Rumors II - Fueling the Fire 13.

15. listopadu 2017 v 16:00 | Janule |  Rumors II - Fueling the Fire
autor: BitterTeď už Tom věděl naprosto přesně, jak Billovi bylo, když ho Billy nedopatřením předávkoval jeho léky na uklidnění. Nebylo to nic hezkého. Už nikdy to nechtěl zažít a chtěl, aby to už přestalo, aby všichni odešli a on mohl spát.
Bože, byl tak strašně unavený...
Chtěl se stulit do jeho náručí a prostě spát. Jenže to by nejdřív musel zvládnout vstát, aniž by zase zvracel. Dokonce by bral i mámu, aby přijela a objala ho.
Všechny ty hlasy kolem něj mu přišly tlumené i příliš nahlas zároveň. Ze svého místa na pohovce, kde ležel, občas zahlédl Billovy nohy, když kolem něj prošel, jak u telefonování přecházel sem a tam.


Adam seděl v křesle vedle něj a upřeně ho pozoroval a kousal si nervózně nehty. Koneckonců to byla bratrova zásluha, že je na tom tak bídně. To jeho napadlo, aby si Tom vzal Billův prášek na uklidnění, když dostal v rádiu záchvat a začal zuřit jako nikdy. Místo toho, aby se trochu otupil, se mu udělalo zle jako ještě nikdy. Potom, co si ho vzali do parády zdravotníci a následně Bill, když on odmítl zůstat v nemocnici, skončil tady na gauči a usnul dřív, než se jeho hlava dotkla polštáře, ale ani to nepomohlo.
I Andreas a Peter byli oba s laptopy u kuchyňského ostrůvku a všichni něco dělali, snažili se zastavit tu pohromu. Eliminovat dopad na minimum a on? On zvrací.


Bravo.


Billův hlas utichl a za chvíli ucítil, jak se nasoukal k němu na gauč a ještě víc ho zachumlal do deky.
Řekl něco tiše Adamovi a pak zmizel v koupelně.
Opláchl si obličej studenou vodou a rukou, která se nekontrolovatelně třásla, vyndal ze skříňky za zrcadlem jednu z osmi krabiček s léky. Chvíli ji převracel v ruce a pak vrátil. Kdyby si prášek vzal, za chvíli bude slintat do polštáře vedle Toma a on teď potřeboval čistou hlavu. Alespoň ještě chvíli, nejdřív se musí postarat o Toma. Tom byl jediný důvod, proč už se dávno nenadopoval nebo nevyšiloval. Na chvíli se svezl na zem a svěsil hlavu mezi kolena. Pomalu dýchal a snažil se ovládnout třes.
Adam s Tomem měli zítra odletět do Berlína na čtyři dny a natáčet klip. Na jednu stranu byl vděčný, že tady bude moct zůstat kvůli práci, protože momentálně vůbec nehodlal opustit dům. Bylo by úžasné, kdyby nemusel opustit ani koupelnu.


Ani nevěděl, jak dlouho tam seděl, když se tiše otevřely dveře a vedle něj se svezl Tom. Přitáhl si ho do náruče a položil mu bradu na temeno hlavy.
"Neměl bys vstávat." Pokáral ho a omotal kolem něj svoje ruce.
"To je dobrý. Už nemám co zvracet, takže je to v pohodě. Starosti by sis měl dělat o sebe. Šíleně se klepeš. Už sis bral léky?"
"Ne. Zatím to zvládám bez nich a chci to tak nechat."
"Nepřipadá mi to tak."
"Když si je vezmu, vyřadí mě to z provozu a nebudu se s tebou moct rozloučit."
"Můžeme to..."
"Ani to neříkej. Nic se rušit nebude. Sdílejte co nejvíc věcí z Berlína, z natáčení, ať odvedete pozornost..."
"Nemyslím, že bude zajímavější Adam, jak hopsá v paruce. A už vůbec, že to bude tak jednoduchý."
"Nic jinýho nám nezbývá." Pokrčil blonďák rameny a konečky prstů začal mimoděk hladit Toma na krku.


"Dobře, a co kdybys zrušil práci ty?"
"Mně jedině prospěje, když budu muset pracovat. A bude tady Andreas, kdyby něco." Dodal, když se Tom nadechoval k protestu.
"Nic nenamítej, prosím. Nemůžeme ze dne na den změnit celý harmonogram, je toho hrozně moc."
"Prostě tě tady nechci nechat jen tak."
"Nevylezu z domu, to ti můžu zaručit." Ušklíbl se a Tom si poposedl, když se mu zase navalilo.
Bill se hned narovnal a odhrnul mu vlasy z tváře.
"Dobrý, Bee, to nic... asi jsem fakt ještě neměl vstávat."
"Řeknu Andymu a Peterovi, ať ti pomůžou do ložnice."
"Už jsem je poslal pryč. Bee... Mrzí mě to... Kdybych věděl, kdo... ale to je vlastně fuk... Kdybych to smazal a..."
"Nejsi jediná celebrita, které ukradli soukromé fotky."
"Jenže jsou tvoje. Kdyby byly moje, tak budiž, měl bych vztek, ale tohle..."
"Zvládli jsme horší. Neříkám, že nemám vztek. Sakra jo, nejradši bych tady zůstal a už nikdy nevylez... Ale zvládám to. Navíc se nikde neobjevily ty původní, a jelikož už stahujeme i tyhle, nebyl by problém je podchytit. Dělá na tom celý team." Ujistil ho, protože nechtěl před Tomem zase být za hysterku.


Poslední dobou už se toho nahroutil až až a začínala mu s tím docházet trpělivost. Ještě před pár týdny už by musel mít v sobě prášky. Teď se zatím držel. Možná to bylo proto, že do teď byl příliš zaměstnaný tím, aby tu pohromu s ostatními zahnali, a později ho to dožene, ale slíbil si to. Slíbil si, že bude silnější. Pro Toma. Aby už nikdy nenastalo to, co v Miláně. Jestli se teď složí, Tom Tokio Hotel opustí. Vydrž alespoň do zítra... Opakoval si v duchu a postavil se na nohy.
"Postel?" Pousmál se na Toma a natáhl k němu ruce. Tom se zarazil uprostřed slova a s vyděšeným pohledem vyhrnul Billovy dlouhé rukávy k loktům.
Na blonďákových předloktích se vyjímaly modřiny a pár škrábanců.
"Já toho Coopera přetrhnu."
"Nic to není, Cooper je ještě pomalu štěně. Nebudeš ho přece trestat za to, že mě chtěl přivítat. Víš, že mně se dělaj modřiny hned."
"Dobře, ale rozhodně ho odnaučím skákat někam, kde už někdo leží nebo sedí. Do postele taky nesmí." Dodal Tom a Bill se raději kousl do rtu, aby mu nepřiznal, že když je ve studiu dlouho do noci nebo od rána, má v posteli oba. Coopera i Pumbu.


L.A Stars


Sláva, krása a úspěch něco stojí, to všichni víme a své o tom ví i bývalý model Bill Landitz. Ten své kariéře obětoval vše, a aby si i po strmém pádu udržel luxus a blahobyt, neštítil se ani vydírání a pochybných obchodů s nemovitostmi.
Když se mu povedlo odloudit své kamarádce Rie Somerfield kytaristu Tokio Hotel, vypadalo to, že právě muzikant bude ten, co si bude muset dávat pozor.
Ale to, co se ovšem poslední dobou děje, nasvědčuje opaku. S Tokio Tomem si Landitz rozhodně nepřilepšil, jak si ze začátku maloval, a naopak musí snášet teror, ponižování a bití. Bohužel se totiž potvrdily naše nejhorší obavy.
Nejenže je poslední dobou téměř nemožné pár vidět na veřejnosti, ale odzvonilo i pravidelným dýchánkům a nákupům s naším sladkým Billym a jeho dvojčetem, kteří se evidentně snažili Bambiho z vlivu německého rváče dostat.
Landitz sám rozhodně není žádné neviňátko a leckdo by řekl, že choulostivé fotografie, které kytarista zveřejnil, nejsou to nejhorší, co má model na kontě, i když později kytarista prohlásil, že byl jeho účet nabourán a fotky mu byly odcizeny. Ale modřiny, se kterými jsme Landitze zastihli, když Kaulitzovy bratry doprovázel na letiště, mu rozhodně nemůžeme přát, a jasně potvrzují původní spekulace.
Vážně ti to za to stojí, Bambi? Vyjádření se nám zatím nepovedlo získat a kytarista se svým bratrem odletěl do Berlína a Landitz se od letiště na veřejnosti neobjevil vůbec.
My je ale nepřestáváme sledovat.


"No nazdar..." Zamručel Bill a zamračil se na svou fotku.
"Co jsi říkal?" Ozvalo se z telefonu stojícím ve stojanu vedle laptopu a Bill si zběžně pročetl článek, než odpověděl.
"No zlato... myslím, že se nám povedlo odvést pozornost." Zhodnotil situaci.
"Adam v paruce fakt zabírá?" Podivil se Tom a Bill zavrtěl hlavou. Zvedl laptop a otočil ho směrem na kamerku v mobilu.
"Někdo mě vyfotil na letišti. Podle Stars je teď jisté, že jsem oběť domácího násilí. Asi mě najednou začnou litovat a mít mě rádi." Ušklíbl se a Tom se podrbal ve vlasech.
"Nejradši bych je do jednoho zažaloval."
"To nám nepomůže. Za měsíc by přišli s ještě větší špínou. Ber to z té lepší stránky, na týhle fotce jsem alespoň oblečený." Rozhodil Bill rukama a zazubil se do telefonu, zatímco se vrátil k práci.
"Nechápu, jak z toho můžeš mít srandu."
"Až ti přepošlu email z jednoho časopisu s nabídkou focení a uvidíš, kolik mi za podobný fotky nabízej, pošleš jim celou galerii. A na rozdíl od instagramovejch nebudou muset být dole rozmazaný."
"O tom dost pochybuju, Bee." Odvětil Tom podrážděně a Bill na něj vyplázl jazyk.


"Jak jde natáčení?" Odvedl radši téma jinam a ani nemusel sledovat telefon, aby viděl, jak Tom protáčí oči.
"Jde to."
"Takže tvoje scéna je dotočená?"
"Jo." Ozvalo se stejně podrážděně a Bill se musel pousmát. Bylo to jako vyslýchat děcko, co přišlo ze školy. Tom to s tím natáčením měl stejně. Naprosto to nesnášel a tím spíš, že těch pár vteřin zabralo půl dne, než to bylo ono. Adam ho o průběhu informoval a oba měli srandu z Tomova šíleného utrpení.
"A jak jde práce?"
"Mám tu choreografii skoro hotovou. Myslím, že dneska to dodělám a zítra se domluvím s Annou na tanečnících. Dneska pak už mám jen jednu schůzku skrz ten novej merch a zítra volno." Zazubil se a i Tomovi oči trochu zazářily. "A pak se konečně vrátím domů. A konečně se mrknem na to zrcadlo." Dodal a Bill se uchechtl, když zaslechl Adama, který ječel něco o tom, že jeho telefon nikdo nebude znesvěcovat.
"Ty jsi zase na Adamově telefonu? Kdy si koupíš nový?"
"Víš, jak tohle nesnáším."
"Mám ti něco zajistit?"
"Ne, ty koupíš nějakej ultra moderní šmejd. Chci něco z doby kamenný, co nemá ani foťák. Radši." Dodal a Bill zakroutil hlavou.
"Víš co, Kaulitzi? Až mi příště zavoláš, bude to z tvého nového telefonu. Jinak ti to nevezmu."
"A pak kdo je tady oběť?"
"Jistěže já." Ohradil se Bill a Tom mu poslal vzdušný polibek.
"Nechám tě pracovat, ano?"
"Dobře. Pozdravuj kluky."
"Nezaslouží si to. Zatím, Bee, miluju tě."
"Já miluju tebe." Pousmál se Bill na telefon, zamával a skončil videohovor. S povzdechem se vrátil k emailu a zmiňovaný s nabídkou na erotické fotky rovnou smazal.
Rozklikl další a vyjekl.


Škoda že se nedaly použít v celé kráse. Pořád to v sobě máš, koloušku.
Psala jeho matka a jako příloha byly nezcenzurované fotky ukradené z Tomova telefonu.


autor: Bitter

betaread: J. :o)
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Renn Renn | 15. listopadu 2017 v 17:30 | Reagovat

Tu Beeho matku by už měl někdo zastřelit. Pokud se nikomu nechce, já se hlásím dobrovolně.. Chápu, že někteří lidé jsou zkrátka vylízaní jako miska od psa, ale tohle je vrchol. Bee by už možná měl zveřejnit, jak to vlastně celý bylo, jinak asi nikdy nebudou mít klid. Nebo aspoň oznámit, že se zjistilo, kdo se naboural do telefonu a tak. Snad už se to nějak vyřeší a kluci budou mít trochu pohody. Ale zvládají to docela statečně.

2 Iwuanka Iwuanka | 15. listopadu 2017 v 18:24 | Reagovat

Oficialne oznamujem ze totu poviedku nemozem citat v robote. Lebo postim. Kricim. Usmievam sa ako psychipat. A kolegyne na mna zazeraju ze co sa so mnou deje.

Ja ani neviem vymysliet pomenovanie na Billovu mamu. To je taka ... . Bill to berie statocne. To vsetko co sa okolo neho deje. Paci sa mi ze berie ohlad na to ze ked sa este raz zosype tak Tom opusti kapelu. Aj Tom. Boze ked som si ho predstavila ako lezi zdrogovany na tom gauci. Paneboze.

Kazdopadne sa budem opakovat. Toto je uplne naj poviedka. Totalne. Milujem ju.

3 Iwuanka Iwuanka | 15. listopadu 2017 v 18:26 | Reagovat

[1]: urcite by to mal Bill zverejnit skor ako na verejnost pride Billova mama so svojou verziou. Ktora urcite bude daleko od pravdy

4 Jasalia Jasalia | 15. listopadu 2017 v 18:50 | Reagovat

Ani ja nechápem, prečo Bill stále mlčí. Možno by mu veľa ľudí neuverilo, ale niekto áno a hlavne ak by ho podporili aj ostatný zainteresovaný. A na matku by mal skúsiť nejaké právne kroky. Ďakujem za časť.

5 Zuzu Zuzu | 16. listopadu 2017 v 17:58 | Reagovat

Ona je taková........ Grrrr, ani pro to nemám slov. Prostě nechápu, jak někdo může mít žaludek na to, aby jinému provaděl takové věci. A navíc ještě vlastnímu synovi.... 😯

6 Mischulka Mischulka | E-mail | 16. listopadu 2017 v 21:50 | Reagovat

Tak tohle jsem nečekala!
Jsem docela v šoku, ačkoli si říkám, že už pěkně dlouho vím, jaká megera je Billova matka, tak že by mě konečně mělo přestat překvapovat, jak zákeřná je. Je mi strašně líto, že má Bill za rodinu takovou šílenou bytost, protože člověk se vždycky dokáže srovnat s tím, co mu udělali cizí lidé, ale vlastní rodina?

Strašně moc klukům přeji, aby měli konečně klid, který si zaslouží. Všechno se to okolo nich už pěkně dlouho točí a jedna ´novinka´ je horší než druhá a já je obdivuji, jak to zvládají.

No a L.A. Stars? Netřeba slov....strašná špína!!!

Moc se těším na pokračování! :-)

7 Becs Becs | E-mail | 17. listopadu 2017 v 20:33 | Reagovat

Co člověk všechno neudělá pro prachy že? Lidi jsou fakt hnusní. A to že to dělá Billova matka je na tom to nejhorší. A L.A. Stars jako vždy přichází se zaručenýma informacema. Ještě že je máme. :D

8 Karin Karin | 19. listopadu 2017 v 20:00 | Reagovat

Matku patři zavřít hyena jedna doufám že to kluci ustojí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama