Springtime Beauty 7.

13. května 2018 v 16:00 | Janule |  Springtime Beauty
autor: Skebe-Neko


Azalky jsou růžové


Když Tom v pondělí po práci dorazil domů, cítil se vyčerpaný. Musel zůstat v práci přesčas a měl pocit, že mu nohy nefungují. Chlapec si vyzul boty, nedbale je kopnul do rohu a hodil na ně svou velkou mikinu. Shrbený se skrz obývák odšoural do kuchyně a zaklel, když zjistil, že v lednici není žádné pivo. Jedno, možná dvě piva by rozhodně uvolnily jeho bolavé svaly. Všiml si, že nejenže v lednici není ani jedna láhev piva, ale dokonce ani Cola.
"Amaldo!" zakřičel. "Proč nemáme Colu?"
Amalda si pospíšila z ložnice do kuchyně, opřela se o rám dveří. "Nekoupila jsem jí," odpověděla dívka jednoduše. Tom vytáhl obočí, jako kdyby čekal na nějaké další vysvětlení.
"Proč ne?" zeptal se dredáč, když dívka mlčela. Amalda založila paže na hrudníku.
"Neměl bys to pořád pít," vydechla a protočila oči. "Máme džus."
Tom zaťal zuby. "Do prdele, fakt! Teď budu muset jít do obchodu," vydechl. Byl naštvaný, prásknul s dveřma od lednice.
"Proč?" zeptala se Amalda a zamračila se. "Máme jídlo, nic v lednici nechybí."
Tom opět vytáhl obočí. "Protože jsem měl, kurva, těžkej den, po kterém jsem si chtěl sednout na gauč, pustit si televizi a otevřít si pivo. Cola by mi taky nevadila, ale my nemáme ani jedno," zafuněl a oddupal do chodby.
"Tome!" zakřičela za ním Amalda, byla mu v patách. "Co se děje?" dívka vypadala bezmocně a zmateně, jak stála v chodbě a dívala se na svého přítele, který si obouval boty.
"Co myslíš?" zeptal se dredáč kousavě. Amalda vydechla a Tom si všiml, že se jí oči zalévaly slzami. Amalda polkla a s nakrčeným obočím se dívala do podlahy.
"V posledních dnech tě všechno rozruší," zamumlala dívka. Tom si oblékl mikinu a protočil oči.
"No… zkus hádat, jak se cítím já," řekl chladně a zmizel ve dveřích. Nechal za sebou svou přítelkyni, která ho pronásledovala pohledem.


Jakmile Tom vyšel ze dveří, plácnul se dlaní do čela a zhluboka vydechl. Nevěděl, proč byl na Amaldu tak zlý. Bylo to, jako kdyby něco velkého, špatného a tmavého vířilo uvnitř jeho těla a vybuchlo to pokaždé, když byl v Amaldině přítomnosti. Tom nechtěl být takový, ale nemohl si pomoct. V posledních dnech ho štvalo cokoliv, co dívka udělala. Dříve to bylo opačně; než se rozešli, Amalda byla ta, která se na Toma naštvala kvůli maličkostem, křičela na něj, odešla a bouchla za sebou dveřma. Dredáč se nikdy takhle nechoval. Dokonce ani když byl puberťák! Nyní ho ale něco nutilo k tomu, aby se choval příšerně.
"Nejsem takový," zašeptal chlapec potichu a opřel se o stěnu výtahu. Tomova povaha byla pohodářská a veselá. Vtipkoval, dělal hlouposti a málokdy se naštval. Dredáč zavřel oči a usilovně se snažil přemýšlet, co způsobovalo jeho příšerné chování vůči Amaldě. Nebyla to dívčina chyba. Byla pořád stejná jako dřív a Tom s ní nikdy neměl sebemenší problém. V posledních dnech ale Tom kolem sebe prskal jed a nevěděl, jak to zastavit.


Poté, co si Tom koupil v obchodě vše, co chtěl, vkročil do apartmánu a pokorně šel do obýváku.
"Tady," řekl a podal své přítelkyni bonboniéru. "Omlouvám se za to, že jsem se choval jako kretén."
Amalda se na něj vroucně usmála a bonboniéru si vzala. "Děkuju," řekla a vstala z pohovky. Jemně chlapce políbila, posadila se zpátky na své místo a Tom odešel do kuchyně.
Dredáč si koupil pár piv a cestou na balkon je dal do lednice. Na balkoně se opřel o zábradlí, díval se na jarní scenérii a z úst vydechoval obláčky kouře. Zabolelo ho u srdce, když na tváři ucítil paprsky zapadajícího slunce. Nakrčil obočí a podíval se na cigaretu, kterou držel mezi prsty. Jemné paprsky slunce mu připomínaly léto, přesněji řečeno minulé léto, které strávil ve společnosti Billových vášnivých polibků. Tom se opřel čelem o paže, kterými se opíral o zábradlí, zhluboka vydechl. Byl by méně podrážděný, kdyby byl Bill po jeho boku? Dělo se tohle všechno, protože prostě neměl být s Amaldou? Dredáč zakroutil hlavou. Ne. Ne. Byli stvoření jeden pro druhého. Byli spolu od doby jejich dospívání! Momentálně si pouze procházeli těžkým obdobím. Časem se všechno uklidní.


*


Sobota ráno. Slunce prostupovalo skrz mezeru v závěsech a Tom se otočil na bok. Nikam nepospíchal. Amalda už dávno vylezla z postele a dělala něco v kuchyni, zatímco Tom se nechystal pohnout do poledne. Večer se chystal jít na party se svými přáteli. Derek přišel s myšlenkou, že se celá jejich parta kluků sejde a vyrazí si. Nebylo jednoduché skloubit jejich rozvrhy, takže se na dnešku domluvili již před pár týdny.
Chlapci se dohodli, že se kolem šesté večer sejdou v Halově a Alwynově apartmánu, jelikož jejich apartmán byl největší a nebyly v něm žádné otravné přítelkyně. Proto Tom nikam nepospíchal a rozhodl se, že stráví většinu dne v posteli a vypořádá se se svojí spánkovou deprivací. Minulý týden byl v práci šílený a Tom měl za sebou spoustu přesčasů. Každý den po práci byl maximálně vyčerpaný, takže spát až do poledne bylo něco, co skutečně potřeboval.


"Tome." Opatrný hlas přerušil dredáčovy sny a jemná dlaň se dotkla jeho nahého ramene. "Nespíš, že ne?"
Tom zabručel a pevněji kolem sebe sevřel peřinu.
"Mohli bychom…" zašeptala mu dívka do ucha. Dredáč zatnul zuby a otočil se k dívce zády.
"Teď ne," zamumlal a snažil se vrátit do své snové země. Amalda se ale nevzdávala. Přitiskla se k chlapcovým zádům, přehodila přes něj paži a dlaní sjížděla přes peřinou přikrytou horní polovinu těla směrem k jeho rozkroku. Tom nadskočil, otočil se na dívku a probodnul ji pohledem.
"Teď ne. Jak těžké je to pochopit?" vyletěl a protočil oči.
"No… prostě jsem si myslela, že jsme už dlouho nešukali," řekla dívka a vystrčila spodní ret. Prstem hladila Toma po nahém hrudníku a natáhla se, aby přitiskla své rty na rty svého snoubence.
"Amaldo," vydechl dredáč a dívku od sebe odstrčil. "Vážně jsem zasraně unavený a potřebuju se dospat. Večer se musím sejít s klukama, takže spánek skutečně potřebuju."
Amalda si skousla ret a po chvíli zkroutila rty do malého úsměvu. "Nemusíš nikam chodit," řekla a přejížděla prsty po chlapcově hrudníku. "Můžeme zůstat doma. Uvařím a v ložnici můžeme dělat cokoliv, co chceš."
"Cokoliv, co chci?" zeptal se Tom a vytáhl obočí.
"Jo," dívka ztěžka vydechla. Naklonila se k Tomovu obličeji svým tak blízko, že se jejich nosy téměř dotýkaly.
"Chci spát," pronesl dredáč vážným hlasem. "A už roky jsem neviděl svoje přátele, takže v žádném případě dneska večer nezůstanu doma." Chlapec se opět zahrabal pod svoje přikrývky a Amalda naštvaně zafuněla.
"Kurva!" vyletěla a vstala z postele. "Jakej chlap řekne 'ne' ženě, která mu nabízí sex?!"
Tom skutečně chtěl sebrat odvahu a na dívku zakřičet, ale nakonec se rozhodl jinak. Potřeboval spát a chystal se spánkem strávit následující hodiny, ať už se to Amaldě líbilo, či nikoliv.


*


Tom do sebe klopil jednu plechovku piva za druhou. Seděl na područce pohovky kamaráda a pozorně sledoval hru v televizi. Nyní byla řada na Halovi a Derekovi.
"Neee!" vykřikl Derek, když jeho postavička padla k zemi.
"Haha, břídil!" posmíval se Hal a vystrčil jazyk na chlapce, který seděl vedle něj.
"Neříkej hop, dokud nepřeskočíš, Hale," řekl Tom s úšklebkem. "Bylo to zatím první kolo ze tří! Nakonec možná budeš ty ten, který si bude muset dát panáka!"
Jedním ze zvyků, který chlapci měli, když se sešli, bylo hrát hru Tekken a u toho pít. Byl to dobrý způsob, jak se opít, a zároveň vybít svou agresi. Pravidla byla jednoduchá; ten, kdo prohrál, si musel dát panáka a výherce hrál až do doby, dokud ho někdo neporazil. Tahle picí hra se dala hrát při jakékoliv podobné videohře, ale z nějakého důvodu pokaždé hráli jednu a tu samou.


Derek vyhrál druhé kolo, ale Hal vyhrál třetí, takže chlapec s brýlemi si musel dát panáka toho nejodpornějšího alkoholu na světě.
"Oh, Bože, Alwyne. Fuj!" zaskřehotal a nakrčil obočí. "Kde jsi to, kurva, vzal?"
Alwyn pokrčil rameny a prsty si prohrábl vlasy, škodolibě se usmál. "Je to nějaká strašná sračka, kterou mi dovezl brácha ze Švýcarska," řekl a zasmál se.
"Teď budu hrát s Tomem!" výsknul Hal a napil se ze své plechovky piva, kterou měl odloženou na podlaze. Tom sklouznul z područky na polštář a vzal si ovladač k Xboxu.
"Zemřeš," vychloubal se dredáč, zatímco si oba dva vybírali postavy, za které budou hrát.


*


Tom se nepřestával smát, zatímco procházeli nočními ulicemi k baru, do kterého mířili. Nepamatoval si, kdy naposledy se takhle dobře bavil. Už byl trochu v náladě a nohy se mu motaly, jak mířili k blízkému baru. Tom chytil pod svou paži menšího kamaráda a pocuchal mu tmavé vlasy.
"Arh, Tome!" chlapec jménem Jeff vykřikl, snažil se dostat z kamarádova sevření. Tom se spokojeně zasmál a chlapce pustil. "Už od základky máš nějakej problém s mýma vlasama," zamumlal chlapec nespokojeně, když si prsty vracel trčící vlasy zpátky na své místo. Tom se zeširoka zazubil. Jeff byl jediný z jejich party, koho znal Tom už od dětství. Už v té době byl menší než on a to se nezměnilo; pořád byl minimálně o hlavu menší. Dredáč svého malého kamaráda dobrosrdečně škádlil ještě v době, kdy byli děti, a to se také nikdy nezměnilo.


Noc v potemnělém baru v obklopení opilých lidí ubíhala jako voda v řece. Chlapci dokonce společně skončili na malém pódiu a zpívali karaoke. Bylo to blíže křičení, než zpívání, ale na tom nezáleželo, jelikož se všichni dobře bavili. Hal a Alwyn si našli společnost dívek, se kterými se chystali strávit noc, ale Derek takové štěstí neměl. Vzhledem k tomu, že byl až příliš opilý, žádná žena, se kterou se snažil navázat rozhovor, nepochopila jeho balící hlášky a Tom tedy musel Dereka táhnout domů sám přes celé město a on mu příliš nepomáhal, jelikož se pohyboval šnečím tempem. Jeff se vrátil domů ke svojí přítelkyni, a tak byl Tom jediným, na kterého zbyla starost o opilého Dereka. Dredáčovi se skutečně nechtělo táhnout kamaráda až do jeho vlastního bytu vzhledem k tomu, že byl podstatně dál, než apartmán, ve kterém bydlel on s Amaldou. Z toho důvodu ho vedl k sobě domů, ačkoliv věděl, že Amalda neměla ráda, když domů vodil svoje opilé kamarády.
"Já… kurva… T-hmm… že?" zamumlal Derek a nesoustředěnýma očima se podíval na svého kamaráda. "Pochopil jsi to?"
Tom se zasmál a pokýval hlavou, zatímco strkal svého kamaráda do výtahu. Bylo absolutně zbytečné se ptát, co přesně chlapec myslel, jelikož byl tak moc opilý, že by jeho mluva potřebovala titulky.
"Jo, rozhodně," řekl Tom a stiskl tlačítko s číslem čtyři. Derek se kymácel a nevypadalo to, že se dokáže udržet na místě, ačkoliv se ho dredáč snažil podpírat. Situaci moc nepomáhala skutečnost, že Tom sám byl stále opilý a držet dalšího opilého člověka pro něj tedy nebylo skutečně příliš jednoduchým úkolem.


Dredáč vtáhnul svého opilého kamaráda do apartmánu a posadil ho na podlahu, aby mu mohl vyzout boty a svléknout koženou bundu.
"Já… doma," zamumlal Derek a chytil Toma za tváře. "Mmh… t-tady… mmhm… bobr…"
Tom se snažil nesmát, ale selhal. Potichu se chechtal, zatímco kamarádovi sundával boty.
"Jakej zkurvenej bobr?" zeptal se mezi salvami smíchu. Derek zavrtěl hlavou a opile se na kamaráda zakřenil.
"Ne, chtěl jsem říct… Nechtěl jsem říct bobr," zamumlal a kroutil hlavou ze strany na stranu.
"Sundejme ti bundu," zasmál se Tom a snažil se svléknout černou koženou bundu ze svého brýlatého kamaráda. Tomovi se podařilo bundu úspěšně svléknout, ale zároveň škobrtnul a spadl na zem, kamaráda vzal s sebou.
"Mmh, koberec," zamumlal Derek a zkroutil se na podlaze v chodbě. Tom se zasmál a postavil se na nohy.
"Ne, Dereku. Kurva, neusínej!" smál se a snažil se vytáhnout kamaráda na nohy. Derek byl malátný a nebylo jednoduché ho zvednout. Nebyl nikterak těžký, ale byl opilý a malátný, takže bylo těžké ho zvednout z podlahy.


Po chvíli Tom druhého chlapce z podlahy zvednul a strkal ho směrem k pohovce v obýváku, kde ho plánoval nechat přespat. Hned poté, co ho posadil na pohovku, chlapec otevřel oči a vyskočil na své vratké nohy.
"Chci jít na záchod," rozhodl se chlapec a motal se směrem ke koupelně. Tom se rozesmál a zakroutil hlavou. Najednou mu došlo, že kamarád šel směrem ke kuchyni, ne ke koupelně. Tom se dostal do kuchyně, kde si Derek pomalu rozepínal kalhoty, rychleji než letící kulka.
"Tady, kurva, nečůrej!" vykřikl Tom, chytil kamaráda za ramena a tlačil ho do koupelny.
Stačilo jen pár sekund a dvojice přátel došla ke dveřím koupelny. Tom je otevřel, strčil kamaráda dovnitř a sám ho následoval.
"Dereku, tohle je záchod," řekl a koutky rtů se mu zkroutily do malého úsměvu, když zdvihal prkýnko. "Nečůrej nikam jinam, dobře?"
Derek kývnul na souhlas a mávnul rukou na znamení, aby Tom z koupelny odešel a přestal ho otravovat. Tom z malé místnosti vyšel, zavřel za sebou dveře a rozesmál se. V tu samou chvíli si ale všiml své ospale a protivně vypadající přítelkyně, která stála uprostřed obýváku s pažemi založenými na hrudi.


"Tome, co se to kurva děje?" dožadovala se odpovědi chraplavým hlasem. Tom se nedokázal přestat smát.
"Derek čůrá," smál se chlapec a přibližoval se k dívce. Už už se chystal kolem ní omotat své paže, ale Amalda udělala krok dozadu.
"Nedotýkej se mě. S Derekem můžete společně přespat na tom podělaným gauči!" vybuchla Amalda a oddupala do ložnice, s prásknutím za sebou zabouchla dveře. Tom protočil oči.
"Vypadá to, že dneska v noci budu tvůj plyšák na mazlení!" zavtipkoval dredáč, když Derek vyšel z koupelny. Brýlatý chlapec se na svého kamaráda pouze zmateně podíval. "Amalda mě nechce pustit do postele," odpověděl Tom na kamarádovu nevyslovenou otázku. "Pojď, připravíme gauč!"


*


Tom se probudil s pulsující bolestí hlavy, kterou ještě více zhoršovalo cinkání, jež se ozývalo z kuchyně. V noci si dal na podlahu matraci, aby nemusel s kamarádem sdílet úzkou pohovku. Dredáč se na matraci opatrně posadil a otočil se, aby se podíval na svého kamaráda, který ležel na pohovce a ještě stále spal. Tom chvíli pouze seděl a držel se za hlavu, než se odvážil postavit se na nohy.
Poté, co Tom navštívil koupelnu, sebral ze země svou mikinu a oblékl si ji, než se vydal na balkon. Cestou potkal v kuchyni svoji přítelkyni, podíval se na ni a vytáhl obočí, ale neřekl ani slovo. Chlapec se na balkoně opřel o zábradlí a zapálil si cigaretu. Ta rozhodně pomůže zmírnit jeho příšernou kocovinu. Lezavý vánek příjemně chladil jeho zpocenou pokožku. Tom zavřel oči a zhluboka vydechl. Amalda vypadala rozmrzele. Derek zařezával na gauči. Dredáč se zapřel o studené zábradlí a svěsil hlavu mezi ramena. Už to byla nějaká doba, kdy měl naposledy takhle špatnou kocovinu. Domyslel si, že to bylo pravděpodobně díky všem těm rozdílným panákům, které jeho kamarádi objednávali.


Jakmile Tom vkročil zpátky dovnitř, děkoval svým šťastným hvězdám, že se hned nepozvracel. Žaludek měl jako na vodě, cítil známé pálení v krku, a tak vratkými kroky pospíchal do koupelny. Chvíli objímal záchod a poté, co byl přesvědčený, že je jeho žaludek dočista prázdný, vlezl si do sprchy. Chtěl ze sebe smýt pot, pach pařby a zvratek. Studená sprcha by dokonce mohla pomoct i tomu, aby se cítil o trochu lépe.
Opřel se o studené dlaždičky, byl unavený. Mohl by jít rovnou do postele, ale věděl, že by to nebylo moudré. Jelikož byla neděle, bude muset zítra brzo vstávat, aby šel do práce. Musí tedy počkat až do večera, než půjde znovu spát, protože kdyby šel hned, večer by nedokázal zabrat, a nakonec by byl následující den v práci ještě unavenější, než byl teď. Zhluboka vydechl a nechával studenou vodu, aby stékala po jeho těle. Zamračil se, když mu došlo, že myšlenkami utíkal k Billovi. Vypadalo to, že ani alkohol ani kocovina nedokázaly černovlasého muže vypudit z jeho mysli. Tesklivě vzpomínal na to, jak šli v létě s Billem do baru. Následující ráno měl Bill stejnou kocovinu, jako měl on právě teď, ale on byl v tom stavu na rozdíl od něj naprosto rozkošný. Chlapec si pamatoval tmavý make-up rozmazaný po mužových bledých tvářích a ztrápený výraz v jeho obličeji. Pamatoval si každé vyslovené slovo a polibek, který chutnal jako směsice zubní pasty a cigaret.


Fyzická nevolnost se zlepšila, ale emočně Tom pořád cítil kocovinu. Dlouhou dobu stál pod proudem ledové vody a myslel na Billa. Sám sobě vědomě ubližoval myšlenkami na toho černovlasého muže, který zmizel z jeho života. Co by se stalo, kdyby odpověděl 'ano', když se ho muž zeptal, jestli se chce k němu vrátit? Kdyby se k sobě vrátili, zabíjel by Tom čas v černovláskově sprše, nebo by vedle něj stále ležel v posteli? Vyhodil by ho Bill na gauč, kdyby dovedl domů svého opilého kamaráda, nebo by se postaral o to, aby oba dva byli v pořádku? Vzbudil by ho Bill rámusením v kuchyni nebo jemným polibkem na tvář?
Tom vypnul sprchu a zakroutil hlavou. Bylo zbytečné zůstávat uvíznutý v tom, co by se mohlo stát, namísto toho, co se skutečně stalo a co se ještě stane. Tom prostě musí začít žít okamžikem. Ne minulostí a rozhodně ne hypotetickými situacemi. Chlapec si omotal kolem boků osušku a vkročil do obýváku. Derek se ještě pořád nevzbudil a Tom se zasmál.


Vkročil do kuchyně. Jeho přítelkyně k němu stála zády, paže měla překřížené na hrudníku.
"Dobré ráno," řekl dredáč opatrně. Dívka neodpověděla. Pouze se otočila a probodla Toma pohledem. Tom nakrčil obočí. "Co se děje?" zeptal se. Amalda zafuněla a protočila oči.
"Jako kdybys to nevěděl!" zaječela dívka a dala ruce v bok. "Dotáhnul jsi domů neuvěřitelně ožralej ve společnosti stejně ožralého kamaráda, abys ho uložil na náš gauč?! Nepomyslel jsi na to, že by ses mě prvně vůbec zeptal?!"
Tom se plácnul dlaní do čela a unaveně se zasmál. "To nemůžeš myslet vážně," vydechl a zakroutil hlavou. "Derek se neudržel na nohou! Samozřejmě, že jsem ho sem vzal!"
Amalda znovu zafuněla. "Nemohl jsi ho prostě posadit do taxíka?!" vykřikla rozčileně. Tom otevřel pusu dokořán.
"Oh, takže jsem měl posadit svého namol opilého kamaráda do taxíka a nezajímat se o to, jestli se dostane domů v pořádku?!" zeptal se Tom a zvedl na dívku hlas. "Znáš mě, víš, že něco takového bych nikdy neudělal!"
"Nemohl prostě jít k někomu jinýmu? Hal a Alwyn mají docela velkej byt, ne?!" křičela dívka nevěřícně. "Nemusel jsi ho dotáhnout zrovna na náš gauč!"


Tom se pouze smál a kroutil hlavou. Nevěřil svým vlastním uším. "Hal s Alwynem si našli společnost! Byl jsem jediný, kdo zbyl, aby se o Dereka postaral. Byl jsem příliš unavený na to, abych ho táhnul na druhej konec tohohle zasranýho města, abych ho dovedl do jeho bytu, tak jsem ho prostě vzal sem!" křičel. Byl tak moc otrávený chováním svojí přítelkyně. Ještě před několika minutami byl Tom ochoten jí odpustit za to, že ho donutila přespat v obýváku, ale poté, co udělala z takové hlouposti něco mnohem většího, než jaké to ve skutečnosti bylo, nemohl prostě zůstat potichu. "A jestli ti můžu připomenout, já jsem nikdy nenadával, když sis sem dovedla opilé kamarádky, aby přespaly na gauči! Tvoje kamarádky tady přespaly bůhví kolikrát, když se opily, a já si nikdy nestěžoval!"
Amalda zafuněla a protočila oči. "V tom je rozdíl," řekla kousavě. Tom se zasmál.
"Jakej?" zeptal se dredáč a vytáhl obočí. "Prosím, zasvěť mě do svého světa. V čem je rozdíl?"
"Jsou to holky!" vykřikla blondýna a zatnula zuby. "Nějakej hajzl by je mohl znásilnit, kdyby zůstaly venku samy!"
Tom zakroutil hlavou a promnul si kořen nosu. "Víš, že tahle možnost nezávisí na pohlaví, že?" zeptal se chlapec pomalu, snažil se uklidnit, ale marně. "Nemůžu se prostě vykašlat na svého kamaráda, když není schopnej se dostat bezpečně domů."
"Ale-"
"NE!" vykřikl Tom, když se Amalda snažila argumentovat. "Chceš ze mě akorát zase dělat toho špatného, ale tentokrát se ti to nepodaří! Udělal jsem správnou věc. A jsem zasraně unavenej na to, abych se o tom s tebou víc bavil."


Dredáč odešel do obýváku, kde si všiml prázdného gauče. Přešel tedy do chodby, ve které chyběla jak kamarádova kožená bunda, tak jeho boty. Očividně hádka, kterou dredáč a jeho snoubenka vedli, donutila Dereka s kocovinou, aby z jejich apartmánu bez rozloučení odešel. Tom zhluboka vydechl a zatnul zuby. Proč se v posledních dnech zdálo být s Amaldou všechno tak moc složité?


autor: Skebe-Neko
překlad: Catherine
betaread: J. :o)
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Iwuanka Iwuanka | 13. května 2018 v 16:41 | Reagovat

Presne tak. Vsetko je v poslednych dnoch v ich vztahu nejake divne. Tom si coskoro polozi otazku ci naozaj toto stoji za zachranu. Ked v kazdom Tomovom pohybe, myslienke, cine vidi Amalda problem. Ci naozaj je toto zdravy a prosperujuci vztah. Ci Bill by bol iny. Krasna cast. Zavidela som Tomovi ten vever s kamaratmi. Takto si vyhodit z kopytka. Zabavit sa, zaspievat, zatancovat. Potom tri dni sa spamätavat z alkoholickeho opojenia. Ale nepohadat sa s frajerkou na druhy den. Ale nechat sa hyckat od svojho milovaneho partnera ktory ho doma pocka. Rano pripravi kavu. Ranajky. Spolocne preckaju opicu. :-)

2 Jasalia Jasalia | 14. května 2018 v 4:13 | Reagovat

Tentokrat Amalda skutocne prestrelila. Samizrejme ze ho vzal domiv na gauc. Ved to nerobi kazdy vikend! A je to predsa aj jeho byt! Ma na to pravo! A koniec diskusie. Dakujem za preklad.

3 Evča Evča | E-mail | 14. května 2018 v 10:36 | Reagovat

Tak tohle Amalda po... Vždyť by se tomu kamarádovi ještě něco stalo. Jsem ráda,že Tom přemýšlí jak by se zachoval v určité situaci Bill. Díky za překlad.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama