Lykara 25.

15. července 2017 v 15:00 | Janule |  Lykara
autor: Bitter"Nešetři mě." Vyzval Tom Billa, který stále ještě váhavě stál u stojanu a krčil obočí.
"Nemyslím, že je to dobrý nápad. Nechci ti ublížit."
"Ale no tak, Billy... nemůže se mi nic stát. Chci to se vším všudy."
"Proto máš ty cvičné a já mám mít opravdový meč?"
"Nechci ti ublížit." Oponoval mu Tom a Bill se slabě usmál.
"A já tobě můžu?"
"Billy, už to neřeš a pojď do mě. Včera jsem zasáhnul sněhulku do ruky." Vyhrkl rychle, aby ho nalomil, a s potěšením si všiml, že Bill vzal meč do ruky a zakroužil jím kolem sebe.
"Já vím, říkáš mi to už po sté." Zasmál se, ale neskryl, jak je na něj pyšný. Jemu trvalo pěkně dlouho se k Valovi přiblížit, aby se o to mohl jen pokusit, a Tom... Věděl, že to v sobě má, a tohle ho v tom utvrdilo. Bylo to přesně to, co potřeboval po svém návratu slyšet.
Jednání s vránami bylo sice úspěšné, ale cesta zpět...
Na Kelnarien, mořanku a svobodnou narazili v přístavu náhodou a Bill jí ani nestihl nic vysvětlit, když je napadli temní, kteří si všimli Darii. Její drak už byl velký jako pes a každým dnem sílil, takže nebylo lehké ho ukrýt. Když se snažili bojovat, mořanka se snažila pomoct a temný, který chtěl utnout její vodní čáry, zabořil meč do její sestry, která se rozhodla Kelnarien krýt. Ta s nimi pak dál mluvit odmítla.


"Dobře... jsem připravený." Kývl na Toma a zůstal stát na místě.
"Můžeš zaútočit." Tom nezaváhal a vyrazil proti němu plnou rychlostí. I tak to Billovi připadalo pomalé, udělal ladnou otočku a Toma, který se proti němu prořítil, praštil po zádech plochou stranou čepele.
Tom se zastavil a zmateně se na něj ohlédl. Zapomněl, že Bill je nejrychlejší v Lykaře. Zapomněl, jak moc rychlý je, když se neomezuje.
"Řekl jsi, ať tě nešetřím." Řekl omluvně a Tom kývl.
"Jo... na tvoji rychlost jsem jaksi zapomněl." Odvětil Tom a Bill se znovu napřímil naproti němu.
"Takže tě můžu trochu šetřit? Šetřím i Vala, nemůžu jet naplno, poznal by, kdo jsem, takže si s tím nelam hlavu. Není to nic špatného." Dodal ještě, aby Toma popíchl, a přesně to se mu povedlo. Tom zaútočil a Bill musel uznat, že odrážet jeho výpady, do kterých šel plnou silou, a nemoct díky rychlosti odtančit do bezpečí nebo kolem něj tančit, dokud by ho neunavil, není žádná sranda. Tomovy čepele byly těžké a těžkopádné a on nepochyboval o tom, že za nějaký čas by meč, který si vzal, čepele roztříštily. Navíc si všiml, že Tom se podezřele soustřeďuje na jejich pouto, jako by díky němu chtěl odhadnout, co má Bill v plánu. To bylo něco, co bude rozhodně podporovat, protože jim to rozhodně pomůže, ale teď toho hodlal využít.
Soustředil se na výpad, a když šel Tom nalevo, kam podle něj měl Bill jít, překvapil ho zprava, a Tom skončil ve sněhu. Bill mu opřel špičku čepele o hrudní kost a nevinně se usmál."Mám tě."
"To nebylo fér." Oponoval hned Tom a nechal si pomoct na nohy. Sotva stál, zbavil se svých čepelí a Billovi vzal jeho meč. Bez milosti je odhodil a znovu se svalil do sněhu, tentokrát i s Billem, nad kterého se překulil. Bill se smál na celé kolo.
"Tohle nebylo fér, Tome. A přiznej si to, na mě ještě pořád nemáš." Zamýšlel to jako vtip, ale Toma to minulo a po tváři mu přelétl stín.
"Tommy... co se děje?" Vyhrkl a vzal jeho obličej do dlaní.
"Na tebe nebudu mít nikdy. Možná jsem ho zasáhnul, ale pak jsem se málem složil, když... I když se něco naučím, budu ve finále k ničemu."
"To není pravda... lepšíš se. Navíc nemůžeš srovnávat mě a tebe. Já od začátku věděl, že je Lykara skutečná, ty ještě pořád zakopáváš o věci, které neznáš... Jsi úplný začátečník."
"Jinými slovy jsem k ničemu."
"To se zlepší a pak nebude mít Dorien šanci. Věřím ti, nepodceňuj se."
"Copak to jde? On je jak... terminátor, ani si pomalu neškrtnu, a když s ním pak trénuješ ty..." Jen mávl rukou a začal se zvedat.
"Takže takhle to je... " Zasmál se Bill a chytl ho kolem krku dřív, než se stačil odtáhnout.
"Tak povídej, protože jestli budeš do tréninku a všeho kolem pořád míchat něco jiného, budeš dělat chyby pořád."
"A co chceš slyšet? Sám víš, že to se slovy neumím."
"To ne..." Přitakal a Tom si povzdychl.
"Chci být takový, jakého mě potřebuješ, opravdu se snažím a je mi zle z toho, jak jsem to předtím voral... ale když vidím jeho a všechny okolo... k čemu vlastně potřebuješ mě?"
"Jsi Král, Tome... Už jsem ti říkal že..."
"Jo... to jo... ale co dál. Nemyslím, že by na tom extra záleželo, když jsem vedle vás úplnej lempl."


"Dorien nás hledá. Mně samotnému už po čase nevěnoval až tak pozornost, ale teď jsou všichni temní v pohotovosti. Bojí se nás, to, že jsi Král, něco znamená a spolu můžeme něco dokázat."
"Král... to je celé... Kdyby byl Král někdo jinej, bylo by to jedno. Potřebuješ Krále, konec pohádky."
"Lykara potřebuje Krále. Já potřebuju tebe. To si myslíš, že to, co se mezi námi děje, je kvůli tvému titulu, a proto že si myslím, že budeš v boji a ve všem lepší než Valren?" Jeho mlčení byla dostačující odpověď.
Najednou to byl Bill, kdo to neuměl se slovy. Jen zavrtěl hlavou a stáhl si ho k sobě pro polibek.
"Copak to necítíš, Tome? Nechci, abys byl jako on. Chci tebe." Vydechl mu těsně u úst a v další vteřině už na něm Tom ležel plnou vahou a líbal ho tak, jako kdyby se topil a Bill byl poslední vzduch na světě.
"Miluju tě." Vyrazil ze sebe Tom mezi polibky a dřív, než mu stihl Bill odpovědět, ho znovu začal líbat, a on se mu nebránil, když mu Tom vyhrnul lehkou košili a začal stahovat kalhoty. Bylo krátce po východu slunce, pochyboval, že je krom nich někdo vzhůru, a naprosto vypnul všechny myšlenky.


Zaklesl do sebe kotníky nad Tomovým křížem a s naprostou samozřejmostí se mu odevzdal.
Ani ve snu by ho nenapadlo krotit své steny, když do něj Tom pronikl, a zvolna se rozpohyboval. Oči měl sice dokořán a hlavu zakloněnou, ale postavu, která stála kousek od cvičiště, neviděl. Neexistovalo nic krom Toma, který v jednu chvilku přirazil tak tvrdě, až Bill vykřikl jeho jméno a nehty sjel přes celá jeho záda. Zavřel oči a rozechvěl se pod prudkými pohyby, které následovaly. Snažil se znovu nekřičet, ale Tom mu nedával na výběr, jak své pohyby zrychloval a prohluboval. Tom uvěznil Billovy ruce nad jeho hlavou a bral si vše, co mu Bill dovolil. Vše, co bylo jeho.
Odtrhl pohled od vzdalujících se zad zimního prince a znovu se zmocnil jeho rtů.
Ještě dlouho po tom oba udýchaní zůstali ležet na sněhu a Bill by tak nejradši zůstal, kdyby mohl. Ale čekala ho práce. V noci řekl všechny detaily o cestě i dalších plánech Tomovi, a teď byl na řadě Trin a Veenalee. Chtě nechtě se musel zvednout a jít. Navíc Tom měl před sebou trénink.


Nebyl ale s královnou, Skayem a Trinem ani hodinu když dovnitř vpadla vyděšená Daria.
"Bille, musíš honem na cvičiště! Jsou zase v sobě!" Trin se zasmál.
"To je v pořádku, nic jiného ani nedělali, když jste byli pryč. Kupodivu to funguje a Král se tím i učí." Odmávl to a Bill jen zakroutil hlavou. Tím se mu Tom nepochlubil. Ráno mu teď dávalo větší smysl.
"Dobře, vzdávám to. Bude ho muset trénovat Skay a Valren tebe, Dario."
"Ne, nechápete to, mají skutečné zbraně, ne cvičné." Vyhrkla Daria a Bill byl v okamžiku na nohou.
"Zabiju je oba..." Ucedil a se svým mečem v ruce vyběhl ven.


"Přestaňte! Valrene, co to děláš?!" Vtrhl k nim ve chvíli, kdy Val sekl Toma do ruky dýkou v levé ruce a ten se ho na oplátku pokusil neúspěšně zasáhnout do zdánlivě nechráněného boku. Byla to past a Bill jen díky své rychlosti odvrátil Valův úder svým mečem.
"Reli..." Vyhrkl elf překvapeně a couvl.
"Co se to tady, sakra, děje!" Křikl po nich a zastavil se pohledem na Tomovi.
"Ten sněžnej kripl nás ráno šmíroval."
"Viděl jsi mě přicházet už předtím!" Oponoval mu hned Valren v obličeji celý rudý.
"Nesmysl!" Odsekl Tom.
"Přestaňte oba, sakra!"
"Reli, přísahám, že já tohle nezačal..."
"Jen se nedělej! Sere tě, že je můj."
"Je mi úplně ukradený, co s kým děláš, mám tě cvičit a ne poslouchat všechny ty tvý kecy."


"Vale, mlč, sakra! I kdyby ti řekl kdovíco, nemůžeš si na něj vzít skutečnou zbraň! Mohl jsi ho zabít! Přeskočilo ti?"
"Jen jsem mu chtěl dát lekci. Ten meč je stejný, jako jsem vyrobil pro krále. Neublížil by mu."
"Jenže to on neví a nemá meč, který by nedokázal zabít tebe. Přemýšlel jsi vůbec?
Řekl jsi mi, že to, co mezi námi bylo, nijak neovlivní tvoji věrnost Králům a že pomůžeš, ale děláš pravý opak, a ty se máš cvičit a ne ho provokovat, abyste se tady rvali jak vráňata!"
"Nemůžu za to, že se mu naše ranní představení asi nelíbilo." Sykl Tom a zahodil svoje katary.
"On o mně ráno věděl, Reli. Udělal to schválně. Říkal jsem ti, že si s tebou zahrává."
"Nikdo tě nenutil tam zůstat a šmírovat." Odsekl mu Tom a udělal krok dopředu.
Ani nepostřehl, kdy se Valren pohnul, zato Bill reagoval okamžitě, zablokoval jeho výpad, jenže zapomněl na dýku v elfově druhé ruce a ta setrvačností skončila mezi jeho žebry...


autor: Bitter

betaread: J. :o)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jasalia Jasalia | 15. července 2017 v 15:49 | Reagovat

Ajáj, blížia sa ďalšie problémy. A vyzerá to tak, že Valren čoskoro zistí, že Reli je Bill. Hm, som zvedavá, či to pomôže, alebo naopak uškodí.

2 Nade Nade | E-mail | 15. července 2017 v 17:19 | Reagovat

Mám pocit, že Valrenovi přeskočilo. Už ví, že Tom je král a stejně se chová jako idiot. Poslední akce zřejmě mnohé prozradí.
Díky, těším se na pokračování.

3 zuzu zuzu | 15. července 2017 v 22:08 | Reagovat

Já rozhodně doufám, že už se Valren dozví, kdo Reli skutečně je, protože už to s Tomem oba přehánějí a začíná to být nebezpečné... A já rozhodně fandím Tomovi!

4 Becs Becs | E-mail | 16. července 2017 v 8:23 | Reagovat

Tom si užil svojí malou pomstu, ale nakonec z toho je jen bordel. Doufám, že si Varlen už teď sbalí svých pět švestek a půjde o dům dál. Není zrovna oddaný králům, když z čisté žárlivosti Toma napadne. A bodnout Billa je určitě to poslední co si přál. Máš průser blonďáku.

5 Karin Karin | 19. července 2017 v 19:59 | Reagovat

Tom by mněl konečně pochopit že  Valren nemá šanci na lásku Billa.

6 NicoleEivissa NicoleEivissa | E-mail | 23. července 2017 v 22:25 | Reagovat

Jezisi marja! On ho fakt nechtene bodnul, to me poser a mezi zebra, au..ale nemelo by ho to zabit, ne?! Je prece nesmrtelnej! Ale... Valren pozna, ze je to Kral, pac jestli ho povazuje ta svobodnyho Reliho, tak Reli prece smrtelnej je...:O To se prozradi? Kdyztak me klepni, jestli to neni tak...
Byl to hodne hustej dil! Uzila jsem si skvele, hlavne jejich maly divadlo pri vychodu slunce (aaa, cotton candy skyyy^^) Strasne se mi libilo, jak ho Bill utvrdil v tom, ze chce jeho a ne aby byl jako Valren a Tom, ze ho miluje <3 Kouzelny, nadhera proste. A Bill samozrejme nevedel o Valrenovi, bylo to dost jasne receno a jestli jo, tak me nasere (proc by to delal). On o Valrenovi nevedel a Valren at prestane bojovat s Toma, Billa stejne nedostanes, koukej se zklidnit! Prej vranata:D Dracata ne?;D
Dekuju za bozi cteni zas!^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama