho líbal, zatímco ho honil. Tom proti jeho rtům zalapal po dechu, ale nechal ho, aby si s ním chvíli hrál, ačkoliv jeho penis už byl dostatečně vlhký. Dredáč miloval Billovy dotyky na svojí kůži. Bylo to božské.
Jazyky spolu tančily vášnivý tanec a Tom musel chytit Billovu ruku, kterou ho honil, aby nevyvrcholil. Omotal paže kolem Billova těla a společně padli do postele. Dredáč chytil svou vlastní erekci do ruky a nasměroval ji mezi roztažené nohy staršího muže. Bill trhaně vydechl a zaryl nehty do chlapcových zad. Pokaždé, když v sobě cítil Tomův penis, to bylo stejně úžasné.
Tom zavřel oči a obličej zabořil do Billova krku. Muž byl kolem jeho penisu tak moc horký a úzký. Sex s Amaldou nikdy nebyl tak úžasný. A nebylo to pouze kvůli tomu, že Bill byl horký a úzký, ačkoliv i to byl jeden z důvodů, ale… Bill byl prostě Bill a nikdo s ním nemohl soupeřit. Dokonce ani Amalda.


Bill hladil Toma po zádech a vtiskával mu malé pusinky na ramena.
"Pohni se," vydechl potichu. Dredáč přikývl a trochu z něj vyklouznul, než do něj znovu přirazil. Oba zalapali po dechu a hlasitě zasténali. Bill sjel dlaněmi přes Tomova záda až k jeho půlkám. Stisknul je a Toma tím rozesmál. Bill se usmál, když Tom nadzvedl hlavu, aby se na něj podíval, a boky ho zatlačil více do matrace. Tom jemně líbal Billovy rty a opatrně do něj přirážel. Netrvalo dlouho a našel ten správný úhel, díky kterému s každým přírazem přirážel na černovláskovu prostatu. Bill hlasitě vykřikl a zaryl nehty do jemné kůže na Tomově krku.
Tom do Billa přirážel ve stejné poloze, po chvíli z něj ale vyklouzl a otočil ho na břicho. Pomohl mu na kolena a opět do něj přirazil. Chlapec chytil černovláska kolem pasu a opřel si ho o sebe, takže nyní seděl na Tomových stehnech a zády byl opřený o jeho hrudník. Bill trochu roztáhl stehna a položil se na horní polovinu Tomova těla. Cítil, že má v sobě Tomův penis pod tím správným úhlem. Sám se na něj začal přirážet a z úst mu unikaly steny. Tom zavrčel, dlaněmi přejížděl po černovláskově hrudníku a rty přitiskl na jeho rameno.


Po chvíli Tom cítil, že musí taky něco udělat, a tak začal znovu přirážet a Bill se snažil synchronizovat jejich pohyby. Zaklonil hlavu, opřel si ji o dredáčovo rameno. Oči měl zavřené a pusu otevřenou dokořán. Tom se kousnul do rtu, když viděl mužův euforický výraz. Jemně ho štípnul do bradavky, než dlaní sjel k tvrdému orgánu mezi Billovýma nohama. Jemně po něm přejel prsty a celé Billovo tělo se zachvělo.
Bylo celkem těžké se pohybovat v téhle poloze, ale zároveň to bylo úžasné, protože tentokrát nebyli pohlceni pouze chtíčem. Tentokrát vše, co dělali, bylo doprovázeno jedním z nejsilnějších pocitů: láskou. Tom zalapal po dechu, když pomyslel na to, co v hrudníku cítil. Přitiskl si k sobě Billa blíž, než ho od sebe kousek odtáhl a oba si klekli na kolena. Tom do Billa přirážel o něco tvrději a Bill hlasitě sténal a stáhl kolem jeho erekce svaly.
Tom vsál mezi rty kůži na Billově rameni a prsty omotal kolem jeho penisu. Bill zasténal a opět kolem Toma stáhl svaly. Tom se trhaně nadechl a tvrdě přirazil. Cítil, že každou sekundou vyvrcholí. Zalapal po dechu a stiskl Billův penis v dlani.
"Bille," vzdychnul mu do ucha, cítil, že se za chvíli udělá. "Miluju tě!"
Bill zalapal po dechu a hlasitě vykřikl. Celé jeho tělo se chvělo pod vlivem orgasmu a vyvrcholil na své vlastní břicho. Tom vykřikl do černovláskových vlasů a vyvrcholil do jeho těla, pevně si ho k sobě tisknul.


Tom padl na záda a Bill mu seděl na klíně. Bill se zvedl a otočil se, aby se mu mohl dívat do obličeje. Uvelebil se na Tomových stehnech a pažemi se zapřel u jeho hlavy.
"Miluješ mě?" zeptal se potichu a trochu nakrčil obočí. Tom přikývl.
"Miluju tě už od léta," přiznal dredáč, mluvil stejně tichým hlasem jako Bill. "Ale příliš jsem se bál ti to říct. Miluju tě."
Bill potichu vypísknul a přitiskl rty na dredáčovy. "Já tě taky miluju," odpověděl proti chlapcovým vlhkým rtům. "Už od léta. Miluju tě."
Tom se zasmál proti černovláskovým rtům a pevně ho objal. Cítil se úžasně poté, co konečně nahlas vyslovit to, co v sobě držel tak dlouho.


*


Následující ráno se Bill probudil díky božské vůni, která se vkrádala do ložnice z jeho malé kuchyně. Muž se zvedl z postele a ospale se odšoural do kuchyně, kde viděl Toma, jak stojí u sporáku. Omotal paže kolem chlapcova pasu a políbil ho na rameno.
"Dobré ráno," zamumlal proti jeho horké kůži. Tom se zazubil a otočil hlavu do strany, aby se koutkem oka podíval na muže za sebou.
"Dobré ráno," odpověděl a otočil sýrový sendvič, který byl na pánvi. "Nemáš toustovač, takže jsem musel použít pánvičku."
Bill zamručel a pokládal na Tomova ramena malé pusinky. Dlaní sjížděl po jeho nahé horní polovině těla níž, prsty obkresloval každou křivku a každý sval. Byl skutečně šťastný, že si Tom neoblékl tričko hned poté, co se probudil.
"Co všechno jsi do těch sendvičů dal?" zeptal se, rty měl stále přitisknuté na chlapcově kůži.
"Sýr, kečup a majonézu," odpověděl. "V ledničce nebylo nic jiného."
Bill se zasmál. "Já vím. Nechtělo se mi do obchodu," odpověděl a pohladil Toma po hrudi. "Jen tak mimochodem… Kde teď bydlíš, když ses s Amaldou rozešel?"
Tom se trochu nepohodlně usmál. "Doma," ušklíbnul se. "Potřebuju si něco najít." Bill přikývl a přejel prsty po chlapcově podbřišku. "Možná není tak úplně dobrý nápad jít tak moc dolů." Zazubil se a rychle se na Billa podíval. Bill se zasmál a položil dlaň opět na chlapcovu hruď.
"Promiň," zamumlal. "Můžu se někoho zeptat, jestli neví o nějakém dobrém apartmánu. Sháníš pronájem?"
Tom se zasmál a kývnul. "Se svým platem si nemůžu dovolit apartmán. Minimálně ne sám." Pousmál se. Sundal sendvič z pánvičky, dal ho k ostatním a vypnul sporák. Bill se od něj odtáhl a posadil se na malý, kulatý stůl. Tom před něj postavil talíř se sendviči a sklenici džusu a posadil se vedle něj.


Když chlapci jedli, rozhostilo se mezi nimi ticho. Vyměňovali si akorát sem tam úsměvy a pohledy, zatímco ukusovali ze svých sendvičů. Bill měl pocit, že má rty zkroucené do úsměvu už napořád, protože mu připadalo, že se mu nedaří přestat usmívat, ať už zkoušel cokoliv. Tom byl konečně po jeho boku, jedl s ním snídani a celý byl jen a jen jeho. Bill nepotřeboval přemýšlet o tom, za jak dlouho jim vyprší čas. Nepotřeboval se obávat toho, co se stane, až Tom odejde, protože už byl s ním. Nikam se nechystal a stejně tak ani Bill.
Paprsky ranního sluníčka prostupovaly skrz okno a zbarvovaly malou kuchyni žlutou barvou. Tom se natáhl k Billově tváři a setřel mu z ní pár drobků. Černovlásek ho chytil za zápěstí a přitiskl si jeho dlaň ke svojí tváři silněji. Trochu hlavu pootočil a políbil chlapce na dlaň, zatímco ho po hřbetu hladil palcem. Tom se široce usmál a naklonil se ke staršímu muži, aby ho políbil na rty. Konečně byli spolu. Začala nová kapitola jeho života a otevřela se mu tak budoucnost, která vypadala mnohem lépe, než kdy předtím.


autor: Skebe-Neko
překlad: Catherine
betaread: J. :o)
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Karin Karin | 3. června 2018 v 20:11 | Reagovat

Krásná kapitolka moc za ni dík.

2 Iwuanka Iwuanka | 3. června 2018 v 20:18 | Reagovat

Bill nema nad cim rozmyslat a navrhnut Tomovi spolocne byvanie. Len toto treba dotiahnut do dokonalosti a je to vsetko na poriadku

3 Jasalia Jasalia | 4. června 2018 v 7:29 | Reagovat

Bill môže byť konečne pokojný, Tom mu nikam neutečie. Ďakujem za časť.

4 Evča Evča | E-mail | 5. června 2018 v 18:39 | Reagovat

YES ! Dočkala jsem se toho,že jsou spolu a Amalda už jim nestojí v cestě.Byla bych ráda kdyby Bill nabídnul Tomovi aby se k němu přestěhoval. Díky moc za překlad.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama