Insomniax II 18.

3. září 2017 v 16:00 | Janule |  Insomniax II
autor: Becs


L. A. Stars
Ale, ale, kohopak jsme to nachytali, jak se potácí po ulicích Los Angeles? Nebyl to nikdo jiný než nezbedný Bill Kaulitz. Naše zlatíčko si užívá toho, co L. A. nabízí, až v příliš velké míře. Večírky, party, kalby. Říkejte si tomu, jak chcete. Náš maličký Bill jako by je chtěl vymést všechny najednou a ne vždycky se mu podaří opustit místo konání po svých. Nejednou mu museli při nastupování do auta pomáhat kamarádi. Copak se to tady děje? Pročpak mladému Kaulitzovi nestačí klub, ve kterém je majitelem, a má tendenci být všude a všechno vidět (nebo vypít?). Sledujeme tě, Billy, a čekáme, v co se to tvé popíjení zvrhne. Dohlédněte na to spolu s námi ve Vašem oblíbeném L. A. Stars.


"Tome?" ozvalo se zašeptání a on se ze spánku zavrtěl. Otočil se na druhý bok a ještě nebyl úplně připravený vzdát se snu, který se mu právě odvíjel pod víčky. Byl na pláži a prsty u nohou mu omývaly jemné vlny přílivu. Cítil se tak šťastně. Tak svobodný. Tady na pláži nemusel nic řešit.
"Tome," řekl ten dotěrný hlas znovu o trochu hlasitěji než předtím.
"Co je?" zahučel, ale oči držel pořád pevně zavřené.
"Vadilo by ti, kdybych se tu osprchovala?"
Cože? Osprchovala? Kdo to na něj vůbec mluví? A kde vlastně je? Tom donutil své ztuhlé tělo k pohybu a ztěžka se posadil. Škvírkami, které dřív bývaly jeho očima, zahlédl prudké denní světlo, které do ložnice pronikalo skrz roztažené žaluzie. Vzpomínky se mu začaly vracet jedna po druhé a už si dával dohromady, proč je ve svém starém bytě nad Insomniaxem.
V hlavě se mu promítla telefonická hádka s Billem, když mu řekl, že má spoustu práce a nemá chuť jít s ním opět někam kalit. Bill ho poslal do míst, kde by se nikdy octnout nechtěl, a pak mu to položil. A tak se prostě rozhodl, že se ani nebude namáhat, aby šel za ním domů. Beztak by půlku noci strávil starostí o to, kdy se už vrátí, a pak by se znovu pohádali. Nevyspal by se a stejně by nic nevyřešili. Cítil se jen částečně špatně za to, že se zachoval jako zbabělec a utekl před problémy, které na něj doma jistojistě čekaly.


"Tino," řekl, když si konečně všiml její hlavy vznášející se v mezeře pootevřených dveří. "Co tady děláš?"
"Neměla bych se tě na to ptát spíš já?" obrátila otázku a vešla dovnitř. Bez rozpaků si přisedla k němu na postel a důkladně si prohlížela jeho tvář. "Jak to, že jsi nejel domů?"
"Umpf, nechtělo se mi. Byl jsem unavený a jít sem nahoru prostě bylo rychlejší," vymlouval se rychle, ale asi to nemělo moc význam, protože na něj nepřestávala zírat.
"Je všechno v pořádku?"
"Jo, jasně," pokusil se o úsměv, ale obličej měl celý ztuhlý, takže toho rychle nechal.
"Tome, to není jen o Isnomniaxu, že ne? Ty a Bill, něco se mezi vámi děje," odhadla to naprosto správně. I když obsah toho něčeho ji zůstával skrytý.
"Jo," rezignoval nakonec Tom a přiznal se. "Nějak spolu teď nemůžeme vyjít. Přijde mi, že je sjetý celým tímhle losangeleským stylem života. Je jako typická provařená celebrita, která se nakrucuje před fotografama. Někdy mám chuť třísknout mu hlavou o zeď, aby se vzpamatoval."
"Nemůžeš mu to vyčítat. Byl to obyčejný kluk z Chicaga, který zjistil, že má rodinu, o níž se mu nikdo neobtěžoval zmínit. Prakticky přes noc se stal bohatým a o pár týdnů později i slavným. Tys s pozorností vyrůstal, takže se ti omrzela, ale on ne. Myslím, že si užívá, že se o něj najednou zajímá tolik lidí. To pozlátko dokáže očarovat každého."
"Bylo by fajn, kdyby se mu podařilo zachovat něco i z jeho staré osobnosti. Já mu nevyčítám, že si to užívá, ale mělo by to mít nějaké meze. Nelíbí se mi ta pozorností děvka, se kterou najednou žiju." Takhle upřímný už nebyl hrozně dlouho, a to ani k sobě samému. Snažil se všechny Billovy manýry přehlížet, ale dosáhlo to takové míry, že už to zkrátka nešlo.
"Zkus mu dát trochu času. Třeba ho to taky omrzí, až se toho nabaží," usmála se na něj a on v jejích očích viděl starost. I když si i kvůli ní procházel peklem, nemohl si pomoct, měl ji moc rád.
"Dík, Tino," zašklebil se na ni a přátelsky ji drcnul do ramene. "Jsi kámoška."
"Kdykoliv, zlatíčko," zacukrovala, našpulila pusu a rádoby svůdně zamrkala umělými řasami.


"Cos to chtěla, když jsi přišla?"
"Oh, já jen jestli bych se tu mohla osprchovat. Jsem nějaká ulepená, a protože jsem tak oddaný zaměstnanec, nechci šidit pracovní dobu. Rychle se sprchnu a mažu do klubu," vysvětlovala překotně.
"Proč ses neosprchovala u sebe doma?" nadzvedl podezřívavě jedno obočí.
"Eh, já jsem tak úplně nebyla dneska v noci doma," přiznala vyhýbavě a dívala se všude, jen ne na něj.
"Tino, ty jedna malá…"
"Ani se nepokoušej to doříct. Jinak by se mohlo stát, že ti ufiknu koule," varovala ho se zdviženým prstem.
Tom se rozchechtal, jako už dlouho ne a nebyl schopný ten náhlý příval smíchu zastavit. Skoro už zapomněl, jaké to je, se takhle od srdce zasmát. Utíral si slzy do hřbetu ruky a druhou se snažil odrazit její fackovací útok.
"Nemlať mě," bránil se, když se mu podařilo se ovládnout. "Klidně se tu osprchuj, ale ne že si na to zvykneš. Časem by sis z toho tady mohla udělat šmajchl kabinet, a to bych fakt nerad."
Tina zamumlala něco, co znělo jako: "Sklapni, ty blbečku." A odešla pryč. Tom se rozvalil zpátky na matraci a prohlížel si popraskaný strop. Řekl si, že by měl zavolat Billovi a zjistit, jestli je v pořádku doma, a vysvětlit mu, kde noc strávil on. Byl si jistý, že si to ještě pořádně vypije. Nakonec to ale hodil za hlavu. Bráška pravděpodobně ještě vyspává kocovinu a nebylo by moudré ho teď budit. Navíc, čím později tomuhle problému bude muset čelit, tím líp. Pro jistotu si zkontroloval mobil, ale zjistil, že ani Bill nemá potřebu ho kontaktovat. Bylo mu z toho zle. Nebyl schopný s ním žít, ale představa, že by byl bez něj, byla ještě horší. Ještě několik minut přemýšlel o svém posraném vztahu, než ho kručení v žaludku donutilo s tím přestat.


Vstal a doufal, že v kuchyni najde něco, co by mohl sníst. Přece jen tu už nějakou dobu nikdo nebydlel. Chvilku zvažoval, že se obleče, když v bytě není sám, ale nakonec od toho upustil. Tina ho viděla ve spoďárech několikrát a nikdy s tím neměla žádný problém. Navíc měl stejně v plánu jít do sprchy hned, jakmile mu ji uvolní.
V kuchyni nenašel nic jiného než balíček chipsů, a tak se na celé jídlo vykašlal. Skočí si k Shaneovi, tak jak měl ve zvyku pokaždé. Už, už se natahoval po ovladači, že si pustí televizi, když se dveře do bytu rozletěly, až práskly o stěnu.
"Děláš si ze mě prdel?" zařval Bill. Vlasy měl rozježené do všech stran a pod očima se mu táhly temné stíny. "Nepřijdeš domů a ani mi nedáš vědět? Víš, jaký jsem měl strach?"
"Vždyť ty si tam taky nebyl. Prostě jsem zapadl sem, než abych se trmácel až do Malibu, abych tě viděl těch pět minut po tom, co se probudím, a pak zase vyrazil zpátky sem. Tak nějak mi to nestálo za to, když jsem věděl, že někde paříš."
Dřív, než na to Bill stačil něco pobouřeně odseknout, dveře do koupelny se otevřely a jen v ručníku z nich vyšla Tina se slovy: "Já tu tvoji sprchu prostě miluju."
Blonďák vytřeštil oči a otevřel pusu. Kdyby tuhle situaci Tom viděl někde ve filmu, škodolibě by se hlavnímu hrdinovi chechtal, protože tohle prostě nevysvětlíš. Jenže tady tím hlavním hrdinou byl on, tudíž mu do smíchu vůbec nebylo.


"Ahoj Bille," pozdravila Tina bezelstně a zamířila do kuchyňského koutu, zanechávajíc za sebou mokré šlápoty všude po podlaze. "Máš tu něco k jídlu? Jsem hrozně hladová."
"Co to kurva?" dostal ze sebe ztěžka Bill a začal zhluboka dýchat. Tom si nebyl jistý, jestli bráška ze všeho toho funění omdlí, nebo jen dostane hysterický záchvat. "Vy dva spolu fakt chrápete, že jo?"
"Ne, nebuď směšný," bránil se pobouřeně Tom, ale nemohl si pomoct, aby jeho hlas nezněl provinile. To se mu v kritických situacích občas stávalo.
"Jsi nahý a ona zrovna vylezla ze sprchy. A já jsem tu ten směšný?" cedil skrz zatnuté zuby.
"Co se děje?" vrátila se k nim dívka, když zaznamenala jejich rozzuřené hlasy.
"Šukáte spolu. To se tu děje," štěkl Bill. "Celou dobu si to tady spolu rozdáváte, a když to vyjde najevo, tak ještě předstíráte, jak je to šílené. Bože, vy jste tak dobří herci. Všichni jsme vám na to skočili."
"Fuj, tak to teda ani náhodou," otřásla se znechuceně Tina. "Bože, to by bylo jako šukat vlastního bratra. Taky bych se z toho mohla pozvracet."
Na okamžik se mezi nimi rozhostilo ticho, protože na tuhle poznámku se toho nedalo moc říct.


"Mně je na blití z vás dvou. Jste zkurvení lháři," zařval Bill, otočil se na patě a bral schody po dvou, aby už mohl být pryč. Tom váhal jen vteřinu, než se rozběhl za ním. Vyslal tichou modlitbičku ke všem svatým, aby v klubu nikdo nebyl a neviděl ho, jak tady pobíhá jen ve spodním prádle. Všiml si, že ani Tina moc neřeší svůj momentální úbor a následuje ho.
"Kurva, Bille, stůj. My jsme ti nelhali," pokoušel se ho zastavit. To už vběhli do klubu a hnali se kolem tanečního parketu. Tom ho popadl za zápěstí, ale bratr se mu okamžitě vyškubnul. Ale aspoň se zastavil a otočil.
"Ušetři mě chabých výmluv. Tohle prostě neobhájíš. Nebo si myslíš, že jsem úplný idiot?"
"Bille, vážně mezi námi nic není. Jen jsem se potřebovala osprchovat," přispěla svou troškou do mlýna i Tina. "Neprobudila jsem se vedle něj po divokém sexu nebo něco podobného."
To nebyla právě moudře volená slova, protože si byl Tom téměř stoprocentně jistý, že si to Bill právě představoval.
"Jasně, chceš k tomu dodat ještě nějaké další lži?" hodil po ní Bill znechuceným pohledem.
"Opravdu se nic nestalo. Vždyť nejsem na holky," rozhodil Tom bezmocně rukama.
"Určitě sis to rozdával i s tím svým milovaným Bambim a já jako idiot jsem ti sežral i s navijákem, že to bylo nevinné."
"S kým?" naklonila Tina hlavu na stranu nad tou nečekanou změnou v tématu.
"Do prdele, neměl jsem nic s Tinou a ani s Bambi. Přestaň jím být pořád tak posedlý," ztrácel Tom pomalu ale jistě trpělivost.
"Nevěřím vám. Jste posraní lháři. Nemůžu se na vás ani podívat," pronesl Bill téměř na hranici šepotu, aby tomu dodal dramatický efekt.


"Kurva, Tino, udělej něco," otočil se na ni zoufale Tom, protože blonďák už si to zase rázoval ke dveřím.
"Do prdele," zaklela Tina. "Dobře, je to Shane," vykřikla a její hlas se nesl ozvěnou. Bill se zastavil, jako by přimrzl na místě, a pak se pomalu otočil.
"Shane?" nakrčil čelo.
"Jo, spím se Shaneem. Po práci jsem k němu zašla a rozdávali jsme si to u něj v kanclu. Pak jsme tam vytuhli, a když jsem se probudila, byl akorát tak čas jít sem. Jenže jsem byla celá olepená…"
"Ušetři nás detailů, prosím," zaúpěl Tom.
"Už jsem se u Toma párkrát sprchovala, když tu teď nebydlí. Konec historky," rozhodila rukama, ale rychle je zase přitiskla na hrudník, protože hrozilo, že jí ručník sklouzne na podlahu.
"Tos mi neřekla," zamračil se na ni i Tom. "Je ti jasné, že možná právě kvůli tomu někdo nabyl dojmu, že spolu něco máme."
"Jsem si toho vědoma. Jakmile to o nás vyšlo v novinách, přestala jsem s tím. Jenže dneska to bylo akutní," vymlouvala se.
"Proboha, řekni mi, že jste si to s Shaneem nerozdávali u mě v bytě," zašklebil se vousáč a při představě, že spal v posteli, ve které to dělali dva jeho přátele, se mu udělalo šoufl.
"Jen jednou. Přísahám."
"Už víc neříkej," zvedl Tom ruku, aby jí zabránil pokračovat až v příliš detailním popisu jejího milostného života.


"Takže ty chodíš se Shanenem?" ujišťoval se Bill a očividně se uklidnil natolik, že zvládl přejít pár kroků blíž k nim.
"No, neříkala bych tomu úplně chození, ale jo, něco takového."
"Nějak se mi tomu nechce věřit," založil si Bill ruce na hrudníku a měřil si ji přísným pohledem.
"Hele, stačí, když projdeš tam těma dveřma a zeptáš se ho sám. Jestli teď dovolíte, já se půjdu oblíct, protože se to tady za chvilku začne hemžit lidma a já nemám chuť se jim ukazovat v celé své kráse," pohodila dlouhými vlasy a byla pryč.


"Věřil bys tomu? Tina a Shane? Já jsem si vůbec nevšiml, že by se něco dělo," zakroutil pobaveně hlavou. Nicméně úsměv mu na rtech rychle zamrzl, když si všiml, že Bill jeho pobavení nesdílí. Už zase se tvářil jako bůh pomsty.
"Hodláš dneska přijít domů?" zeptal se vztekle.
"Hodláš jít dneska zase kalit?" vrátil mu to Tom.
"Zbláznil ses? Ještě jsem ani nešel spát. Jasně, že dneska zůstanu doma. Nejsem idiot," odpověděl pohrdavě. Otočil se a tentokrát opravdu odešel pryč.
Tom zvažoval, jestli má začít zoufale řvát, nebo jen proskočit zdí. Nakonec se rozhodl, že si konečně dá pořádnou sprchu, a pak si k Shanovi zajde na snídani. Při té příležitosti si aspoň bude moct z kamaráda kvůli Tině dělat srandu.


autor: Becs

betaread: J. :o)
 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 luki luki | 3. září 2017 v 17:25 | Reagovat

Nejdřív jsem se zadívala na Billa, tahle fotečka toho blonďatého miláčka mi nějak utekla, takže jsem si musela naplno vychutnat, než zase budu mít tendence po přečtení povídky ho udusit :D

každopádně tohle byla zase jízda, Toma je mi fakt líto, on mi někdy chudák připomíná pasivního diváka svého vlastního života, kdy mu nikdo nevysvětlil jak pracovat s ovladačem :D

Tina je borka, ta se s tím teda moc nepáře a Bill? Žárlivá diva. Jako fajn, v jeho situaci by vyšiloval nejspíš každý, protože odrbaná věta "není to tak, jak to vypadá" - k tomu už fakt není co dodat :D jsem ale ráda, že i přes Billovu neochotu poslouchat se to nakonec aspoň trochu vysvětlilo...

jenom se bojím, kolik lidí bylo svědky jejich vystoupení, tohle se myslím neobejde bez následků v bulváru :´(

teda tahle povídka mi dává na frak, zlatí a já se budu jenom modlit, aby už se ten blázínek trochu probral, jinak si ho najdu a namlátím mu :-*

2 Ireth Ireth | 3. září 2017 v 17:45 | Reagovat

Není divu, že to v Insomniaxu vypadá tak, jak to vypadá...
Ani nejlepšímu kamarádovi bych si nedovolila bez předchozí domluvy vlézt do bytu, používat jeho věci, nebo si tam vodit známosti. Tina v tom zřejmě problém nevidí. A podobné to asi bude i s těmi ostatními výtečníky v klubu. Mají Toma ma háku a dělají si (nebo nedělají), co chtějí, protože jim šéf stejně neřekne ani popel.
A s Billem je to to samé. Absolutní absence respektu. Chová se k Tomovi bez pardonu jako ke kusu lejna. Dobře totiž ví, že ať udělá cokoliv, Tom ho stejně neopustí. Tak proč by se snažil ?
Tom by měl co nejdřív najít své ztracené koule a nastavit si nějaké hranice. Lidi si k němu dovolí jen to, co jim dovolí on sám...

3 Karin Karin | 3. září 2017 v 20:50 | Reagovat

Tom by si měl srovnat v hlavě určité věci a dat Billovi najevo že i když něco zvoral Tak že vše má své meze a že i Bill musí něco proto udělat.

4 zuzu zuzu | 3. září 2017 v 21:07 | Reagovat

Naprosto do puntíku souhlasím s komentářem Ireth. Tom by si měl dupnout, a to nejen v Insomniaxu, ale taky ve vztahu s Billem. Nedivím se, že už má všeho plné zuby. Myslím, že by klidně mohl všechny vyhodit a přijmout nový personál, který by si dobře placené práce znovu vážil a mohl by tam vytvořit opět to příjemné prostředí, které tam panovalo na začátku., Je přece šéf, může  si dělat co chce, pokud cítí, že je to nutné. A podle mě už to vážně nutné je. A stejně tak i s Billem. Měl by se mu konečně vzepřít a dát mu najevo, že jsou snad ve vztahu dva a jsou si rovni, tak by se tak k sobě měli i chovat, a ne že si Tom bude skákat tak, jak Bill pískne!!!

5 Bitter Bitter | E-mail | 4. září 2017 v 10:51 | Reagovat

Boze Tome kde jsi nechal koule? Mel bys udelat peknej vyrcok jak v klubu tak doma. A to driv nez ti jedno z toho nebo klidne i oboji krachne pod rukama.
"Neni to jak to vypada", je tady cista pravda, ale z pohledu zarivyho Billa by stacilo kdyby se priste Tina na Toma pousmala nebo by potkali ve meste Beeho a jemu uz by bud rupla vzteky cevka nebo nevim.
Rozhodne ale neni na vine jen Bill, Tom se chova tak nejak pasivne jak kdyby to vzdal a jak rikam, mel by najit kulky a zacit veci resit razantne.

6 NicoleEivissa NicoleEivissa | E-mail | 28. září 2017 v 16:29 | Reagovat

Tenhle dílek byl k popukání! Od začátku do konce! Drama se stupňuje a to já ráda!;D Hlavně ta ironie týhle scény, kdy všichni víme, jak co je a ono to vypadá, jak to vypadá - ale upřímně, na začátku jsem se vážně lekla, že si Tom skočil nejdřív vypláchnout mozek kvůli Billově výstupu a teď se někde probudil u nějaký sexy lady, která se ho snažila vyléčit z depky... Uf! Naštěstí tomu tak nebylo! Bože, to muselo bejt taaak  zatraceně trapný a nevymluvitelný, když ještě Tina vykoukla z tý sprchy...xD To prostě neobhájíš, a ne, a ne :D To s Shanem mě trošku šokovalo, možná víc než fakt, že mu Tina leze potají do bytu a ještě s nim:D
Každopádně, Bill tady na tý fotce vážně vypadá opravdu společensky unavenej (možná se mi to zdá, ale dojem mám z toho přesně jak LA Stars). A to "sjetý celým tímhle losangeleským stylem života".... Nevím, jestli by to šlo říct přesněji. Všechno mi to nahrává k tomu, že jsou oba v pr...., u Toma nečekám, že by vybouchl nebo tak, na to je chlapák a řeší snad věci rozumně, ale u Billa... nejsem si jistá, co ten kluk udělá. A jelikož je to všechno pro něj pořád nový a vzrušující, ne jako pro Toma, kterej si už na pozornost zvykl, tak mi přijde, že by Bill mohl sklouznout dolů úplně stejně rychle, jako se mu to podařilo nahoru, a to není dobrý... Předtím se hádali a teď zase a Bill to všechno chápe svým vlastním (trochu hysterickým) způsobem; on není typ, co by věci řešil s chladnou hlavou, určitě ne... To je jeho výhoda i nevýhoda a tý nevýhody, pokud se to obrátí, se bojím.
A já nevím, ale ta Tina se mi pomalu ale jistě přestává líbit... Bůhví, co se ještě Tom dozví, co nevěděl...

7 Mischulka Mischulka | E-mail | 2. října 2017 v 18:06 | Reagovat

Bill je hrozné pako. Opravdu šíleně moc mě vytáčí celé jeho chování....
Ačkoli chápu, že asi nebylo zrovna příjemné vidět po ránu polonahou Tinu vycházející z Tomovy sprchy, ale tak snad by měl Tomovi trochu věřit, ne?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama