A Beautiful Disaster 9.

18. května 2018 v 16:00 | Janule |  A Beautiful Disaster by xblindmag
autor: xblindmag


Uvedení plánu do pohybu


Bill si nervózně mnul ruce, zatímco sledoval, jak Tom podepisuje krátký formulář s prohlášením, že je student se zájmem o tuto školu a má povolení v podstatě celý den Billa následovat, aby se se školou seznámil. Poté mu sekretářka podala ošklivý žlutý štítek, který jej označoval za návštěvníka, a který si Tom okamžitě připevnil na pravé stehno svých obrovských kalhot.
"A jste připravený!" Řekla postarší žena s úsměvem. "Doufám, že si to v naší škole užijete, pane Schäfere."
Bill lehce vyprskl a Tom ženě zdvořile poděkoval. Rozhodli se vymyslet falešné jméno, aby si studenti nemysleli, že je to až moc divné, že se Tom Kaulitz obléká jako známá T.K. panenka a je také její fanoušek. Tom Schäfer ale prostě znělo Billovi strašně vtipně.


Všechno jeho pobavení zmizelo v okamžiku, kdy se k němu Tom otočil, zřejmě připravený být před první hodinou proveden po škole. Billova nervozita se okamžitě vrátila, a Tom si toho zjevně všiml.
"Hej," řekl Tom jemně a hřejivě se usmál. "Neboj se, všechno půjde perfektně."
"Ale co když to nedokážu tak dobře hrát a všechno podělám a--"
"Bille, vážně," dredáč svého vlastníka konejšivě pohladil po rameni. "Všechno půjde přesně podle plánu, okay? Slibuju."
Mladík nervózně polkl a přikývl. "Dobře."


Po opuštění hlavní kanceláře se jen sotva rozešli chodbou, když lidé začali hledět jejich směrem a mumlat si mezi sebou. Byli tam samozřejmě lidé nenávidící T.K., kteří protáčeli oči a znechuceně se odvraceli, ale většina studentů nad T.K. dvojníkem prakticky slintala. Tom pouze nasadil svůj slavný úšklebek a spojil svou ruku s Billovou, aby dal najevo, že je zadaný. Černovlasý mladík následoval jeho příkladu, nasadil na tvář svůj vlastní úšklebek a přistoupil k Tomovi blíž.
Když se Bill zastavil u své skříňky, aby si vyzvedl knihy na svou první hodinu, několik dívek mělo tu drzost k Tomovi přistoupit a flirtovat s ním. Dredáč se jen vědoucně usmál, odstrčil se od skříňky, o kterou se opíral, a postavil se za Billa, aby mu proklouzl rukama kolem pasu. Bill se do toho objetí opřel a uchechtl se, když mu dívky poslaly zlé pohledy a odkráčely. Cítil, jak mu hoří tvář, když se Tom přitulil nosem k jeho krku.
"Vidíš?" Zašeptal mu Tom do kůže. "Neříkal jsem ti, že všechno bude fungovat?"
"J-jo…" odpověděl Bill roztřeseně a uvažoval, proč cítil v žaludku tak zneklidňující pocit.


***


Bill začínal být podrážděný z toho, jak na něj a Toma všichni studenti tak otevřeně zírali. Dokonce i když začala hodina, učitelka musela tlesknout, aby jí všichni věnovali pozornost. To, že Tom seděl u Billa tak blízko, jak jen to bylo možné, celé té situaci vůbec nepomáhalo. Ale ať už to bylo jakkoliv rozčilující, Billovi to přišlo docela zábavné.
V hodině biologie jim toho dne učitelka pustila film, ze kterého si měli dělat poznámky. Studenti takové úkoly nikdy nedělali, ale toho dne toho udělali ještě méně, protože byli všichni rozptýleni nádherným potenciálním novým studentem. Tom bral tu pozornost ve svůj prospěch, tulil se ke svému vlastníkovi, a příležitostně jej hladil a tisknul se k němu, kdykoliv se jen Jessica na své židli otočila a indiskrétně zírala. Oba, Bill i Tom, mohli v jejích očích jasně vidět vztek a žárlivost.
Bill už ztratil přehled, kolikrát se k nim Jessica otočila. Nevěděl, jestli žárlila na něj, anebo na Toma. V každém případě vidět ji naštvanou jej tak moc těšilo. Když ji viděl, jak kypí vzteky, musel ukrýt tvář do Tomovy hrudi, o kterou se opíral, aby skryl a utlumil svůj smích."Vidíš?" Zašeptal Tom tak tiše, že to slyšel jen Bill. "Co jsem ti říkal?"
Bill protočil oči a pohodlně se proti dredáčovi uvelebil podobně, jako by to udělal i doma. "Jo, jo, není třeba být kvůli tomu arogantní bastard."
"Aww, ale je to zábava…"
"Tvoje T.K. jednání udělá pá-pá hned, jakmile se dostaneme zpátky domů, nebo přísahám, že ti vypíchnu oči."
"Na to mě až moc miluješ."
"Pfff!!"
Sdíleli spolu tichý úsměv, zatímco Tom sklouzl rukou z Billova ramene kolem jeho pasu a naschvál jej polechtal na jeho citlivém místě, než si mladíka přitáhl blíž. Bill jej loktem udeřil do žaludku a vysloužil si tím bolestivé zabručení a zasmání.
"Blbče," zašeptal Tom, v jeho hlase bylo znát pobavení. "Možná bych se na tebe měl prostě vykašlat a na celou tuhle věc zapomenout."
"Na to mě až moc miluješ," posmíval se mu Bill škádlivě.
Tom se zasmál a přitiskl si svého vlastníka k sobě blíž. Bill selhal ve svém pokusu potlačit úsměv.


***


Jejich předstírání pokračovalo bezchybně až do oběda. Stále jeden s druhým vzájemně flirtovali, Bill seděl Tomovi prakticky na klíně, a kradli si malé doteky, kdy spolu proplétali prsty nebo se jeden ke druhému nakláněl blíž.
"Bille," řekl Andreas z druhé strany stolu a dopil zbytek své Pepsi, než pokračoval, "půjdu si vzít z automatu nějaké M&Ms. Chceš taky něco?"
Černovlasý mladík zavrtěl hlavou. "Jsem v pohodě, jen běž--"
"Skvělé," přerušil ho kamarád, popadl jej za volnou ruku a prudce jej vytáhl na nohy. "Tak jdeme."
"Andy, řekl jsem, že nechci--"
"Prostě pojď se mnou!" Naléhal blonďák a táhl jej s sebou, aniž by čekal na souhlas. Když Andreas poslal Tomovi pohled, který říkal ´zůstaň´, Bill směrem k panence pokrčil rameny a řekl, že se hned vrátí. Tom chápavě přikývl, opřel se a čekal na zástup dívek a chlapců, o kterých věděl, že k němu přijdou, když byl nyní sám.


Zatímco si Andreas prohledával kapsy pro drobné, Bill se ohlédl zpátky na dredáče. Rychle se kolem něj zformovala skupinka lidí a bylo zřejmé, kdo se po něm pokoušel vyjet a kdo mu jen chválil jeho údajný T.K. kostým. Na naivky, které se s ním pokoušely flirtovat, se Tom jen sympaticky usmál a potřásl hlavou, zatímco se všemi ostatními se zapojoval do rozhovoru zcela v pohodě. Bill se tiše zahihňal při pohledu na toho ach-tak-populárního dredáče.
"Víš," začal Andreas, přerušil tak Billovy myšlenky a způsobil, že černovlasý mladík poskočil. "Když jsem viděl, jak jste byli k sobě přilepení dneska ráno, chtěl jsem tě seřvat za to, že Toma jen využíváš, abys přinutil Jessicu žárlit."
Billovi se zasekl dech v hrdle a s vykulenýma očima se ke svému nejlepšímu kamarádovi pomalu otočil. "Já--"
"Ale pak jsem vás viděl během toho filmu v biologii," Andreas se vědoucně usmál. "A teď už vím, že je to skutečné."
Bill zmateně nakrčil obočí. Nepamatoval si, že by se během biologie chovali nějak jinak, než po zbytek dne.
"Měli jste i přehnané momenty, ale nemysli si, že jsem nezachytil, když jste byli najednou jeden ke druhému tak sladcí." Blonďák se zazubil, hodil do automatu několik mincí a stiskl příslušné tlačítko pro M&Ms.


"Andy, my jsme ne--"
"Nevím, kolikrát jsem ti už říkal, že dokážu říct, kdy něco předstíráš a kdy jsi prostě jen sám sebou." Andreas roztrhl malý balíček a hodil si do pusy červený bonbón. "Viděl jsem ten úsměv na tvé tváři. Ty jsi do něj vážně blázen, že?"
Bill zčervenal a zuřivě vrtěl hlavou. "Co?! Ne! Andy, já…" Vynutil ze sebe malý smích. "Chceš vědět pravdu? Tom a já jsme--"
"Zamilovanííííí," Zazpíval Andy a rozesmál se, když Bill ještě více zrudl. Než mohl černovlasý mladík překonat své zajíknutí a najít ta správná slova, Andreas začal doslova poskakovat zpátky k jejich stolu, kde na ně čekal Tom. Na okamžik se zastavil a otočil se zpátky k Billovi. "I když vím, že jsi na Jessicu pořád ještě naštvaný, myslím, že byste s tou přehnaně milující sračkou měli přestat," řekl blonďák vážně a hodil si do pusy další bonbón. "Teď máš ve svém životě naprosto sexy rádoby T.K., tak na tu děvku prostě už zapomeň!"
Bill otevřel pusu, aby něco řekl, ale Andreas pokračoval v poskakování, než mohl odpovědět. Bill zůstal stát na místě, stále zčervenalý a náhle zahlcen vinou, jakou necítil už dlouhou dobu. Od počátku, kdy se Tom stal člověkem, bylo zřejmé, že panenku využije v plném rozsahu. Ale slyšet to tak přímo a jasně, jak to řekl Andreas, to znělo příšerně, až se mu z toho zvedal žaludek. Byl naštvaný sám na sebe, protože Tomovo skutečné já byla tak dobrá duše, a rozhodně si nezasloužil být takhle využit.


"Bille?"
Černovlasý mladík s úlekem poskočil a otočil se k tomu známému hlasu. Tom se zasmál.
"Hej, oběd už je skoro u konce. Chceš se vrhnout na poslední část našeho plánu?" Zeptal se dredáč.
Bill se lehce zašklebil. Poslední část jejich plánu byla v podstatě Jessicu přinutit je sledovat, zatímco se muchlují, jako by to byl poslední den jejich života. Bill se už najednou o naštvání Jessicy nestaral. Andreas měl pravdu; musel na Jessicu prostě zapomenout a trávit více času se svou žijící panenkou, která už toho pro něj udělala tak moc.
"Tome," začal Bill rychle. "Tome, víš, přemýšlel jsem. Možná nemusíme--"
"No tak, neříkej mi, že teď z toho chceš vycouvat," zamračil se Tom. "Už jsme se dostali tak daleko, a tohle je poslední kousek, který ji prostě odškrtne a pošle přes okraj, pamatuješ?"
"No jo, ale--"
"No jo, ale nic. Tohle je důvod, proč jsem tady, pamatuješ? Neříkej mi, že chceš vycouvat jen proto, že mě nechceš políbit…"
"Ne! To není ten problém!" Řekl Bill rychle. Možná až příliš rychle. Neuvědomil si však, že jediná věc v jeho mysli byla ta, že Tom měl pravdu: nebyl by v tuto chvíli ´naživu´, kdyby nebylo Billova přání přinutit Jessicu žárlit.
Cítil se ještě příšerněji a provinileji než předtím.


Bill byl tak ztracen ve svých myšlenkách, kde nazýval sám sebe sobeckým idiotem a dalšími různými barvitými slovy, že si nevšiml, když jej Tom vzal za ruku a zavedl jej do prázdné chodby. Našel sám sebe přitisknutého k jedné ze skříněk a silně zčervenal nad tím, že jej Tom očividně uvěznil na místě.
"Tome, vážně, myslím, že bychom prostě měli zapomenout na celou tuhle--"
"Dívej, už jde!" Zašeptal Tom a zvedl Billovy ruce, aby si je omotal kolem krku. Poté své vlastní usadil na Billových bocích a jednou z nich pomalu vyjel vzhůru, aby uchopil a pohladil mladíkovu zčervenalou tvář. Billovy ruce na Tomových ramenech se začaly třást.
Koutkem očí si oba všimli Jessicy, která se je pokoušela nenápadně pozorovat. Bídně přitom selhávala, jak stála u své skříňky a předstírala, že tam něco hledá, ačkoliv jí oči neustále ujížděly směrem k nim.


"Vidíš? Teď už ji máme," zašeptal Tom.
"Já-j vím, já jen… Nejsme si jistý, jestli bychom měli--"
"Bude to fungovat, věř mi."
"T-to…" Bill vydechl a roztřeseně se nadechl, když se Tom naklonil blíž a přitiskl se k jeho krku. "To není ten problém… Já prostě… Neměli bychom--"
"Tohle je ten poslední krok," řekl Tom a nyní vtiskával polibky podél Billovy čelisti. "Jen to se mnou ještě chvilku vydrž."
"Nejde o tebe! To jen, že já…" Bill tápal ve svých slovech a ztrácel všechny smysluplné myšlenky, jak mu Tom hleděl do očí způsobem jako nikdy předtím. Bill ještě více zrudl, puls a dech se mu zrychlil. "Já… ty jsi prostě…"
Tom ignoroval jeho chabé protesty a naklonil hlavu, jak se přitisknul blíž. Billovo tělo se zdánlivě pohybovalo ze své vlastní vůle, když se mu oční víčka se zachvěním zavřela a paže kolem Tomova krku pevněji utáhly.
Bill si pomyslel, že v dálce slyšel Jessicu, jak volá jeho jméno, ale nebyl si příliš jistý. Byl až příliš rozptýlen pocitem Tomových rtů dokonale pasujících k jeho vlastním.


autor: xblindmag
překlad: Zuzu
betaread: J. :o)


original
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Jasalia Jasalia | 18. května 2018 v 19:09 | Reagovat

No páni. Tak sa im to nakoniec podarilo. Tom sa snazil splnit Billove zelanie a Bill sa trapil, ze Toma vyuziva. A pritom zabuda, ze ked sa im to podari a oni sa Jessice pomstia, z Toma sa zas stane len obycajna neziva babika. A co potom? Dakujem za cast.

2 Karin Karin | 18. května 2018 v 21:02 | Reagovat

Tak se jim to povedlo jen jsem zvědavá jak to bude dál.

3 Podky II Podky II | 19. května 2018 v 19:27 | Reagovat

Ty jo. Po dlouhé době jsem zavítala zas sem a tohle je naprosto úžasná povídka ale mám problém. Nemůžu najít nějaké díly. Jak je to možné????? Hledám právě v odkazu pod nadpisem ale tam jsou jen nějaké a pak jiná povídka pod nimi.

4 zuzu zuzu | 19. května 2018 v 19:34 | Reagovat

[3]: No jo, koukám, že to Janule popletla a přimíchala jinam. Tady je ten zbytek http://twincest.blog.cz/rubrika/a-beautiful-disaster-by-xblindmag a já ji napíšu, a5 to opraví... Díky

5 Janule Janule | 19. května 2018 v 19:46 | Reagovat

Promptně spraveno :-) J. :o)

6 Iwuanka Iwuanka | 19. května 2018 v 21:27 | Reagovat

Do riti!!! To bude problem. Ja sa bojim co sa stane ked sa zelanie splni. A to cakanie ma snad zabije. Pan Schafer ma velmi bavil dnes. A ja som si ho  oblubila celeho.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama