See You In Hell 12.

3. března 2018 v 15:00 | Janule |  See You In Hell
autor: Bitter & MykerinaBill tiše odemkl všechny zámky a v duchu proklínal každý zvuk, který udělal. Přišlo mu, že je hlasitější tím víc, čím víc se snažil být potichu, aby nevzbudil Toma.
Vážně netušil, čím by svoji nepřítomnost vysvětlil.
Snažil se, ale marně. Tom byl už vzhůru, a když zjistil, že Bill nikde není, vyděsil se v první chvíli téměř k nepříčetnosti, ale neviděl žádné známky hrubého vniknutí do bytu. Billovu nepřítomnost ale i tak využil a prohledal Billův byt. Když zaslechl klíče, co nejtišeji zavřel noční stolky a jakoby nic se vydal na chodbu.
"Ahoj."
Bill málem vyletěl z kůže, jak se lekl, zvedl pohled od kotěte, které ho přišlo s pištěním přivítat, a nejistě se usmál.
"Ahoj. Vzbudil jsem tě?"
"Ne, jsem vzhůru asi půl hodiny. Kde jsi byl?" Zajímal se zvědavě.
Bill si stáhl černou mikinu a pověsil ji na věšák.
"Zaběhat si. Občas je to potřeba. To kroucení u tyče je celkem dřina." Vymluvil se, zatímco skopával tenisky.


Kriminalista jen zvedl obočí. Zaběhat? Pokud si dobře pamatoval z lékařské zprávy, měl za sebou Bill náročnou operaci kolene a sám viděl, že se včera ani sám nezvedl, když se do něj při pádu uhodil.
"Aha… a já doufal, žes šel pro snídani."
"Uvařím! Teda… v mrazáku mám vafle?" Kousl se do rtu a byl vděčný, že mu to Tom uvěřil.
"V mrazáku? Vafle?" Zasmál se.
"Raději skočím do pekárny." Tom zavrtěl hlavou a pobaveně se ušklíbl.
"Stihneš to? V kolik musíš být v kanceláři?" Zeptal se Bill s obavami a nechal se obejmout. Jeho ruce automaticky našly cestu pod Tomovo tílko a pohladily celou délku zad.
Tom se ze začátku opět napnul, ale pak se uvolnil a sklonil se pro polibek.
"Až v jednu."
"Převléknu se a můžeme si na snídani dojít." Navrhl Bill a nehty ho zaškrábal na strništi.
Policista spokojeně zamručel a zvědavě, přesto opatrně sjel dlaní na mladíkův zadek.
Bill měl tendenci cuknout zcela automaticky. Trochu víc, než bylo nutné, stiskl jeho nadloktí, ale udržel se na místě.


"Vadí?" Zeptal se Tom a ruku odtáhnul. Nechtěl ho děsit, ale zastavit se nedokázal.
Bill mu ruku vrátil. Nemohl by být sám se sebou, kdyby ho měl zase zastavit. Ne po tom včerejšku. Chtěl, aby mu patřil dřív, než bude muset někomu jinému. A to mohlo být kdykoli.
"Já nechci, aby ti to bylo nepříjemné… Zastav mě, když budu moc neodbytný." Broukal mu do ucha něžně. Občas se ho rty dotknul, když mluvil.
"Včera to nebylo nepříjemné, spát u tebe. Vraťme se do postele…"
"Bylo to příjemné. To máš pravdu. Ale od ložnice bych se radši držel dál." Usmál se Tom a jemně mu ouško skousnul a trochu více si ho k sobě přitáhl. Bill to miloval čím dál víc. Připadal si v naprostém bezpečí. Odtáhl se, jen aby mohl udělat malý krůček směrem k ložnici, a natáhl k němu ruce. "Nemusíš se bát, že mě vyděsíš, o.k?"
Tom si skousnul ret. Opravdu váhal? Bill se mu tu nabízel prakticky na zlatém podnose…
"Bille, určitě? Můžeme jít klidně na tu snídani." Zeptal se, ale přesto jej chytil za ruku.
"Určitě nevím… ale chci to zkusit." Přiznal a odváděl ho zpátky do ložnice.
Protože po dnešku už nebudu muset dostat příležitost s tebou být… Chtělo se mu říct.


"Jen to bude na tobě. Já dobrovolně nikdy…"
Policista ho pustil a udělal krok zpátky. "Jako že tě mám nutit?" V jeho hlase zazněla nevole.
"Ne!" Vyjekl Bill na protest, a dokonce couvl. "Já jen… já…" Najednou nevěděl, jak to vysvětlit. Co si vlastně představoval nebo přál. Nepoznal nic, než někoho, kdo ho vzal a neptal se. Nevěděl vlastně, co dělat… normálně.
Tom na něj chvíli krčil obočí, a pak ho poznání udeřilo jako kladivo.
"Tys nikdy s někým nebyl? Předtím?" Zkusil se jemně zeptat a sklonil se k němu.
"Ne." Přiznal Bill. "Vadí ti to?"
"Hlupáčku… jistěže ne…" Vzal jeho obličej do dlaní, "nevadí…" políbil jej pomalu.
"Jen tím spíš musím být opatrný… musím mít gel a kondom, a to nemám," něžně si hrál s jeho rty, "takže pro teď bych navrhoval jen takové seznámení, hmmm?" Bill se začervenal nad tím, jak moc opatrný chtěl Tom být. S takovým luxusem snad ani nepočítal. Kývl, a Tom pomalu chytil jeho zápěstí a navedl ho na zapínání svého pásku.
"Otevři to…" Zamumlal tiše. Roztřesenými prsty pásek rozepl a nespouštěl pohled z Tomovy brady.
"Je to v pořádku…?" Zeptal se a děkoval všem svatým, že se vůbec dokáže ovládat. Prsty projížděl Billovy vlasy a čekal.


Bill se zhoupl na špičkách, líbl ho a pásek zahodil za sebe a pokračoval s knoflíkem a zipem, jako by to už chtěl mít co nejdřív hotové.
Tom se snažil klidně dýchat a prosil v duchu, aby se Bill hned nevyděsil, že je v pozoru prakticky dřív, než vůbec začali.
Bill konečně zacouval až k posteli a Toma na ni posadil. Aniž by zrušil oční kontakt, sedl si mu obkročmo na klín. Oči měl vytřeštěné a přerývavě dýchal. Když roztřesené ruce znovu přiblížil k jeho klínu, Tom mu je položil na svoje stehna a pomalu jej znovu začal líbat. Mezi polibky pečlivě sledoval jeho obličej a ruce. Chtěl jej vidět. Každou reakci, každé zaváháni či nesouhlas. Dlaněmi jezdil přes jeho štíhlá stehna a lehce je masíroval.
Billův dech se zrychlil, ale už ne strachem, a jeho ruce zase zabloudily na Tomova záda. Jeho vlastní kalhoty mu začaly být těsné.
Tom téměř překvapeně zaznamenal, jak je to najednou příjemné. Na chvíli Billa pustil, aby si tričko mohl sundat, a Bill přesunul svoje dlaně na jeho hruď. Veškerou pozornost obrátil k jizvě u klíční kosti.
"To je po kulce?"
Policista jen kývl a jeho prsty oddálil. "Nejsem zrovna… vzorec krásy a dokonalosti."
"Proč tohle říkáš?"
"Protože je to tak K někomu krásnému jako ty se moc nehodím." Hladil jej po vlasech.
"Nevíš, o čem mluvíš. To, jak vypadám jako Queenee… Dřív jsem měl dlouhé černé vlasy, líčil jsem se. Na škole ze mě šíleli a pořád jsem poslouchal, jak jsem krásný, výstřední, originální… A kam mě to dostalo. Já jsem ten poslední, kdo se dívá na povrch…"
"Mluvím teď o tobě. Ne o Queenee."


Bill jen zavrtěl hlavou, ale nechal to být. Vpil se do jeho rtů a posunul se k němu o něco blíž.
Tom to nemohl pochopit, tím spíš, že to možná nechápal ani on sám. Dělal to už na škole, v domově, ukrýval se za makeup, vyzývavé oblečení, drzost a hravost. Jen v těch chvílích cítil, že žije, ne jen přežívá.
Tom se dokázal zvednout a jít dál, on ne. Jen ještě víc prohloubil propast mezi tím, čím byl, a tím, čím by chtěl být. Doufal, že Tom mu pomůže ty dvě části scelit, až to pochopí.
A on pak pomůže jemu pochopit, že na jeho jizvách není nic nehezkého.


Policista sjel rty na Billův štíhlý krk a mapoval jej polibky. Dotyky se pomalu, ale jistě stávaly jistější a naléhavější. V hlavě si stále snažil uvědomovat, že nesmí spěchat, ale jeho touha byla zásadně proti tomu.
"Bille…" Vzdychl, a když se Bill přiblížil prsty k jeho klínu, opatrně zase vzal jeho dlaň a přitiskl si ji do klína.
Bill se trochu zachvěl a lehce ho přes látku stisknul. Tom mu proti ruce zaškubal a Bill trochu cukl. S povzdechem opřel čelo o Tomovo rameno a vrátil ruku zpátky. Zkusil s ní trochu zapohybovat a Tomovo spokojené povzdychnutí mu sjelo po páteři jako elektrický výboj. Rozhodně ne nepříjemný vývoj.
Policista mručel spokojeností. Zariskoval, dlani zajel Billovi na zadek a pohladil ho. Když se Bill nezasekl, prsty druhé ruky zajel pod mladíkovo tričko a něžně pohladil záda.
Bill se podvědomě vyklenul do jeho doteku a jeho dlaň se s každým pohlazením stávala jistější.
Tom jej ještě chvíli vytrvale hladil, a pak se natáhnul na záda a nechal si Billa sedět na klíně. Mnul jeho stehna a nechával ho, aby se sám rozhodnul, co dál.


Bill si zaujatě skousl ret a trochu se zavrtěl. Nadzdvihl se a stáhnul Tomovi kalhoty i s prádlem pod zadek. Hlavně nezačni křičet… Blesklo mu hlavou, zabodnul svoje oči na Tomovu hruď a poslepu se zrychleným dechem se dlaní vrátil na původní místo.
Tom se natáhnul, aby jej chytil za zápěstí. "Bille… jestli je ti to nepříjemné…" Začal, ale Bill ho utnul.
"To bude v pohodě." Zamumlal jen a obemkl ho prsty.
"Bude to v pohodě." Zopakoval pevněji a sjel rukou dolů.
Tom na moment zavřel oči pod náporem slasti, ale pak se vytáhl do sedu.
"Já tě miluju, ano?" Chytil jej za tváře a pomalu políbil
Bill ho volnou rukou přitiskl co nejvíc k sobě a odmítal ho nechat klesnout zpátky na matraci. Tomovy ruce se kolem něj sevřely, ale neměl pocit, že by ho věznil. Naopak. Vítal jeho dlaně, které ho konejšivě hladily, a Tomovo mručení ho nutilo k rychlejšímu tempu.
Tom tušil, že až se ho Bill poprvé dotkne, bude to intenzívní, ale tohle… tohle byl ráj. Nikdy se ještě necítil tak plně v moci někoho jiného. Ne tak, aby to vítal. Takový byl pocit, když se ho dotýkala osoba, kterou miloval.
Cítil jak mu mravenčí konečky prstů a zalapal po dechu.


"Billy… dost, to stačí…" Téměř zakňoural.
Bill zmateně zastavil svoje pohyby.
"Je něco špatně?"
"Není, jen chci, abys na chvíli přestal, ano. Teď nech mě. Neboj se." Pousmál se na něj a přesunul svoje ruce z jeho zad a vlasů na jeho boky, a opatrně přejel po lemu Billových kalhot.
Blonďáček ho jen sledoval rozšířenýma očima, ale nezastavil ho.
Tom si dával na čas, než konečně rozepl knoflík a zip.
Bill se zavrtěl, ale stále držel. Zadržoval dech a srdce mu bilo jako splašené. Když ho Tom opatrně pohladil, zaryl mu nehty do ramene a měkce kníknul.
Tom přitiskl rty na jeho spánek a pohyb zopakoval. Váhavé zvuky linoucí se z Billových rtů mu připomněly tu malou rezavou bestii, co mu vedle určitě hryzala tkaničky u bot.


"V pořádku?" Ujistil se, a když Bill kývl, položil ho do peřin. "Můžeš mě kdykoliv zastavit, ano?" Připomněl mu, zbavil se svých kalhot, a potom i Billa těch jeho. Lehl si na bok vedle něj a přehodil přes ně peřinu, když dal Bill automaticky nohy křečovitě k sobě a bylo vidět, jak mu cukají ruce, aby se zakryl.
"Lepší?"
Bill tiše přitakal a vzal Toma kolem krku. Trochu ho na sebe stáhl a vzdychl, když ho Tom pohladil na boku. Policista to vzal jako souhlas, aby pokračoval dál. Nasadil pomalé tempo a konejšivě ho líbal na krku a ramenou. Bill si ani nevšiml, kdy se Tom přesunul nad něj úplně a cukl sebou, když se Tom zapřel vedle jeho hlavy i druhou rukou a otřel o sebe jejich klíny.
V panice se posunul výš, ale zastavilo ho čelo postele. Tom se okamžitě nadzdvihl a Bill si překryl obličej dlaněmi.
"Promiň… promiň… promiň…" Zamumlal a snažil se dýchat. Tom ho pohladil ve vlasech.
"To je v pořádku…" Ujistil ho a chystal se lehnout si zase vedle, ale Billovy ruce byly najednou na jeho bocích, zabraňující mu v dalším pohybu.
"Ne… Zůstaň takhle… Jen mi dej chvilku." Zaprosil a Tom si nebyl jistý, jestli je to dobrý nápad, když viděl, jak se mu v koutcích sbíhají slzy.
Pohladil ho palci po spáncích a vyčkával. Bill se pomalu znovu posunul dolů a asi si ani neuvědomoval, jak zatíná nehty do Tomových boků.


"Udělej to znovu." Vyzval ho.
"Jsi si jistý?"
"Ne. Prostě to udělej." Zopakoval přání a Tom ho splnil. Znovu se zhoupl a otřel jejich klíny o sebe. Billovy nehty se zaryly ještě hloub, až usykl.
Bill se zaměřil na Tomovy oči a sám k němu zvedl boky.
"Dobré?"
"J…jo…" Potvrdil Bill a při dalším pohybu se setkali na půl cesty. Tom zajal jeho ústa a neustával v pomalém pohybu, dokud mu Bill do polibku nezasténal a neuvolnil stisk jeho boků. Ruce okamžitě omotal kolem policistova krku a začal mu vycházet vstříc.
Před očima mu s každým rychlejším pohybem vybuchoval ohňostroj a za chvíli se třásl i přes horko které je obklopovalo. Roztřeseně tahal za jeho vlasy a tiše broukal slůvka, kterým Tom nerozuměl.
Zapřel se na lokti, aby mohl rukou vklouznout do jeho klína, a stačilo málo, aby mu Bill s výkřikem vyvrcholil do dlaně.
Zaklel, zvedl se na paty a pár pohyby přivedl na vrchol i sebe, aniž by z Billa spustil oči. Ten se chvěl a lapal po dechu s očima pevně zavřenýma.
Tom se natáhl, aby jej konejšivě pohladil po hrudi a Bill se znovu zachvěl.


"Jsi v pořádku?" Bill otevřel oči vydal ze sebe něco, o čem Tom usoudil, že to měl být souhlas. Usmál se a svalil se vedle něj.
"Miluju tě." Zopakoval mu, Bill znova jen zamručel a stulil se mu do náručí.
"Jsi neuvěřitelný." Zašeptal mu do ucha a tiskl k sobě jeho štíhlé tělo, napůl nevěřící, že se to opravdu stalo.
Neochotně po chvíli vstal, aby mohl z koupelny donést vlhké ubrousky, a Billovi těch pár minutek stačilo, aby téměř usnul.
Pohladil jej prsty něžně po paži a líbl ho na spánek. "Můžeš si zdřímnout, jestli chceš…." zamručel mu do ucha, "já už se ale musím sbalit a pak do práce." Vydechl policista otráveně a
Bill jen nesouhlasně zavrtěl hlavou. Přivinul se k jeho ruce a zkusil ho marně stáhnout do postele. Bylo mu krásně jako nikdy.
"Nepustím tě nikam." Zamumlal ospale. Pak se s nevolí protáhl a chytil ho kolem krku, aby mu Tom nemohl utéct.
"Přijedeš pak pro mě a zůstaneš tady zase?"
"Budu v klubu." Ujistil ho Tom. Měl v plánu jej hlídat. Musel vědět, že je v pořádku. "Pak pojedeme sem, a teď bych asi měl jít… vážně… jsi až moc lákavý…" Zazubil se na něj.


"Ne!" Posadil se Bill najednou úplně vzhůru a odstrčil jeho ruku s překvapivou silou. "Ani to nezkoušej… Jestli… jestli budou myslet, že tam hodláš slídit…"
Tomovi téměř zalehlo v uších, jak Bill vyjekl.
"Umh… dobře… dobře." Zamrkal. Panika v Billově hlase byla zřejmá.
"Jen klid, ano?"
"Promiň…" Vyhrkl Bill omluvně a pověsil se mu kolem krku. "Nezvládnul bych, kdybych o tebe měl přijít…"
"Ššš… jen klid," hladil jej po zádech, "Billy, nic se nestane… no tak, lásko… zbytečně panikaříš."
"Slib mi, že tam nepůjdeš."
"Billy, co se děje? Prosím, řekni mi pravdu. Nikdy ti nevadilo, že tam chodím."
"Říkal jsem ti to včera. To s Alexem bylo varování. Jestli se tam nepřestaneš ochomejtat, bude to horší. Tome, prosím…"
"Nikdo mě nepoznal."
"Vážně chceš naše životy riskovat díky jinému účesu? A jsi si tím stoprocentně jistý? Neříkal jsi, že tě musel barman zastavit, abys po Lexovi nevyjel?"
Policista sklopil oči. Pravda, barman jej poznal. Což znamená, že když jej poznal
on, mohl i kdokoliv jiný.
"O.k., nepůjdu tam…" Zamumlal zahanbeně.
"Je to bezpečnější…"


autor: Bitter & Mykerina

betaread: J. :o)
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 XXX XXX | 3. března 2018 v 21:18 | Reagovat

Super, super, jen tak dál! Bylo to krásný, něžný, úžasný!

2 zuzu zuzu | 4. března 2018 v 9:47 | Reagovat

Ti dva jsou spolu vážně úžasní když jsou sami, ale vážně mě zajímá, kam to ten Bill ráno zmizel...???

3 Iwuanka Iwuanka | 4. března 2018 v 9:49 | Reagovat

Cize mu Bill klamal o tom ze si isiel zabehat?? On chcel proste zmiznut a pockat kym Tom neopusti jeho byt??

Je to na dobre ceste s chlapcami a s ich spoznavanim sa. Je to hrozne ze Bill nepozna milovanie ako take. Ale len nasilne znasilnenie.

A Tom je fakt blbecek. Strasne ohrozuje Billa ze stale chce chodit do klubu. Ja viem ze to mysli dobre, ale velmi mu tym nepomaha.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama