Tattoo 18.

10. července 2017 v 15:00 | Janule |  Tattoo
autor: Luki


"Takže ukážeš mi, jaké jsi měl dredy?" Vstal jsem a volným krokem došel k Tomovi.
"Ukážu ti, cokoliv budeš chtít." Bylo teprve půl páté, takže se toho dalo ještě stihnout dost.


V autě mě Tom překvapil, protože opravdu vytáhl z přihrádky peněženku a následně mi podal svou občanku. Na fotce měl vážně špinavě blond dredy. A vypadal totálně cool. Myslím, že Tom byl přesně ten typ, kterému slušelo všechno. Nebo mi to tak aspoň připadalo.
"Moment, takže to znamená, že si barvíš vlasy?" Střelil jsem po tmavovlasém muži pohledem a ten na mě chvíli vytřeštěně hleděl, a pak se naplno rozesmál.
"Tohle tě na tom zaujalo nejvíc? Bože... jo, jo barvím. Je to problém?" Byl pobavený a já se pokoušel si představit Toma, jak stojí v koupelně před zrcadlem s rukavicemi na rukou, před sebou kelímek s barvou a štětečkem se snaží pečlivě si obarvit všechny odrosty. Bože, dnešek je den plný překvapení.
"To rozhodně ne."
Tom nastartoval a chvíli nechal běžet motor. Prohlížel si své ruce, volně položené na volantu.


"Ještě máme chvíli čas, nechtěl by ses podívat ke mně domů?" Nejspíš si nebyl jistý mou odpovědí, ale já na jeho otázku tak nějak čekal celou dobu, co jsme dneska byli spolu. Souhlasil jsem a odměnou mi byl nadšený Tomův úsměv plný příslibů. "Navíc myslím, že by se ti hodilo se trochu umýt od té barvy."
Do Tomova bytu to nebylo tak daleko, jak jsem si původně myslel, takže netrvalo dlouho a já si skopnul své boty v chodbičce jeho bytu. Hlavou mi bleskly vzpomínky na mou poslední návštěvu tady.
"Nemáš hlad? Nebo něco k pití?" Kdybych už Toma trochu neznal, myslel bych si, že je nervózní. Vydal jsem se za ním do kuchyně.
"Když tak trochu vody. Geo zůstal v práci?" Tak trochu jsem čekal, že se odněkud vynoří. Zatím měl ty tendence kazit nám naše chvilky. Tom mi podal sklenici s vodou a pobaveně se na mě zašklebil.
"Myslím, že využil neplánované pauzy k vlastnímu programu. Nebude ti vadit, když si zapálím?" Držel v ruce krabičku a vypadal, že už by si opravdu potřeboval zakouřit. Kývnul jsem na něj, jako že v pohodě a upil ze sklínky trochu vody.


"Takže, otázky už ti došly?" Tom se pohodlně opřel bokem o linku, labužnicky potáhl z cigarety a čekal, s čím přijdu dál.
"Nějaké by se ještě našly. Třeba jestli si pamatuješ na první tetování, které jsi dělal, a co to bylo?" Vodu jsem odložil na linku. Ruce jsem zaměstnal tak, že jsem si je vrazil do kapes. Náhlá rozpačitost, která se mezi námi začala zhmotňovat, se mi moc nelíbila, ale necítil jsem se na to, abych byl já ten odvážný, který Toma vyprovokuje k nějaké akci. I když se to vznášelo ve vzduchu, pořád byl on ten starší a zkušenější, kdo by měl udělat první krok. Tom se ovšem jenom spokojeně nadechl a začal mi vyprávět, že jeho první tetování bylo tak trochu fiasko. Naštěstí chlápek, kterému tetování dělal, z toho nedělal žádné drama a pro Toma to bylo ponaučení pro příště.
"Takže mu nevadilo, žes to zmršil?" Nenápadně jsem přistoupil blíže.
"Spíš by se dalo říct, že se mu to v těch ostatních kouscích, které už na sobě měl, naprosto ztratilo. Byla to nějaká kýčovitost pro jeho tehdejší holku a myslím, že byl jenom rád, že se to tak úplně nepovedlo a on to mohl později něčím jiným překrýt."
Z Tomova postoje jsem začal být nervózní. Tam v parku to vypadalo, že by mě nejraději přehnul přes nejbližší lavičku, a teď to vypadá, jako když si dva staří známí sedli na pivko a povídají si, co se jim za posledních pět let stalo. A můj čas utíkal."Tak to jsi měl docela štěstí. A jaké tetování děláš nejraději? Nebo ti to je úplně jedno?" Teď už bylo mezi námi místo tak na jeden krok, ale Tom se pořád k ničemu neměl.
"Mám rád, když ta tetování dávají nějaký smysl. Mám rád výzvy, takže složitější a větší kousky mě baví, pokud to nejsou dva do sebe zapletení jednorožci, tyhle sračky fakt nesnáším. Květinky, srdíčka, motýlci... ale jako chápu, že všichni nemůžou mít na rameni vytetovaného draka, lebku nebo něco podobně drsňáckého." Pobaveně se zazubil, ale tentokrát už mi neunikl zájem, se kterým si mě prohlížel. Všímal si totiž mého nenápadného posunu směrem k němu a myslím, že si konečně připustil jiskření mezi námi.
"Jak to, že ty sám máš jenom pár tetování?" Teď už jsem byl tak blízko, že mi stačilo jenom se naklonit a uvěznil bych jej v polibku. Kdybych ovšem sebral odvahu.
"Jo, to si Geo ze mě taky dělá srandu, že v tomhle jsem netypický tatér. Ale mě musí ta kérka doslova dostat do kolen, abych si ji nechal udělat. Není to jenom tetovačka ze žvýkačky. Což mi připomíná, co tvoje tetování? Všechno v cajku?" Konečně se zdálo, že v sobě překonal to, co jej drželo dál ode mě, a přitáhl si mě za boky k sobě. Toho jsem musel využít.
"Všechno v pořádku. Ukážu ti je, když ty mi ukážeš ta svoje."


Dlaněmi mi přejel přes boky a směrem nahoru mi vyhrnul i tričko. Nápomocně jsem zvedl ruce, abych mu usnadnil práci. Černé tričko s jednoduchým, i když třpytivým potiskem, letělo neznámo kam, ale já se v tuhle chvíli nezajímal. Nenechal jsem ani Toma, aby se vydal na průzkum, a okamžitě jsem se chopil já toho jeho děrovaného trička, abych s tím už konečně dneska zúčtoval. Hned jak jenom jsem mohl, hodil jsem ten kousek zbytečné látky na zem. Chtivě jsem přejel Tomovi po pevných pažích nahoru.
"Tak se ukaž, jak se ti to krásně zhojilo?" Tom mě od sebe trochu odtlačil a prsty se rozeběhl po mém boku. Má reakce byla čistě instinktivní, lechtalo to, takže můj smích se dal očekávat. "Smích, zlato? Přejde, myslím." S jasným příslibem v tmavých očích si Tom přede mě kleknul. Jasná zpráva pro můj rozkrok, ve kterém mi silně zatrhnulo. Moc krve na jednom místě. Tom nejspíš nehodlal čekat na jakékoliv povolení a svým jazykem přejel přes nejbližší písmena mého tetování. Smích mě opravdu přešel, protože z pootevřených rtů mi uteklo zasténání. Pokud bude Tom postupovat tímto směrem, budu hotový dřív, než ho vůbec napadne zavadit svými šikovnými prsty o zip na mém poklopci.


"Slipy nebo trenky?" Tom zamručel do mého břicha a jeho teplý dech následovalo vlhké olíznutí jazykem těsně nad knoflíkem mých kalhot. "No tak, zlato. Než si tě rozbalím, řekni mi, co nejraději nosíš?" Nosem šťouchnul do mého penisu, jehož pohyb i přes vrstvy látky zaregistroval. Bylo to mučení, vážně.
"Boxerky." Vidět takhle klečet Toma přede mnou, bylo vážně až moc. "Tome, prosím."
"Paráda, ty nosím taky, anebo chodím..." Tom ke mně zvedl svůj temný pohled. "Naostro." Naštěstí se rozhodl mě už víc netrápit, rozepnul knoflík a zipem sjel s trochou obtíží dolů. Jenom co mi kalhoty stáhl kousek dolů, okamžitě se rty přisál k vlhnoucímu místečku na boxerkách. Místečku, které po něm celou dobu toužilo.
"Panebože." Podlomily se mi kolena, a kdybych se rychle rukou nechytil linky, určitě bych se tak ztrapnil a složil se Tomovi k nohám.
"Pro tebe Tom, zlato." Než jsem zareagoval, stáhl mi kalhoty úplně dolů, jenom jsem mu pomohl vymotat mě z nich a už letěly za mým tričkem někam do prostoru kuchyně. Čekal jsem, doufal jsem, že se mi Tom zase začne věnovat, ale on jenom chytil do ruky jedno mé chodidlo a stáhl mi nejdřív jednu ponožku a pak druhou. Ve chvíli, kdy mě začal zbavovat i boxerek, ve mně zatrhnulo. Částečně očekáváním, ještě se mě takhle předtím nikdo nedotýkal, ale hlavně nepohodlím. Celý den jsem byl ve škole, toaletu jsem navštívil víc než jednou, bože, snad se Tom nechystá-
Na špičce jsem ucítil jeho hebké rty. Bože, co teď?


"Tome, ty vážně chceš..." nejistě jsem si skousnul rty.
"Nelíbí se ti to? Mám přestat?" Vyčkávavě na mě koukal.
"Ne, já jenom, koupelna a tak..." víc červený už jsem být nemohl. Byl to trapas.
Tom se zasmál a vypadal, že hodlá pokračovat, ale můj vnitřní souboj byl asi patrnější, než jsem si myslel, takže si jenom povzdechl a zase si stoupnul. "Jsi někdy tak krásně nevinný, ale právě teď bych tě nejraději za trest ohnul přes tenhle stůl a konečně tě udělal mým." Prudce napadl mé rty, čímž mě naprosto připravil o dech. "Fajn, koupelna. Jdeme."


Nakonec jsme si spolu vlezli oba pod sprchu. Tom vyladil teplotu vody tak, aby to bylo příjemné, a do ruky vzal sprcháč. Okamžitě se ujal mytí nás obou. Horká voda, krémová pěna a Tomovy zkoumající ruce všude na těle. Měl jsem krůček od toho se udělat. Pak si Tom zabral místo v kleku před mým klínem. Na zádech jsem cítil dopadající horkou vodu, vpředu si mě Tom bral zkušeně do úst a já se skoro marně pokoušel udržet na třesoucích se nohách, abych se nesložil. Tiché steny opouštěly mé rty a svými prsty, pevně zamotanými v tmavých vlasech, jsem se snažil instinktivně Tomovi udávat rytmus. Horké vlhko, šikovný jazyk a kovový kroužek v Tomově rtu... netrvalo to dlouho a já cítil, jak se mi bříško svírá a byl jsem připravený nechat se pohltit tím největším orgasmem, jaký kdy ovládl mé tělo. Zatáhl jsem za Tomovy vlasy, teď už definitivně mokré ze vší té vody okolo, abych mu naznačil, že už budu, ale on nevypadal, že by chtěl opustit své místo.
"Tome, já už-" už nebyl prostor k vyjednávání. Dal jsem Tomovi všechno, co jsem měl, a on polknul vše, co jsem mu nabídl.


Vytáhl se na nohy a políbil mě. Bylo zvláštní cítit sám sebe, ale nebylo to nic, z čeho by mi mělo být špatně. Nejistě jsem natáhl ruku k Tomovu klínu. Vlastně to bylo poprvé, kdy jsem v ruce měl držet jiný penis než ten svůj, ale Tom měl radost i z mých neobratných pohybů. Nevím, jestli jsem se cítil na to, abych Tomovi vrátil jeho pozornost, ale on ve mně nejspíš dovedl číst jako v otevřené knize, nadechl se a rty se přitiskl k mému uchu.
"Jenom nech tu svou šikovnou ručičku na chvíli tam, kde je. Děláš to moc dobře, Bille." Snažil jsem se, abych byl nejlepší. Nutno dodat, že mé soustředění šlo do pryč, když mi Tom svými rty přejížděl po krku a dost mě tím rozptyloval. A pak jsem dostal nápad. Na mě odvážný, ale chtěl jsem ho vyzkoušet.
"Co si představuješ, když se tě takhle dotýkám?" Bože, znělo to trapněji, než jsem si myslel. "Moji pusu, nebo můj zadeček?" Jenom co jsem to řekl nahlas, tušil jsem, že další slova ze mě už nevypadnou. Ovšem na Toma to mělo ten správný účinek, protože táhle zasténal a jeho tělo se začalo třást. "Rád by ses udělal? Můžu si ještě kleknout, kdyby sis o to řekl." Nemyslím, že bych byl schopný ještě vylézt ze sprchy a kouknout se bez červenání na Toma. Prsty jsem kolem něj pevněji obtočil a do druhé ruky nesměle zajal Tomova varlata. Kontrast mezi mými smělými slovy a naprostou nejistotou v pohybech rukou byl pro Toma konec. Stačilo mi mu ještě zamručet do ucha a na rukou jsem cítil Tomovo uvolnění.


"To bylo něco. Wow." Tomem tiše zašeptaná slova byla tou největší chválou, jakou jsem kdy dostal. "Ale teď jsme zralí se oba umýt znova." Tiše se začal smát, odtáhl se ode mě a rukama mi shladil mokré vlasy pryč z obličeje. Bože, ani si nechci představovat, jak vypadám. Rozteklý make-up, naprosto slehlé vlasy, červený z páry ze sprchy. Prostě k sežrání.
Tom si opřel své čelo o mé a vychutnával si předchozí chvilky. Rukama si mě přitáhl pevněji do náručí a já se o něj oddaně opřel. Tohle uvolnění, po kterém jsme oba prahli už nějaký ten týden, vážně stálo za to. A když si představím sex, bože, jenom z té představy jsem byl schopný se udělat znovu.
Nakonec jsme se ještě jednou umyli. Venku ze sprchy mi Tom pomohl se utřít, což jsem mu okamžitě vrátil svou vlastní péčí, a pak se na mě tmavovlásek zadíval. Ohníčky touhy byly pomaličku nahrazeny jiskřičkami pobavení.


"Co je tu k smíchu?" Většinu make-upu jsem se snažil umýt si už pod sprchou, ale nejspíš se mi to nepovedlo, když se mi teď Tom smál.
"Ty, zlato. Máš ještě pořád na obličeji barvy z graffity." Prsty mi přejel po obličeji. "Sakra, ale čím to dostaneme dolů?"
"Myslím, že mám v tašce něco, co by mohlo pomoct." Moje taška zůstala v chodbě, ovšem Tom se ani neobtěžoval si hodit kolem boků ručník, když se pro ni vydal. Mně se tak naskytl luxusní pohled na jeho zadek. Wow. Není možné, aby tohle byl můj přítel. Ze snění mě vytrhl až Tomův hlas.
"Bože, ta kabela má snad půl tuny. Co v tom vláčíš?" Nechápavě mi podal mou tašku a čekal, až z ní vytáhnu to, co by mi mohlo pomoct ty barvy z tváří sundat. Odlakovač a vatové tamponky. A make-up a lak na vlasy a spousta dalších důležitých věcí, bez kterých prostě nemůžu vyrazit do ulic.
Tom jenom nechápavě koukal, co všechno jsem si vyskládal na okraj umyvadla. Pak se zasmál a s tím, že už je skoro šest, se šel obléknout a postavit vodu na kafe, čímž mě nechal v koupelně samotného, abych se dal trochu do pořádku. Barva šla naštěstí docela dobře dolů, a po tom, co jsem si znovu umyl obličej, jsem si nanesl jenom lehký make-up. S vlasy se toho moc dělat nedalo, takže jsem si je jenom vysušil a rozčesal.


Během mé snahy zkrocení zapletených vlasů se objevil Tom, který mi donesl mé oblečení. Hodil to na víko od koše na prádlo a stoupnul si za mě. Opřel si bradu o mé rameno a spojil naše pohledy v zrcadle.
"Krásný, i když jestli to můžu říct, nejvíc se mi líbíš bez všech těch udělátek na obličeji." Jeho rty se přitiskly k mému krku. Pak si povzdechl. "Není to tak, že bych tě chtěl vykopnout z bytu, ale už je po šesté. Musím se vrátit do práce, než se Geo zblázní, a ty musíš domů, než se zblázní tvá mamka."
S tím jsem musel souhlasit, i když opravdu velmi nerad. Teď jsem se chtěl ze všeho nejvíc stulit do jeho náručí a zkusit dokončit naši hru dvaceti otázek, i když jsem už naprosto ztratil pojem o tom, kolik už jich bylo zodpovězeno. Takhle jsem do sebe v kuchyni rychle hodil kafe, Tom si stihl zakouřit a pak už jsem byl usazený v jeho autě, směrem domů. Cesta autem proběhla v příjemném tichu, protože ani jednomu z nás se nechtělo mluvit. Oba jsme toho nejspíš měli v hlavě dost na přemýšlení, takže jsem byl dost překvapený, když Tom zaparkoval u našeho vchodu.
Odepnul jsem si pás, ale zůstal jsem sedět. Co teď?


"Bille." Tom si přitáhl můj obličej k sobě uchopením mé brady do svých mužných prstů. "Bylo to nádherné první rande." Hluboce mě políbil. Když se odtáhl, mrknul na mě. "Zítra se ti ozvu, ano? Budu se snažit zařídit si volno co nejdřív, ano? Musíme přece dohrát těch dvacet otázek." Znovu mě políbil.
"Budu se těšit." Vyskočil jsem z auta rychleji, než bych řekl nějakou pitomost. "Zítra."
"Zítra... a Bille?" Nakouknul jsem k němu do auta. "Myslel jsem vážně, že tě mám rád. Nezapomeň." Zeširoka se usmál a já mu úsměv opětoval.
"Taky tě mám rád." Uculoval jsem se jako pitomeček ještě ve chvíli, kdy Tomovo auto zabočilo za roh. Dokonce jsem se ani nebál mamky, až jí budu vysvětlovat, proč mám vlhké vlasy a zčervenalé tváře. Byl jsem zamilovaný a milovaný, co víc si přát?


autor: Luki

betaread: J. :o)
 

14 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Becs Becs | E-mail | 10. července 2017 v 15:27 | Reagovat

pane bože, na tohle jsem se těšila už od pondělka. A teď jsem to přečetla tak rychle, že se do toho budu muset pustit ještě jednou, abych si mohla vychutnat všechny ty detaily. Ach kočičko moje, to bylo ještě lepší než jsem čekala. Neříkal tady náhodou někdo, že mu tyhle scény nejdou psát co? Pokud to takhle vypadá, když ti to nejde, to by mě vážně zajímalo jakou dokonalost bys stvořila, kdyby ti to"šlo".
Je to boží zlato. Ta Billova nevinnost. Tomovi občasné frajerství. Skvělé se doplňujou. Nedivím se, že se Bill culí jako měsíček na hnoji. Já se culím taky.

2 Karin Karin | 10. července 2017 v 20:33 | Reagovat

Tak to bylo nádherné Bill nezkušený a Tom chápaví.

3 zuzu zuzu | 10. července 2017 v 20:40 | Reagovat

No ti si teda užívají :) A vůbec se jim nedivím. Teď, když už dostali zelenou a nic a nikdo jim nebrání, tak jen ať si užívají!

4 Nade Nade | E-mail | 11. července 2017 v 11:15 | Reagovat

Teď, když překonali vyšilující matku, to vypadá na úplný ráj. :-D
Tak ať si ho užívají dokud to jde.
Díky za kapču a těším se na pokračování.

5 luki luki | 12. července 2017 v 22:43 | Reagovat

Jsem moc ráda, že jste si to užily s nima :) moc mě to potěšilo ;) jste zlaté, děkuji

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama