Komentáře

1 Karin Karin | 3. března 2018 v 21:55 | Reagovat

Věřím že Tom neudělal nic zlého netrpělivě budu čekat na další díl.

2 Iwuanka Iwuanka | 4. března 2018 v 11:27 | Reagovat

Ja si myslim ze ono to vsetko spolu suvisi. To ze Tom ma nocne mory. Ze straril niekoho velmi blizkeho. Ze nenavidi svojho otca. Ze zhorena chatka pri jazere je zatarasena a nikto tam nemoze ist. Bojim sa pomysliet, ze jeho otec by bol schopny "odstranit" Tomovu lasku z jeho zivota, len aby mohol o nejake 2 roky dohodnut velmi vyhodny sobas s Billom. Ale ako je tu vykresleny...neprekvapilo by ma to.

3 Evča Evča | E-mail | 4. března 2018 v 12:05 | Reagovat

Můj názor je že to spolu vše souvisí. Mám dojem,že třeba s Tomovou mamkou? Nikdy se o ní nezmínil.Doufám,že mu Bill pomůže tohle vše překonat a konečně si uvědomí,že se milují. Díky za překlad

4 Catherine Catherine | 5. března 2018 v 3:26 | Reagovat

Další krásný díl!!

Líbí se mi Billovo a Andyho přátelství, ve kterém se Bill může uvolnit a být sám sebou. Také se mi moc líbila ta část, ve které se zmiňovaly jejich lumpárny: že Bill lumpárny vymýšlel a Andy je konal. Vážně jsou sehraná dvojka. ;-) A přesně takové má přátelství být!!! Takže ano, bylo super, že Andy s ním šel i do toho, co je pravděpodobně panstvím zakázané.

U části, ve které Bill mluvil o Tomovi, že on bude pravděpodobně tím důvodem, proč si mohou vyjet s Andym sami, jsem šla do kolen. To bylo opravdu krásné! Myslím si, že kluci si začínají pomalu uvědomovat, že to, co mezi sebou mají, není jen spojenectví, ale opravdová láska. Myslí na sebe a snaží se pro toho druhého udělat jen to krásné, aby si vzájemně udělali radost. Líbí se mi, když mají kluci takovéhle osobnosti. A tím, že se povídka odehrává na takovém magickém místě, je to celé ještě mnohem hezčí. ♥

Jak ale dojeli k jezeru... Od začátku, kdy jsem četla o závoře, jsem měla tušení, že to bude něco zlého. Pak mě ale trochu překvapilo, že koně byli u závory klidný, protože vím, že zvířata jsou na špatná místa citlivější jak my lidi. Dokonce jsem si chvilku myslela, že koně tam začnou šílet a tím kluky odradí od toho, aby tam šli!

Bill byl kouzelný, jak byl nadšený z vodního hrádku. Vážně jako malé dítě, kterým ve svém věku ještě pořád je! Bylo to opravdu milé. :-) Poté ale, co se rozhodli jít s Andym blíže, jsem z toho už takovej dobrej pocit neměla, protože jsem tušila, že to bude něco zlého. A ono skutečně... Tom, jeho noční můry a Billův špatný pocit... Úplně jsem cítila tu bolest, kterou Bill prožíval uvnitř sebe. Myslím si, že to má co dočinění s tou černovlasou osobou, která se vyskytuje v Tomově mysli.

Přidávám se k Iwuance a její myšlence, že Tomův otec nechal jeho milovanou osobu odstranit, aby mohl uzavřít pro sebevýhodný sňatek. Mojí teorií je, že Tom byl skutečně zamilovaný, ale do nějaké osoby, která nebyla pro Tomova otce finančně výhodná, takže jí Tomovi neschvaloval... Tom si ale nedal říct, tajně se na tomhle místě scházeli a dopadlo to tak, že se otec postaral o odstranění té osoby z Tomova života. Možná, že u toho byl Tom přítomen, proto má takové noční můry? Pokud jsou mé domněnky pravdivé, tak mě trochu překvapuje, že se i tak zvládá chovat k Billovi hezky, přesto, že mu toho člověka hodně připomíná. Myslím si, že kdybych si já prošla nějakým takovým traumatizujícím zážitkem, že bych to nezvládla.

Nicméně tohle všechno si jen myslím, hádám, že všechno bude úplně jinak. Rozhodně se ráda nechám překvapit a netrpělivě čekám na další díl.

Moc děkuju za skvělý překlad. ♥

5 Janča Janča | 10. března 2018 v 15:57 | Reagovat

Ach, to nešťastné jezero...
Úplně jsem cítila Billův děs, který ho tam ochromil, jeho vnímavost a intuice ho přivedla na správnou stopu ohledně Tomových nočních můr. To místo musí souviset s člověkem, kterého Tom miloval a kterého ztratil a z jehož ztráty se se stále ještě nedokázal vzpamatovat...
Myslím, že až vyjde najevo Billova návštěva jezerního letohrádku, spustí se docela poprask, protože ta věc už dlouho spala a měla tak zůstat navždy.
I Andy uvažuje správně ve svých úvahách, když má pocit, že za Tomovým odmítáním Billa jako sexuálního partnera je něco více, než jenom jeho ohleduplnost vůči němu.
Tohle byl krásný díl, zasmušilý a tajuplný a v Billovi se teď bezpochyby probudí hodně otázek, zatím ale bez odpovědí...

Mám malou otázečku, nechybí náhodou mezi tímhle a předchozím dílem ještě jeden? :)

6 Modrozelená Modrozelená | 10. března 2018 v 17:39 | Reagovat

[5]: Jsem se docela lekla Jani, az jsem se musela jít rychle mrknout na origoš. Ne, ne,  je to tam vsechno. Nic nechybí.

7 Janča Janča | 10. března 2018 v 18:04 | Reagovat

[6]: Já jsem taky koukla na originál a myslím, že tady chybí kousek na začátku třetího dílu, v originálu je na začátku jak se Andy s Billem rozhodnou, že pojedou k jezeru, i když je to zakázané a jak o tom mluví s nějakým strážcem a že Tom už nechce jezdit na koni a tady to začíná, jak už jsou kluci u závory na cestě k jezeru a to předtím tady není :) A taky mě mate číslování dílu, proč je u trojky 3.(2/2)? Jsem hrozná, že otravuju, ale fakt mi to nesedí :)

8 zuzu zuzu | 10. března 2018 v 18:19 | Reagovat

[7]: Protože tenhle díl byl moc dlouhý, tak je rozdělený na dvě části. Pár minut před touhle částí byla zveřejněná první půlka 3(1/2)
http://twincest.blog.cz/1803/scar-tissue-3-1-2

9 Janča Janča | 10. března 2018 v 18:29 | Reagovat

[8]: Zuzu díky, teď už vím, kde je problém. Když kliknu na tvůj odkaz tady, tak se mi zobrazí díl 3-1-2, ale když kliknu na rozcestník, tak tam ten díl není, je tam jenom díl 2. a potom hned 3-2-2, proto mi to nesedělo :)

10 zuzu zuzu | 10. března 2018 v 18:41 | Reagovat

[9]: Ahá, tak to tam asi Janule zapomněla přidat, já tam nekoukala, jela jsem na hlavní strance úplně dolů do historie nedávných článků. Já ji to napíšu, ale asi bude pár dní trvat, nez to opraví, momentálně je pracovně indisponována 😀

11 Janča Janča | 10. března 2018 v 18:46 | Reagovat

[10]: Jj, chybička se vloudila, to se stane jedna dvě :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.