Insomniax II 13.

16. srpna 2017 v 16:00 | Janule |  Insomniax II
autor: Becs


L. A. Stars
Další kocourek zpátky ve městě. Bill Kaulitz je konečně zpět ze svého amerického turné a dle oficiálních zpráv jeho managmentu se u nás nějakou chvilku zdrží. Radujme se. Potkali jsme se s klukama, když si vyrazili do oblíbené restaurace Jungle. Na tom by nebylo nic zvláštního, protože jsme zvyklí potkávat tu známé tváře. Udivující bylo, že nám kluci ochotně zapózovali, a dokonce prohodili pár slov. Ano, čtete správně. Dokonce i náš bručoun Tom se otevřeně rozpovídal o tom, co se v Insomniaxu chystá. Ale to si nechme na příště. Osudy slavných sledujte v L. A. Stars.


"Vítej zpátky," ozvala se přímo salva výkřiků, když Bill prošel vstupními dveřmi Insomniaxu. Už když vystoupil z limuzíny, mu přišlo divné, že dnes chybí typická dlouhá řada a před klubem je natažený červený koberec. Tom se nezmiňoval o tom, že by si někdo pronajal klub jen pro sebe. Na Venturrův večírek bylo brzy, ten se měl konat až za měsíc. Nicméně cedule "Uzavřená společnost" visící na dveřích nenechávala prostor pro pochybnosti.
Vevnitř jej čekali všichni kamarádi z okolí Insomniaxu. Jako první se k němu dostala Chloe a stiskla ho v drtivém objetí. "Konečně jsi doma."
Mnoho rukou si ho přitáhlo do náruče, někteří ho jen poplácávali po ramenou. Tony za ním táhnul dva jeho obří kufry, ale ani náznakem si nepostěžoval, že mu ostatní brání v průchodu. Billovi trvalo snad deset minut, než se dostal k baru, kde stál zubící se Tom.
"Co to tady je?" zeptal se ho se zářícíma očima a rukou pokynul k desítkám lidí za ním.
"Večírek na uvítanou," pokrčil Tom skromně rameny. Měl upřímnou radost z bráškova nadšeného výrazu.
"Zavřel jsi kvůli mně klub," poukázal na zjevnou skutečnost ohromeně.
"Pan spolumajitel si zaslouží pořádnou oslavu na ukončení turné," vyrušila je v rozhovoru Tina a vtiskla Billovi do rukou skleničku s šampusem. "Přestaň si ho krást jen pro sebe," okřikla na oko Toma a už odváděla Billa pryč.


Tom se sám pro sebe usmál. Měl trochu obavy, jestli nebude Bill vyvádět, že mu přichystal uvítací party a nepřipravil ho na to předem. Klidně mohl ztropit scénu, že je unavený, a prásknout za sebou dveřmi od bytu. Nic tak dramatického se naštěstí nestalo, a tak se mohl konečně trochu uvolnit. Sledoval, jak se bráška zaníceně o něčem dohaduje s Roxy a Georgem. Odvážil se zadoufat, že když je teď Bill zpátky ve městě a budou spolu denně, podaří se jim napravit všechny chyby, které na svém vztahu napáchali.
Odešel ke kraji baru bokem od všech ostatních a mávnul na Vesse, aby mu nalil jeho oblíbený bourbon. Na party pozval i všechny zaměstnance Insomniaxu a přál si, aby to brali jako vstřícné gesto z jeho strany. V bulváru se už od posledního pomlouvačného článku neobjevily žádné další spekulace o něm ani o ničem, co by se týkalo klubu. Pravděpodobně za to mohl i fakt, že uposlechl Georgovu radu a nechal se trochu víc vidět. Přislíbil rozhovor pro jeden větší časopis a to stačilo na to, aby bulvární novináři přestali se všemi svými dohady. Aspoň na chvilku. Občas si vzpomněl i na svého dávného kamaráda Billa Bambiho Lamberta a v břiše ho bodl provinilý pocit. Měl se mu ozvat a zjistit, jak se mu daří. Zatím nebyl schopný si na to udělat čas, a jak se blížil Billův příjezd, přistihl se, že hovor úmyslně oddaluje. Nestálo mu to za další hádku.


"Pane bože, Tome, podívej se, kdo je tady," vytrhl ho s přemýšlení bratrův pisklavý hlásek. Za nadloktí k němu táhnul poněkud rozpačitě se tvářícího blonďáka. "Je tu Adam, povídej se. Adam."
"Já vím, Bille, pozval jsem ho," kroutil hlavou nad jeho až dětským nadšením.
"Tys ho pozval? To je tak skvělé," poskakoval na místě a tleskal rukama. Adamovi i Tomovi do očí pronikla stejná něha, když ho pozorovali. Tom se vzpamatoval jako první a natáhl k muži ruku. "Rád tě vidím."
"I já tebe," oplatil mu zdvořilost a plaše se usmál.
"Támhle je i Demi. Bože, tys pozval i Demi. Já tě miluju," vykřikl Bill a zmizel jim z dohledu, když se davem probojovával ke kamarádce.
"Je z toho vážně odvařený," pousmál se Adam a Tom byl upřímně rád, že neřekl nic na adresu Billova vyznání.
"Je hlavně rád, že je doma. Po všech se mu hrozně stýskalo," vysvětlil Tom, ale blonďák vypadal, že to pro něj není nová informace. No ovšem. Určitě byl s Billem v pravidelném kontaktu.


"Tome, chci se tě zeptat. Řekl ti Bill o tom..." zakoktal se a sklopil pohled k podlaze. "No, že se mezi námi tak trochu něco odehrálo," dokončil, ale nedokázal se na něj podívat.
"Jo, řekl mi o tom," potvrdil a nebyl si jistý, kam tím míří.
"Doufám, že kvůli tomu nejsi nějak naštvaný," zvedl konečně pohled a zadíval se na něj skrz dlouhé řasy. Nebylo pochyb o tom, že Adam je opravdu krásný chlap. Jeho rysy byly tak perfektní, jako by byl vytesaný z kamene.
"Ne, proč bych měl být," zarazil se. Doufal, že se Billovi nepodařilo vybreptnout něco o tom, že oni dva tvořili pár.
"Cítil jsem se kvůli tomu opravdu hloupě vzhledem k tomu, jakou máme my dva minulost," ukázal rukou nejdřív na něj a pak na sebe. "Nebyl v tom úmysl dostat vás oba a pak se chvástat, že jsem svedl oba Kaulitze."
"Nic takového si nemyslím" ujišťoval ho Tom.
"Já hlavně nechci, aby sis myslel, že v tom s Billem bylo něco víc. On je hrozně milý kluk, ale není to tak úplně můj typ," přiznal a zíral na něj upřeným pohledem, jako by vyřkl něco, co Tomovi zatím nedocházelo.
"Aha, jasně," pokýval Tom hlavou, protože neměl absolutně žádnou představu, co tím chce říct. Nervózně se napil ze své skelničky a tak trochu se modlil, aby byl tenhle rozhovor u konce.
Když Adam viděl, že na jeho očividné narážky Tom nereaguje, rozhodl se použít trochu smělejší prohlášení. "Je tady totiž někdo, na koho jsem tak úplně nezapomněl."
Ještě tři vteřiny trvalo, než všechna kolečka v Tomově hlavě zapadla na správné místo a on nevyhrknul: "Pane bože, ty myslíš mě?"
"No ano. Vypadalo to s námi tehdy tak dobře, ale skončilo to až tragicky rychle. Tys odjel na to focení, mNě se rozjížděla kariéra a nějak jsme to utnuli. Do dneška mě to mrzí. Takže pokud bys chtěl, můžeme to zkusit ještě jednou," navrhl s nadějí vepsanou v modrých očích.


"Adame, to mi hrozně lichotí," začal Tom a cítil se opravdu trapně. Neměl tyhle situace rád. "Ale teď už by to asi nešlo."
"Aha," posmutněl blonďák a začal si okusovat spodní ret. "Je to kvůli Billovi? Myslíš, že by mu to vadilo."
"Jsem si jistý, že svým způsobem by mu to vadilo," přikývl Tom. NebylA to tak úplně lež, takže se s tímhle prohlášením cítil v pohodě.
"Mohl bych s ním zkusit promluvit," nevzdával se Adam.
"Adame, já tak trochu někoho mám," přiznal nakonec. Nechtěl ho nechávat v marné naději, že by mezi nimi mohlo něco být.
"Ach, promiň. Jsem fakt idiot," skryl si obličej do dlaní.
"Nic se nestalo," poplácal ho povzbudivě po rameni. "Myslíš, že bychom se mohli domluvit, že o tomhle Billovi neřekneme?" Nechtěl další žárlivou scénu, která by určitě přišla.
"Jo, jasně. Asi by mu to bylo nepříjemné," souhlasil Adam. "Radši se půjdu schovat někam do rohu."
"Nemusíš kvůli tomu mít divný pocit. Bill tě má rád. Určitě se budeme vídat. Byl bych nerad, kdyby to mezi námi začalo být divné."
"Dobře. Budeme předstírat, že se to nestalo," usmál se a v jeho postoji byla znát úleva. Rozloučili se a zpěvák zmizel v davu. Toma by ani v nejdivočejších představách nenapadlo, že se něco takového stane. Jeho flirt s Adamem proběhl tak dávno, že si to sotva pamatoval. Nebyl to úplně špatný pocit, když věděl, že je o něj zájem. Jeho ego se cítilo velmi polichoceno, nicméně mu to trochu kazilo jeho svědomí.


"Tome?" oslovil ho někdo a on si uvědomil, že jen stojí a zírá do prázdna.
"Shane, čau. Nevšiml jsem si tě," pozdravil kamaráda a nahodil na tvářI něco, co se podobalo úsměvu.
"Není ti nic?" ujišťoval se Shane.
"Ne, jsem v pohodě. Přemýšlel jsem nad pracovníma věcma," vymlouval se a natáhl se po skleničce. Zjistil, že je prázdná, a tak ji zase vrátil zpátky.
"Myslíš, že už můžeme donést ten dort?" zeptal se kamarád a Tomovi neušlo, že si ho měří zvláštním pohledem.
"Jo jasně," přikývl a tak Shane odešel.


Večer probíhal naprosto úžasně. Bill si našel čas, aby si popovídal s každým, a jeho šťastný výraz nasvědčoval tomu, že tohle se Tomovi tentokrát opravdu povedlo.
Když už v klubu zůstalo jen pár zaměstnanců, rozhodla se dvojčata, že už si půjdou taky lehnout. Roxy s Georegem zmizeli před více než hodinou a Tom si z nich dělal legraci, že brzy očekává změnu stavu na jejich facebookových profilech. Kamarád na něj jen ukázal vztyčený prostředníček a byl pryč.


Když si Bill skopnul boty a svalil se v bytě na gauč, všechno se zdálo naprosto dokonalé. Party se vydařila a konečně mohli být spolu sami.
"Jdeme do postele?" nadzvedl Tom několikrát obočí, aby pochopil, že spánek je to poslední, na co má pomyšlení.
"Skočím si do koupelny a hned jsem u tebe," věnoval mu Bill unavený úsměv. Tom se chvilku obával, že bude bráška až příliš opilý, ale působil normálně. Vypil toho spoustu, ale život na turné ho pravděpodobně zocelil. Tentam byl ten klučina, co se motal po jednom panáku whisky.


"Je fajn mít tě zpátky v naší posteli," zavrněl Tom, když si Billa přitáhl do náruče a nos mu zavrtal do jemné kůže na krku.
"O tom jsem s tebou chtěl mluvit," přiznal Bill a natočil se k němu čelem. "Já už nechci bydlet tady."
"Cože?" odtáhl se kousek od něj Tom a pátravě se na něj zadíval. Doufal, že je to jen nějaký hloupý vtip.
"Když jsem od tebe tehdy odešel, nějakou dobu jsem žil u Adama, ale bylo to jen dočasné řešení, takže jsem si koupil byt."
"Ty sis koupil byt?" opakoval po něm Tom hloupě, protože tomu nemohl uvěřit.
"Jo, zbyly mi peníze ze svěřeneckého fondu, pak taky ty, co mi posíláš z Insomniaxu, a už jsem měl podepsanou nahrávací smlouvu. Nechtěl jsem viset Adamovi na krku, a tak jsem si prostě koupil byt," vysvětlil tónem, jako když popisuje svou cestu na nákup.
"Kde?" vypadlo z Toma.
"V Malibu. Chtěl jsem to mít blízko k pláži."
"Ale to budeš mít hrozně daleko. Je to odsud snad hodina cesty autem, a to ještě když nejsou zácpy," zarazil se Tom a už mu v hlavě šrotovalo, jak bude jejich život vypadat.
"Já to budu mít hrozně daleko?" zeptal se Bill překvapeně.
"No jo. Doufal jsem, že strávíme nějaký čas spolu. Jenže já musím pracovat tady, a pokud ty budeš bydlet v Malibu, uvidíme se hrozně málo," mudroval Tom.
"Myslel jsem, že se tam nastěhuješ se mnou," přiznal blonďák a tvářil se pobouřeně, že mu to hned nedošlo.


"Oh, aha," zarazil se Tom. Chvilku leželi mlčky a pocit trapnosti se mezi nimi rozpínal jako jedovatý plyn. "Bille, já nemůžu do práce dojíždět takovou dálku."
"Proč ne? Máš motorku. Vůbec bys nemusel trčet v zácpě," posadil se Bill a založil si ruce na hrudníku. Tvářil se, jako že přesně čekal tohle Tomovo chování.
"No to je sice pravda, ale ztratil bych tak spoustu času, který bych mohl využít mnohem líp," bránil se chabě.
"A už je to zase tady," nafoukl se Bill. "Zase musí být všechno podle Toma. Ty prostě nejsi ochotný cokoliv udělat podle toho, jak chci já. Musíme bydlet ve tvém bytě nad tvým klubem…"
"Je to i tvůj klub," pokusil se mu do toho skočit, ale bratr ho neposlouchal.
"Budeme se tady mačkat v tom pitomém krcálku, kde věčně duní hudba, i když bychom mohli spát ve velké ložnici a poslouchat jen zvuky oceánu. Okamžitě říkáš ne. Ani nejsi ochotný si to nechat projít hlavou."
"Promiň, asi mě to zaskočilo," promnul si unavené oči a přemýšlel, co zase sakra udělal špatně.


"Nemusíš tady být pořád, Tome. Máš nového provozního, ale stejně jsi furt tady a nenecháš ho pořádně nic dělat. V New Yorku Insomniax funguje a taky tam nejsi. Proč to tak nemůže být i tady? Kruci, já neříkám, že bys sem neměl chodit vůbec, ale opravdu tady musíš být denně skoro deset hodin?" hudroval dál Bill.
"Asi ne," zamumlal Tom a litoval každého panáku, který mu prošel hrdlem. Díky nim byly jeho myšlenky tak nějak těžké a nedokázal bráškův výlev zpracovat tak rychle, jak by potřeboval.
"Tak vidíš. Myslel jsem, že začneme znovu. A nové místo by nám v tom určitě dost pomohlo, ale ty ne. Ty jsi prostě jak nějaký stařík, co je zvyklý na svoje a nechce nic měnit," pokračoval ve svém tlumeném výbuchu Bill a ani si nevšiml, že se Tom culí. "Co je?" praštil Toma do hrudníku, když to konečně zaznamenal.
"Ale nic. Jen jsem v tobě na chvilku zahlídl to třeštidlo, co přišlo do klubu a chtělo práci," přiznal upřímně a natáhl se po jeho pase, ačkoliv protestoval. "Udělám to. Přestěhuju se s tebou do Malibu."
"Vážně?" rozšířily se Billovi oči a čelo stažené vztekem se mu vyhladilo.
"Jo, dlužím ti to," pohladil ho po nahých zádech a on se konečně nechal stáhnout do náručí.
"Určitě se ti tam bude líbit. Ráno můžeme chodit surfovat nebo se jen tak procházet po pláži. Bude to nádhera," tetelil se najednou blahem.
"Bude," potvrdil Tom a cítil, jak mu víčka těžknou. Chuť na sex jej rázem přešla a on se bez protestů nechal vtáhnout do sladkého spánku.


autor: Becs

betaread: J. :o)
 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Bitter Bitter | E-mail | 16. srpna 2017 v 16:50 | Reagovat

Teda Tome... Takhle me na toho smudlu kaslat... Ale kdo by se ti divil? Nechceme vzbudit draka ze? :D
A drak se, zda se prisel k rozumu!
A teda Adame! Ty divochu! Takhle trojka by byla nej co? Jen to priznej! :D

2 luki luki | 16. srpna 2017 v 19:19 | Reagovat

To byla taková pohoda :) moc se mi líbil Tomův nápad na uvítací večírek, bože, hned bych se k nim přidala :D

Adame, ty můj miláčku zlatý, bože, jak mě tě bylo líto a to kdybys věděl, kvůli komu jsi dostal košem :D ale tak pohladil jsi Tomovo ego, chlap vždycky potřebuje vědět, že je o něj pořád ještě zájem i někde jinde :D

společné bydlení, teda já myslela, že Toma praštím, prý přemýšlel, co zas udělal špatně :D je sice fakt, že Bill už je taky někdy jenom já já a já, ale aspoň víme, že jsou opravdu dvojčátka

Luxusní kapitolka a já si ji maximálně užila :) moc moc děkuji :-*

3 Karin Karin | 16. srpna 2017 v 20:16 | Reagovat

Krásna kapitolka.

4 Nade Nade | E-mail | 16. srpna 2017 v 21:22 | Reagovat

Snad by teď mohli mít trochu klidu a vlastního soukromí. Prostě pohodička k zapracování na svém vztahu.
Jenže je mi jasné, že jim ještě připravíš pekelné chvilky. :-D
Díky, těším se na pokračování.

5 zuzu zuzu | 18. srpna 2017 v 20:37 | Reagovat

Až mě překvailo, že Tom nakonec souhlasil, protže když s tím Bill vyrukoval a rovnou dodal, že doufal, že se Tom přstěhuje s tím, tak mi v tu chvíli vážně už přišel docela sobecký. Ale zase je fakt, že Tom být v klubu pořád nemusí, může si s Billem užívat v jejich novém domě, a když Bill tčba zase odjede někam na turné, tak se může dočasně znovu přestěhovat zpátky do klubu, aby se zabavil :)

6 NicoleEivissa NicoleEivissa | E-mail | 19. srpna 2017 v 14:06 | Reagovat

Becs, zlaticko, tenhle dil, ten byl tak awwwwwwwwwwwwww!!! Luxusarna! Adam tomu dodal uplne novej rozmer a ja strasne moc doufam (a mozna i trochu bezohledne:D), ze to timhle s Tomem nekoncilo, pac on je tak... tak... tak strasne milej a k ponuchnani a mne je ho tak lito, tohle si nezaslouzi..:( Ma uzasnej pristup, primo ukazkovej, jak se vyjadril k tomu s Billem, co bylo. A me to s tim Tomem fakt prijemne prekvapilo, to jsem necekala, ze Tom a Adam... Awww:D Tom je fakt cukrous:D Jak se o nem vyjadruje furt LA Stars, tak to potvrdil tim svym usmevem, kdyz spolu s Billem probirali to bydleni a on najednou souhlasil, takovy velky gesto, uplne mam radost i za Billa a taky jsem si uz uz myslela, Tome, sakra, to mu odmitnes a nakonec on ne:)) (i kdyz se s tim pranim dat Toma a Adama na chvili dohromady trochu protirecim, mne je proste ten kluk moc sympatickej tady^^)
Jinac je to na me az moc idealni, kluci, urcite se mate na neco "tesit", mozna... Cekam na nejakej zvrat hehe:D
Dekuju za dilek!

7 Mischulka Mischulka | E-mail | 1. října 2017 v 13:59 | Reagovat

Samozřejmě jsem strašně ráda,že spolu budou kluci bydlet a hlavně si myslím, že Tom si zaslouží být v Insomniaxu méně. Musí tam toho mít už plné kecky. ;-) Každopádně se přiznám, že Bill mi poslední dobou přijde nějaký sobecký. Pořád se ohání tím, že Tom chce, aby bylo všechno podle něj, jinak je zle...ale v poslední době je to hlavně Bill, co tohle dělá a Tom jen dělá kompromisy. Nevím..tenhle nový, slavný Bill se mi jednoduše nelíbí tolik, jak to ten předtím. :-/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama