Vampire sunrise 10.

15. srpna 2017 v 15:00 | Janule |  Vampire sunrise
autor: Becs


"Co je tady?" ukázal Tom na prosklenou stěnu, za níž jako by poblikávala drobná světýlka.
"To je jen bazén," mávl jsem lhostejně rukou. Nebyl jsem fanda dlouhého rachání se ve vodě a nikdy jsem opravdu nepochopil, co na tom lidi mají.
"Vy tady máte vnitřní bazén s výhledem ven, naprosto nádherně osvětlený a luxusně zařízený a tys mi ho ještě neukázal?" řekl Tom napůl obviňujícím a napůl nadšeným tónem. Přitiskl nos na skleněnou tabulku a nahlížel dovnitř, jako by tam snad viděl osmý div světa.
"Je to jen bazén," pokrčil jsem rameny a ani za mák nesdílel jeho radost.
"Pojď se vykoupat," navrhl a tvářil se jako pětileté dítě u vánočního stromečku.
"Tome," zaúpěl jsem zoufale. "Já nejsem ten typ, co dělá tyhle věci."
"Proč? Máš strach, že se rozpustíš?" rýpnul si do mě. "Nebo se snad stydíš?"
"Za co bych se měl stydět?" odfrknul jsem si.
"To nevím. Máš dokonalou postavu," ocenil mě a začal mi prstem laškovně přejíždět po hrudníku. Pak svou ruku namířil dolů k okraji mých džínů.
"Tome," řekl jsem varovně, ale jemu se jen zablýskalo v očích. Prostopášně mi zajel pod kalhoty a vzal mě do ruky. "Co to děláš?" dokázal jsem vydechnout jako ve snách. To bylo poprvé, co takhle převzal iniciativu a otevřeně se mě dotýkal. Vždycky jsem ho k tomu musel popostrčit nebo vydráždit.


"Prosím," zamrkal na mě jako nějaká zatracená koketa a já měl co dělat, abych si ho neopřel o skleněnou výplň oken. Zkušeně mi ho obemknul celou rukou a začal mučivě pomalu přejíždět nahoru a dolů. Byl jsem z toho půstu tak nadržený, že se mi nohy hrozivě roztřásly. Prsty jsem v rukou sevřel předek jeho mikiny, protože jinak bych mu je musel zatínat do kůže, a to by určitě nechtěl.
"Co tvoje sádra?" nadhodil jsem a doufal, že je to pádný důvod, abychom se drželi na souši.
"Bude v pohodě," odmávnul to. "Pojď se mnou do bazénu a budeme pokračovat," zašeptal a své tahy ještě zpomalil.
"To je kurva vydírání," dostal jsem ze sebe mezi jednotlivými nádechy. Byl jsem světec, že jsem ještě dokázal odolávat.
"To kurva je," zazubil se Tom a vytáhl ruku ven. Už mě chtěl popadnout a vtáhnout dovnitř k bazénu, ale nemohl jsem dopustit, aby mu to prošlo tak lehce. Chytl jsem ho za předek kalhot a v ruce promnul poklad v nich ukrytý. Nevím, kdo z nás zavzdychal víc. Už jsem se nemohl dočkat, až bude konečně ve mně. Něco mi říkalo, že už to bude velmi brzy.


Než jsem se stihl došourat za Tomem, byl už napůl svlečený a oblečení skládal na spořádanou hromádku na jedno z dřevěných lehátek překrytých měkkou bílou matrací. Ujistil se, že se dívám, a pak si stáhnul i boxerky. Mé překvapené vydechnutí už neslyšel, protože skočil do vody tak dokonalou šipku, že se hladina jen lehce zavlnila. Vyplul na druhém konci bazénu a pořád se křenil jako malý školáček.
"Pohni. Voda je skvělá," oznámil a neobratným kraulem se vrátil zpátky ke mně. Sádra mu nedovolila plný rozsah pohybu. Založil jsem si ruce na prsou a jen ho sledoval, jak se rochní. V jeho podání to opravdu vypadalo jako zábava.
"Nemám ti tam hodit nějaké nafukovací hračky nebo tak?"
"Ty jsi jediná hračka, kterou tu chci mít," zavrněl hlasem, který mi do podbřišku vyslal ostré bodnutí.
"Bože, sklapni," okřikl jsem ho, ale on se mi jen o to víc smál. Prsty se mi třásly, když jsem se postupně zbavoval i svého oblečení. Před boxerkami jsem nezaváhal jako Tom a prostě si je sundal. Schválně jsem si to k němu namířil tou delší cestou, takže měl možnost prohlédnout si mě v celé kráse. Péro jsem měl ještě pořád napůl tvrdé a tak Tomovo: "No do prdele," bylo zcela na místě.


Napodobil jsem jeho skok a byl jsem si jistý, že se tentokrát voda nerozvlnila vůbec. Na akademii jsem byl nucený nejen plavat, ale dělat i spoustu jiných sportů. Jako bojovník jsem prostě musel být všestranný a být zvyklý na jakýkoliv druh pohybu. A i když jsem to nesnášel, snadno jsem se stal ve všem nejlepší.
"Podle toho, jak ses cukal, bych řekl, že neumíš plavat," hvízdnul Tom obdivně, jakmile jsem vyplaval těsně vedle něj. Ulíznul jsem si vlasy dozadu a vytřepal vodu z ucha.
"Na škole jsem tak trochu závodně plaval," přiznal jsem mu.
"Tak trochu?" pozvedl jedno obočí.
"Můžu ti ukázav vitrínu s trofejemi," zazubil jsem se sebevědomě.
"Tak co ta averze vůči vodě? Jsi jako kočka? Umíš plavat, ale nesnášíš to?" utahoval si ze mě. Rukama se zapřel za kraj a odpočíval. Sádra vypadala v pořádku, takže jsem tipoval, že si Tom nechal dát takovou, která se mohla namáčet.
"Něco takového," kývnul jsem a doplaval až těsně k němu. Pod průzračně modrou hladinou jsem viděl jeho penis a kousnul se do rtu. Díky bodovým světlům na dně jsem měl vlastně docela dobrý výhled na celé jeho tělo. Byl dokonalý jako Adonis. Štěstí, že jsem nebyl Persefona a nemusel se o něj s nikým dělit.


Chytnul jsem ho tak jako on předtím mě a pohladil ho. "Slíbils mi víc tohohle, když sem vlezu," připomněl jsem mu a užíval si pod prsty tu dokonalou tvrdost zkombinovanou s jemností.
"Jen do toho," vyzval mě a lišácky se mu zablesklo v očích. Nemohl jsem už dál odolávat, a tak jsem se mu hladově přisál na pusu. Líbali jsme se mokrými polibky, zatímco jsem ho jednou rukou zpracovával a druhou se k němu kotvil za pas. Když se naklonil dopředu a jedním dlouhým líznutím poškádlil moje nejcitlivější místo pod uchem, zavzdychal jsem. Zdravou rukou mě chytl zezadu hlavy ve vlasech a zatahal za ně. Dával mi tím najevo, že ani on není žádná křehotinka a umí si hrát. Odtáhnul si mě a zadíval se mi do obličeje plného chtíče.
"Chceš to?" dostal ze sebe chraplavě, rty naběhlé z našeho zběsilého líbání. Nikdy jsem ho nechtěl víc.
"Chci. Ven z vody," přikázal jsem mu a sám jsem se vyškrábal přes okraj upíří rychlostí, abych mu následně mohl pomoct. Dotáhl jsem ho k jednomu z lehátek, div že při tom nezakopl o vlastní nohy, a prudce ho na něj hodil, až se odsunulo a vrazilo do zdi.
"Opatrně," zasmál se Tom. Jenže já se nechystal být opatrný, když tady přede mnou ležel takhle vystavený. Chystal jsem se být divoký, protože i moje touha byla nespoutaná. Po všech těch dnech odříkání jsem potřeboval úlevu co nejdříve.


Viděl jsem tu dravost v Billových očích, ale tentokrát mě tolik neděsila. Věděl jsem, že je to v prvé řadě chtíč, který chce uspokojit, a ne hlad. A i když mu duhovky zmodraly, našel jsem v sobě sílu nepanikařit a užívat si to. Když na mě vylezl, vypadal jako puma, která si hraje se svou kořistí. Naprosto dokonalá sexy puma s tím nejkrásnějším hrudníkem a úžasným pérem, abych byl přesnější. Prsty jsem mu začal přejíždět po prsních svalech a nehty si pohrával s malými plochými bradavkami, až z toho zakláněl hlavu dozadu a slastně mručel. Bezděčně trhnul boky dopředu a naše nahé erekce se o sebe poprvé plně přetřely, takže jsem ani já nedokázal potlačit usyknutí.
"Nehraj si se mnou," zaprosil Bill a položil se na mě celý. Pár vteřin jsme se jen zběsile líbali, ale oba jsme začali pociťovat, že to začíná být příliš intenzivní, a pokud nezačneme pracovat na úlevě, oba vybuchneme.
Když se nade mnou znova nadzvedl, vzal jsem ho nemotorně oběma rukama, svíral ho a hladil po celé délce. Bill několikrát vydechnul a vycházel mi v pohybech vstříc. Pak už pravděpodobně došel k vrcholu snesitelnosti toho všeho, protože mi ruce odrazil pryč a natáhl se po svých kalhotách, ze kterých vytáhl kondom. Očividně byl připravený na vše.


"Potřebujeme to?" zakoktal jsem se. "Není to tak, že bys ode mě mohl něco chytnout, ne?"
"Neberu si ho, protože bych měl strach, že něco máš. Až to budeme dělat příště, ojedeš mě bez toho. Teď chci, aby ses do mě dostal co nejdříve, a tohle nám to usnadní." Zuby roztrhl obal a pak už mi vlhkou gumu přiložil ke špičce. Už jen z toho, jak mi ji roloval přes péro, jsem měl chuť křičet. Chtěl jsem být trochu větší chlap a ujmout se iniciativy, jenže Bill vypadal, že to má pevně v rukou a jakékoliv narušování by ho jen rozčílilo. Jednou rukou si mě chytnul u kořene a nadzvedl se, aby si mi mě mohl navést na to správné místo. Založil jsem si paže za hlavou a jen sledoval tu parádní podívanou. Moc dlouho mi tam však nezůstaly, to když se naklonil a prudce si na mě dosedl a já ho instinktivně chytnul za boky. Byla to taková úleva, být obklopený jeho úzkou prdelkou, že jsem vykřiknul, když se po mně začal vozit.
Vypadal naprosto úchvatně, jak na mně seděl a zakláněl hlavu dozadu. Ruce neustále svíral a rozevíral. Bylo mi jasné, že by mi nejraději zarýval nehty do kůže a byl jsem mu velmi vděčný za sebeovládání. Nechtěl jsem být rozedřený do krve.


"Kurva, Tome," dostával ze sebe. "Jestli mi tohle ještě někdy budeš odpírat, tak tě zabiju."
Vzmohl jsem se jen na úsměv, protože dechu se mi nedostávalo. Musel jsem tisknout zuby k sobě, abych brzdil vzrušení, které mi jako elektrický proud vibrovalo pod kůži a sbíhalo se do jediného místa. Do mého podbřišku.
"Podívej se na nás," zašeptal Bill a pohodil hlavou vpravo, kde se v prosklené stěně zrcadlily naše siluety. Bylo to až moc dobré. Jako se dívat na své oblíbené porno, a zároveň být jeho hlavním aktérem. Popadl jsem do ruky Billovo péro, které zatím zůstávalo žalostně zanedbávané. Nastal ten pravý čas se o něj postarat.
"Och, do hajzlu," zaklel, když jsem mu stáhl předkožku přes lesknoucí se špičku. Bylo skoro nemožné soustředit se na pravidelné pohyby, když mi zpracovával penis jako nikdo před ním. Rozdávali jsme si to divoce a trhaně. Cítil jsem, že se třesu, až mi z toho drkotají zuby. Pohyboval se na mně tak prudce a tvrdě, že lehátko naráželo do zdi nad mojí hlavou, ale to nám sotva vadilo.
"Dívej se na mě," přikázal mi a zafixoval naše pohledy. Sklonil se ke mně, aby mě políbil, ale když došel až ke mně, sotva se dotknul rty těch mých a rychle se narovnal s podivným zděšením v očích.


"V pořádku?" ujišťoval jsem se. Bill si jen přimáčkl obě ruce na pusu a prudce zavrtěl hlavou. Dosedl na mě na doraz, takže jsem se dostal ještě hloub do toho příjemného tepla. Musel jsem párkrát zamrkat, abych zjistil, co dělá a proč přestal. Když jsem dokázal své vědomí vrátit zpátky, zachytil jsem jen, jak odhazuje svůj mobil na vedlejší lehátko.
"Co se děje?" zkusil jsem to znovu.
"Nic," zavrtěl hlavou. "Jen teď na chvilku zpomalíme." Zůstával pořád vzpřímený a v pomalých tazích na mě dosedával a zase se zvedal. Dokonce mi nedovolil, abych se ho dotknul.
O několik mučivých minut později vrzly dveře a do místnosti vstoupila služebná se sklenicí v ruce.
"Kurva, Bille," zaklel jsem a rychle sáhnul po ručníku, který ležel pod mou hlavou. Omotal jsem ho kolem jeho boků, abych si zakryl koule a Billovy… no všechno. Evidentně netrpěl vůbec žádným studem, když k němu dívka došla a nápoj mu podala.
"Díky Angie," pohlédl na ni vděčně a sklenici do sebe obrátil na jeden zátah a ihned jí ji vrátil. Služebná po mně hodila pobaveným pohledem a tiše odešla.
"Můžeme pokračovat," kývnul Bill a já cítil, jak se mi jeho stehna pod prsty rozehřívají.
"Co?" zarazil se, když viděl, jak se na něj dívám. "Bylo to buď tohle, nebo zakousnutí do tvého krku, a předpokládám, že to bys nechtěl."
"Děláš si ze mě srandu? Mohl jsi mě aspoň varovat," vybuchl jsem. "To takhle jako bude pokaždé? Budeme si to rozdávat a ty si budeš posílat pro krev?"
"U Drákulových špičáků, jasně že ne. Už je to hrozně dlouho, co jsem měl krev. Tohle mě zasáhlo nepřipraveného," opsal kolem nás prstem kroužek. "Příště si dám předtím, abych nás nepřerušoval."
"To bych ocenil," odseknul jsem a ani si nevšiml, že už se po mně zase začal vozit. Pravděpodobně hlavně proto, abych už konečně sklapnul a začal se soustředit na to, co mám.


Bill se po napití úplně proměnil. Jestli byl předtím divoký, tak teď byl přímo zběsilý. Dosedával na mě až úplně na doraz a doslova mi tak vyšukával z hlavy myšlenky na cokoliv jiného. Konečně se ke mně sklonil beze strachu, že mi ublíží, a přivlastnil si moje rty. Ještě jsem na jeho jazyku mohl cítit pozůstatky krve, ale ignoroval jsem to.
"Bille, brzo se udělám," zakňučel jsem po pár minutách intenzivní stimulace.
"Ach, já taky," přidal se Bill. "Pasuješ do mě úplně přesně." Nechtěl jsem se udělat dřív, než on, takže jsem zavřel oči, abych ho při tom alespoň neviděl, ale nebylo mi to moc platné. Chytil jsem do ruky jeho penis a začal ho honit ve stejném tempu, v jakém na mě dosedal.
"Už budu. Už budu. Už budu," opakoval pořád dokola jako v horečce. Jeho kůže byla teď tak horká a zpocená, že jsem měl co dělat, abych ho udržel.
"Dokonalý… nikdy tě nenechám jít… kurva úžasný," vyrážel ze sebe nesouvisle, a když jsem už nedokázal udržet oči zavřené, uviděl jsem ho, jak se zakloněnou hlavou sténá a zhoupává se v posledních pár přírazech, než se mi udělal do ruky a na břicho. Zhroutil se mi na opocenou hruď, ale ani tak se nepřestal pohybovat. Znovu nabral zběsilé tempo a slíbával mi kapičky, které se mi utvořily na krku. Nemusel se snažit dlouho, protože už hodnou chvíli jsem se jen tak tak držel. S jeho jménem na rtech jsem prožil svůj nejsilnější orgasmus.
Nebyl jsem si jistý, jestli to jsou vteřiny nebo minuty, co jsme na sobě jen leželi a vydýchávali se. Pak se ze mě Bill skulil a s rozjařeným výkřikem se rozběhl k bazénu. Tentokrát tam neskočil tak plavně jako předtím, ale hopsnul tam takovou bombu, až voda vystříkla ven. Sundal jsem si kondom, položil ho na zem a s podobným zařváním jsem ho následoval.


autor: Becs

betaread: J. :o)
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Karin Karin | 15. srpna 2017 v 19:55 | Reagovat

Tak se Bill konečně dočkal a Tom si také nestěžoval moc pěkná kapitolka.

2 zuzu zuzu | 15. srpna 2017 v 21:56 | Reagovat

No páni, co dokáže jeden takový bazén... 😀 A to už jsem se tam v jednu chvíli lekla, že se zase strhne hádka a nebude z toho nic! Ještě že aspoň ten sex si nenecheli zkazit, hádat se můžou jindy! 😀

3 Nade Nade | E-mail | 16. srpna 2017 v 7:54 | Reagovat

A hele, co udělá jedno rozptýlení v bazénu. ;-) Akorát ta "svačinka" to trochu narušila. Ale jinak super.
Děkuji za kapču a těším se na pokračování.

4 luki luki | 16. srpna 2017 v 9:16 | Reagovat

Sem napište komeAž mi slina ukápla :) taky jsem si říkala, že takové pokoupáníčko umí udělat divy :) a musím říct, že kluci si to teda rozhodně uměli vychutnat, teda sice jsem koukala asi jako Tom, když si Bill zavolal o donášku "jídla" :D ale jako proč ne, jsem ráda, že je to nezchladilo a nemuseli začínat od začátku :D
Bill je docela šelma, když dojde na sex :D doufám, že Tom bude schopný držet s ním krok :)
parádní kapitolka, namlsala jsem se :)ntář

5 Bitter Bitter | E-mail | 16. srpna 2017 v 14:41 | Reagovat

*premysli jestli by ji doma proslo kdyby si u toho nechala donyst treba pizzu*
Jako Becs... Wow! Ja bych jim tu krev nosila kludo pido porad :D
Ten Bill je... Ummmm neskutecne sexy.

6 Mischulka Mischulka | E-mail | 6. listopadu 2017 v 20:45 | Reagovat

Juuu...tak tohle byl tedy díl! :-) Nádherně čtivé a žhavé! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama