Tattoo 23.

14. srpna 2017 v 15:00 | Janule |  Tattoo
autor: Luki


"Takže začínáme?" Tom si lehl na bok, nohy si pokrčil tak, aby se mu pohodlně leželo, a čekal, až začnu.
"Fajn, takže tvoje první pusa?"


"To už si moc nepamatuju, ale pamatuju si svou poslední pusu." Přísahal bych, že Tom zamručel.
"Slíbil jsi, že mi odpovíš na každou otázku." Na oko jsem se urazil, ale moc dobře jsem viděl na tmavovláskovi, že se na něco chystá.
"Fajn, tak ještě jednu otázku, jo?" Tom se na posteli přetočil z boku na břicho a zapřený o lokty na mě koukal.
"Tvůj první sex?" Samotnému mi přišlo, že můj hlas zadrhává, ale Tom měl v očích výraz šelmy před útokem. Jenom z toho pohledu se mi rozklepala kolena a začal jsem mít problém nahnat myšlenky do srozumitelných vět.
"První sex s holkou, nebo první s klukem?" Nevinně na mě mrknul.
"Tys spal i s holkou?" Na malý okamžik jsem polevil v ostražitosti, jak mě nově získaná informace zastihla nepřipraveného a Tom toho využil. Vyšvihnul se na ruce a po čtyřech se přesunul ke mně. S každým jeho posunem vpřed jsem klesal dozadu, až se moje lopatky setkaly s Tomovým polštářem a mé tělo bylo ve stejnou chvíli zahřívané tím jeho shora.
Tomův obličej se vznášel jenom kousíček nad mým.


"Spíš než první sex bych si chtěl zapamatovat ten s tebou." Chraplavost Tomova hlasu mi v podbřišku způsobila zběsilé chvění. A kvalitní připravenost pro cokoliv. Nalehl na mě celou tíhou, jenom lokty se zapřel podél mé hlavy, aby mohl pohodlně studovat můj obličej. "Jsi nádherný, Bille. A kdykoliv na tebe jenom pomyslím, mám v kalhotách zatraceně těsno." Tomův teplý dech mě pohladil na tváři.
Dlaněmi jsem přejel přes jeho paže dozadu na krk, abych pak mohl pod prsty ucítit jeho jemné vlasy, které měl stále uvězněné ve střapatém culíku.
"Tak co s tím uděláme?" Horkost se mi valila do obličeje, ale to nebylo nic v porovnání s chtíčem, který zaplavil celé mé tělo.
"O něčem bych věděl, ale v tom případě budou muset tyhle kousky látky dolů." Přenesl váhu na jeden loket, aby mi horkou dlaní mohl přejet přes rameno, dolů na hrudník a pak pravý bok, aby se zastavil na kyčli, kterou prsty promnul a slabě si dovolil přirazit svými boky proti mým. Nic žhavějšího jsem ještě nezažil. Nebo možná naše poslední společné koupání v Tomově sprše. Sprcha...


"Koupelna?" Zkusmo jsem tiše zašeptal. Tom po mně blesknul pohledem a nosem mi přejel něžně po mém.
"Zapomeň. Chci cítit tebe, ne mýdlo." Jakýkoliv můj protest se utopil v Tomových rtech, které se vydaly na drancování mých úst. Tom se zkraje držel zpátky, bylo vidět, že na mě nechce tlačit, ale oba jsme čekali už moc dlouho, takže jsem mu chtivě vycházel vstříc a bořil tak všechno Tomovo odhodlání být něžný a opatrný.
Zběsilé líbání, doprovázené ještě šílenějšími pokusy se co nejrychleji svléknout, nás po pár okamžicích zanechalo zcela nahé, zabořené v Tomově dece, s těly vpletenými do sebe tak těsně, jak jenom to šlo. Dlaněmi jsem se snažil prozkoumat co nejvíce z Toma za co nejkratší dobu a Tom se pokoušel o totéž. Bylo taky příliš kůže ke zkoumání, příliš žhavých míst k objevování.Ve chvíli, kdy se Tomovy zuby zkusmo zabořily do kůže na mém krku a jeho dlaň mi přejela přes tetování na boku, aby se posunula v opatrném pokusu dostat se k mému klínu, mi ze rtů uteklo hlasité zasténání. Nedočkavostí jsem se nemohl téměř nadechnout.
"Můžu?" Tom se chvěl ještě víc než já. Do stehna mě tlačila jeho erekce, ale i přes horečnatost, se kterou na mou kůži útočily jeho rty i ruce, se snažil, aby mě svým spěchem nevyděsil.
"Nemusíš se ptát, Tomi. Všechno je to jenom pro tebe." Tom zachytil můj pohled svým a mučivě pomalu konečně sevřel do své mužné ruky můj už tak tvrdý penis. Zkušenými, pomalými tahy odhaloval jeho špičku a do mého těla se s každým jeho pohybem zasekávala prudší vášeň.
"Tome, prosím..."
"O co prosím, lásko?" Tom nepřestal zpracovávat můj klín, zatímco se svými rty přesunul k mému uchu, abych jej pak přistihl, jak se jeho zuby laškovně zabořily do mého lalůčku.
"Tome, dost, prosím, já..." cítil jsem, jak se mi začaly kroutit rozkoší prsty na nohou. Bříško se mi chvělo pod návaly horka a někde uvnitř mě jsem cítil vzrůstající mravenčení.


"To nevadí. Dej mi to, Bille. Dej mi všechno, chci tě vidět." Jeho prsty se silněji stáhly kolem špičky mého penisu a po dvou, třech pohybech jsem už neměl šanci vzdorovat. Zaklonil jsem hlavu, neschopen zachytit hlasité zasténání Tomova jména, a v prudkých záškubech jsem potřísnil své bříško i Tomovu ruku svým semenem.
Na malou chvíli jsem měl pocit, že vidím i hvězdičky. Pak jsem pohledem vyhledal Toma, který mě celou dobu požitkářsky sledoval. Najednou stáhl svou ruku z mého klína, aby si zkusmo ze svých ulepených prstů nabral na špičku jazyka trochu mého spermatu a mohl mě tak ochutnat. Nikdy bych nevěřil, že bych mohl vidět něco žhavějšího.


"Hmm... vůbec to není špatné, zlato." Mrknul na mě a poťouchle se pousmál. Pak si na prsty nabral větší množství, a než jsem stihl jakkoliv zareagovat, našly si jeho prsty cestičku mezi mými uvolněně roztaženými koleny k mému zadečku. "Můžu?" Vzmohl jsem se jenom na omámené přikývnutí. I když jsem se trochu obával, Tomovi jsem věřil. Neublížil by mi.
Jeho prsty, vlhké od mého semene, opatrně přejely přes můj vstup. I přes orgasmus, který ještě dozníval v mém těle, se přece jenom začala ozývat nejistota. I kdybych teď necítil Tomovu erekci proti své noze, pamatoval jsem si z minula, jak velký se mi zdál, a nebyl jsem si jistý, jestli se do mě může vůbec dostat.
"Uvolni se, Bille. Věř mi, lásko, ano? Víš, že bych nikdy neudělal nic, co by ti mohlo ublížit. Napoprvé to možná nebude tak příjemné, protože je to něco naprosto nového, ale věř mi, budeš to milovat, stejně jako já tebe."


Jeho tichá slova mě příjemně vábila a zaháněla ten největší strach. Snažil jsem se uvolnit a přijmout do sebe Tomův první nenechavý prst. Byl to opravdu zvláštní tlak. Nebylo to tak nepříjemné, jak jsem si myslel, ale ani to nebyl ten rauš, který jsem chtěl cítit. Tom ale věděl, co dělá, protože jeho průzkum netrval dlouho a špičkou prstu narazil na místo ve mně, které mě přinutilo hlasitě zasténat.
"To je ono, poddej se tomu, lásko." Rty se prolíbal přes hranu mé čelisti až k mým rtům a já nadšeně přijal jeho jazyk ve žhavém polibku. Jeho zastírací taktika zafungovala, protože v nestřeženém okamžiku Tom přidal další prst. Chvíli počkal, až se mé tělo přizpůsobí, a opět s až neskutečnou něhou pracoval na mém uvolnění. Ve chvíli, kdy do mého vstupu propašoval třetí prst a opět šel na jistotu směrem k mé prostatě, už jsem byl opět téměř na pokraji orgasmu.
"Bille... já... nejsem si jistý, jak moc dlouho ještě vydržím... tak moc už chci být uvnitř tebe..." Tom svá slova ze sebe dostával zhrublým, chtíčem poznamenaným hlasem. Všechna nejistota a strach byly nenávratně pryč. Chtěl jsem jenom jediné. Cítit Toma a dát mu všechno.
"Tak už pojď. Jsem připravený." Vyšel jsem zadečkem vstříc jeho ruce a jeho prsty se tím pohybem zabořily hlouběji než kdy předtím. Oba jsme zasténali a bylo jasné, že už opravdu není na co čekat.


Tom mě prudce políbil, a pak se přese mě natáhnul, aby zpod polštáře vylovil tubičku s gelem a kondom. Tázavě jsem pozvedl obočí.
"Nebudu zastírat, doufal jsem, že bychom mohli pokročit dál. Tak jsem se trochu připravil." Jemně se pousmál, ale jeho pohled vyprávěl jiný příběh.
Tom se připravil pár zkušenými tahy a pak si vytlačil na prsty štědrou dávku gelu. Bylo sexy ho sledovat, jak přivíral oči, když sám sebe pohladil, aby si natáhl kondom. Jak se soustředil, aby byl pečlivě připravený i můj vstup. To, s jakou úctou se pak na mě zadíval, špičkou svého penisu lehce se opíraje o to sladké místečko, do kterého se tak toužil dostat.
Abych se přestal soustředit na obavy z bolesti, omotal jsem Tomovi ruce kolem krku a stáhl si jej dolů k polibku. Zároveň jsem lehce nadzvedl zadeček v jasné pozvánce, že jsem připravený. Tom se trochu odtáhl, rudé rty vlhké od našich slin.


"Jsi si jistý?"
"Nikdy jsem si nebyl jistější. Miluju tě." Tom se nadechl nosem a s pohledem pevně spojeným s tím mým se začal bořit do mého těla. Dobře, nebylo to tak povznášející, jak jsem doufal, že to bude. Tom byl ale opravdu něžný. Pomaličku do mě dostal celou špičku svého mužství. Pak se na chvíli zastavil a zkontroloval, jak se cítím. Nechtěl jsem, aby přestal, i když jsem měl dojem, že na příjemné pocity čekám zbytečně. Ale věřil jsem Tomovým slovům, že si to zamiluju, takže jsem s odhodláním pokračovat lehce přikývl a Tom se natlačil hloub. Opatrnými tahy ven a zpět do mého těla se do mě po chvilce dostal celý. I přes nepříjemný tlak, který mě plnil, jsem byl hrdý, že jsem zvládl pojmout celou Tomovu velikost.
"Jsi v pořádku?" Tom pátral v mém obličeji po sebemenším nepohodlí. Nesměle jsem se usmál, mezi prsty jsem pevněji sevřel Tomovy tmavé prameny vlasů.
"Nikdy mi nebylo líp. Jenom, prosím, opatrně, jo?" Brouknul jsem.


Tom se ke mně naklonil a s prvním lačným polibkem se povytáhl ven a přirazil zpátky do mého zadečku. Jeho líbání a hlazení, kam jenom dosáhl, krásně odváděla pozornost od nepříjemných pocitů, než jsem si zvykl na tu plnost, kterou způsobovalo Tomovo mužství. A pak se mu povedlo narazit na mou prostatu. Nekontrolovatelně jsem se prohnul v zádech, nečekal jsem takovou slast. Můj hlasitý sten se utopil v našich spojených rtech a já mimoděk začal vycházet vstříc Tomovým pohybům. Myslím, že v tu chvíli ztratil můj milenec poslední zábrany a jeho přírazy nabraly na síle. Měl pravdu. Ty pocity, které mnou proudily a vynášely mě výš a výš... byly nepopsatelné.


Tomův jazyk pořádal stejné nájezdy na mou pusu jako jeho mužství v mém zadečku a společně s Tomovou vůní, chutí a steny, které se utápěly v našem líbání, mi přišlo, že už toho moc nezvládnu. Tom musel poznat, že mi k vrcholu už moc neschází, protože jednou rukou pevně uchopil můj penis a pár tahy mě vystřelil do výšin toho nejdivočejšího orgasmu, jaký jsem kdy zažil. Téměř jsem nevnímal, že ani Tomovi to nervalo o moc déle než mně, zaregistroval jsem až jeho zanaříkání a naprosté ztuhnutí doprovázené zrychleným dechem, který mě chladil na rozpálené pokožce.


Nohy mi unaveně klesly podél Tomových boků, když ten se zmoženě svalil na mě. Jeho tíha byla sice hřejivá a vzbuzovala pocit, že se mi nemůže nic stát, dokud je tu se mnou, ale moje plíce na mě řvaly, že jim dochází kyslík. Trochu nepohodlně jsem se zavrtěl a tím pohybem jsem donutil Toma ze mě vyklouznout a natáhnout se podél mého boku. Nedbal na mé zaneřáděné bříško ani zpocenou kůži, jediné, po čem evidentně toužil, bylo si mě pevně sevřít do náručí a vdechovat mou vůni. Ve vlasech jsem cítil něžné vískání jeho prsty a tím vším příjemně ukonejšenému se mi začalo chtít spát.
Grrr... ne už tak mému žaludku. V tu nejmíň vhodnou chvíli mi v něm zakručelo tak nahlas, že Tom i se zavřenýma očima se začal pobaveně smát.
"Myslím, že jako správný partner bych se měl postarat nejen o tvé touhy, ale taky o tvůj žaludek. Objednáme si tu pizzu, co říkáš?" Mrknul na mě a mně nezbývalo než přikývnout. Měl jsem hlad jako vlk a myslím, že jsem v tom nebyl sám. Tom taky vypadal, že by se mu hodil přísun kalorií.


Neochotně jsem jej pustil, aby se mohl Tom zbavit použitého kondomu a pak přejít pokoj ke stolu, kde měl odložený mobil. Mně se tak naskytl přímo dokonalý výhled na jeho luxusní zadek. A než nám objednal jídlo, vystavil se mi i zepředu a mně bylo jasné, že to ten pitomec dělá schválně. Užíval si můj kochající se pohled, než jsem si všiml, že mě pobaveně sleduje. Pak jsem raději celý zčervenalý schoval obličej do polštáře.
"Hej, lásko, co bys tak řekl sprše, než dorazí pizza?" Mrknul na mě v jasné pozvánce, která se prostě nedala odmítnout.


Po společném umytí, které vedlo k dalším orgasmům nás obou, a následovném opětovném umytí, jsme se osušili a já si pro sebe zabavil Tomovo tričko, abych po bytě neběhal nahý. I když věřím, že jemu by to nevadilo.
Tom si vystačil jenom s boxerkami. Myslím, že chlápek, který mu pizzu dovezl, byl docela nesvůj při předávání, ale kdo by byl v pohodě, kdyby mu otevřel Tom jenom v boxerkách? A to jeden nemusí být ani gay.
Po tom, co jsem překvapivě spořádal celou pizzu, jsme se společně uvelebili na Tomově posteli a ještě chvíli si zkoušeli pohrávat s textem a melodií písně, na které jsme pracovali. Až mi bylo líto, že jsem se musel zvednout a nachystat se domů, aby mamka zase nevyváděla. Ani Tom z toho nebyl nějak zvlášť nadšený, ale hodil mě autem domů, abychom spolu mohli být co nejdýl.


Během jízdy měl svou ruku místo na řadící páce na mém stehnu, které každou chvíli jemně pohladil, zatímco se neustále soustředil na cestu před sebou. Rozpaky mě přepadly, až když mělo dojít na loučení. Naštěstí Tom byl rychlejší než já.
"Bylo to to nejdokonalejší rande, jaké jsem kdy měl. A už teď se nemůžu dočkat, až si to zase zopakujeme." Jeho horké dlaně si přitáhly můj obličej k sobě, abychom se na chvíli mohli utopit ve žhavém líbání.
"Neboj, tak lehce se mě nezbavíš." Někdy jsem překvapoval sám sebe, s jakou lehkostí jsem se naučil s Tomem laškovat a pokoušet ho. Ale zdálo se to téměř přirozené.
"Neboj, o to se ani nebudu snažit." Pak si povzdechl a kouknul na čas na palubovce. "Nechce se mi tě pouštět, ale myslím, že bys měl jít. Za chvíli bude půl šesté, tak ať jsi doma dřív než mamka." Zmínka o mamce mi vyrobila chmury na tváři. Vzpomněl jsem si totiž na taťkův dopolední telefon.
"No, měl bych už jít. A Tomi, nezapomeň... miluju tě." Uloupil jsem si ještě jeden polibek a už jsem byl jednou nohou venku na chodníku. Tomovy ruce mě ale zase stáhly zpět do auta.
"Taky tě miluju, mladej." Políbil mě na nos a pustil mě s poťouchlým úsměvem, který krásně prohřál i jeho pohled.
"Víš, že jednou ti to všechno vrátím, počítáš s tím, že jo?" Zadurdil jsem se na něj, ale i tak jsem mu pak poslal široký, spokojený a neskutečně šťastný úsměv, který mi opětoval.


Nečekal jsem, až na rohu ulice zabočí na cestu k sobě a honem jsem utíkal domů. Měl jsem zpoždění a doufal, že taťka se nebude moc zlobit.
Že něco není tak, jak jsem s tím počítal, mi došlo hned v chodbě, když jsem slyšel mamčin zastřený hlas. Sakra, nestihnul jsem to. Skopl jsem si boty z nohou a vydal se neomylně za hlasy svých rodičů do kuchyně.
Na jejím prahu jsem se zarazil. Mamka seděla za stolem, před sebou měla tak milion papírů a plakala. Ani ke mně nezvedla obličej, když jsem je tiše pozdravil. Jenom dál upřeně zírala přes slzy na tu papírovou pohromu. Otočil jsem se na taťku a hledal u něj nějaké vysvětlení. Gordon se na mě pousmál a pak pronesl...
"Musíme ti něco říct, Bille."


autor: Luki

betaread: J. :o)
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Karin Karin | 14. srpna 2017 v 20:32 | Reagovat

Začátek krásny ale doufám že se Billovi rodiče nerozvádí netrpělivě čekám na další díl.

2 Becs Becs | E-mail | 14. srpna 2017 v 20:33 | Reagovat

Na to jsem se tak těšila a konečně jsem se toho dočkala. Bill myslím zvládl své poprvé docela obstojně, i když většinu práce nechal na Tomovi. :D Ale žádný učený z nebe nespadl. Příště se do toho třeba opře trochu víc a postupně se naučí převzít iniciativu. Přece jen je ještě úplný zajda. :D
Trochu mi to ale kazí ten konec. Co Simone s Gordonem blbnou? To jako vážně někoho má? Doufám, že se nejedná o rozvodové papíry. To by mě fakt šoklo.
Děkuji za dílek zlato. Jsem zvědavá, co sis na nás nachystala na příště.

3 zuzu zuzu | 14. srpna 2017 v 21:51 | Reagovat

Jůůů. Pořád jsem se bála, že to nakonec zase odloží, protože se Bill ještě nebude cítit úplně připravený, ale byli úžasní, oba. Docela jim ten zážitek závidím. A věřím tomu, že si to budou chtít co nejdříve zopakovat, a ne jen jednou :D

No a ten konec. Já nevím, už od minulého dílu to vše nasvědčuje tomu, že Gordon zřejmě někoho má a že se Billovi rodiče chystají k rozvodu, ale mě se tomu pořád nějak nechce věřit. Nemůže to být něco úplně jiného? I když mě vlastně nenapadá, co jiného by to mohlo být...

4 Nade Nade | E-mail | 15. srpna 2017 v 9:25 | Reagovat

Kapitola byla nádherná, úplně jsem se roztejkala. ;-)
Ovšem ten závěr mě dost zchladil. Úplně jsem zapomněla, že u Billa doma se něco děje.
Díky za kapču a nemůžu se dočkat další.

5 Jasalia Jasalia | 16. srpna 2017 v 14:59 | Reagovat

Ja osobne si myslím, že to bude niečo úplne iné a dokonca dobré a že Simone neplače od smútku, ale od šťastia. Ale uvidíme, necháme sa prekvapiť. Ďakujem za kapču.

6 Phillipreach Phillipreach | E-mail | Web | 13. května 2018 v 16:38 | Reagovat

<a href=http://jamer82-001-site1.htempurl.com/tds?id=7><img>http://jamer82-001-site1.htempurl.com/pr/images/1.jpg</img></a>

<a href=http://jamer82-001-site1.htempurl.com/tds?id=7>православный сайт знакомств</a>

Онлайн клуб знакомств с целью интима. Реальные знакомства для XXX в твоем городе. Заглядывай - не пожалеешь!

интим знакомства волгоград, гей знакомства в контакте, tabor сайт знакомств вход, фильм знакомство со, m love знакомства, наталья знакомство, поиск знакомств, серьезные знакомства в москве бесплатно, tabor ru сайт знакомств вход, сайт знакомства без регистрации с номерами, знакомства с женщиной без регистрации с телефоном, сайт знакомства ру регистрация, сайт знакомств mail, знакомство с факерами 2004, www знакомств ru, знакомства комсомольск, tabor сайт знакомств мобильная, знакомство с подготовительной группой, знакомство в старшей группе, анна знакомства, tabor ru сайт знакомств мобильная, знакомство с народными традициями, знакомства дзержинск, фильм знакомство со спартанцами, знакомства майл ру мобильная версия, смотреть фильм знакомство, знакомства встречи бесплатно, большие знакомства, сайт знакомств пермь, мобильные знакомства без, секс знакомства чебоксары, знакомства 65, знакомства нижнекамск, tabor ru знакомства мобильная версия, знакомства 25, знакомства ру вход без

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama