Summer Romance 7.

4. března 2018 v 16:00 | Janule |  Summer Romance
autor: Skebe-Neko


Postel


Červený míček projel tenkým kovovým obloučkem a Bill hlasitě zajásal, protože tím získal jeden úder navíc. Bohužel, tentokrát se jeho míček neposunul k dalšímu obloučku.
"Zatraceně," zafuněl, kopnul do země špičkou boty. Tom se zasmál, omotal pravou paži kolem jeho pasu a přitáhl si ho k boku. Teď, když už před Delií a Bertem svůj vztah neskrývali, byli mnohem uvolněnější ohledně projevování si vzájemné náklonnosti. I tak si ale v jejich přítomnosti vyměňovali pouze malé polibky, jelikož nechtěli, aby to bylo extrémně trapné.


Delia se usmála, dívala se na svého synovce, který vtiskl Billovi do černých vlasů polibek. Dvojice vypadala jako perfektní pár, ačkoliv sami chlapci byli hodně striktní ohledně toho, aby je tak někdo nazýval. Delia udělala tu chybu a dvakrát o nich prohlásila, že jsou nádherným párem. Bill s Tomem jí při obou příležitostech okamžitě a jasně vysvětlili, že oni sami svůj vztah nijak neoznačují, protože ani jeden momentálně vážný vztah nechce. Delia zvedla obě ruce do vzduchu na znamení, že se vzdává, a došla k závěru, že chlapce nebude nazývat párem, ačkoliv v mysli o tom byla stoprocentně přesvědčená. I slepec by viděl, jak do sebe byli mladíci zakoukaní. Vyměňovali si láskyplné doteky, a co chvíli i jemné polibky. Dokonce to, jak se na sebe dívali, nekřičelo ničím jiným než láskou. Delia si nemyslela, že ta dvě slova kluci vyslovili nahlas, nicméně doufala, že to udělají a vzájemně tak najdou štěstí v náruči toho druhého. Neuvěřitelně se bála toho, že oba dva budou tak moc tvrdohlaví a city si nevyznají, takže koncem léta budou zlomená dvě srdce, namísto jednoho.


Tomovi se bez problémů podařilo dostat svůj vlastní míček skrz dva obloučky, vyplázl jazyk na Billa. "Sleduj a uč se," zazubil se, když udeřil do svého míčku potřetí. Nicméně míček mu to překazil a třetím obloučkem už neprojel. Bill se škodolibě rozesmál.
"Sleduj a uč se, hm? Učíš mě, jak správně minout?" zeptal se černovlásek, vytáhl obočí a škodolibě se usmíval. Tom zafuněl a protočil oči. Zdvihnul svůj prostředníček a vyplázl jazyk.
"Jen se směj," řekl se širokým úsměvem. "Ty ses netrefil už poslední tři kola."
Bill už už otevíral pusu, aby se bránil, Delia ho ale přerušila.
"No tak, kluci," zasmála se. "Zkuste být poslušní."
Tom založil ruce na hrudi, vystrčil spodní ret. Nakrčil obočí a dupnul si. "Bill si začal!" zaúpěl jako malé dítě. Na našpulených rtech se mu ale zformoval malý úsměv, který prozrazoval, že to nemyslel vážně. Bill do něj trochu šťouchnul a vyplázl na něj jazyk. Bert protočil oči, pokračoval ve hře a smál se do svých vousů.
Bert jejich malý zápas v kroketu vyhrál, trojice se ale rozhodla, že zápas dotáhnou do konce a utkají se tak o druhé a třetí místo. Tomovi stačilo jedno kolo, aby se dostal na druhé místo, Delia byla třetí. Bill, ačkoliv byl poslední, chtěl dostat svůj míček do cíle. Chvíli to trvalo, ale konečně se i jeho míček dostal ke třem ostatním. Bill s Tomem zůstali na zahradě, aby poklidili míčky, paličky na kroket a obloučky, zatímco Delia šla za Bertem dovnitř, aby mohli společně připravit večeři.Jakmile chlapci vše sklidili, rozhodli se pohrát si se psy, kteří běhali po zahradě, zatímco čtveřice hrála kroket. Oba si zapálili cigaretu a posadili se na lavičku. Bill potichu usykl, když dosedl na zadek. Tom se snažil nesmát.
"Varuju tě. Ani se nepokoušej pošklebovat," zafuněl starší muž kousavě. Díky aktivitám, které s Tomem v posledních dnech prováděli, ho trochu bolel zadek. Po jejich poprvé nedělali prakticky nic jiného, kromě toho, že měli sex, kdykoliv se naskytla příležitost. V noci si ho Tom vzal opřeného o červenou stěnu chaty, byl k němu opravdu jemný. Bill vykřičel svůj orgasmus do tmavého nebe nad nimi a byl naprosto vyčerpaný poté, co se do něj Tom udělal. U toho to ale neskončilo. Poté, co se zpotili v sauně a skočili do jezera, aby se zchladili, ho Tom ukecal k dalšímu kolu. Nyní Billa pobolíval zadek, kdykoliv se posadil, bolest ale nebyla nijak nesnesitelná. Možná se mu to i trochu líbilo, protože už to bylo dlouho od doby, kdy byl v tomhle pohledu opravdu spokojený tak, jako byl díky Tomovi.


*


"Když jsme byli mladí, snažil jsem se Delii přinutit, aby se do mě zamilovala," začal Bert poté, co Bill prahnul po tom, aby jim prozradil, jak potkal svoji manželku "Házel jsem kamínky do Deliina a Simonina okna, protože jsem si myslel, že je to romantické, a Delia se do mě díky tomu zamiluje. Pokaždé, když jsem se s ní snažil mluvit, přehlížela mě."
"Nemohla jsem říct, že tě mám ráda," řekla Delia a protočila oči. "Styděla jsem se a Simone mě varovala ohledně kluků, se kterýma ses kamarádil."
"To je přesně ten důvod, proč jsem se tak moc snažil," zamumlal Bert, na rtech se mu objevil malý úsměv. "Bohužel, když jsem na Delii volal, jejich otec vyběhl ven, ačkoliv jsem si myslel, že jsem nebyl až tak hlasitý. Moje snaha teda nepřinesla vůbec nic a jako bonus mě jejich táta honil po sousedství."
Bill s Tomem se smáli, když poslouchali Bertův příběh.
"Nebyl jsem žádnej chuligán, nikdy jsem nebyl ani z poloviny takový, jak se vyprávělo o klucích z mojí party. Všechno byly pouhé pomluvy," řekl s úsměvem. "Jednou jsme ukradli jablka z jabloně učitele, ale to byla asi ta nejhorší věc, jakou jsme kdy udělali. Pomluvy se ale šířily rychle a lidé o nás mluvili jako o vandalech. Nevadilo nám to, měli jsme dobré postavení mezi vrstevníky, ale se sbalením Delie mi to sotva pomohlo."


"Jak se ti to povedlo?" zeptal se Bill, nakrčil obočí. "Jejich táta tě neměl rád a měl jsi špatnou pověst."
Bert se tak silně rozesmál, až se mu otřásalo břicho. Prsty si prohrábnul vousy. "Roky trvalo, než Delia přijala mé pozvání na tancovačku," řekl muž. "Oba jsme studovali a byli jsme už starší. Šli jsme spolu na zábavu a jediný důvod, proč Delia mé pozvání přijala, byl ten, že jí řeknu, které příběhy, co se o mně vypráví, jsou pravda, a které ne. Samozřejmě, že jsem slib dodržel a ona se smála celý večer."
"No… vždycky jsem si myslela, že jsi strašnej chuligán. Ty jsi zatím ale byl milej kluk odvedle, kterej se ukrýval za maskou vandala," zahihňala se Delia a s láskou vepsanou v očích se podívala na svého manžela.
"Když Delia zjistila pravdu, její postoj ke mně se úplně změnil," zamručel muž spokojeně a se šťastným úsměvem se díval na svoji manželku. "Časem mě do rodiny přijal i její táta. Do pár měsíců jsme se vzali a měli děti," jemně pohladil Delii po tváři, vroucně si ji prohlédl. Bill vydechl, byl okouzlený příběhem, který si akorát vyslechl, a s malým smutkem v očích si pár prohlížel. Tihle dva se našli mezi tolika lidmi, a nakonec i přes to, jak to celé začalo, spolu byli šťastní. Něco takového se stane málokomu. Spousta lidí hledá toho pravého celý život a stejně ho nenajdou.
"Hádám, že dědeček neměl zájem o to, aby jeho dcery měly v životě nějakého muže," zasmál se Tom, když spolknul lok svého mléka. "Pamatuju si, jak mi táta vyprávěl, že když ho máma přivedla domů poprvé, řekl: 'Takovej mizera?'"
Delia se rozzářila a vybuchla smíchy. "Jo, to je přesně to, co řekl," pokývala hlavou, před očima se jí odehrála úplně přesná scéna. "Byla jsem doma na návštěvě a táta byl ke Gordonovi opravdu chladný. Časem ho ale přijal. Myslím, že si chtěl být jistý, že bude o jeho holčičky dobře postaráno a budou respektovány, proto nedal svoje požehnání hned."


Hned po večeři se zapnula sauna. Delia s Bertem šli první a Bill s Tomem čekali na verandě, až na ně dojde řada. Do očí jim svítily paprsky zapadajícího slunce, Bill se hlavou opíral o Tomovo rameno, přivíral před ostrými paprsky oči. Pomalu pokuřoval svoji cigaretu a vydechoval kouř, aniž by si všímal hnědého páru očí, které bedlivě sledovaly každý jeho pohyb. Tom se vroucně usmíval, prohlížel si Billovy jemné rysy. Omotal kolem něj levou paži a pohladil ho po rameni.


"O nic se nepokoušej," řekl Bill, otevřel jedno oko. Naoko Toma svým pohledem obviňoval.
"Co?" zeptal se Tom, tón hlasu měl o trochu vyšší než normálně.
"Už tě znám," řekl Bill, oko zase zavřel. "Pokaždé, když mě začneš takhle hladit, vede to k jinému druhu hlazení."
Dredáč se zasmál a zakroutil hlavou. Jemně přitiskl rty na černovláskovo čelo. "Ani jsem na to nepomyslel," zamumlal proti jeho čelu. "Pouze jsem tě obdivoval. Seš… seš vážně v pohodě."
Bill otevřel oči, tázavě se na Toma podíval. "Jsem v pohodě?" trochu se zasmál, protočil oči. Přísahal by, že v Tomově obličeji viděl nádech růžové. Tom si skousnul ret, pokrčil jedním ramenem. Tím, o které neměl Bill opřenou hlavu.
"Jo," řekl trochu rozpačitě, podíval se na špičky svých bot. "Mám… mám tě rád. Hodně." Nakrčil obočí, odmítnul zdvihnout svůj pohled k Billovi. Na rtech staršího muže se rozprostřel láskyplný úsměv, jakmile slyšel Tomova slova a viděl v jeho obličeji směsici zahanbení. Napřímil se, chytil Tomovy tváře do svých dlaní. Podíval se mu do tmavých očí, vroucně se na něj usmál.
"Také tě mám hodně rád," zašeptal proti chlapcovým měkkým rtům, než je jemně políbil. Tomovo obočí se ještě více nakrčilo, pevně k sobě stisknul oční víčka a polibek staršímu muži oplatil. Pořádně ho obejmul, přitiskl si ho k tělu a vzdychl do polibku. Potřeboval mít Billa u sebe tak blízko, jak jen bylo možné. Kdyby byli sami na pláži u chaty, případně v Billově ložnici, ztrhal by z něj oblečení a přirazil do jeho těla, takže by byl černovlasému muži tak blízko, jak jen bylo lidsky možné.


Dredáč byl zmatený. Jeho úmyslem na začátku léta bylo zahodit všechny city a zodpovědnost do odpadkového koše a prostě si se starším mužem užít zábavu. Získat nové zkušenosti, o kterých mluvila Amalda a kvůli čemu ho opustila. Nyní ale cítil, že se k němu jeho vlastní city vrátily zpátky jako bumerang, zatímco zodpovědnost ale zůstávala v koši. Ani se neodvažoval myslet na to, co se stane, až léto skončí.


Jakmile Delia s Bertem vylezli ze sauny, byli na řadě chlapci. Posadili se na malé lavičky, které v sauně byly, užívaly si horkou páru, která téměř spalovala jejich kůži. Bill se snažil natáhnout nohy před sebe, musel je ale nechat pokrčené, protože sauna byla mnohem menší než ta v chatě. Pro zkrácení dlouhé chvíle šťouchnul Toma do stehna svým palcem u nohy. Tom ho chytil za kotník a jemnými pohyby prsty, které by se daly jednoduše zaměnit s dotyky peříčka, ho začal lechtat na chodidle. Bill vykřikl.
"Tome, ne!" pištěl černovlásek, snažil se nohu vytrhnout z Tomova sevření. Tom se hlasitě smál, nepouštěl ho.
"Dobře, dobře," řekl a široce se zazubil na znamení, že se vzdává, zvedl ruce do vzduchu. "Můžeš ale vinit pouze sám sebe, protože ty jsi byl ten, kdo tu nohu posunul do mého dosahu. Samozřejmě, že jsem tě musel polechtat!"
Bill vystrčil spodní ret a šťouchl Toma palcem. "Neee," zaúpěl, nakrčil obočí. Mladšího muže to ještě víc rozesmálo.


Poté, co chlapci vylezli z páry a osprchovali se, přesunuli se do obýváku, aby se přidali k Delii a Bertovi.
"Jdete akorát včas, film začne každou chvíli," řekl Bert s úsměvem na rtech. Bill s Tomem se posadili na gauč vedle sebe. Starší muž se opřel o nahou, ještě stále vlhkou hruď mladšího muže, připravoval se na film. Jelikož ho film po prvních deseti minutách příliš nezaujal, přesunul se myšlenkami jinam. Zadíval se na dredáče, který se díval na televizi s pusou otevřenou dokořán. Nicméně to nevypadalo, že by se na film nějak extra soustředil. Nebylo se čemu divit, jelikož bylo téměř nemožné pochytit pointu. Ve filmu byla spousta scén, které měly představovat umělecké ticho, s pointou to ale nemělo nic společného, ať už byla jakákoliv.
Bill sjel pohledem Tomovu svalnatou horní polovinu těla, zastavil se u jeho rozkroku, který byl přikryt ručníkem. Skousnul si ret a rychle se podíval na Delii a Berta, aby si potvrdil, že jsou oba naprosto zažraní do filmu. Malý darebný úsměv se rozprostřel na jeho rtech, napřímil se. Dlaní pravé ruky nevinně přejel po Tomově stehně. Netrvalo ale dlouho a nezbedná dlaň zajela pod ručník, dostala se až k Tomovu rozkroku a něžně se dotýkala jeho penisu. Dredáč sebou škubnul a otočil se na černovlasého muže, byl zmatený. Oči se mu rozšířily, zakroutil hlavou. Bill si pouze skousnul ret a darebně povytáhl obočí.


Tom si skousl spodní ret mezi zuby, prsty zatnul do područky gauče. Hádal, že to byla karma, která přišla, aby ho kousla do zadku za to, kolikrát sváděl Billa na veřejných místech. Semknul k sobě víčka, když se Billova dlaň omotala kolem jeho orgánu, který tvrdnul již po pár jemných dotecích. Billův úsměv se ještě více rozšířil, zrychlil tempo své ruky, cítil celou velikost Tomova penisu. Olízl si rty a přehodil nohu přes nohu. Nemohl popírat, že jen to, jak cítil Tomovu erekci ve své dlani, zapříčinilo, že se všechna krev z těla přesunula do jeho vlastního rozkroku.
Akorát v tom okamžiku, kdy Tom přemýšlel, že se bude muset udělat tak potichu, jak jen bude možné, zatímco bude v blízkosti své tety a strýce, Bill pustil jeho penis a ruku zpod ručníku vytáhl.
"Jdu do tvého pokoje," zašeptal mu černovlasý muž do ucha a potichu se z gauče zvedl. Tom chvíli čekal, než si hraně zívnul.
"Půjdu do postele," oznámil. "Dobrou noc." Tom z obýváku zmizel ještě dřív, než Delia s Bertem vůbec stihli cokoliv říct.


Tom vkročil do svého pokoje, zavřel za sebou dveře. Roztřesený výdech unikl z jeho rtů, jakmile si všiml Billa, který ležel na jeho posteli a dotýkal se sám sebe.
"Seš zlej," vydechl mladší z dvojice a upustil svůj ručník na podlahu. Na chvíli zůstal jen tak stát u postele a obdivoval staršího muže, který přejížděl prsty po své vlastní erekci. "Vypadáš dobře."
Bill se zazubil a roztáhl nohy od sebe, zval tak Toma blíž. Tom zabručel a bez váhání se k němu na posteli přidal. Přitiskl se k jeho tělu svým, začal se o něj otírat. Bill si skousl ret a nakrčil obočí. Tom se široce zazubil.
"Karma je děvka," zašeptal do ucha staršího muže. "Dráždil jsi mě tak dlouho, až jsem se málem udělal. Teď je ale řada na mně. Budu tě dráždit tím, že tě rychle a tvrdě ošukám a ty nebudeš moct vydat ani hlásku."
Billovy oči se rozšířily, jak si uvědomil největší slabinu svého vlastního plánu. "Do prdele," zaúpěl a zatvářil se. Tom se zasmál.
"Dostaneš to, co si zasloužíš," zamručel dredáč, než omotal prsty kolem penisu staršího muže, čímž způsobil, že si skousnul ret. Dlaní rychle pohyboval a celé tělo muže pod ním se třáslo. Bill k sobě pevně stiskl víčka, potichu sténal a v pěstech svíral bílé prostěradlo. Jen chtěl Toma trochu poškádlit jako odplatu za to, kolikrát ho Tom donutil křičet orgasmem na veřejných místech. Když se Toma dotýkal, všímal si, jak postupně tvrdne. Jeho první myšlenka byla, že když zmizí do jeho pokoje, pozlobí ho tím ještě víc. Bohužel ale nepomyslel na největší chybu; fakt, že nemůže vydávat žádné zvuky, zatímco Delia s Bertem jsou v místnosti, kterou od Tomova pokoje dělí pouhá stěna.


Tom pustil Billovu erekci a zvedal se z postele, když v tom ho Bill chytil za zápěstí.
"Kam jdeš?" zeptal se, lapal po dechu. Zmateně se na něj díval.
"Lubrikant je pravděpodobně ještě pořád u tebe," zamumlal Tom. Bill si ho stáhnul zpátky na sebe.
"Není," odpověděl a podal mu tubu. "Šel jsem pro něj ještě dřív, než jsem šel do tvého pokoje."
Nadšený úsměv se rozprostřel na rtech mladšího muže. "Seš nejlepší," vydechl a spojil jejich rty, vášnivě ho líbal. Billovy paže se omotaly kolem jeho krku a cuknul svými boky. Zasténal do Tomovy pusy, jakmile se jejich penisy o sebe otřely.
Po chvíli se Tom odtáhnul z polibku a vymáčkl si na prsty lubrikační gel, než je zasunul do muže pod sebou. Sledoval Billův obličej, prsty v něm zkroutil. Užíval si ten výraz euforie. Bill si skousával spodní ret mezi zuby, oči měl pevně zavřené. Když se Tomovy prsty začaly třít o jeho prostatu, přitiskl si druhou dlaň na pusu, aby tak tišil svoje steny. Dredáč nemohl popírat, že ho trochu mrzelo, že z Billovy pusy nemohou vycházet steny tak, jako kdyby byli v chatě, protože neznal nic erotičtějšího než Billa, který křičí slastí díky jeho dotekům. Kdykoliv jindy by Tom už dávno zasunul svůj nateklý orgán do Billova těla, aby cítil tu příjemnou horkost a úzkost.


Bill příliš dlouho nevydržel Tomovo dráždění. Vrtěl se na prostěradle, dokud z něj Tom prsty nevytáhnul. Otočil se na břicho a klekl si na kolena, takže zadek měl mnohem výš než zbytek těla. Obličej zabořil do polštáře a čekal. Tom zamručel a obdivoval Billa v pozici, ve které se nacházel. Rozhodně nechtěl ztrácet čas, takže si potřel penis lubrikačním gelem, půlky staršího muže roztáhl od sebe a jedním rychlým pohybem se dostal do jeho těla. Z Billových rtů unikl výkřik, ale naštěstí byl utlumen polštářem. Tomovy dlaně se pomalu přesouvaly z Billova zadku na jeho záda, na krk a nakonec k jeho dlaním, ve kterých křečovitě svíral polštář. Zbytkem těla se natiskl na Billova záda.
Tom vzdychal proti zátylku černovláska, když razantně zrychlil svoje přírazy. Billovo tělo se chvělo pod náporem rozkoše. Každým přírazem se Tom strefoval do toho správného místa, bylo tedy nemožné, aby Bill potlačoval své sténání. Naštěstí pro něj polštář tlumil veškeré jeho projevy, takže až půjde další ráno na snídani, nebude se muset v Deliině a Bertově přítomnosti cítit divně.


Tom zavřel oči a ještě více nabral na tempu. Pravděpodobně nikdy nepochopí, jak je možné, že pokaždé, když je v Billově těle, to je tak dobrý pocit. Nebyl až tak překvapený, že Bill byl neuvěřitelně úzký, když to dělali poprvé, ale od té doby ho už několikrát šukal, naposledy dvakrát minulou noc. Pořád mu ale přišlo, jako kdyby byl jeho nateklý penis v nebi. Skousnul si ret, když se Bill kolem něj stáhnul. Tvrdě proti němu cuknul boky, díky čemuž se Bill kolem jeho erekce stáhnul znovu. Tom zasyčel a ostře ho plácnul přes zadek.
"Přestaň," vydechl do ucha muže pod sebou. "Uvědomuješ si vůbec, jak seš úzkej?"
Bill zasténal a znovu se stáhnul kolem Tomovy erekce, aby ho poškádlil. "Jo," odpověděl poté, co trochu nadzdvihnul hlavu z polštáře. Tom znovu zasyčel, vytáhl Billův zadek ještě víc do vzduchu, držel ho za půlky. Prudce přirážel do jeho těla, zuby měl zaťaté. Bill znovu stisknul polštář a do druhého zabořil obličej. Otevřená pusa se tiskla na bílý bavlněný povlak, byl si jistý, že až konečně došukají, bude celý poslintaný. Předpokládal, že to nebude už dlouho trvat, protože cítil, že on sám vyvrcholí každou vteřinou. To, že do něj Tom přirážel pod tím správným úhlem, mu rozhodně nepomáhalo. A když k tomu navíc omotal prsty kolem jeho penisu, tak byl hned na pokraji orgasmu.


"Vydrž," zašeptal Tom, když se Billovo tělo začalo třást. Starší muž zvedl hlavu z polštáře, aby se tázavě podíval na muže za sebou.
"Co?" lapal nevěřícně po dechu. Oči měl velké jako talíře, téměř černé chtíčem.
"Jo," Tom se široce zazubil. "Uděláme se společně."
Bill zaúpěl a znovu zabořil obličej do polštáře. Jak mohl být Tom tak zlý, téměř sadistický? Cítil, že umře, pokud se hned teď neudělá, a Tom schválně protahoval sex, jak to jen šlo. Byl si jistý, že to dělá proto, aby ho poškádlil, a rozhodně se nepletl.
Bill si skousnul ret a stáhl se kolem Tomova penisu, který byl stále uvnitř něj, tak silně, jak jen zvládl. Mladší muž zalapal po dechu. Ještě párkrát přirazil do úzkého těla pod sebou, a pak se sklonil, přitiskl rty k černovláskovu uchu.
"Teď!" zavrčel. Bill zasténal do polštáře a nechal svoje sperma, aby pošpinilo Tomovo povlečení, zatímco poslouchal, jak jeho partner zrychleně dýchal a potichu bručel. Cítil, že vyvrcholil do jeho těla.


Dopadli do postele, Tom ležel na Billovi a funěl mu do ucha. Bill otočil hlavu, aby mohl normálně dýchat, unaveně se díval před sebe. Neměl v hlavě nic jiného než pouhou kaši, jeho tělo se odmítalo hnout. Byl v mdlobách a užíval si, že cítí tělo dredatého chlapce na svém vlastním.


Po chvíli Tom vyklouzl z Billova těla a lehl si vedle něj. Přitáhl si ho do náruče a díval se do stropu. Na rtech měl malý, euforický úsměv.
"Nepůjdeme si zapálit?" zauvažoval, olízl si rty. Bill zamručel proti jeho hrudi.
"Možná chvíli počkáme," zamumlal unaveně. "Delia s Bertem jsou pravděpodobně pořád v obýváku."
Tom stočil pohled ke staršímu muži, vytáhl obočí. "A proč by nás to mělo zastavit?" zeptal se se smíchem. Bill našpulil rty, vytáhl jedno obočí a významně se na něj podíval.
"Slyšel jsem, jak jim říkáš, že jdeš do postele. Kdybychom teď šli kolem, zpocení a pouze s ručníkama, bylo by jim rozhodně jasný, co jsme právě dělali," vysvětlil Bill a protočil oči.
"No a?" ušklíbl se Tom. "Určitě už dávno uhádli, co spolu děláme."
"To asi ano, ale i tak." Bill si tvrdohlavě stál za svým názorem. Dredáč nespokojeně zafuněl a přetočil se zpátky na Billovo tělo.
"Pokud si nechceš zapálit, dáme si druhý kolo," řekl se šťastným úsměvem. Bill vypadal šokovaně, s očima otevřenýma dokořán se díval na Toma.
"Nemůžu znovu šukat! Ještě jsem vyčerpaný!" zaúpěl a zakroutil hlavou. Byl připraven nechat se unést do krajiny snů, ale Tom s ním měl očividně jiné plány.
"Prostě budeš muset," odpověděl Tom a políbil ho, čímž ho umlčel.
"Tomeeee," zaúpěl černovlásek proti jeho rtům, už se ale dál nehádal. Věděl, že dříve nebo později se Tomovi stejně odevzdá a oni si užijí další sex. Bill nemohl říct Tomovi ne. Možná ale ani nechtěl.


autor: Skebe-Neko
překlad: Catherine

betaread: J. :o)


original


A ještě malý dodatek. Catherine překládá průběžně autorce vaše komentáře a včera od ní dostala e-mail s reakcí na ně, tak vám ho přeložila a tady ho máte :-):


Mám takovou radost, že si všichni užíváte mojí povídku! Je pěkné získat nové čtenáře a mít skvělé lidi, kteří moje povídky překládají, takže si je může užít více lidí! Je to úžasné! Ráda slyším, že vás zajímá, jak povídka dopadne! Vím, že se vše odehrává opravdu rychle, ale na tomhle byl svým způsobem postavený celý nápad téhle povídky. :D Hned ze začátku jsem věděla, že povídka nebude příliš dlouhá, a tak děj musí být trochu svižnější. :D Doufám ale, že to na vás nepůsobí uspěchaně. :D Pokud se do sebe na konci zamilují či nikoliv... To vám neprozradím. ;) Jsem ráda, že si lidé myslí, že je povídka sexy a ano, v kapitolách je hodně sexu. HODNĚ. XDD Ano, před Billem Tom nebyl s jiným mužem, takže je to pro něj pravděpodobně taky vzrušující!! :D


Yay, mám takovou radost, že lidé vidí, že povídka není jen o sexu. Jejich vztah možná tak začal, ale je to o jejich jedinečném přátelství, vztahu nebo o čemkoliv jiném, je na vás, jak tomu chcete říkat! :D Vlastně jsem se trochu bála, že si lidé budou myslet, že je to celé pouze o sexu, takže jsem opravdu šťastná, že vidíte i to, co je za tím. :D Je pěkné mít někoho po svém boku, když se vám v životě nedaří. Haha.
Opravdu nejsem šestnáctiletá holčička, to vás můžu ujistit (je mi 26), takže ano, rozhodně to není nevinná povídka a já jsem ráda, že to vypadá realisticky! Abych řekla pravdu, je pro mě opravdu těžké psát scény, ve kterých se lidé opíjejí, protože když se chci opít já, musím toho vypít hodně. HODNĚ. Je pro mě tedy opravdu těžké odhadnout kolik potřebují ostatní lidé. XD Budu se opakovat, ale je vážně hezké číst, že povídku nevnímáte jako hloupou slátaninu z červené knihovny. Vždycky se bojím, že mé dílo bude až moc klišé, světské nebo něco takového, takže je opravdu super slyšet, že si to lidé nemyslí! Yay!
Dobře, to, co se stane na konci, zůstane tajemstvím. Mám ale radost z toho, že jste všichni zvědaví, jak povídka dopadne! Chlapci si rozhodně užívají společně strávený čas. ;D Tuhle povídku jsem napsala, protože se mi vždycky líbila myšlenka letní lásky. Myslím si, že je to pokaždé o tom, že se dáte s někým dohromady a zbytek světa vás nezajímá. Prostě na chvíli na vše zapomenete a pouze si užíváte společně strávený čas.


Dobře, to, co chce Tom udělat ohledně coming outu vám neprozradím. ;D Tom je ale pravděpodobně trochu bi nebo minimálně Bill-sexual. XD Jsem ráda, že máte díky mojí povídce lepší neděle! A mám opravdu radost z toho, že se nemůžete dočkat pokračování! Dala jsem Catherine své povolení k překladu, takže ano, uvidíte, jak se povídka bude vyvíjet dál. Yaaay, mám takovou radost, že se vám povídka líbí! Začátek byl trochu smutný, ale tak to prostě je, jelikož rozchody nejsou nikdy jednoduché. Řekla bych, že se nehádají, jelikož chtějí prostě na všechno zapomenout a pouze si užít trochu zábavy. Bill se nebavil už roky a Tom byl ve vážném dlouhodobém vztahu, takže chce vyzkoušet něco nového a vzrušujícího, takže pravděpodobně proto se nehádají. :D Dělá mi radost, že si myslíte, že jsou kapitoly žhavé. XD Byl to můj záměr. :D A je vážně milé, že si nemyslíte, že je to pouze o sexu.


Nemyslím si, že jsem někdy slyšela o podobném filmu (reakce na Iwuanky komentář pod šestým dílem). Budu se po něm muset podívat! Miluju příběhy a filmy s námětem letní lásky (ještě aby ne, když jsem jednu takovou povídku taky napsala), takže to rozhodně zní zajímavě! :D Uvidíme tedy, co se stane, až léto skončí. ;) Tom je docela otevřenej, že? Je tedy přirozené, že mu je jedno, co si lidé o jeho a Billově vztahu myslí. Loučení není nikdy jednoduché.


Všem vám děkuju za to, že jste si moji povídku zamilovali a necháváte mi pod ní komentáře! Také děkuji Catherine za to, že povídku překládá! Je to úžasné a mám za to pro tebe maximální respekt! Překládání je opravdu těžké a já si myslím, že to, že to děláš pro to, aby si i neanglicky mluvící lidé mohli užít moji povídku, je vážně skvělé.

Moc děkuji!

 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Karin Karin | 4. března 2018 v 20:19 | Reagovat

Krásná kapitolka aniž si to uvědomují těžko se budou loučit.

2 Iwuanka Iwuanka | 5. března 2018 v 6:37 | Reagovat

Ked nad tym tak teraz premyslam. Tak mne by ani nevadilo, ze chlapci nebudu spolu po tomto krasnom lete. Lebo toto je letna laska. Aj ked karma ne riadna mrcha a ta dokaze vsetko. Cize aj spojit dvoch uz do seba zamilovanych chlapcov hocikde, kde chlapci budu.

Prekladatelke velmi pekne dakujem, ze toto robi. Ja neviem prelozit ani navod na pouzitie k samponu :-) stale sa potesim, ked tuto poviedku tu uvidim na blogu, lebo je to riadna oddychovka a v tieto hladne dni cloveka uplne prenesie do leta.

A pani autotke (sme rovnako mlade sarmantne kocky ;-D a asi aj na rovnako sa dokazeme opit, tiez potrebujeme HODNE) by som rada polozila otazku. :-) Ci aj ona niekedy prezila taku letnu lasku?

3 Evča Evča | E-mail | 6. března 2018 v 18:56 | Reagovat

To byla jedním slovem nádhera! Líbí se mi jak si oba začínají uvědomovat,že je mezi nimi "něco" víc.Pochopila jsem to tedy správně,že v budoucnu tu bude i druhá řada? Moc o to prosím. Jinak velice obdivuje překladatelku,jak tohle vše zvládá překládat.Děkuji moc za překlad.Těším se na další díl :)

4 Jasalia Jasalia | 12. března 2018 v 3:54 | Reagovat

Ďalší žhaví večer. Som si tak predstavovala, ako Tom po lete stretne Amaldu, tá sa k nemu bude chcieť vrátiť, bude si myslieť, že je smutný kôli nej... A on jej povie, že je smutný, lebo mu chýba niekto, pri kom je ona len veľmi vyblednutou spomienkou. Bolo to samozrejme dlhšie, moja spisovatelská fantázia sa s tým pohrala, ale výsledok je jasný. Letná láska je možno krásna tým, že ľudia na chvíľu zabudnúť na problémy a len si tak užívajú. Ale práve o to je intenzívnejšia. A hlavne sa na ňu ťažšie zabúda, lebo ju nešpatia žiadne zlé spomienky. Ďakujem za preklad a autorke za skvelú poviedku.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama