Springtime Beauty 8.

20. května 2018 v 16:00 | Janule |  Springtime Beauty
autor: Skebe-Neko


Karafiáty jsou růžové


V Tomově apartmánu bylo celý týden ticho. Dredáč byl frustrovaný. Amalda nedokázala přiznat, že se v jejich hádce v neděli ráno mýlila. Ne že by něco takového chlapec očekával, ale doufal, že Amalda alespoň nějakým způsobem ukáže, že ji to mrzí, ale to se nestalo. Tom už ani nevěděl, jak měl někdy energii na to, aby se vypořádával s dívčiným chováním. Vždycky mluvila dřív, než myslela, a ještě před tím, než dredáč věděl, jak se k tomu, co řekla, postavit, naštvala se, ačkoliv ta slova nemyslela vážně. Dřív Tom Amaldu nechával zuřit a křičet, jak dlouho jen chtěla, ale teď na to byl až moc unavený. Něco Toma tak moc štvalo, že ho vyprovokovaly i ty nejmenší věci a v hádkách, ve kterých dříve křičela pouze Amalda, s ní nyní soupeřil.
Pár šel procházkou k apartmánu Tomových rodičů, kde se konala oslava Simoniných narozenin. Gordon chtěl připravit trochu větší oslavu Simoniných 45. narozenin, jelikož když slavila čtyřicátiny, oslava nebyla příliš veliká. Všichni příbuzní a přátelé byli pozváni na dnešní oslavu a bylo nepřípustné, aby syn oslavenkyně přišel pozdě.


"Proč se vůbec obtěžujeme s návštěvou?" zamumlala Amalda kousavě, když stáli ve výtahu. Tom se otočil na přítelkyni a vyvalil na ni oči.
"To nemyslíš vážně!" vykřikl. "Jsou to narozeniny mojí mámy, samozřejmě, že tady musíme být! Navíc jsem ti říkal, že pokud nechceš, nemusíš chodit."
Amalda zafuněla a založila paže na hrudi. "Není to tak, že by tvoje máma byla z mojí přítomnosti nějak extra nadšená."
Tom protočil oči. "V tom případě jsi měla zůstat doma, ne?" zamumlal chlapec a opřel se o stěnu výtahu. "Vážně, pokud se nedokážeš chovat slušně a pouze chceš dnešek pokazit, můžeš se otočit a jít domů."
"A dát tvé matce o důvod víc, aby mě nenáviděla? Ne, děkuju," řekla dopáleně dívka a odvrátila od svého přítele pohled. Tom zatnul zuby.
"V tom případě se chovej jako člověk," řekl důrazně. Tom nevěděl, kdy se jejich vztah zvrtnul a stalo se z něj tohle, ale bylo těžké, aby se to vrátilo do normálu. Možná časem bude jejich vztah opět fungovat a Tom se nebude muset kousat do jazyka pokaždé, když dívka otevře pusu.


Tom vkročil do apartmánu a netrvalo dlouho, kdy se v chodbě objevila Simone, aby přivítala svého syna a jeho snoubenku. Nikdo jiný zatím nedorazil, což nebylo zase až tak divné, jelikož Gordon Toma s Amaldou požádal, aby přišli o hodinu dříve než ostatní hosté.
"Tady," řekl Tom a podal matce pugét růžových karafiátů.
"Ooh, jsou nádherné," vydechla žena a přitáhla si syna do objetí. "Půjdu najít vázu!"
Tom s Amaldou si vyzuli boty, sundali bundy a poté se vydali do obýváku. Simone se k nim zanedlouho přidala, pugét od Toma již byl ve váze. Dala květiny na konferenční stolek a na rtech měla malý úsměv.
"S-Simone," řekla Amalda nervózně. "Všechno nejlepší," pogratulovala matce svého snoubence a podala jí malou dárkovou tašku. Simone zdvihla obočí.
"Děkuju," řekla a natáhla se, aby pohladila dívku po rameni. Amalda se na ni zmateně podívala. Od doby, co se k sobě s Tomem vrátili, se k ní Simone takhle nechovala. Možná ji konečně začínala přijímat.
Tom se usmál a omotal paži kolem Amaldy. Zničehonic podlehl lásce k té blonďaté dívce. Možná si procházeli složitým obdobím, ale pokud jeho matka dokázala přemoci averzi vůči své budoucí snaše, oni dva mohli dát vše do pořádku. Dredáč políbil dívku do vlasů, ta se usmála a více se k němu natiskla.


Zhruba po půlhodině se začali trousit první hosté a dvoupokojový apartmán, ve kterém Gordon se Simone bydleli, se postupně začal zaplňovat jejich hosty. Když zvonek zazvonil snad po desáté, Simone se vědoucně ušklíbla.
"Tome, zlatíčko, můžeš jít ke dveřím?" zeptala se a nevinně se podívala na svého syna s vykulenýma očima. Tom přimhouřil oči do malých štěrbin, když si všiml matčina až příliš nevinného výrazu, ale nehádal se s ní. Tušil, že si na něj Simone něco nachystala. I tak se ale zvedl a snažil se projít skrz dav hostů do chodby, aby mohl otevřít dveře.
"Ahoj!" vykřikla malá žena při těle a sevřela dredáče ve svém objetí.
"Delio!" výsknul Tom šťastně a pevně svoji tetu obejmul. "Co tu děláte?!" otočil se na Berta, který stál vedle svojí manželky a objal ho poté, co pustil Delii. V tom samém okamžiku si všiml třetí osoby, muže oblečeného v tmavém oblečení. Vlivem šoku mu zmizel úsměv ze rtů, když si všiml, že za párem stojí Bill a vypadá ztraceně. Tom Berta pustil a Bert s Delií vešli do bytu, svlékli si bundy, vyzuli si boty a odebrali se do obýváku. Billa s Tomem nechali o samotě.


Oba muži slyšeli z vedlejší místnosti veselé výkřiky a Tom nepochyboval o tom, že patří jeho matce a tetě. Dredáč nemohl spustit pohled z Billa, který stál nervózně před ním.
"C-co… ty… huh?" zeptal se a nakrčil obočí. Bill si skousnul ret a nepohodlně si pohrával s dárkovou taškou, kterou držel v ruce.
"Delia mi volala," řekl, zatímco se díval na špičky svých bot. "Pozvala mě. Říkal jsem jí, že nepřijdu, protože tvou matku neznám, ale Delia byla neodbytná. Řekla, že pokud nepřijdu, tak mě sem vlastnoručně dotáhne a no… pozvánka přišla od Simone. Neodvažoval jsem se být neslušný a nepřijít." Muž zdvihl pohled k Tomovi. "Vypadáš dobře," pokračoval a rty se mu zkroutily do širokého úsměvu. Tom přikývl. Bill zvedl ruku a natáhl ji k dredáčově tváři, jemně ho po ní pohladil. Tom cítil, že mu srdce vyskočilo až do krku.


"Tome, kam jsi šel?" oba v dáli slyšeli hlas a Bill rychle odstranil dlaň z Tomovy tváře. Hned na to vešla do chodby Amalda. Dívka se podívala na neznámého muže, byla zmatená. "Ahoj. Jsem Amalda." Natáhla ruku k Billovi, který ji trochu rozpačitě přijal.
"Ahoj, já jsem Bill," řekl muž potichu.
"Kde jste se vy dva poznali?" zeptala se Amalda zmateně. Tom k sobě pevně stisknul rty a ještě víc nakrčil obočí. Bill si skousnul ret. Nemohl dívce říct, kde se s Tomem poznali. Nevěděl, co dívka věděla o jeho a Tomově historii, nebo jestli se o něm Tom zapomněl zmínit.
"Minulé léto jsem měl v Deliině a Bertově domě pronajatý pokoj," odpověděl Bill pomalu, opatrně volil svá slova. "Delia se přátelí s mojí kmotrou. Minulé léto jsme s Tomem společně strávili spoustu času." Nebyla to lež. On a Tom spolu opravdu strávili hodně času. To, co během společně stráveného času dělali, bylo už něco naprosto jiného, něco, co dívka rozhodně nepotřebovala slyšet.
"Oh, dobře," zamumlala Amalda. "Tom se nikdy nezmínil o tom, že tam měl kamaráda."
"No, od té doby jsme se totiž už neviděli," řekl dredáč rychle a střelil po Billovi významným pohledem. Bill přimhouřil oči.
"Ne, neviděli," starší muž svá slova téměř vyplivl. Tom si skousnul ret, vyhýbal se Billovu pohledu.
"Pojďme do obýváku, jsou tam všichni hosté!" řekla Amalda vesele a chytila Toma za ruku. Když Bill viděl dredáče tak blízko u té dívky, bylo to, jako kdyby mu někdo zarazil do srdce dýku. Tom se na něj ani nepodíval.


Trojice vkročila do obýváku a Simone je hned ve dveřích zastavila.
"Ty musíš být Bill!" výskla nadšeně a krátce černovlasého muže objala. "Hodně jsem o tobě slyšela! Samozřejmě, že jen dobré věci!"
Bill vytáhl obočí. "Vážně?" zeptal se zmateně.
"Jo, Delia o tobě hodně mluví," řekla žena a všimla si, jak mladíkův výraz povadl. "Slyšela jsem, že jste se s Tomem minulé léto dobře bavili."
Bill se začervenal při Simonině důrazu na slova, že se s Tomem dobře bavili. Rozhodně věděla, co se mezi nimi minulé léto stalo.
Tom zatnul zuby a srdce mu tlouklo tempem míli za minutu, když sledoval matku, jak konverzuje s Billem. Měl vědět, že si na něj připraví něco takového! K Amaldě se chovala skutečně mile, aniž by k tomu měla nějaký důvod. Tom ale nerozuměl tomu, jak mohla udělat něco takového! Simone neměla Amaldu ráda, ale musela ještě přilévat olej do ohně tím, že na oslavu svých narozenin pozvala jeho letní flirt? Dredáč upřímně doufal, že Amaldě nic nevyžvaní, protože už tak to mezi nimi nebylo růžové, a kdyby dívka zjistila, že si Tom užíval s jiným mužem, bylo by to ještě mnohem horší.


Simone chytla Billa za paži a táhla ho místností, představovala ho všem příbuzným a přátelům a Tom už neměl čas, aby matku pronásledoval pohledem, jelikož se u něj a Amaldy zastavovali všichni možní příbuzní, aby s nimi prohodili pár slov.
"Doslechla jsem se, že jste zasnoubení!" vykřikla nadšeně Gordonova sestra. "Už máte datum?"
Tom zatnul zuby a nuceně se usmál.
"Ne, ještě ne," zasmála se Amalda. "Tenhle chlap ještě nechce ani nic plánovat!" ukázala na chlapce vedle sebe a položila pravou dlaň na jeho hrudník. Tom se nuceně zasmál a podíval se pryč. Setkal se s pohledem tmavých očí, které byly orámované černou tužkou a dívaly se na něj skrz celou místnost. Zamračil se.
Bill vypadal naprosto zmateně. Tom byl zasnoubený? Černovlásek se rychle podíval na Delii, se kterou si zrovna se Simone povídali. Proč ho Tomova matka pozvala na oslavu svých narozenin? Byl to nějaký hloupý vtípek, který mu měl ještě více ublížit? Chtěla ta žena Billovi pouze ukázat, že nebyl pro jejího syna dostatečně dobrý? Pokud ano, nemusela se až takhle moc namáhat; Bill sám pochopil, že s ním Tom být nechtěl. Bill si skousnul ret a nakrčil obočí. Proč se tedy k němu Simone chovala hezky? Proč s ním chodila po celé místnosti a jemně ho držela za paži, aby ho představila všem svým hostům? Za tím vším se muselo skrývat něco dalšího, ale černovlasý muž nedokázal přijít na to co.


Bill po chvíli zmizel, aby si zapálil. Na balkoně stáli dva starší pánové, mezi rty měli zapálenou cigaretu. Bill si zapálil svou vlastní rakovinotvornou tyčinku a opřel se o stěnu, zatímco poslouchal, jak se muži bavili o fotbale. Černovlasý muž se do konverzace nezapojoval, protože o tom sportu nic nevěděl. Když si náhodou pustil zápas v televizi, nikdy ho nedokoukal celý. Po chvíli se jeden muž odebral dovnitř, ale druhý na balkoně stále zůstával.


"Ty musíš být Bill," řekl muž s vřelým úsměvem na rtech. Černovlasý muž se vůbec poprvé zaměřil na mužovy rysy. Ten muž musel být Tomův otec. Tvar jeho tváře, obočí a rtů byl totožný s Tomovým.
"Jo," řekl černovlasý muž po chvíli.
"Gordon. Tomův otec," představil se muž a natáhl k Billovi ruku k potřesení. "Omlouvám se za to, že žena vyvolává takový poprask. Je tebou posedlá."
Bill zmateně vytáhl obočí. "Mnou?" zeptal se udiveně. "Proč?"
Gordon se zasmál a pokrčil rameny. "Delia jí řekla o tobě a Tomovi," začal starší muž, stále měl na rtech ten vřelý úsměv. "Simone už dávno nemá Amaldu ráda. Dneska k ní byla zdvořilá, ale jindy je k ní skutečně chladná. Simone se rozhodla, že by Tom měl být s tebou a ne s Amaldou, proto tě sem pozvala."
Bill se zasmál a podíval se na hořící cigaretu, kterou držel mezi prsty. "Myslím si, že na tom už nezáleží," odpověděl se smutným úsměvem. "Tom dal jasně najevo, že chce být s Amaldou."
"Mluvili jste spolu?" zeptal se starší muž zmateně a nakrčil obočí. Černovlasý muž přikývl.
"Narazili jsme na sebe," řekl opatrně a típnul svoji cigaretu do popelníku.
"Ah," zabručel Gordon udiveně. Bill mu věnoval malý úsměv, než zmizel zpátky dovnitř akorát včas, aby viděl, jak Simone zoufale pronásleduje svého syna do kuchyně. Bill si skousnul ret a snažil se nepozorovaně proklouznout do chodby, aby se oblékl, obul a tiše zmizel, když vtom ho Delia zastavila, odtáhla ho do obýváku a blábolila o všem možném.


Tom stál uprostřed prázdné kuchyně s pažemi založenými na hrudníku.
"Mami!" vykřikl zoufale. "Proč jsi pozvala Billa?"
Simone našpulila rty a pokrčila rameny. "Myslela jsem si, že by ses s ním mohl chtít znovu setkat," odpověděla vesele. "Podle všeho jste si byli minulé léto skutečně blízcí."
"Dobře. Víš, že jsme si byli blízcí," řekl Tom potichu, ale důrazně. "To je ale přesně ten důvod, proč ho tady nechci. Je tu Amalda!"
Simone si povzdychla a protočila oči. "Ale Bill je tak milý a zdvořilý!" vykřikla žena zoufale. "Na míle daleko je vidět, že má o tebe skutečně zájem! Rozhodně by mi nevadilo, kdyby se z něj stal můj zeť!"
Tom zhluboka vydechl a zabořil obličej do dlaní. "Mami," zamumlal potichu. "To, s kým skončím, není tvoje rozhodnutí. Vybral jsem si Amaldu."
Simone zafuněla. "Dal jsi Billovi vůbec šanci?" zeptala se a povytáhla obočí. Tom odkryl svůj obličej a zamračil se.
"Bill ví, že jsem si vybral Amaldu," řekl potichu a vyhýbal se matčinu pohledu. Simone si všimla synova provinilého výrazu a přimhouřila oči.
"Podvedl jsi Amaldu," řekla Simone náhle. Tom se na matku rychlostí světla vyděšeně podíval.
"Jak to víš?" zeptal se, byl vyvedený z míry. Simone se zazubila a zasmála se. Natáhla se ke svému synovi a jemně ho pohladila po tváři.
"Prostě to vím," řekla vřele. "Navíc v tobě dokážu číst jako v otevřené knize; jsi můj syn."
Tom si skousnul ret. "Jo," vydechl "Před nějakým časem jsem s Billem podvedl Amaldu."
Simone vytáhla obočí. "Předpokládám, že jsi jí nic neřekl," pronesla žena a stáhla rty do úzké linky. Tom se zamračil.
"Myslel jsem si, že to tak bude lepší," zamumlal. "Řekl jsem Billovi, že nebude žádné my. Proto ho tu opravdu nechci. Nechci, aby Amalda cokoliv zjistila."
"Myslíš si, že by jí to Bill řekl?" zeptala se žena zmateně. Tom zakroutil hlavou.
"Ne," odpověděl potichu. "Mám ale strach, že Amalda vycítí, že se něco děje."
Simone vydechla. "Dobře," řekla a zvedla do vzduchu dlaň. "Já ale budu ve svojí hře pokračovat, jsou to moje narozeniny a Bill je můj host. Je to opravdu milý mladý muž a já ho mám ráda, takže zůstane."


Simone se otočila na patě a s malým, vítězným úsměvem na rtech vypochodovala z kuchyně. Ti dva budou koncem večera pár, tím si byla jistá. Vesele poskakovala ke svému manželovi a přitiskla se k němu.
"Ráda si hraju na Amorka," zasmála se. Gordon pouze protočil oči. Zdálo se, že bylo marné se nějak snažit a donutit Simone, aby toho nechala. Když se jeho žena pro něco rozhodla, pokaždé to dotáhla do konce.
"Jo, jo, hned se vrátím. Dojdu si jen do kuchyně pro sklenici vody," řekl Bill pár ženám ve středním věku, které nechtěly černovlasého muže pustit. Bill nevěděl proč, ale ženy ve středním věku milovaly trávit s ním čas, někdy možná až moc. Usmál se a vkročil do kuchyně. Úsměv mu ale brzy opadnul, když si všiml Toma opírajícího se o kuchyňskou linku. Tom zvedl pohled a Bill si skousnul ret.
"Ahoj," řekl Tom potichu. Bill k sobě pevně stisknul rty a jen zamručel. Na stole byla vyskládaná řada čistých sklenic pro případ, že by někdo z hostů potřeboval čistou skleničku. Bill si jednu vzal. Udělal pár kroků k Tomovi, aby si z kohoutku napustil čerstvou vodu. Tom intenzivně zíral na Billův profil, zatímco černovlasý muž plnil svoji sklenici vodou. Stál u něj tak moc blízko, že by stačilo, kdyby se posunul pouze o pár centimetrů a dotýkal by se Billova ramene. Nepohnul se. Pouze zíral. Bill se na něj ale ani nepodíval, ne že by to Tom očekával. Poté, co měl Bill sklenici dostatečně plnou, šel zpátky ke dveřím. Než jimi ale prošel, otočil se a udělal k Tomovi pár kroků.


"Neřekl jsi mi, že jsi zasnoubený," řekl a vytáhl obočí. Tom si skousnul ret a odvrátil od Billa pohled, aniž by řekl jediné slovo. Bill vydechl a volnou rukou si promnul čelo. "Kdybych to věděl…" začal potichu. "Nikdy bych s tebou neskončil v posteli, když jsme na sebe narazili."
Tom zdvihnul k Billovi pohled a Bill nakrčil obočí. "Proč ne?" zeptal se zmateně. "Nevadilo ti se mnou šukat přesto, že jsi věděl, že jsem zadaný."
Bill zafuněl. "To je něco úplně jinýho!" vykřikl možná až příliš hlasitě. Skousnul si ret a vykoukl z kuchyně, aby zjistil, jestli si toho někdo všiml. V obýváku byl naštěstí díky množství lidí takový hluk, že Billa nikdo neslyšel.
"Jaký je v tom rozdíl?" zeptal se Tom poté, co se k němu Bill opět otočil. Černovlasý muž postavil svoji sklenici na kuchyňský stůl.
"Zasnoubení je příslib svatby," řekl starší z dvojice a smutně se díval na dredáče před sebou. "Je to slib, že jednoho dne společně dojdete k oltáři. Tím, že jsi mě ošukal, jsi ten slib porušil." Černovlasý muž vypadal zoufale. Smutně. Téměř poraženě. "Hned poté, co jsme došukali, jsem věděl, že jsme udělali příšernou věc, přestože to bylo tak moc dobrý. Od toho okamžiku se cítím tak moc provinile. A když jsem dneska zjistil, že jste zasnoubení, je to ještě horší. Je to milionkrát horší, Tome."


Tom si skousnul ret a přikývl, díval se na své ponožky. "Taky jsem se cítil provinile," přiznal. "Já… my… s Amaldou to není až tak dobrý," zdvihnul pohled k Billovi a zamračil se. Černovlasý muž nakrčil obočí.
"Proč ne?" zeptal se, v hlase byly slyšet obavy. Tom vydechl.
"Kvůli tobě," řekl a intenzivně se díval do Billových očí. Bill se zamračil.
"Huh?" zeptal se zmateně.
"Jo," odpověděl Tom a opět sklopil pohled ke svým ponožkám. "Zamotal jsi mi hlavu."
Bill potichu zaúpěl a promnul si spánky. "Arh, s tebou je tak těžké pořízení!" vykřikl. Tom zmateně vytáhl obočí a zamračil se, když se odvážil znovu zvednout pohled zpátky k Billovi.
"Proč?" zeptal se chlapec o něco vyšším hlasem než normálně.
"Když jsme se potkali, zeptal ses mě, jestli někoho mám. Když jsem ti řekl, že ne, vypadal jsi nadějně, přestože jsi ve vztahu," začal muž přiškrceným, zoufalým hlasem. "Obvinil jsi mě z toho, že jsem ti nedal svoje číslo a pak ses omluvil. Nechtěl jsi mě pustit, políbil jsi mě, šel jsi se mnou ke mně. Nechal jsem se ošukat, ale hned poté, co jsme skončili, ses zvedl a řekl, že radši budeš s Amaldou. A teď… Teď říkáš, že jsem ti pomotal hlavu! Tome, konečně se rozhodni!"
Tom odvrátil od muže před sebou pohled, nakrčil obočí a skousnul si ret. Věděl, že má Bill pravdu. Dal Billovi naději, aby ho vzápětí odstrčil. Vrátil se k Amaldě jen proto, aby se na ni utrhl. Tom dlouho neřekl ani slovo. Bill zafuněl, byl ze všeho už skutečně unavený.


"Já nebo Amalda?" zeptal se černovlasý muž a založil paže na hrudníku.
"Bille-"
"Já nebo Amalda?" zopakoval muž, nechtěl poslouchat další Tomovo vysvětlování. Nechtěl slyšet další výmluvy. Tom se musí rozhodnout. "Nemůžeš nás mít oba. Můžeš být s Amaldou a já ti budu chybět, načež mě budeš obviňovat, že je to moje chyba. Rozhodni se. Hned teď."
"Není to tak-"
"TOME!" vyletěl Bill. "Tak kdo? Já nebo Amalda? Víš, že na jednom z nás ti záleží víc. Už mě nebaví hrát hru na kočku a myš. Rozhodni se."
Tom si skousnul ret, díval se do podlahy. S Amaldou byl odjakživa. Měli budoucnost. Ale pokud to, co se mezi nimi v poslední době odehrávalo, ukazovalo to, co pro ně budoucnost chystala, Tom nevěděl, jestli to bylo přesně to, co chtěl. Měli na sebe v budoucnu ještě více křičet? Zdvihnul pohled zpátky k Billovi. Muž měl ve tváři vážný výraz. Nechystal se Tomovi dát další šanci. Bylo to buď, anebo.


Tom frustrovaně zaúpěl a udělal k Billovi krok. Sevřel ho v objetí a přitiskl rty na jeho. Černovlasý muž tiše zasténal, omotal paže kolem dredáčova krku a přivřel oči. Tohle mu chybělo. Chlapcovy rty proti jeho vlastním. Aniž by Tom přemýšlel o tom, kde se zrovna nacházeli, chytil Billa za stehna a vysadil ho na kuchyňský stůl. Sklenice vody, kterou Bill na stůl položil, se převrhla a nyní byl celý stůl mokrý, ale to ani jednoho nezajímalo. Bill omotal nohy kolem chlapcova pasu, přitáhl si ho blíž a dlaněmi mu přejížděl po zádech.


"Co se to tu, do prdele, děje?!" k chlapcům ode dveří dolehl ostrý výkřik. Tom a Bill se odtáhli z polibku a Tom se otočil. Pohledem se setkal s párem zelených očí, ze kterých šlehaly plameny zlosti. Bill si dlaní překryl pusu a seskočil ze stolu. Měl by zůstat, nebo by se měl vytratit do obýváku? Jaký byl protokol, když snoubenka nachytala svého milého při líbání někoho jiného? Bill si skousnul ret a zvažoval možnosti, které měl. Ani za nic nechtěl být v kuchyni ani o minutu déle, ale na druhou stranu nechtěl projít ani kolem Amaldy; dívka vypadala, jako kdyby se ho chystala napadnout a vyškrábat mu jeho hnědé oči.
Amalda zhluboka vydechla, nosní dírky se jí rozšířily.
"Vysvětli mi to, a to, kurva, rychle!" vykřikla. Tom polknul a skousnul si ret. Byl v prdeli.


autor: Skebe-Neko
překlad: Catherine
betaread: J. :o)
 

13 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Iwuanka Iwuanka | 20. května 2018 v 18:48 | Reagovat

Yes yes yes!!! Konecne je to von. A dufam ze Tom sa teraz rozhodne dobre.

2 Karin Karin | 20. května 2018 v 20:16 | Reagovat

To jsem zvědavá jak se Tom rozhodne.

3 Evča Evča | E-mail | 21. května 2018 v 4:59 | Reagovat

To jsem opravdu zvědavá pro koho se Tom rozhodne. Doufám, že pro Billa. Díky za překlad.

4 Jasalia Jasalia | 21. května 2018 v 12:25 | Reagovat

Medzi Tomom a Amaldou to uz nie je len chvilkove napätie, to uz je dlhodoby stres. Plus Amalda sa stale viac prejavuje ako semetrika - bud je podla nej, alebo je zle. Tom bol na to mozno zvyknuty a mozno si myslel, ze ked ju miluje, musi jej to tolerovat, ale ked raz okusil nadych slobody, je tazke sa vratit do väzenskeho zivota. A tu slobodu mal s Billom. Hoci prave teraz sa to javy tak, akoby bol Tom este nevyzrete decko a Bill ten dospely, ktory ho musi previezt do sveta dospelych. Tak mu drzim palce, aby sa mu to konecne podarilo.

5 Rin Rin | 21. května 2018 v 17:06 | Reagovat

A sakra, takhle to utnout, to budou zase nervy do dalšího dílu.. :D Doufám, že se Tom rozhodne pro Billa, musí mu být jasné, že je do něj zamilovaný víc, než do Amaldy, kterou teda mám díl od dílu ráda čím dál míň.. Opravdu takové typy holek nemusím.. Ještě bych tu vyzdvihla Simone, která mě jako dohazovačka v tomto díle neskutečně bavila.. je vidět, že chce pro svého syna to nejlepší, i když on to tak třeba nevidí.. díky za překlad, těším se na další díl.. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama