The broken ones 19.

21. května 2018 v 16:00 | Janule |  The broken ones
autor: silvelightning

Inspirativní písničkou pro tento díl byla Get Here - Oleta Adams.


You can reach me by railway
You can reach me by trailway
You can reach me on an airplane
You can reach me with your mind.
You can reach me by a caravan
Cross the desert like an Arab man
I don't care how you get here
Just Get here if you can


Můžeš se za mnou dostat vlakem,
můžeš se za mnou dostat autobusem,
můžeš se za mnou dostat letadlem,
můžeš se za mnou dostat svojí myslí.
Můžeš se za mnou dostat karavanem,
přejít pouští jako Arab.
Je mi jedno, jak se sem dostaneš,
pouze se sem dostaň, pokud můžeš.


Tom uvolněně seděl v měkkém křesle business třídy v letadle a díval se na mraky, které vypadaly jako hory z cukrové vaty. Mezi prsty si hrál s časopisem o kytarách, aniž by se do něj podíval. Necítil, že se mu podaří usnout, zatímco Eden vedle něj klidně spala. Na začátku letu si chvíli povídali, ale poté se Eden zachumlala do půjčené deky a usnula. Tom byl také unavený, ale nedokázal se uklidnit dostatečně na to, aby usnul. V hlavě se mu rojila spousta myšlenek.


Jako pokaždé myslel na Billa, když si bez přemýšlení objednal whisky od procházející letušky. Čtyři týdny bez bratra mu připadaly jako celá věčnost a on byl tak dychtivý po tom, že konečně sevře svého malého brášku v objetí, až mu tělem projížděly vlny energie, které způsobovaly, že nedokázal usnout. Pomyšlení na jejich znovusetkání bylo hořkosladké, protože to zároveň znamenalo, že bude stát tváří v tvář Andreasovi. Během běžné konverzace s Gustavem z kamaráda dostal, že Andreas nebyl jednou z Billových postelových známostí, ale pouze dobrý kamarád, který byl do Billa zamilovaný. Gustav řekl, že si nemyslí, že by se mezi nimi někdy něco stalo, ale dodal, že samozřejmě doufá, že Billovi konečně dojde, že chlap jako Andreas je přesně to, co potřebuje. Tom při těch slovech zatnul zuby a bojoval s potřebou poslat Gustava do háje. Konec konců, jeho nejlepší kamarád nevěděl o tom, co se mezi ním a Billem dělo, takže proč by měl komentovat Billův milostný život. Díky té konverzaci byl docela nervózní, jelikož věděl, že onen Andreas udělá cokoliv pro to, aby vyhrál Billovo srdce. Věděl to, protože kdyby on byl pozván na svatbu někým, do koho byl zamilovaný, rozhodně by to udělal, protože jaké jiné místo bylo ještě více romantičtější?


Tom ani zdaleka netušil, jak by měl reagovat, pokud ten chlap začne s Billem flirtovat. Pouze z pomyšlení na to, že by se to mohlo stát, kypěl vzteky. Doufal, že se dokáže udržet. Nechtěl zničit Georgovu svatbu tím, že by byl přehnaně dramatický. Nemohl také zapomínat na skutečnost, že ani on nejde na svatbu sám. Jeho společnice do něj nebyla naštěstí zamilovaná, ale zato byla bystrá a dala si rychle dvě a dvě dohromady. Tom se musí ujistit o tom, že se o vztahu mezi ní a Billem nikdo nedozví. Nedokázal si ani představit následky, které by plynuly z toho, že by je někdo odhalil.


Tom nesnášel, když neměl vše pod kontrolou, a na Georgově svatbě bylo pouze pár věcí, které mohl naplánovat on sám. Musel spoléhat na to, že s Billem zvládnou svatební víkend bez sebemenšího incidentu. Tom se sklonil ke svojí tašce a vytáhl z ní dvě letenky do Indie. Tom by nebyl Tomem, kdyby nepřemýšlel o záložním plánu. Jednu noc, když byl osamělý a zoufalý, se donutil přemýšlet o tom nejhorším možném scénáři. Ačkoliv to bylo bolestivé, potřeboval to udělat, aby byl připravený, jelikož věděl, že Bill nepřemýšlel tak moc dopředu jako on sám.
Tom si představoval scénář, který by nastal poté, kdyby někdo odhalil, jaký vztah s Billem skutečně mají. Křik, nechuť, hanba a nenávist. Možná by někdo dokonce cítil potřebu zavolat policii. Nezáleželo na tom, co se stalo, potřeboval se pouze ujistit o tom, že mu Billa nikdo nevezme. Pokud dojde na nejhorší, tak Billa chytne, dotáhne ho do pronajatého auta a odjede s ním na letiště. Odbaví se, odletí do Indie a nevrátí se zpátky. Minimálně doufal, že by ho Bill následoval.


Konečky prstů přejel po informacích o letu, který zarezervoval, a cítil se o něco lépe. Tom také přemýšlel o druhé možnosti, jak svatební den skončí. Pokud vše půjde tak, jak má, odejdou večer do pronajatého hotelového apartmá a dá Billovi malé překvapení. Cítil, jak ho v pravé přední kapse tlačí malá krabička.
"Hlásí se vám kapitán. Rád bych vám oznámil, že se chystáme na přistání v Berlíně. Doufám, že jste měli příjemný let a přeji vám pohodový pobyt v hlavním městě Německa."
Tom se usmál, když si všiml, že se Eden probrala a zmateně se na něj podívala. Tak nenápadně, jak jen bylo možné, Tom vrátil letenky zpátky do své tašky a doufal, že si toho Eden nevšimla, nebo pokud ano, že si domyslela, že to byly jejich zpáteční letenky.
"Opravdu se těším, až poznám tvoji rodinu a přátele," řekla, zatímco se protahovala a zívala.
Projít bezpečnostní kontrolou a vyzvednout jejich zavazadla trvalo celou věčnost. Tom potichu zaklel a přemýšlel, proč se najednou všichni rozhodli, že musí cestovat zrovna do Berlína. Lidi před sebou, kteří se pomalu sunuli k východu, propichoval netrpělivým pohledem. Tom se chystal pronajmout auto a společně s Eden odjet z letiště rovnou do hotelu, který Bill zarezervoval.


Bill byl ve městě už pár dní a čekal pouze na Tomův příjezd. Poté, co se Tom dozvěděl, na jakém patře se nachází jejich apartmán, zarezervoval pokoj pro Eden o tři poschodí níž, čímž snižoval riziko, že by viděla, že Bill chodí do stejného pokoje jako on. Podle toho, co Tom věděl, Bill udělal to samé s ubytováním pro Andrease. Zničehonic byl celý vyčerpaný z přemýšlení o tom, jak moc musejí být opatrní.
"Jsi v pohodě? Jsi nějak bledý," zeptala se Eden a starostlivě se zamračila.
"Jsem v pohodě, jen unavený. Nemám rád dlouhé lety, to je celý," usmál se upřímně a doufal, že mu Eden nebude pokládat další otázky. Žena pouze přikývla, že rozumí, a od tématu upustila.


Tom s Eden příliš nemluvil, zatímco vyzvedávali pronajaté auto a on podepisoval stovky papírů a smlouvu. Dostat se na cestu do města trvalo mnohem déle, než kdyby jeli autobusem. Eden se o tom mezi řečí zmínila, ale přijala Tomovo vysvětlení, že chce, aby byli během jejich pár denní návštěvy pojízdní. Možná by si mohli udělat výlet na venkov. Projížděli kolonami ve městě a do oken bubnovaly kapky deště. Eden se zvídavě dívala ze svého okýnka a snažila se toho vidět co nejvíce. Hotel, ve kterém byli ubytovaní, byl v centru Berlína ve vysoké moderní budově, ve které se současně nacházela jedna z nejlepších restaurací ve městě.


Poté, co Tom zaparkoval před hlavními dveřmi, portýr otevřel Eden dveře a opatrně jí pomohl z auta. U auta už byli taktéž zaměstnanci, aby jim pomohli se zavazadly a zaparkovali auto. Tom se usmál, servis byl skutečně úžasný, a vedl Eden do luxusní lobby. Prohraboval se svojí taškou, aby našel číslo rezervace. Podíval se do tašky, ve které měl neskutečný chaos, a mezi telefonem, MacBookem a několika časopisy se snažil najít zatraceně malý kousek papíru. Eden mu poklepala na rameno, aby získala jeho pozornost.
"Hm? Co se děje?" vzhlédl k ní a viděl, jak se jí v očích odráží zvědavost. Žena ukázala do odlehlého rohu lobby.
"Dívá se na nás nějaký chlap."
Tom se otočil a podíval se směrem, kam Eden ukazovala. Zalapal po dechu, když pohledem spočinul na povědomé hubené postavě. Zíraly na něj oříškově hnědé oči, které zažehly v jeho žaludku oheň, který se rozpínal celým jeho tělem. Všechno ostatní jako by se náhle vypařilo: lobby, Edeniny tázavé oči, chlap, který stál za Billem a bavil se s ním, ostatní hosté u recepce. Tom se automaticky rozešel k Billovi, oči mu zářily a na rtech se mu objevil široký úsměv. Žilami mu kolovalo štěstí, dělily ho pouhé sekundy od toho, aby Billa opět sevřel ve svém objetí.


Tom byl od Billa pouhé dva kroky, když v tom vpůli pohybu zamrzl; Bill k němu natáhl ruku. Na chvíli Tomův mozek nechápal a on se bez náznaku jakýkoliv emocí díval na ruku, kterou mu bratr nabízel. Cítil se, jako kdyby na něj padala cihlová stěna, když mu došlo, že si s ním chtěl Bill potřást rukou. Částečně chápal, proč Bill takhle reagoval, ale hluboko uvnitř ho to zraňovalo. Jejich první setkání po několika týdnech si představoval úplně jinak. S těžkým srdcem chytil Billovu dlaň do vlastní, oči měl přilepené k podlaze. Když pomalu zdvihnul pohled k Billovi, Bill se vpil pohledem do jeho a on v jeho očích viděl vše, co nyní nemohli vyslovit.
"Ahoj," řekl Tom téměř neslyšně. Stále držel Billovu ruku, opatrně ho prsty hladil po kloubech.
"Ahoj, velký bratře," odpověděl Bill. V očích měl malé plamínky, které viděl pouze Tom.


Poté, co se pozdravili, Eden s Andreasem se k nim přidali, aby se všichni čtyři seznámili. Tom si rychle prohlédl tichého chlapce, který stál vedle Billa. Hubená postava, blonďaté vlasy a pěkný obličej. Nebyl přehnaně atraktivní, vypadal spíš jako kluk od vedle. Tomovi se trochu ulevilo, jelikož on vypadal mnohem lépe než Billův společník. Ačkoliv to bylo zbytečné zjištění, jeho napětí se trochu uvolnilo. Pokud by ale byl Andreas nesmírně nádhernej, možná by měl potřebu ho sem tam udeřit do obličeje. Když spolu malá skupinka konverzovala, aby se poznali, byl Tom rozptýlen, jakým stylem se během celé konverzace Andreas Billa dotýkal. Byly to malé doteky na paži a rameni, ale odhalovaly intimitu, která se Tomovi ani trochu nelíbila.
Tomovo tělo se napnulo, jak se snažil bojovat se žárlivostí, která se ho snažila ovládat. Stačila k tomu skutečnost, že se ten chlapec dotýkal jeho Billa a on tam musel stát jako idiot, který ho nemůže ani obejmout, natož ho políbit tak, jak by chtěl. Tom cítil, jak se na něj Bill dívá, a vypadalo to, že jejich dvojčecí spojení stále funguje, jelikož se Bill omluvil s tím, že potřebuje navštívit toalety. Během několika sekund mu byl Tom v patách a doufal, že jejich téměř společný odchod nevypadá podivně.


Poté, co Tom vkročil do místnosti s mramorovými umyvadly a dubovými dveřmi, zkontroloval tři kabinky. Všechny byly prázdné, takže chytil Billa za zápěstí, prakticky ho do jedné vtáhnul a zavřel za nimi dveře. Viděl, jak se jeho hrudník rychle pohybuje a mrzel ho způsob, jak hrubě se k bratrovi choval.
"Oh, miláčku," zamručel a konečně se přitiskl k Billovi, čímž ho uvěznil mezi svým tělem a dveřmi. Vlhké a měkké rty ho vyzývaly k polibku, bez sebemenšího přemýšlení vsál bratrův spodní ret mezi své. Na pár minut Tom necítil nic jiného kromě Billa, utápěl se v Billově chuti, vůni a zvucích, které vydával.
Bratři se od sebe konečně odtáhli, oba lapali po dechu, oči měli doširoka otevřené. Věděli, že musí jít zpátky, ale intimita jejich kabinky pro ně byla momentálně azylem. Vzájemně si šeptali slova lásky a vášně, vyměňovali si žhavé polibky. Když se konečně od sebe dokázali odtrhnout a z kabinky odejít, pobaveně se na sebe podívali. Jak kčertu vysvětlí, že oba dva vypadají, jako kdyby se s někým vášnivě líbali? Nakonec se rozhodli, že toalety opustí zvlášť.


Tom šel rovnou k recepci a doufal, že minuty, které tím získá, pomůžou k tomu, aby zmizela červeň z jeho tváří a boule z jeho kalhot. Tom si od recepční převzal klíče od apartmánu a od pokoje pro Eden a vrátil se zpátky k Eden a Andreasovi. Vypadalo to, že si Eden s Andreasem rozumějí. Byli zabráni do konverzace a Andreas ukazoval Eden něco z obrovského okna.
"Vypadáš divně," řekla Eden pobaveně, když si prohlédla Toma od hlavy až k patě. Bill se ke skupince přidal akorát včas, aby slyšel Edenin poslední komentář. Nasadil svůj široký úsměv a zasmál se.
"Možná by ses ho měla zeptat, co dělal," zasmál se a darebně se zazubil. Tomovi zamrzl v obličeji šokovaný výraz a vyvalil oči. Ještě před tím, než stihl cokoliv říct, Bill opět promluvil. "Zvracel. Bylo to nechutný. Vždycky je po letu takový," zašeptal potichu, jak sděloval ostatním tajemství.
V Tomově obličeji byla vidět úleva, když se jeho tři společníci společně smáli a obličej mu opět zrudnul. Právě teď měl v hlavě asi tak milion možných způsobů, jak bratra přinutí, aby mu za tohle zaplatil. Jeden lepší než druhý.


You can reach me by sailboat
Climb a tree and swing rope to rope
Take a sled and slide down the slope
Into these arms of mine
You can jump on a speedy colt
Cross the border in a blaze of hope
I don't care how you get here
Just Get here if you can


Můžeš se za mnou dostat lodí,
vyšplhat na strom a houpat se z provazu na provaz,
sjet saněmi po svahu,
do mé náruče.
Můžeš naskočit na rychlého hřebečka
překročit hranice plamenů naděje.
Je mi jedno, jak se sem dostaneš,
pouze se sem dostaň, pokud můžeš.


Billovi se stáhl žaludek, když pomyslel na to, jak málo chybělo k tomu, aby byli přichyceni v naprosto kompromitující situaci. Viděl, jak Tom strnul při Edenině otázce, a věděl, že budou v háji, pokud si něco urychleně nevymyslí. Díky létům slávy pořád dokázal odklonit pozornost jinou otázkou. Díky falešnému úsměvu a troše šarmu lidé věřili každé sračce, kterou jim nakecal. Cestou do svého pokoje, kde měl nechat své věci, došel k závěru, že nadcházející víkend bude skutečně dlouhý a vyčerpávající.
Billovi neunikl Tomův hodnotící pohled, který věnoval Andreasovi. Stejně tak ani výhružný pohled, který mu věnoval, když se nevinně dotkl jeho paže. Povzdychl si a přál si, aby Tom nebyl tak moc žárlivý. Svým způsobem ho to těšilo, a dokonce se mu líbila majetnickost, kterou Tom sem tam ukazoval. Celá tahle sranda ale končila okamžikem, kdy by je mohla dostat do problémů.


Bill měl v pokoji pouze nechat své věci a poté jít za Tomem. Později se mají všichni setkat s Gustavem a jeho manželkou u večeře. S Georgem se setkají až zítra, v den svatby. Bill byl trochu vyděšený, když myslel na písničku, kterou měli s Tomem pro svého nejlepšího kamaráda připravenou. Opravdu doufal, že se bude novomanželům líbit, stála ho skutečně hodně úsilí.
Bill zasunul do zámku kartu a otevřel dveře svého jednolůžkového pokoje. Byla to malá místnost, ve které se nacházela pouze jedna postel, noční stolek a koupelna. Prohlížel si pokoj a byl rád, že tu skutečně nemusí spát, zároveň mu ale bylo trochu líto Andrease, který měl o dvě patra výše naprosto stejný pokoj. Bill se rozhodl nechat v pokoji dvě zavazadla ze tří.
Už se chystal odejít, když si to rozmyslel. Najednou měl závrať z představy, jak na něj Tom čeká v jejich apartmánu. Do společné večeře zbývalo ještě několik hodin. Bill s Andreasem strávili téměř celý den nákupy a procházením berlínských ulic. Bill byl upocený a zaprášený, rozhodně nebyl ve stavu, ve kterém by se chtěl před Tomem ukazovat. Rozhodl se tedy, že si dá rychlou osvěžující sprchu. Sám sobě připomenul, aby si vlasy umyl jahodovým šamponem, který se Tomovi tak moc líbil. Nikdy nic neřekl, ale Bill si to domyslel ze způsobu, jakým bořil nos do jeho vlasů, zhluboka se nadechoval a spokojeně vydechoval.


O půl hodiny později šel Bill chodbou a táhnul za sebou své těžké zavazadlo směrem k apartmánu, ve kterém byl Tom. Díky fialovému plyšovému koberci na podlaze kolečka nevydávala téměř žádný zvuk. Bill si všiml, jak je celý prostor luxusní části hotelu rozdílný od chodby, ve které se nacházel jeho pokoj. Na sterilních bílých zdech byly zavěšeny obrazy a ve vzduchu voněla vanilka. Vypadalo to, jako kdyby se nacházel v úplně jiném hotelu, nicméně ho to nepřekvapovalo. Konec konců, noc v apartmánu stála téměř pětkrát tolik, co noc v obyčejném jednolůžkovém pokoji.
Bill zastavil před Tomovými dveřmi a tiše zaklepal. Jelikož se dveře neotevřely, několikrát tiše zopakoval bratrovo jméno a zaklepal silněji. Po minutě, kdy Bill stál a čekal, se rozhodl, že použije náhradní kartu, kterou mu Tom nenápadně vtisknul do dlaně, a pomůže si dovnitř sám. Ohromeně se díval kolem sebe a obdivoval luxus a velikost apartmánu. Nacházela se v něm obrovská postel, na které byly poházeny lístečky růží. Na nočním stolku se chladila láhev šampaňského, konferenční stolek zdobil ovocný koš a u stěny se nacházela bílá pohovka, která se táhla téměř podél celé stěny. Bill nakouknul za roh, kde se nacházela koupelna a odkud slyšel tekoucí vodu a bratra, jak si potichu zpívá.


Bill se sám pro sebe usmál, když slyšel, jak bratr relaxuje, a posadil se na gauč, aby na něj počkal. Netrvalo dlouho a Tom vešel do místnosti kompletně nahý a bílým bavlněným ručníkem si sušil vlasy. Na okamžik Bill nezvládl dělat nic jiného než pouze zírat na nádherné tělo, které měl vystavené před sebou. Srdce mu poplašeně bilo v hrudníku a dlaně se mu potily. Neviděl Toma čtyři týdny a touha se ho dotknout byla tak moc silná, že se zvedl z pohovky a zrušil vzdálenost, kterou mezi sebou měli.
Bill se dotknul Tomových zad a Tom málem vyskočil z kůže. Nevšiml si Billovy přítomnosti a vyděšeně se na bratra díval, než se mu tep vrátil do normálu.


"Bože, Bille, málem jsem se podělal!" zasmál se Tom a zakroutil hlavou. Bill se zazubil a byl téměř až moc rozptýlený na to, aby normálně odpověděl. Prohlížel si Tomovo nahé tělo a zastavil se u jeho rozkroku.
"Promiň," zamumlal Bill a položil dlaně na Tomův hrudník. Jemně naklonil hlavu, dlaněmi vyjel k jeho šíji a přistoupil ještě o krok blíž. Jemně olizoval pokožku na Tomově krku a ramenech, vychutnával si svěží vůni Tomova sprchového gelu. Nedokázal se udržet a vsál jemnou pokožku mezi rty, čímž zanechal na Tomově rameně modrý cucflek. Bylo to hloupé, ale cítil se tak dobře, když viděl na Tomově těle stopy jeho lásky.
Bill pokračoval jazykem až k Tomově pyšně tyčící se erekci a darebně se na něj usmál. Rychlým pohybem uvěznil Tomův penis v dlani a citlivý vrcholek chytil mezi rty. Tom zasténal jeho jméno a místností se na chvíli ozývaly pouze zvuky sání a olizování.


O hodinu později byla dvojčata zkroucená na obří posteli pod měkkou přikrývkou. Tom objímal Billa zezadu a držel si ho pevně přitisknutého k hrudníku. Bill cítil na krku Tomův dech, kdykoliv promluvil, a vychutnával si pocit, který se mu rozlíval celým tělem vlivem Tomových dlaní na jeho kyčlích. Bill byl naprosto vyšťavený, jeho tělo bylo těžké, ale zároveň lehké jako pírko. Poté, co se Tom udělal do Billovy pusy, odnesl ho do postele a hladil ho a líbal po celém těle. Tom Billa pomalu vyhonil a donutil ho rozkoší vykřiknout jeho jméno, když vstoupil prsty do jeho těla.
"Miluju tě, Tomi!" řekl Bill rozhodně, jako kdyby o tom potřeboval Toma přesvědčit.
"Od teď nás už nic nerozdělí. Ode dneška už spolu strávíme každý den," vydechl Tom spokojeně a Billa si k sobě přitiskl pevněji.


There are hills and mountains between us
Always something to get over
If I had my way, surely you would be closer
I need you closer
You can windsurf into my life
Take me up on a carpet ride
You can make it in a big balloon
But you better make it soon


Mezi námi jsou kopce a hory,
pokaždé něco, co musíme překonat.
Kdybych měl svou cestu, rozhodně bys byl blíž,
potřebuju tě blíž.
Můžeš přisurfovat do mého života,
přiletět na létajícím koberci,
můžeš se za mnou dostat ve velkém balonu,

ale rozhodně by to mělo být brzy.


autor: silvelightning
překlad: Catherine
betaread: J. :o)

 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Rin Rin | 21. května 2018 v 17:16 | Reagovat

Musím říct, že celou touto povídkou se nese taková hloubka a cit, že mě to vždycky po přečtení každého dílu naprosto vyšťaví.. Čtyřtýdenní odloučení Toma a Billa bylo určitě vysilující, jsem ráda, že už jsou zase spolu a užívají si vzájemnou blízkost.. snad se na svatbě nic nestane, mám strach, aby se Tom třeba nechtěl poprat s Andreasem.. :D A jsem zvědavá, jestli Eden odhalí pravdu o vztahu dvojčat, je vidět, že je to dost vnímavá ženská.. Děkuju za překlad krásného dílu, těším se na další.. :)

2 Karin Karin | 21. května 2018 v 20:56 | Reagovat

Ty dva jsou úžastný moc dík za překlad.

3 Iwuanka Iwuanka | 22. května 2018 v 7:11 | Reagovat

Myslela som si ze Tom bude ten rozumnejsi. Ten zdrzanlivejsi. Ten co sa bude priam desit odhalenia ich vztahu. Aj ked ta India, to je asi prilis krajne riesenie. Ale este ze ma takeho pohotoveho mladsieho brata co zaklame na pockanie. Dakujem za krasny preklad. Uz sa nemozem dockat svadby. Ja milujem svadby!!!

4 Jasalia Jasalia | 23. května 2018 v 12:41 | Reagovat

Tak do Indie sa Tomovi zachcelo? Asi to trochu preháňa. Hoci pri jeho stupni žiarlivosti je možné všetko. A oni si budú musieť dávať skutočne pozor. Na druhej strane, objať sa mohli. Sú bratia, dlho sa nevideli, nič podozrivé by na tom nebolo. Ďakujem za preklad.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama