Love me till it hurts 7.

4. dubna 2018 v 16:00 | Janule |  Love me till it hurts
autor: Becs


Do Tomova pokoje pronikaly paprsky dopoledního slunce a odhalovaly tak pozůstatky po včerejším večírku. Dokonce i kolem jeho postele se povalovaly kelímky a obaly od brambůrků. Převalil se na záda, zvedl ruce nad hlavu a protáhl se jako kočka. V levém koleně ho píchlo, ale to nebylo nic neobvyklého. Zlobilo ho pravidelně od zápasu se sousední školou, kdy mu do něj jeden z obránců v plné rychlosti napálil. Dnes ho však nedokázalo rozhodit ani tohle. Zjistil, že se usmívá na strop, ale nenašel v sobě motivaci, aby s tím přestal. Všechno najednou bylo zářivější a přívětivější. Ještě včera by ho dotěrné slunce přivádělo k nepříčetnosti. Dnes však bylo vítaným společníkem.


Skopnul ze sebe přikrývku a posadil se na kraj postele. Promnul si obličej a zjistil, že kocovina není tak hrozná, jak čekal. Nedalo mu to, aby se neohlédl a nepodíval na místo, kde se včera s Billem hádali a následně usmiřovali. Ten černovlasý ďábel ho dokázal překvapit jako nikdo jiný. Ukázat se na jeho party a vykouřit ho, zatímco telefonuje s matkou a jeho přítelkyně buší na dveře. Něco takového by si nevymyslel ani v nejdivočejších představách. Nejdůležitější na tom však bylo, že s ním Bill zase mluvil. To pro něj znamenalo nejvíc.
Přetáhl si přes hlavu tričko, které našel ležet na podlaze, a vydal se obhlídnout škody. Kelímky a různé papírky ležely i na chodbě, ale nebylo to tak hrozné. Největší spoušť byla v kuchyni, kde nějaký chytrák rozbil flašku něčeho lepkavého, a pak to tam nechal zaschnout. V obýváku se válely nedopalky, přestože Tom všem jasně řekl, že kouření v domě je zakázáno. Chvilku se jen znechuceně rozhlížel a vnitřně se připravoval na práci, která ho čeká. Pak zahlédl na stolku svůj mobil a zazubil se. Napadla ho mnohem lepší činnost, kterou teď mohl provozovat, a s úklidem neměla rozhodně nic společného.


"Takže tobě to včera nestačilo jo?" zašklebil se Bill, když prošel hlavními dveřmi, aniž by se třeba obtěžoval s pozdravem. Sundal si z ramen černou koženou bundičku a pohodil ji na zem u úpatí schodiště.
"Říkal jsem si, že využijeme toho, že jsou naši ještě pryč, a konečně si to rozdáme v posteli," vysvětlil Tom a zavřel. Bill samozřejmě nepotřeboval pozvání dovnitř a šinul si to rovnou nahoru. Cestou se jen ušklíbal nad bordelem, který tu zůstal. Teď mu to tu aspoň trochu připomínalo jeho vlastní domov.
"Čekáš na uklízečku?" ukázal prstem na hromádku v Tomově pokoji.
"Můžeš mi pak pomoct," zašeptal fotbalista, chytil ho kolem pasu, přitiskl se k němu hrudníkem a pokryl polibky jeho zátylek. Bill něco nesrozumitelně zamumlal a opřel se zadkem do jeho klína. Během několika vteřin byli oba nazí. Kdyby to byla olympijská disciplína, rozhodně by oba aspirovali na zlato. Tom si Billa položil mezi rozházené polštáře a chvilku se jen kochal výhledem. To bylo poprvé, co si ho mohl prohlédnout v celé kráse, a navíc za denního světla.


"Nezdržuj," poručil Bill, i když se mu výraz v jeho tváři velice zamlouval. Zvedl jednu nohu a lehce jí Toma šťouchl do zadku, takže nakonec zvítězila gravitace a on se na něj celou vahou svalil.
Bill byl pokaždé dost netrpělivý a sotva se začali mazlit, už vytahoval kondom a trval na tom, že musí Tom do něj. Jenže dnes chtěl být fotbalista tím, kdo to povede. Měl v úmyslu mučit Billa tak dlouho, dokud to jen půjde. Začal s pomalým líbáním na krku a postupně mířil níž, přes jeho plochý hrudník až k potetovanému břichu. Tolikrát snil, jak tu hvězdu olízne, jenže stísněný prostor v autě mu to nedovolil. Nejdříve jemnou kůži přejel nosem, a pak povytáhl špičku jazyka a konečně ochutnal.
"Kurva, Trumpere, pohni prdelí," zaklel Bill a tlačil mu hlavu níž do míst, kde ho potřeboval cítit nejvíc. Tom se ještě nikdy nedostal obličejem tak blízko k nějakému penisu. Pohledem střelil nahoru, aby se podíval, jak se černovlásek tváří, a ujistil se, že všechno, co dělá, má kladnou odezvu. Ten byl však zcela ponořen ve svém vzrušení a vypadal naprosto dokonale, když se zakláněl a zatínal prsty do prostěradla, takže se jen nadechl, aby si dodal odvahy a pak už rty obemkl špičku jeho přirození. Bill automaticky škubl boky dopředu, což ho trochu vyděsilo, ale i tak ho nepustil. Několikrát přejel nahoru a dolů a totálně ho dostávaly zvuky, které Bill začal vydávat. Strach ho rychle opustil, a tak si ho pro větší stabilitu chytnul u kořene a pustil se do toho naplno. Nakonec to nebylo tak zlé, jak čekal. Chutnal dobře a kůže byla překvapivě jemná.


"Musíš přestat. Jinak se udělám," upozornil ho Bill po chvilce. Dřív, než na to Tom stačil zareagovat, se zpod něj vysoukal a otočil se k němu zády. Klekl na všechny čtyři a rozkročil se. "Kondom mám v kapse."
"Chtěl jsem si ještě trochu pohrát," namítl Tom, ale i tak sáhl po kalhotách. Ten výhled byl až příliš lákavý, než aby se hádal.
"Prostě ho do mě strč," zakňučel Bill a pro větší důraz zavrtěl zadkem.
"Jsi hrozně nedočkavý," oponoval mu. Roztrhl obal a nasadil si vlhkou gumu. Pak už špičku přiložil k Billovu horkému středu, několikrát ho obkroužil a pomalu se zasouval dovnitř. Přestože to nebylo ani zdaleka poprvé, co tohle dělali, Tomovi to tak přišlo. Konečně měl možnost to všechno vidět z první řady a naprosto si to užíval. Nedokázal si představit, že by se měli vrátit k tomu složitému souložení v autě. Kousnul se do rtu a začal se pomalu pohybovat.


Úplně zapomněl na čas, zapomněl na to, kde právě je a jen se oddal danému okamžiku. Mohlo to trvat hodiny, mohlo to být jen pár vteřin. To vůbec netušil. Když byl s Billem takhle, nevnímal vůbec nic. Jen to, jak se pod ním černovlásek prohýbá a sladce sténá. V pravidelných intervalech vyrážel pánví dopředu a všechny zvuky, které Bill vydával, pro něj byly jako rajská hudba. Aniž by to vědomě ovládal, jeho tělo přidávalo na tempu, až se mu v podbřišku vytvářela žhnoucí koule plná energie.
Naklonil se dopředu, aby mohl Billa uchopit a pomoct mu dostat se k vrcholu, jenže černovlásek ho odstrčil a ujal se toho sám. Tom ho tedy chytl za boky a zrychlil pohyby. Za okamžik ucítil, jak se Bill napjal, zadrmolil pár slov a celého ho v sobě sevřel. To pro něj bylo poslední kapkou, takže naposledy přirazil a s výkřikem se také udělal.


"Teda Trumpere, tohle nebylo úplně zlé," vydechl Bill, když vedle sebe leželi a vydýchávali se. Tom se chtěl otočit na bok a přitáhnout si ho do objetí, ale dřív, než se vůbec stihl pohnout, Bill vyskočil na nohy a začal si z podlahy sbírat oblečení.
"Co to děláš?" zamračil se Tom. Nadzvedl se na loktech a sledoval jeho počínání.
"Chceš si snad dát opáčko?" zakřenil se Bill, jenže to už měl na sobě boxerky i tričko a rozhlížel se, aby našel kalhoty. "Lituju, ale tolik času nemám."
"Myslel jsem, že bys tu mohl chvilku zůstat a jen tak ležet," přiznal, i když se z toho cítil nesvůj.
"Jako, že bychom si povídali nebo co?" odfrkl si Bill. "Nebudeme si nic nalhávat. Mě nezajímá nic o tobě a stejně tak máš ty u prdele mě. Nemusíme předstírat, že nám na sobě záleží."
"No, mně na tobě tak nějak záleží," vysoukal ze sebe nakonec Tom, i když měl dojem, že ze sebe dělá idiota.
"Líbí se ti se mnou šukat," odbyl ho Bill. "Nepřikládej tomu nějaký zvláštní význam. A teď naval prachy."
"To myslíš vážně?" zeptal se Tom a cítil, jak mu začíná v žilách kolovat vztek. "Přijde někdy den, kdy za to nebudeš chtít prachy?"
"Taková je dohoda. Ty platíš a já držím jazyk za zuby. Nechceš snad, aby všichni věděli, že Tom Trumper šuká s klukem," pokrčil Bill lhostejně rameny. Už byl plně oblečený a čekal s napřaženou dlaní.
"Jsi taková děvka," otituloval ho a hrabal se z postele. Navlékl si boxerky a tričko.
"Ne, to ty jsi děvka. Já aspoň nepodvádím svoji přítelkyni," vrátil mu krutě.
"Peněženku mám dole," prsknul Tom. Vystřelil z pokoje a bylo mu jedno, jestli ho Bill následuje. Měl chuť ho uškrtit a zakopat na zahradě. Proklínal sám sebe za to, jak si naivně myslel, že to tentokrát bude jiné. Že snad pro Billa něco znamená. Ale ne. Byl pro něj míň než špína na jeho podrážkách. Zdroj peněz. Chodící bankomat. Začínal si myslet, že je jiný. Že všechny ty historky, které o něm kolují, nejsou pravdivé, ale teď teprve pochopil, jakou blbost si nalhával. Bill zkrátka byl materialistická svině. Nechtěl si představovat, s kolika dalšími ještě spí a dostává za to prachy. Byl rád, že pokaždé použili kondom.


"Tu máš a vypadni," štěkl po něm, když mu do dlaně vtiskl hrst bankovek.
"S radostí," ušklíbl se Bill a rozběhl se ke dveřím. Otevřel je, jenže na prahu do někoho vrazil.
"Au, zeď," promnul si rameno, i když hrudník, do kterého vrazil, byl vcelku měkký.
"Georgu," vykoktal za ním Tom. "Co tady děláš?"
"Přišel jsem ti pomoct s úklidem. Co tady dělá tenhle?" kývl k Billovi. Sjel pohledem od peněž v jeho ruce, přes jeho rozcuchané vlasy až k Tomovým boxerkám. "Co se tady, kurva, děje?"
"No, transakce proběhla, takže já padám," uculil se Bill, poplácal Georga po rameni, jako by byli staří známí, a okamžitě zmizel.
"Vysvětlíš mi to?" mračil se pořád Georg a zavřel za sebou. Založil si ruce na prsou a přísně si Toma měřil.
"On mi jen něco donesl," zmatkoval Tom a zoufale se rozhlížel po okolí, jako by mu snad věšák nebo botník mohly nějak pomoct.
"Něco ti donesl? A co to bylo, že mu za to dáváš, tolik peněz?" nepřestával s výslechem.
Tom měl dojem, že se mu škvaří mozek, jak zběsile přemýšlel, protože nebyl žádný důvod, proto, aby tu byl Bill, a navíc aby odsud odcházel s penězi. Těžko by to ukecal na to, že je skaut a prodává sušenky.


"Tráva," vyhrkl nakonec, když si vzpomněl, odkud Bill pochází. "Chtěl jsem po něm nějakou trávu, a tak mi ji donesl."
"Chtěl si od něj trávu?" zopakoval nevěřícně Geo, ale aspoň trochu uvolnil svůj napjatý postoj. "A proč si neřekl mně? Vždyť víš, že mám dobré kontakty."
"No, on tu včera byl, víš. Jako na té party a někdo říkal, že má tu nejlepší trávu, tak jsem si říkal, že to zkusím," soukal ze sebe o překot. "No a tak jsem se s ním domluvil, že mi nějakou přinese. No a tak mi nějakou přinesl," dokončil svůj zmatený projev.
"Tak ji hned vyzkoušíme?" navrhl Georg a k Tomově úlevě ho přestal propalovat tím urputným pohledem. Přešel do kuchyně a zašklebil se nad lepkavou skvrnou na podlaze.
"Já teď nějak nemám chuť," mávl rukou a doufal, že to kamarádovi jako výmluva bude stačit. "Hele, co kdybychom se pustili do úklidu, a pak se třeba mrkli na nějaký film."
"Jo, proč ne," souhlasil Geo. I tak měl Tom dojem, že skoro slyší skřípající kolečka v kamarádově hlavě a čas od času koutkem oka zahlédl, jak se na něj dívá. Od teď si bude muset dávat pozor, aby na Billa nečučel, jinak by se už vážně prozradil. I když po tom dnešním výstupu mu to nebude dělat takový problém, jako dřív.


autor: Becs
betaread: J. :o)
 

16 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 zuzu zuzu | 4. dubna 2018 v 16:27 | Reagovat

No, já myslím, ze Bill o ten svůj bezedný bankomat tak jako tak brzy přijde, protože už to nebude dlouho trvat a Tomovi bude úplně jedno, jestli se někdo dozví, že spí s klukem, takže jejich dohoda padne... 😉 A Bill už by mohl sundat tu dvou nepřístupnou masku, protože už mě začíná štvát, že vůbec nevím, co si myslí!!!
Vážně by tu nemohl být další díl už třeba zítra...? 😀

2 Bitter Bitter | E-mail | 4. dubna 2018 v 19:46 | Reagovat

Jezis me tak strasne bavi jak s nim zameta.
A ten Geo na konci ten tomu dal korunku. Uplne ho vidim v tech dverich jak stoji a cumi 🤦🏻‍♀️😂

3 Iwuanka Iwuanka | 4. dubna 2018 v 20:22 | Reagovat

OMG!!! Tom je ale na totalku hotovy do Billa. Teraz sice take male prefackanie, ale to nevadi. Nerozumiem preco je Bill taky nepristupny. Kvoli tomu odkial pochadza? Ze aku ma matku? Ze nezapadne do sveta "zbohatlikov"? Mozno zlomene srdce?? Uvidime. Ja by som Tomovi teraz radila cakat. Cakat na to kedy zase Bill vezme iniciativu do svojich ruk. Tak ako v skole. Uz sa velmi tesim na pokracovanie.

4 Karin Karin | 4. dubna 2018 v 23:39 | Reagovat

Tom by mněl přibrzdit proto že Bill moc dobře ví že je z něj hotoví.

5 Jasalia Jasalia | 5. dubna 2018 v 4:11 | Reagovat

Chudák Tom. Skoro sa mu vyznal z... nejakých citov a Bill... Bill je ku***čka. Som zvedavá, či sa Tom skutočne dokáže ovládať a nezavolá ho. Alebo možno aj zavolá, ale bude sa k nemu správať presne tak, ako Bill k nemu? Hold, uvidíme, či vyhrá zlomené srdce, či urazená hrdosť. Ďakujem za časť.

6 Doris Doris | 5. dubna 2018 v 12:00 | Reagovat

Bille ja ti takovou vrazim ze se budes divit. Jsi opravdu tak sebestredny a slepy? A navic nejsi fer....kasirovat Toma kdyz si te zavola tak ok, ale kdyz ho svedes sam? Jako na vecirku?. Ja doufam, ze ti brzo dojde ze v tom neni jen sex a pak to budes ty kdo se bude trapit a rvat si vlasy. A ja ti to preju. Tome...dej mu to trochu sezrat. At si s tebou nemava jak chce. Jsem zvedava kdy to praskne a jak to praskne.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama