Insomniax II 11.

9. srpna 2017 v 16:00 | Janule |  Insomniax II
autor: Becs


L. A. Stars
Něco se peče. Cítíte, jak krásně to voní? To je vůně skandálu. Jeden ptáček z Insomniaxu nám vyštěbetal, že se za zdmi odehrává malé drama. A o čem, že to je? No, zatím vám můžeme prozradit, že v tom má prsty jistý Bill a jistý Tom. A představte si, že to nejsou sourozenci. Jste zmatení? Napjatí? Počkejte si na to do příštího čísla. Pokochejte se zatím fotografií našeho Toma z posledního focení, které kdy dělal. Největší odhalení tohoto roku pro vás chystá L. A. Stars.


"Tak Georgu, per to do mě," zabručel Tom, když sešel do své a teď už vlastně taky Georgovy kanceláře. Posadil se na své obvyklé místo a vůbec ho nenapadlo, že už by tuto poctu měl přenechat kamarádovi.
Bill si s oddechnutím hupsnul na gauč a z kapsy vytáhl mobil. Zběsile do něj něco ťukal ukazováčkem, spodní ret vtažený mezi zuby.
"Tak, čím chceš začít?" zeptal se Geo, klepl do klubového tabletu a jeho displej se rozsvítil.
"Vezmi to rychle, detaily můžeme probrat později. Chci slyšet jen průsery, drobnosti vyřešíme jindy," řekl Tom a připravoval se na nejhorší. Po rvačce a sexu v diamantovém boxu by to mohl být třeba požár, záplavy, loupež nebo něco podobného.
"Takže bude potřeba změnit jednoho dodavatele. Omezují svoji nabídku a část alkoholu bychom museli začít brát u někoho jiného, takže si myslím, že bude lepší začít brát všechno u někoho jiného."
"Jo, fajn, na to se podíváme zítra. Dál?" mávl rukou Tom a chtěl to mít co nejdřív za sebou.
"Ten kluk Jack, co je teď ve zlaté zóně, se mi moc nepozdává. Je hrozně pomalý a pár zákazníků si na něj stěžovalo. Díval jsem se, že je tam teprve chvilku. Možná bys měl zvážit, jestli by nebylo lepší přesunout ho zpátky do bronzovky, protože tohle mu očividně nesedí," pokračoval Georg.
"Nebo ho rovnou vyhodit?" navrhnul Tom.
"No, nechtěl jsem to říct takhle na plnou hubu," přiznal kamarád. I když si vedl jako provozní výborně, očividně ještě nebyl připravený na to dát někomu padáka.
"V klidu, Geo, tohle nech na mně. Trochu se na něj zaměřím, a když tak si najdeme náhradu. Dál?"
"Směny asi teď řešit nechceš," mumlal si pro sebe a přejížděl po displeji.
"Ne, tyhle věci můžou počkat. Takže to je všechno?" chtěl vědět. Už se viděl na baru s oblíbeným bourbonem v ruce.


"No, pak je tu ještě jedna věc, se kterou si tak trochu nevím rady. Jde o tenhle diamantový box. Není obsazený, a to mi přijde jako plýtvání. Máme spoustu zájemců, takže bychom tam mohli někoho umístit. Nechtěl jsem to dělat bez tebe, pro případ, že bys ho už někomu slíbil," pošoupnul tablet k němu, aby se mohl podívat, o koho jde.
Dřív než si Tom stihl nalistovat sekce v diamantové zóně a zjistit, co se stalo, Georg vyřkl to nejhorší, co mohl. "Byl to nějaký Bill Landitz, upřímně ani nevím, kdo to je. Předpokládám, že to s ním Tina ukončila kvůli tomu bordelu, co tady udělal, ale nemohl jsem se dohledat žádných záznamů, jak to vyřešila. Ty ho znáš, Tome? Přišlo mi divné, že diamantový box má pronajatý někdo neznámý. Myslel jsem, že ty jsou jen pro hvězdy." Bylo to míněno jako vtip, ale nálada v místnosti se změnila tak rychle, že i on poznal, jak špatné se právě vyjádřil.
Bill div neskřípal zuby. "To jako vážně, Tome?"
"Geo, prosím tě, zajdi pro Tinu, zeptáme se přímo jí," požádal Tom Georga a ten byl rád, že může z té podivné atmosféry zmizet. Nikdy nebyl z těch, co se moc vyptávají, ale tohle mu tedy rozhodně vrtalo hlavou.
"I Georgovi je divné, že si pronajal diamantový box někomu tak bezvýznamnému," vztekal se Bill.
"Byla to laskavost pro kamaráda. Navíc je teď známý spíš pod jménem Bill Lambert, asi proto to Geovi nic neříká. Není to žádný loser. Je taneční choreograf, a pokud vím, je docela dobrý."
"Řekl jsem ti, že o něm už nechci slyšet ani slovo. Hájíš ho tady, jako kdyby byl člen rodiny," soptil blonďák. "Och, já zapomněl. On je jako tvůj bratr."
"Už to nechci znovu probírat. Geo bude hned zpátky," povzdechl si Tom a promnul si oči. Cítil, že mu ve spáncích začíná tepat ostrá bolest.


"Čau šéfe," zahlaholila vesele Tina, když jako velká voda vrazila dovnitř. "A Bille. Nevěděla jsem, že taky přijedeš." Věnovala mu dva polibky a pak už sebou práskla vedle něj.
"Tino, jeden diamantový box je neobsazený," pustil se do toho hned Tom. Neměl chuť chodit kolem horké kaše, a kdyby měl být úplně upřímný, pomalu ale jistě s Tinou ztrácel trpělivost.
"Jo, ten po Billovi," usmála se, jako by se nic nedělo. "Ne po tobě, zlatíčko," otočila se na Billa po své pravici. "I když jste si docela podobní. Víte jistě, že nemáte ještě někde ztracené trojče?"
"Tino, na tohle fakt nemám náladu," třísknul Tom pěstí do stolu. "Zrušila jsi mu členství a neřekla mi to?"
"Promiň, já myslela, že jo, když jsme to tehdy probírali. Nebo jsem si možná myslela, že ti to dojde," pokrčila rameny, ale gesto už nedoplnila svým typickým zakřeněním.
"Mě asi brzo odvezou," zasténal Tom. Georg seděl tiše jako pěna a měl dost rozumu, aby se do toho nepletl. Když Tom takhle zuřil, nebylo radno ho provokovat. A tady za tím vším bylo rozhodně víc, než se zdálo.
"Ukončila jsi mu aspoň to členství pořádně? Doplatil všechno? Vrátil klíče? Kde jsou nějaké papíry?"
"No, klíče jsem vzala tomu jeho bývalému. A papíry by měly být někde tady," vstala a začala prohledávat skříňku za Tomovými zády.
"Tady to je," pronesla nadšeně a hodila papíry na stůl.
"Proč to udělal? Nechce sem už chodit?" pokračoval Tom ve výslechu, takže Geo hmátnul po papírech a začal v nich listovat.
"No, vzhledem k tomu, že sem tak jako tak nechodil a jeho box využíval ten jeho bývalý, tak si myslím, že to bylo docela pochopitelné rozhodnutí," pokrčila rameny. "Zkoušela jsem ho přemlouvat, ale nechtěl."


"Počkej. Alex sem chodil bez něj celou dobu?"
"Jo, několik měsíců, řekla bych," potvrdila.
"To je zkurvený zmetek," neudržel se. "A tys ho nechala, aby to za něj zaplatil?"
Dřív, než Tina stihla odpovědět, vložil se do hovoru Geo: "Ehm, tady vlastně stojí, že jsi to zaplatil ty." Natočil papíry tak, aby na ně viděl, a skutečně. V kolonce plátce stálo: Tom Kaulitz. Bill to nevydržel a vyskočil na nohy, aby si to také mohl prohlédnout.
"Tome?" podíval se na něj přísně. V duchu se okřikoval, že se před ostatními musí ovládat, aby nedal najevo, jak je uvnitř vzteklý. Pak by musel vysvětlovat, co mu vadí, a nechtěl se do toho zaplést.
"Já jsem nic neplatil," bránil se pobouřeně.
"Och, to nejsi ty. To je jen shoda jmen. Zaplatil to za něj Tom Kaulitz z té skupiny Tokio hotel. Je do Billa úplně zblázněný a nechtěl, aby to musel celé platit sám. Poprosil mě, ať všechno pošlu jemu. Vyrovnání za škody i Billův účet."
"Zlatokopka," pronesl krutě Bill a sedl si zpátky.


"Kurva, Tino, a to je přesně ten důvod, proč jsem ti říkal, že mi máš pořád volat. Tohle jsi úplně totálně posrala," rozkřičel se Tom, až sebou dívka polekaně škubla. To bylo poprvé, co ji takhle seřval. Vždycky to bylo míněno v žertu.
"Poprosil mě. Ten Bill tady úplně zkolaboval, byla jsem vyděšená. Nechtěla jsem, aby tu musel sedět a vyplňovat papíry, když zjevně potřeboval do nemocnice," bránila se. "Pokud tě to potěší, jako poděkování pak dohodil Mandy. Dělal s ní na nějakém videu a věděl, že shání podobnou práci."
"Já to věděl. Špeh," neovládl se Bill.
"Neměl to platit vůbec nikdo," třískl Tom znovu do stolu a tři tváře na něj pohlédly.
"Tome, někdo to zaplatit musel. Pokud ten Bill nebyl schopný, je fajn, že se toho zhostil ten druhý Kaulitz," bránil Tinu opatrně Geo.
"Ani jeden z nich to tady neutratil. Neměli to teda ani platit."
"A co jsem měla udělat? Běhat po ulicích a hledat toho jeho bývalého? Těžko bych ho donutila, aby mi něco dal. A navíc Bill řekl, že na to nemá. Mám sehnat pár goril, ať to z něj jdou vymlátit? Promiň, v gangu už nějakou dobu nejsem," ozvala se dotčeně.
"Myslím, že tím Tom chtěl říct, že to neměl platit nikdo," řekl pomalu Bill. "Tenhle Bill je jeho dobrý kamarád. Takže by celou tu útratu rád nechal prostě vyšumět."
"To vážně, Tome? Byl to pořádný ranec. Věř mi, že to bys na svém účtu pocítil i ty," vykulila Tina překvapeně oči.
"Teď už je to očividně jedno," řekl unaveně. "Běž pryč, Tino, to je všechno."
"Tome," zkusila to dívka smířlivě. "Já jsem fakt nic z toho neudělala schválně."
"Prosím, odejdi," přikázal ledově mrazivým tónem a ji ani nenapadlo, že by tentokrát neposlechla. Bill na gauči vypadal jako malá sopka před výbuchem. Klepal nervózně nohou a měl dojem, že brzy vyletí z kůže.
"Jdu na bar," oznámil a vstal, aniž by čekal na odpověď.
"Takže teď můžeme najít nejvhodnějšího kandidáta, co ho nahradí," slyšel ještě říkat Toma, když za sebou zavíral.


Produpal kolem pár lidí a posadil se na volnou barovou židličku. Měl dojem, že mu pára musí jít i z uší, jak byl vzteklý.
"Co si dáš, Bille?" zeptal se ho Vess s úsměvem. "Šampus jako obvykle?"
"Ne, vodku. Dvojitou. S ledem," poručil si.
"Vážně?" zatvářil se pochybovačně barman.
"Jo, vážně," potvrdil přísnějším tónem, než jaký měl v úmyslu. Ještě mu tak scházelo, aby si všichni začali myslet, že pochytil hvězdné manýry.
"Ahoj, Bille," pozdravila ho štíhlá dívka.
"Noro," odpověděl nepřítomně Bill, když si vedle něj sedla a poprosila druhého barmana o láhev vody.
"Je fajn tě tu vidět," švitořila přeslazeným hlasem.
"Neměla by sis objednávat pití tady na baru, když jsi v práci," sjel pohledem její taneční uniformu. "V šatně je pro takové případy lednička. Tom nechce, aby se zaměstnanci míchali se zákazníky."
"Tahle pravidla už jsou dávno pryč," mávla ledabyle rukou. "Tom už to tady nevede, takže morálka je uvolněnější."
"Děláš si ze mě prdel? Tom tady možná není tak často, ale pořád je majitel a jeho pravidla platí. Běž do šatny," přikázal jí.
"Nejsi můj šéf," ohradila se.
"Jsem spolumajitel klubu a to mi dává jistou moc. Nehledě na to, že o tomhle řeknu Tomovi a jsem si jistý, že bude mít úplně stejný názor jako já. Takže když ti říkám, aby ses sebrala a šla do šatny, je to, jako by ti to přikazoval on nebo Georg." Nevěděl, kde se v něm bere ten autoritativní tón, ale nemohl jinak.


Na jednu stranu byl na Toma pekelně naštvaný, ale na druhou mu bylo líto, že to tady má Tom takhle těžké. Za Tinina vedení se celý Insomniax úplně rozpadal a on to teď musel všechno lepit dohromady a ještě stihl jet s ním kus turné. Napůl zalitoval, že mu to dal všechno tak sežrat. Pak si ale vzpomněl, jak něžným tónem pronášel jméno toho druhého Billa a vztek v něm znovu vzplál.
Nora se vedle něj zvedla a něco si mumlala pod nosem.
"Říkalas něco? Neslyšel jsem tě," okřikl ji přísně.
"Nic, jen by mě zajímalo, jak to teď budete mít? Budete se s Tinou v bytě u Toma střídat, nebo budeš ležet na gauči, zatímco si to oni budou rozdávat?" pronesla jedovatě.
"Co to meleš?" zíral na ni.
"Ach, to nevíš? Tina u Toma dost často přespává. Všichni si tady o tom šuškají," mrskla dlouhým culíkem a zmizela v šatně, očividně spokojená tím, že měla poslední slovo.
"Já se z toho tady zblázním," zaúpěl Bill a položil si hlavu na desku baru.


"Jsi v pohodě?" ujišťoval se Tom, který si právě sedal vedle něj.
"Tohle bude znít naprosto šíleně, ale musím se tě na něco zeptat," zvedl hlavu a zadíval se mu do strhaného obličeje. "Ty máš něco s Tinou?"
"Do prdele, to si děláš srandu, ne? To už je trochu moc. Já chápu, že sis mohl myslet, že mám něco s..." zarazil se, aby neřekl Billovo jméno. "... ale myslet si, že mám něco s Tinou, je už fakt ujetost největšího kalibru."
"Prý u tebe přespává," prásknul.
"Přespala u mě jednou. Po té kalbě, když jsem se sem vrátil, ale nic se nestalo. Vždyť je to holka. Byl jsem tak ožralý, že jsem ani nevěděl, že vedle mě někdo leží," přiznal upřímně.
"Takže jsi klidně mohl vytěsnit, že jste spolu spali," zaútočil na něj znovu.
"Opakuju, je to holka. S holkou jsem to dělal naposledy snad někdy na střední. Co je to s tebou?" ohradil se Tom.
"Se mnou? Co je s tebou?" vrátil mu to.
"Kurva,Vessi, potřebuju bourbon, nebo mě už fakt jebne."


autor: Becs

betaread: J. :o)
 

12 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Bitter Bitter | E-mail | 9. srpna 2017 v 16:37 | Reagovat

Boze Bee, zlato moje... Chudak Bill ted vyleti z kuze. Ten vyraz kdyz se reklo ze to zaplatil Tom bych chtela videt :D
A L.A stars nam neco vyhrabalo? Oh...
Ale Tina je teda chudak. Tak se snazila a ve finale to odskace. Za dobrotu na zebrotu...

2 zuzu zuzu | 9. srpna 2017 v 17:07 | Reagovat

To byla taková emocionální nálož, že teď, když jsem to dočetla, cítím vztek i já, a to ani nevím na koho a proč... Prostě to tak na mě celé zapůsobilo. Proto se Billovi ani nedivím, když jeho se to přímo týkalo. Já mylím, že v hloubi duše ví, že Tom by vědomě neudělal nic, čím by mu mohl ublížit, ale žárlivost je prostě mrcha.
Ale jak z tohohle se ti dva nakonec vymotají, to je pro mě záhada. zatím mi to spíš připadá, že to bude jen čím dál horší, až to nakonec špatně skončí. Ach jo :(
Mám takové tušení, že takhle to prostě dál nepůjde a pokud chtějí být spolu, jeden z nich se své kariéry prostě bude muset vzdát, jinak se budou užírat furt :(

3 Karin Karin | 9. srpna 2017 v 22:19 | Reagovat

Tak to je fakt na hlavu jedna katastrofa za druhou to jsem zvědavá jestli se z toho kluci vymotají a zůstanou spolu.

4 luki luki | 10. srpna 2017 v 7:03 | Reagovat

Ke čtení tohohle dílu jsem si rozhodně neměla dělat kafe, ale raději si nalít panáka, což v sedm ráno není nejlepší rozjezd, ale pomohl by teda

Je to jeden velký průser. To s Bambim je mi líto, vlastně celého Bambiho :( evidentně to nemá chlapec jednoduché, takže snad ta bitka v Insu nebude mít ještě nějakou další dohru nebo obnovené propírání v bulváru, to by mu asi moc nepomohlo

a Bill? Teda je to žárlivka, místama to trochu hrotí, ale zase jak je jeden zamilovaný, tak mu to prostě nemyslí s čistou hlavou ;)

Tom se snaží, ale myslím, že i on má pocit, že mu život pořád hází klacky pod nohy, ať se hne kamkoliv :( a to ještě pořád musíme vyřešit situaci s Venturrou :( Noru bych taky kopla do pozadí a z klubu ven, prej uvolněná morálka, koza

mno, souhlasím se zuzu, bojím se toho, že jeden z nich bude muset kariéru vzdát, ale oba dva to živí, takže si nemyslím, že tohle by byla ta nejlepší cesta... leda by se stal z Toma opět model a k tomu by se stal spisovatelem :D aby mohl cestovat s bráškou a nebo by Bill mohl začít psát jenom texty, ale to by zase byla škoda jeho nádherného hlasu...

bože, bojím bojím, jenom doufám, že plánuješ šťastný konec, zlatíčko, jinak víš, že vím, kde bydlíš :-*

5 Nade Nade | E-mail | 10. srpna 2017 v 11:01 | Reagovat

Atmosféra se nám zahušťuje, a to teda pekelně. To se z Billa opravdu stal takový žárlivý idiot? Opravdu Toma lituji, tohle bude vyžadovat notnou dávku žehlení. Možná by do toho měl prásknout a oba Billy spolu prostě seznámit. Možná, kdyby Bill Bambiho poznal, trochu by mu sklaplo. :-D
Děkuji za kapču a těším se na pokračování.

6 NicoleEivissa NicoleEivissa | E-mail | 12. srpna 2017 v 0:05 | Reagovat

Oh, tohle bylo tedy radne husteeeee! Jako by si o to pribeh rikal, aby se to vsechno vyvalilo a jeste pred Billem! Myslim, ze je to svym zpusobem dobre, ze se to Bill dozvedel, jak to bylo, prae z ust Georga a Tiny - Bill to mel naservirovany jasne a bez obalu, vsechno. On vyvzteka a vsechno bude zas dobry;D Ne sranda, nemuzu to odlehcovat, ne zrovna ted...:D Dobre, ted uz jen seznamit se s Bambim, co, Bille..:p
Chapu, ze to pro Toma vyznelo vsechno strasne blbe, jak zacali s tim, za Alexe to zaplatil Tom, ehmmmmm to zni fakt, jak kdyby to platil ta jeho milence:D Ale ne, Tom je v tom fakt nevinne, teda fakt doufam, ze me nezklame, ted to bude beh na dlouhou trat, aby to s Billem urovnal. A to s tim dvojcetem, ta poznamka Tiny, ou to se zrovna "trosku" nechytilo, nojono... Trosku prestrelila, ale omlouva ji, ze nevi vubec, co se mezi nima deje. Muselo to bejt neprijemny pro vsechny, atmosfera husta jak krupicova kase. A jak na ni byl vostrej Tom, to se mi nelibilo. Cely je to v pr... a odnasito i ostatni, divim se, ze neco nepristalo na hlavu (nejaka poznamka) i Georgovi, uz ten jen chybi:D
Jezis s Noooora, uz jen to jmeno pro tuhle pipinu (vsechen respekt k ostatnim Noram:D)... To je fakt nana, boze, klevety... Nana s pulkou mozku tomu dala korunu jeste... Co se jeste musi stat, aby to zas bylo vsechno okey? Pokud je Ins pro Toma uz jen povinnosti a ne radosti... zustava ve vzduchu viset otazka, jestli ho neprodaj, pripadne neprenechaj Geovi a nepujdou tourovat do sveta spolecne... To by se mi libilo!!! Vy dva... Potrebujete Maledivy, jen vy dva, a to hned! Jeste predtim at Bill pozna Bambiho a at ma klid a pak jedte a tam si zregenerujte pouto, tohle je, doufam, jen jedno velky nedorozumeni a cely se to hezky vyresi... Vzdyt to umite, chlapci:)
Dekuju, Becs, krasne se nam to dramatkuje a to ja rada, tu a tam vic:)
Luki, pobavilas me moc tim koncem:DDD

7 Mischulka Mischulka | E-mail | 17. září 2017 v 13:45 | Reagovat

Bill teda začíná pekelně šílet a já nechci vidět, jak daleko jej ta žárlivost až zažene. Vážně, už by se sebou měl něco dělat, protože je to čím dál horší. Já chápu, že žárlí, ale styl, jak se momentálně chová k Tomovi, mi není moc příjemný. Mám takový pocit, že se to všechno klukům začíná rozpadat. :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama