Insomniax II 10.

6. srpna 2017 v 16:00 | Janule |  Insomniax II
autor: Becs


L. A. Stars
Dvojčátka zpátky ve městě. Tom se vrátil zpět ze svého krátkého výletu za bráškou. Bill jej doprovodil až do slunečného Los Angeles, ale neradujme se předčasně. Brzy zase zmizí zpět na své turné, které potrvá ještě pár týdnů. Zachytili jsme je, když se zastavili v rychlém občerstvení na letišti Lax. Proč se ale Bill tváří tak mrzutě? Že by ho létání sem a tam už nebavilo? Život okolo dvojčat je v poslední době až moc poklidný. Žádné drama, žádné rvačky v klubu. Nudíme se, kluci. My se opravdu nudíme. Dodejte nám nějaký žhavý materiál. Doufejme, že už brzy ve Vašem L. A. Stars.


"Nemůžu za to, že tě ten chlap obejmul. Tak už přestaň brblat." Tom se snažil se moc neusmívat, zatímco uklidňoval rozčíleného brášku. Na letišti k nim v jednu nestřeženou chvíli přiběhl obtloustlý muž a přimáčkl si Billa k sobě. Ihned ho zpacifikovala ochranka z Insomniaxu, kterou Tom pro jistotu ještě před příletem povolal, bohužel však nezareagovali dost rychle.
"Hrozně smrděl," přisadil si Bill a Tom se už neudržel a nahlas se rozchechtal. Tony se soucitným pohledem podržel Billovi dveře do klubu a podařilo se mu zachovat profesionální masku. Nicméně když procházel šklebící se Tom, jeden koutek mu nepatrně cuknul směrem vzhůru, což se v Tonyho případě rovnalo tomu, co je u normálních lidí výbuch smíchu.


"Tome, Bille to je fajn, že jste tady," pozdravil je Georg sedící na baru. Billovi přišlo hrozně zvláštní vidět ho v pozici tak typické pro Toma. I když Georg před sebou neměl standartní hromádku papírů. Klub byl už několik hodin otevřený, takže většinu denních povinností měl pravděpodobně za sebou.
"Je fajn být doma," souhlasil Tom a ignoroval Billovo odfrknutí. "Skočíme si nahoru hodit věci a pak probereme, co se tady dělo."
"Jasně, budu v kanclu," souhlasil Geo. "Soukromou poštu máš nahoře v bytě."
"Díky," kývnul Tom a s Billem v zádech se vydali po schodech nahoru.


"Domov sladký domov," zahlaholil Tom, kufr nechal stát u zdi a přešel ke konferenčnímu stolku, na kterém ležela kupka obálek a jakýsi balíček. Bill se nenápadně ochomýtal kolem něj a nakukoval mu přes rameno.
"Chceš si to přečíst sám?" navrhnul mu podrážděně Tom, když si ho všimnul a mávnul obálkami. "Elektrárna přijde dělat odpočet energií. Hrozné vzrůšo."
"Ne," odpověděl rádoby nenuceně Bill, sednul si do křesla a založil si ruce na hrudníku.
"Co je tohle?" kývnul hlavou k balíčku ležícímu na stole, a vzápětí po něm chmátnul. Chvilku jej obracel v prstech, protože mu Tom nevěnoval žádnou valnou pozornost.
"Tome, kdo je Bill Landitz?" zeptal se nevinně, a když vzhlédl od krabičky, našel Toma, jak s vytřeštěnýma očima hledí do zdi a je ještě bělejší než omítka na ní. "Tome, kurva, kdo je Bill Landitz?"
"To je kamarád z modelingu," pokoušel se Tom najít ztracenou rovnováhu a natáhl k balíčku ruku. Bylo mu jasné, že se ho Bill teď tak snadno nevzdá, když ho jeho strnulý postoj prozradil.
"Kamarád z modelingu," zopakoval sarkasticky Bill a už trhal obal. Do ruky mu vyklouzl hodně draze vypadající parfém. "A proč ti teda posílá něco takového, když je to jen kamarád?" pokračoval a zamával ve vzduchu prázdnou krabičkou. Při tom pohybu z něj vylétl bělostný kus papíru a se zašustěním mu přistál na klíně. Rychle se po něm vrhl a dal se do čtení vzkazu načmáraného rukou.


Tom jen stál a přihlížel tomu, co se děje. Litoval, že Billovi neřekl o tom, co se v klubu stalo a co s tím má společného Bill Landitz. To pravděpodobně moc nepřispěje k tomu, o čem se bavili před pár dny. Jeho argument, že si Bill bulvár nemusí kupovat, protože mu všechno říká, vyzníval do prázdna.
Bill nejdřív zezelenal, ale jak se propracovával vzkazem, jeho tvář dostávala rudou barvu. Očividně doutnal vztekem.
"Co to má znamenat?" zařval nakonec a mrskl vzkazem po bratrovi. Ten se k němu sehnul, když přistál na zemi, a dal se do čtení.


Ahoj, omlouvám se za to, co se stalo v Insomniaxu, doufám, že to nikdo neodskákal, byla to moje chyba.
Už před lety jsi mi říkal, že dojedu na to, jak jsem na všechny měkký. Nevím, jestli se někdy poučím a mrzí mě, že jsem způsobil problémy právě tobě, když už takhle ti dlužím za pomoc tehdy když, jsem utekl do L. A. Na naší noc nikdy nezapomenu a moc pro mě znamená.
Mimochodem, zase jsem utekl, jsem v Německu, ale do pár týdnů se budu vracet, takže kdybys něco potřeboval, ozvi se mi, prosím. Kdykoli s čímkoli.
Jen tě ještě chci ujistit, že drogy v tom nebyly, ty víš sám, jak to bylo i tenkrát.
Ještě jednou se omlouvám.
Líbá Bill


"Já čekám, Tome. Co se, kurva, stalo v Insomniaxu?" vybuchl netrpělivě Bill, když dočetl a bezmocně spustil ruku se vzkazem podél těla.
"Billův přítel Alex ho podváděl s naší Kim přímo v jeho diamantovém boxu a on je tam nachytal. Strhla se tu rvačka, do které byli zapojení ještě i nějací další lidi," přiznal upřímně Tom. Neodvažoval se teď přijít s nějakou chabou výmluvou, a tak radši vysypal celou pravdu. Věděl, že má průser. V duchu si nadával do kreténů za to, že mu o tom neřekl už dávno.
"Proč jsi mi to neřekl?" třásl se vztekem Bill, pěsti pevně zaťaté na opěrce křesla. Balíček s flakónem odhodil na stůl, až to hlasitě zadunělo.
"Protože mi to nepřišlo důležité. Navíc jsi říkal, že pořád mluvím jen o Insomniaxu, tak jsem tě tím nechtěl otravovat."
"Do prdele, Tome. Když si vzpomenu na to, jak jsi vyšiloval kvůli těm posraným časopisům," zalykal se hněvem. "To je přesně ten důvod. Tohle je, kurva, přesně ten důvod, proč jsem je kupoval."
"Já vím," svěsil ramena a byl ochotný přijmout všechno, co na něj Bill hodlal vykřičet.
"Takže co? Tenhle Bill přišel na to, že ho přítel podváděl, a tys ho pak vesele utěšoval? To je ta noc, o které mluví? Rozdali jste si to v naší posteli, nebo jsi měl tolik slušnosti a vzal ho někam jinam?"
"Ne, to ne. Já jsem tady tehdy ani nebyl. Stalo se to, když jsem ještě byl v New Yorku. Tina nezvládla ochranku, navíc to na ně nějak nastražila s někým dalším."
"Ušetři mě těchhle keců, Tome, a začni mluvit pravdu," přerušil ho Bill.


"Tohle je pravda. Dozvěděl jsem se to, až když jsem se sem vrátil, a to už bylo pár dní potom. My dva jsme toho mezi sebou měli dost na vyřešení, takže jsem tohle prostě odložil na vedlejší kolej. Nebylo to důležité," snažil se vnést do toho zmatku trochu světla. Mohl být rád, že ho Bill pořád ještě poslouchá a v záchvatu hysterie neutekl pryč.
"Tak o jaké noci to ten tvůj Bill mluví?" sondoval a při vyřčení jména nahodil znechucenou grimasu. "Tvůj milenec tady má pronajatý diamantový box a já o tom nic nevím? Kolik jich tu ještě máš, co?"
"Není to žádný můj milenec. Já jsem s ním nic neměl. Potkal jsem se s ním párkrát na foceních, to je všechno," sypal ze sebe Tom.
"Rozhodně to tak nezní, Tome. Zní to, jako byste spolu šukali jako králíci. Na naši noc nikdy nezapomenu a moc pro mě znamená," pitvořil se Bill, když parodoval jeho hlas, ačkoliv ho nikdy neslyšel.
"Bambi měl šílený život," začal Tom.
"Tak Bambi," pozvedl Bill obočí, znovu si založil ruce na hrudník a okázale si odfrknul.
"Jeho matka mu prováděla hrozné věci. Trpěl anorexií, byl závislý na drogách. Má problémy se srdcem. Jen jsem mu pomáhal se z toho dostat. Nic víc v tom nebylo, přísahám. Přiznávám, že tam byl náznak toho, že spolu něco mít budeme, ale jakmile se přede mnou svlíknul a já viděl, jak je vychrtlý, okamžitě mě veškeré sexuální tenze přešly."
"Není ti z těch tvých řečí na blití? Protože mně docela jo," probodl ho Bill vražedným pohledem.
"Kurva, říkám ti pravdu," našel v sobě špetku odhodlání k troše vzdoru. "Bill je pro mě jako malý brácha. Jen jsem mu pomáhal dostat se ze sraček."
To ovšem nebyla úplně vhodná volba slov, to poznal okamžitě, když se v Billových očích promítlo bolestné zklamání. Uvědomil si, že tvrdit o někom, o kom si Bill myslí, že s ním spal, že je jako jeho brácha, byl velký přešlap vedle. Nedokázal si představit, co se teď odehrávalo v jeho hlavě.


"Tak jsem to nemyslel," zkusil to chabě, když se Billovy oči začaly plnit slzami.
"Takže on je kluk, se kterým jsi málem šukal. Taky tvůj malý bráška, kterému jsi jako rytíř v lesklé zbroji přispěchal na pomoc a zachránil ho od ošklivého osudu, jo?" fňuknul.
Tom nenacházel slova, kterými by to napravil, a tak radši mlčel.
"Takže se mnou sis dal jen takové malé opáčko? Dokonce se jmenujeme stejně, jaká ironie osudu. Ten tvůj Bambi tady byl přede mnou, takže sis to se mnou ochotně dal znovu? Tak moc ti chyběl, Tome? Jsem náhrada za dokonalého malého Bambiho?"
"Pane bože, tak to není," našel konečně ztracenou řeč a vrhnul se k bráškovi. Kleknul si před něj a pokusil se vzít Billovy ruce do svých dlaní. Ten mu však ucuknul a vypadal, že ho pokouše, pokud se o to pokusí znovu. "Tohle se stalo hrozně dávno. Už jsem se s ním neviděl ani nepamatuju. Ani nejsme v kontaktu. Asi se cítil špatně kvůli těm rozbitým věcem, tak mi poslal ten balíček. Nic pro mě neznamená. Nebyla v tom žádná láska. Prostě jsem chtěl pomoct klukovi, který na tom nebyl zrovna nejlíp. Udělal bys to samé, kdybys ho viděl."
"To určitě," pronesl ironicky Bill a odvrátil hlavu na stranu, aby se na něj nemusel dívat. Dvěma rychlými tahy si setřel slzy kanoucí mu po tvářích.
"To, co se stalo s ním, nijak nesouvisí s tebou. Vůbec by mě nenapadlo si vás dva nějak spojovat. Ty jsi pro mě ten první a jediný, na nikom jiném mi, kurva, nezáleží."
Bill jen kroutil hlavou a nic neříkal, rty pevně stisknuté k sobě.


"Takže se mu ozveš?" vysoukal ze sebe nakonec.
"Nemám to v úmyslu. Ani jsem mu nevolal, když jsem se dozvěděl, co se tady tehdy stalo. Je to pro mě uzavřená záležitost. Není pro mě víc než jen kamarád, který sem občas zašel," řekl Tom měkce. Znovu se natáhl po Billově ruce a trochu se mu ulevilo, když už mu ji zběsile nevytrhl.
"Nemůžu uvěřit tomu, žes mi to neřekl?" vzlykl Bill a slzy se mu naplno vyhrnuly z očí.
"Jsem idiot, kretén. Myslel jsem si, že je to uzavřená věc a nemělo smysl to řešit. Měl jsem ti to říct. Teď už to vím. Omlouvám se. Odpustíš mi to, prosím?" žadonil Tom.
"Přísahej, že mezi vámi nikdy nic nebylo," popotáhl.
"Přísahám, že mezi námi nikdy nic nebylo," zopakoval po něm. "Miluju tě," dodal, a to bylo očividně to, co měl říct hned na začátku, protože Billův strnulý výraz konečně trochu polevil.
"Ještě něco dalšího, cos mi neřekl?" zeptal se.
Tom na chvilku pohlédl ke stropu, jak si v hlavě promítal všechny události.
"Ty o tom musíš přemýšlet?" štěkl na něj.
"Jo, protože mě nic dalšího nenapadá," přiznal. "Kim je pryč. Tina ji okamžitě vyrazila a místo ní najala tu holku Mandy."
"Bože, proč mě nenapadlo se zeptat, jak to, že už tu Kim není?" zaúpěl Bill. "Myslel jsem si, že odešla stejně jako Jenny."
"Ne, na hodinu ji vyhodila."


"Jak to že tak rychle našla náhradu? My jsme gogo hledali týdny," stíral si slzy usychající mu na obličeji. Pravděpodobně se snažil odvést své myšlenky jiným směrem.
"To nevím," zavrtěl hlavou Tom.
"Tak kvůli tomu jsi nenechal Tinu dál vést Insomniax? To byl ten hlavní důvod?" upřesňoval si.
"Ano, to byl v podstatě ten nejhlavnější důvod. Kromě faktu, že se na to vůbec nehodila. Nápojáky jsem předělával celé dny. Musel jsem změnit všechny objednávky. Předělat celý rozvrh směn. Nešlo jí to, ale i to by se dalo snést. To, že tady domluvila nějaké hrátky a nechala, aby si v Insomniaxu někdo řešil svoje osobní věci, bylo moc. Opravdu jsem chvilku zvažoval, že ji vyhodím. Ale konec konců jsem to byl já, kdo ji přemluvil, ať to zkusí, takže za to můžu nadávat jen sobě. Bill má navíc slabé srdce, takže jsem rád, že to nedopadlo mnohem hůř."
"Nemluv o něm," přerušil ho náhle. "Nechci o něm už nikdy slyšet. Budu prostě předstírat, že neexistuje, a chci, abys to dělal stejně. Odpouštím ti, žes mi neřekl, co se tehdy stalo, a docela to i chápu, ale nechci už nikdy slyšet nic o něm, jasné?"
"Dobře," povzdechl si Tom. "Cokoliv si přeješ."
Vstal a natáhl ruku, aby bráškovi taky pomohl na nohy. "Můžu ti teď dát pusu?"
"Můžeš," kývnul Bill, a tak se k němu hned naklonil. Bylo znát, že se do polibku nijak zvlášť nezapojuje a tak se zase odtáhl.
"Musím teď jít za Georgem řešit provozní věci. Zůstaneš tady, nebo chceš jít se mnou? Mohli bychom si pak dát na baru panáka."
"Dobře. Půjdu s tebou," souhlasil. "Jen mi dej chvilku, skočím se upravit."


Když zmizel za dveřmi koupelny, Tom zaklonil hlavu a musel se hodně ovládat, aby nezačal ječet. Tak takhle si tedy příjezd domů nepředstavoval. Měl takovou radost, když mu Bill řekl, že poletí s ním, i když zůstane jen jednu noc. Představoval si, jak v Insomniaxu najdou to kouzlo, které jejich vztah měl předtím, než to všechno posral, ale tohle totálně zkazilo jeho plány. Bude rád, když Billovo naštvání vyšumí aspoň natolik, aby se k němu večer mohl přitulit.


autor: Becs

betaread: J. :o)
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 luki luki | 6. srpna 2017 v 18:32 | Reagovat

Tak tohle vypadá hodně špatně. Jenom si říkám, že možná na druhé straně dobře, že Billovi nejspíš uteklo právě to číslo bulváru, kdy se bitka v Insu odehrávala, jinak by o tom věděl a tím, že mu to Tomi rovnou neřekl, by byl oheň na střeše, že mu to schválně zatajuje, ovšem ten balíček od Billa taky nic moc :D žárlivost je svinská, ale já těm našim miláčkům věřím, že to nakonec spolu vyřeší
jenom škoda, že se Bill zdrží jenom na jednu noc :( už aby měl po turné... a jsem zvědavá, jestli bude mít volno, nebo mu managemant naplánuje nějaké další propagační akce, potřebovali by ti dva zase čas jenom pro sebe, a když to Geovi tak krásně jde ;)
nic, těším se, že snad v příští kapitolce by mohl být usmiřovací sexík ;) nebránila bych se mu
a moc moc děkuju za luxusní kapitolku, zlatíčko :) i když drsné, stejně parádní :)

2 Jasalia Jasalia | 6. srpna 2017 v 19:36 | Reagovat

Na môj vkus to Bill prehnal. Hoci ani Tom sa nesprával na môj vkus úplne ideálne. A to teraz, ako aj posledne s tým bulvárom. Urobil taký humbk kôli tomu, že Bill číta bulvár? Choré. Ale nepáči sa mi ani fakt, že Bambimu kedysi pomohol, no teraz sa tvári, akoby to bol niekto absolútne nepodstatný a dokonca obťažujúci. Pomohol som ti, splnil som si akúsi povinnosť a ďalej už pre mňa neexistuješ. A teraz Bill. Dobre, zmienka o spoločnej noci asi neznela pozitívne, ale to jeho ďalšie vyvádzanie už bolo prehnané. A hlavne to, ako žiadal, aby ho Tom už nespomínal, nemyslel naňho a nadobro ho vyškrtol zo svojho života. Teraz si predstavte, že idete po ulici, stretnete niekoho, kto vám kedysi veľmi pomohol, ste šťastný, že ste ho stretli a chcete ho pozdraviť a on sa bude tváriť, že vás nevidí... A vy neviete prečo. Jednoducho príliš. Nechcela by som niečo také zažiť a Bambi si to ani nezaslúži. Toť môj názor. Snáď sa Bill aj Tom trochu spamätajú a prestanú riešiť problémy takýmto búrlivým spôsobom.

3 Bitter Bitter | E-mail | 6. srpna 2017 v 20:04 | Reagovat

Ach ty moje smudlo, tys to Tommymu zavaril... Chudak :D
Tom mu nejdriv odprisahne ze nic s nikym a ted tohle Bill najde, to je na prezdrzku :D
Ted se modlit aby Bee neprisel na navstevu :D by mu Bill narval l.a stars do ehmmmm a Tommyho zamknul do spajzu :D

4 Karin Karin | 6. srpna 2017 v 22:01 | Reagovat

To teda byl návrat domu Tom mu to měl povědět ale Bill by mněl Tomovi víc věřit.

5 zuzu zuzu | 7. srpna 2017 v 14:24 | Reagovat

Bill to podle mě přehnal, ale Tom mě taky trochu zklamal tím svým přístupem k Bambimu. Jasně, že to momentálně udělal hladně proto, aby zažehnal hrozící bouři, ale kdyby o tom všem řekl Billovi už dávno, tak by nic zažehnávat nemusel. A teď to vypadá, že mu na starém kamarádovi vůbec nezáleží. Kdyby to jen druhý Bill věděl, ale v jeho současné situaci bu mu to nejspíš ještě více přitížilo. No, ale to je jiná povídka, o tom zase jindy :D
Tenhle Bill to přehnal, protože žárlivost je mrcha, a Tom je pako a má trochu více přemýšlet. Tak. A snad si ten jediný večer stihnou společně ještě užít, než mu Bil zase odfrnkne...

6 Nade Nade | E-mail | 10. srpna 2017 v 10:47 | Reagovat

Trochu mě na Billa mrzí, že kvůli své pitomé žárlivosti úplně zazdil fakt, že Tom má kamaráda (zcela nevinně), který možná bude potřebovat pomoc. A zřejmě jich obou.
Vždycky jsem odsuzovala, když partneři svým protějškům diktovali, s kým se můžou kamarádit a s kým ne. V tom se vždycky do budoucna skrývá problém.
Děkuji za kapitolu. :D

7 NicoleEivissa NicoleEivissa | E-mail | 11. srpna 2017 v 22:37 | Reagovat

Konecne drama, uz mi to lehce chybelo :D
Tyjo, au... Chudak Tom, ale i Bill, ja chapu oba. Toma, protoze se snazil to vysvetlit (a uprimne receno, bylo to hodne hodne o fous, uz jsem se bala, ze Bill se sbali, vypadne a rok se zas neukaze, az ho prejde vztek. Jsem rada, ze to zatim urovnali, i kdyz do posledni minuty sem si nebyla jista! Bill byl nastvanej pravem, po takovym dopisu, to proste... On Bambiho nezna a logicky je to pro nej sok, takze se jeho vystupu vubec nedivim. Co bych delala v jeho pripade? Asi silela stejne:D (slova v dopisu zni nezasvecenymu vic nez jasne). Je ale videt, ze Bill snad ma v Toma duveru i po tomhle, kdyz si to nechal do konce vysvetlit a nezdrhl :D Jen ted si rikam, co s Bambim, prece jen Tom vi, jak na tom byl a ted mu to jeho Bill tak trochu zazdil... Tusim problem, jestli se Bambi ukaze a Bill ho s Tomem pres prisahu uvidi. Je to docela nefer k Bambimu. Myslim, ze by ho musel Bill poznat, ale uz ted bude mit predsudky a nebude to jen tak, pokud k tomu nekdy dojde...:D
Prej sukali jak kralici nebo co presne tam bylo, to me rozsekava :DDD
Ach jo, kdybys to Tome Billovi rekl, ze jo, ale kdyby jsou chyby a tohle je presne ukazka, jak to proste v zivote je! Presne takhle blbe:D, proste se to stane a my de zas poucime, nebo taky ne...:D
Dekuju za napinavej dilek!

8 Mischulka Mischulka | E-mail | 17. září 2017 v 13:29 | Reagovat

Tak tohle podle mě Bill královsky přehnal! Vyčítat Tomovi něco, co se stalo dávno, a hlavně když si pořád stěžoval, že Tom pořád mluví jen o svém klubu? Navíc se nestalo nic tak hrozného, co by mělo Billa ovlivnit. prostě tam byla rvačka a byl do toho zapleten někdo, koho Tom znal z dřívějška. Jo, strašné drama, o kterém Bill prostě MUSÍ vědět a děla takové scény. Já nevím, to mi přišlo docela dost utažené za vlasy. Navíc to Bill šíleně zazdil a vůbec ani o Bambim nechce nikdy slyšet....nechápu proč?! Tom s ním nikdy nic neměl, řekl mu celou pravdu a on vyvádí tak, jako by jej Tom s ním podvedl. Nevím, fakt mě Bill docela zklamal. Celkově jsou v téhle sérii takové náznaky Billova chování, které se mi občas moc nezamlouvá.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama