Insomniax II 2.

9. července 2017 v 16:00 | Janule |  Insomniax II
autor: Becs

L. A. Stars
Jestlipak se už Tom seznámil se všemi událostmi, které se v klubu udály za dobu jeho nepřítomnosti? Před několika dny se v Insomniaxu strhla další rvačka. Ne tak divoká, jako ta první, nicméně v ní opět pravděpodobně měly co dočinění drogy. Bývalý model Bill Lambert (vlastním jménem Landitz) známý pro své zkolabování na módní přehlídce i další drogové excesy, zde měl potyčku s dalšími muži. Ke všemu se připletl i jmenovec našeho cukrouše Toma, a sice kytarista skupiny Tokio hotel Tom Kaulitz, který s Lambertem momentálně spolupracuje. Chudák si odnášel dost pocuchaný ciferník. Vrací se Lambert ke svým starým a dobře známých způsobům? Jednou feťák, vždycky feťák?
Očividně, i když Bill s Tomem nejsou ve městě, o zábavu se nám starají jiní Bill s Tomem. Zda z toho plynou nějaké postihy pro zaměstnance v Insomniaxu se nám zatím nepodařilo zjistit. My v L. A. Stars na tom však usilovně pracujeme. Sledujte to spolu s námi.
Toma ovládla zvláštní nervozita, když zastavili na zadním dvorku u klubu. Nic se tu nezměnilo. V jedné řadě tu stála vyrovnaná tři naleštěná auta a za plechovými vraty odpočívala jeho milovaná motorka. Udělal si mentální poznámku, že se na ní bude muset co nejdříve projet. Pravděpodobně bude potřeba udělat nejdřív údržbu, protože ji až příliš dlouho zanedbával.
"Všude dobře, doma nejlíp," praštil Georg Toma do zad a donutil ho tak k pohybu. Prošli tmavou chodbou a Tom se v duchu připravoval na jakékoliv známky poklesku jeho zaměstnanců. Zastavil se na okraji železné zóny a nechal kamarády, ať ho obejdou a obsadí blízký bar.
Světla v Insomniaxu se zdála být mnohem zářivější, než když to tady opouštěl. Všechno se jen lesklo a odněkud zleva se ozýval hlasitý smích. Ještě bylo brzy, takže tu zatím bylo jen velmi málo hostů. Hudba hrála tlumeně, aby se zákazníci mohli bez problému bavit. Zahlédl nějakou novou dívku v pracovní uniformně, jak přijímá objednávku. Tina mu pochopitelně oznámila, že bylo potřeba udělat pár změn, co se zaměstnanců týče, a byl z toho dost nesvůj. Navrhoval jí, že přijede, aby to vyřešili spolu. Kamarádka ho nicméně přesvědčila, že je to zbytečné a že to všechno zvládne sama. Vzhledem k tomu, jak starší muž diktující objednávku kulil oči, tahle nová byla asi dobrou volbou.


"Tome," rozzářila se tvář jeho oblíbeného barmana Vesse, když se přidal ke kamarádům. "Je fajn, že jsi zpátky."
"Jo, taky jsem rád," souhlasil a přijal další drink, který mu podal Shane.
"Chcete mě opít před mým pohovorem s Tinou o vedení klubu, abych přehlídl všechny nedostatky?" zažertoval.
"Jaké nedostatky?" čertila se hned hnědovláska. "Všechno je tady úplně ťip ťop."
"Nová gogotanečnice? O tom ses mi nezmínila," ukázal na štíhlou dívku, která házela zadečkem na malém pódiu.
"Je tu jen chvilku. Věděla jsem, že přijedeš, tak jsem tě s tím už nechtěla otravovat," mávla ledabyle rukou, ale nedokázala potlačit v hlase něco, co Toma znepokojilo.
"Tino?" zeptal se varovným tónem.
"Až potom," mrkla na něj a povzdechla si.
"Takže jdeme," zvedl se ze židle a ukázal směrem ke kanceláři. Tina ho neochotně a se spoustou koulení očima následovala.


"Tak spusť," poručil jí, když se posadil na své místo za stolem.
"To Kim. Byla vedlejším aktérem u jedné nepříjemné záležitosti, a tak jsem se rozhodla ji hned vyhodit," začala zdráhavě.
"Tino, nemyslíš si, že bych o těchhle věcech měl vědět? Já jsem ten, kdo tady rozhoduje," zamračil se na ni. "Minimálně ses aspoň mohla zeptat. Co se stalo?"
"Já to nechci říct. Je pryč a ta nová holka je mnohem lepší než ona. Věř mi. Studuje taneční školu. Učí Noru pohyby a nacvičují si spolu taková malá taneční čísla. Zákazníci to milujou."
"Tino," oslovil ji výhrůžně a ona věděla, že tady už není žádný prostor pro vymlouvání. Zpod hromádky papíru na jeho stole vytáhla lesklý časopis, na kterém stál palcový titulek: Rvačka v Insomniaxu
"Pane bože. Jak to, že se to ke mně nedoneslo?" vydechl Tom užasle a očima přelétal přes fotografie zachycující zadní dvorek klubu. "A jak to, žes mi to neřekla? Jak do tohohle zapadá Kim?"
"Ten klučina na fotce ji načapal ve svém diamantovém boxu, jak si to rozdává s jeho přítelem," přiznala jen velmi neochotně.
"V diamantové? Do prdele, nebyl to nikdo slavný, že ne?" vyděsil se a znovu se sklonil k časopisu, aby si detailně prohlédl nezaostřené tváře.
"Majitel toho boxu je Bill Lambert. Byl to model, teď je choreograf. Je známý spíš pro to horší, ale je to hodný kluk," začala Tina obšírně vysvětlovat.
"Ušetři mě těch detailů. Vím, kdo to je. Znám ho z focení, když jsem ještě dělal modeling. A navíc mám přehled o tom, komu jsem pronajal diamantové boxy," štěkl netrpělivě Tom.
"Jeho přítel se tam s Kim zašil a Bill náhodou přišel a načapal je. Trochu se to vymklo z rukou."
"Zkurvený Claster," ujelo Tomovi na adresu zmíněného, ale rychle našel ztracenou rovnováhu. "Jak to, že se ti nepovedlo tu situaci uklidnit dřív, než vzniklo tohle všechno?" stáhnul Tom zamračeně tvář a prstem opsal nad časopisem kroužek.
"Byla to moje vina. Přiznávám. Já jsem tak trochu věděla, že se tam potkají a že tam ten chlápek někoho má. Jen jsem netušila, že je to naše Kim a že z toho bude takové peklo. A taky jsem nestihla dostatečně rychle bodyguardy poslat ven, aby hlídali okolí. Nějak se tam dostali fotografové a vyfotili je. Bylo toho prostě hodně najednou. Nechci se vymlouvat a přijmu jakýkoliv trest," zvedla ruce do vzduchu, jako že se vzdává.


Tom si ji chvilku měřil přísným pohledem, ale pak se jeho rysy uvolnily. Najednou se cítil hrozně unaveně a vzdáleně od toho uspokojivého pocitu, že je konečně doma.
"Je ti jasné, že kdyby se jednalo o někoho jiného, tak bych ho na místě vyrazil?" zeptal se jí s kamennou tváří.
"Vím," sklonila Tina pokorně hlavu a poprvé v životě vypadala bezradně.
"Nebyl dobrý nápad nechávat vedení na tobě," zhodnotil to nakonec Tom. "Měl jsem si to víc rozmyslet. Nechci tě vyhodit, protože jako vedoucí uklízečů jsi skvělá. Za tohle můžu i já. Jestli si ještě jednou uděláš z Insomniaxu hřiště pro nějaké své hrátky, tak ale poletíš."
"Dobře. To je fér," souhlasila bez protestů.
"Něco dalšího o čem bych měl vědět?" zjišťoval.
"No Jenny odešla, ale to jsem ti říkala. Najala jsem tu novou holku. Už dřív v baru pracovala, takže se zaučila docela rychle. Jmenuje se nějak na M nebo na N. Pořád si to nemůžu zapamatovat," snažila se vzpomenout, ale nakonec to vzdala.
"Jenny ale dělala ve zlaté," poukázal na skutečnost Tom.
"To je pravda, ale nechtěla jsem někoho nového dávat hned ke zlatým. Bylo to trochu jako škatulata hejbejte se. Vzala jsem Jacka z bronzovky a přešoupla ho ke zlatým, Greg z železné šel do bronzovky a uvolnil tak místo pro tu novou. Jinak jsem s nikým nehýbala, přísahám. Byla jsem tak trochu v úzkých. Jenny chtěla odejít co možná nejdřív. Nešlo vyškolit někoho rovnou do zlaté," hájila se.


"Hmm, to máš asi pravdu," připustil Tom a vzal do ruky tablet, který mu podávala, aby si všechno mohl zkontrolovat sám. "Henry má spoustu směn," zahučel si spíš pro sebe.
"Jo, rozešel se s ním přítel, a tak mě poprosil, jestli bych mu nedala více směn, aby se rozptýlil," osvětila.
"Takže je gay," zvedl Tom hlavu s náznakem úsměvu a Tina jen přikývla.
"Ta nová holka se jmenuje Nina," zkonstatoval Tom a pohlédl na kamarádku.
"Naprosto blbé jméno, že jo?" zakroutila hlavou.
"Tino, podobnější tvému jménu už to být nemůže," dobíral si ji. "Jak si to můžeš nepamatovat?"
"Prosím tě, jsem ráda, že si pamatuju, jak se jmenuju já. Bylo toho poslední dobou fakt hodně. Jsem ráda, že ses vrátil a toho utrpení mě zbavíš," rozhodila dramaticky rukama, aby dodala svým slovům váhu.
"Jo. Utrpení," zopakoval po ní Tom a hlavou už mu vířily myšlenky. V žádném případě nebude možné, aby teď z Insomniaxu odjel, byť jen třeba na týden. Všechno je vzhůru nohama a na Tinu se už spolehnout nemůže.
"Jdeme na bar. Potřebuju se napít," uzavřel to nakonec. Nemělo smysl si s tím lámat hlavu teď, když je unavený a za dveřmi čekají kamarádi. "Běž napřed, jen si zavolám."
Jakmile Tina zmizela, vytáhl z kapsy telefon a listoval seznamem kontaktů. Přejel jméno svého brášky a zastavil se u kolonky Bill L. Pár vteřin zvažoval, že číslo vytočí a ujistí se, že je kamarád po nepříjemnostech v klubu v pořádku. Bulvár psal o tom, jak se Bill vrátil k drogám, ale tomu Tom nechtěl uvěřit. Všechno to musela být jen snůška pitomých keců. Už už se chystal vytočit číslo, když se na poslední chvíli zarazil. Momentálně měl k řešení dost svých problémů, než aby se staral i někoho dalšího. Možná se mu ozve později, až bude příhodnější doba.


"Kruci Chloe, co tady děláš?" zahřměl Tom, jakmile vyšel z kanceláře a uviděl sestru sedící u baru. Zrovna dělala oči na Shanea, který si nebyl tak úplně jistý, jak s tím naložit.
"To je mi přivítání, bráško?" zašklebila se na něj a bezděčně mu připomněla Billa. Skočila mu kolem krku, jak to měla ve zvyku, a její vlasy mu zabránily ve výhledu.
"Jak ses sem dostala?" nenechal se odbýt.
"Tony mě pustil," pokrčila rameny. "Neboj se, mám náramek pro nezletilé a nikdo z tvých barmanů by mi stejně nenalil, tak se můžeš hodit do klidu."
Chytla ho za rukáv mikiny a odtáhla kousek dál, aby je nikdo neslyšel.
"Byl jsi za Billem?" šeptla spiklenecky. Tom si nemohl pomoct a koutky rtů se mu okamžitě roztáhly do širokého úsměvu.
"Oh, takže byl," dloubla do něj spokojeně Chloe. "Usmířili jste se."
"Jo, usmířili," přikývl poraženě a opravdu se snažil neusmívat jako zamilovaný idiot. Nechtěl, aby si jeho sestra začala něco domýšlet.
"Jo, já to věděla," zatleskala nadšeně a párkrát poskočila, takže působila jako čtyřletá.
"On se usmívá. Jak jsi to provedla?" objevila se u nich zničehonic Tina a ucucávala brčkem nějaký růžový koktejl.
"Usmířil se s Billem," práskla to okamžitě Chloe, takže celé jeho odvedení bokem náhle pozbylo smyslu.
"Nekecej," vykulila Tina nadšeně oči a div, že se nezakuckala, když musela honem polknout. "A kdy přijede?"
"Nepřijede. Je na turné. Nemá skoro žádný čas," vysvětlil Tom a zvažoval, jestli má přiznat, že se za ním chystá. Nakonec se rozhodl, že si tuhle informaci ještě nechá pro sebe, když není jisté, kdy k tomu dojde.
"Tak to je škoda," posmutněla Chloe. "Možná bychom mohli my za ním," rozzářila se znovu.
"Nechodíš náhodou do školy?" připomněl jí Tom a v tuhle chvíli pociťoval obrovskou vděčnost k povinné docházce, protože si čas s Billem chtěl užít sám. Ano, bylo to sobecké, ale bylo mu to jedno.
"Hej, přestaňte dělat podskupiny," zahulákala na ně Roxy a mávla rukou, takže se poslušně vrátili zpátky.


Tom si nebyl jistý, ve kterou chvíli se to zvrtlo, ale najednou alkohol tekl proudem a někdo ho vytáhl na parket. Přicházeli noví hosté, kteří ho nadšeně vítali zpátky. Nakonec se z toho stala jedna z nejlepších nocí, jaké kdy zažil. Jedinou vadou na kráse bylo, že jeho milovaný bráška byl tisíce kilometrů od něj.
Když o několik hodin později dovlekl své tělo s pomocí Tiny do postele, proběhla mu hlavou myšlenka, že se celý večer nepodíval na telefon. Bill mu určitě volal a čekal, že se ozve, jak mu slíbil.
Přetočil se na záda a dokázal si skopnout boty. Pokusil se sednout, ale celá místnost se s ním hrozivě zatočila, a tak od toho upustil. Rozvalil se na matraci a nechal své myšlenky odplout někam pryč.


Probudil ho urputný tlak v močovém měchýři. Několikrát musel polknout, aby zahnal nepříjemnou pachuť v puse, ale moc mu to nepomohlo.
"Už nikdy nebudu pít," promluvil ke stropu.
"To vykládej někomu jinému," ozvalo se vedle něj, až sebou polekaně trhnul. Celou dobu si myslel, že je v posteli sám.
"Tino, co tu, kurva, děláš?" okřikl ji a dlaní si protřel pomačkaný obličej.
"Hele, to byl tvůj nápad. Já chtěla jít domů," zahučela a obrátila se k němu zády. Tom si oddechl, když si všiml, že má na sobě tričko i džíny. Ne, že by ho nějak fyzicky přitahovala, ale on byl opilý a frustrovaný z nedostatku Billa. Naštěstí to vypadalo, že všechno proběhlo ve vší počestnosti. Vyhrabal se z postele a došoural se do koupelny, aby si konečně ulevil.
Pak se zastavil v obýváku a zběžně se po něm rozhlédl. Ležela tu mírná vrstva prachu, ale jinak byl všude pořádek. Jeho kufr ležel zapomenutý u dveří. Konečně si všiml mobilu na stole a do hlavy jej udeřila vzpomínka na Billa. Nezavolal mu. Úplně na něj zapomněl. Nejradši by se za to nakopal do zadku.
Dle očekávání na displeji svítily tři nepřijaté hovory a pár esemesek. Neobtěžoval se s jejich čtením a hned číslo vytočil."Billův mobil, tady Maggie," ozval se čiperný hlas sotva po pár zazvoněních.
"Ehm, tady Tom. Mohl bych mluvit s Billem?"
"Ach, no konečně. Bill bude hrozně rád. Tak trochu tady vyšiloval, jestli se vám něco nestalo. Vydržte moment. Je uprostřed zvukové zkoušky," pak přístroj oněměl, a tak Tom čekal. Neodvážil si představit, co teď bude následovat. Všechno to posral hned první den.
"Tome?" zazněl Billův hlas po více než pěti minutách.
"Bille, moc se omlouvám, že jsem nezavolal. Všichni na mě čekali na letišti, a pak jsme šli do Insomniaxu. Promiň, jsem hrozný kretén," chrlil Tom své omluvy, aniž by umožnil Billovi cokoliv říct.
"No hlavně, že ti nic není," oddechl si. "Měl jsem trochu strach. Pak jsem na buzznetu viděl tu fotku z letiště a došlo mi, že asi zapíjíte tvůj přílet."
"Jo, ale stejně mě to mrzí," opakoval Tom.
"Je ti aspoň špatně?" zeptal se Bill a Tom si představoval, jak se při tom usmívá.
"Kurevsky," přiznal.
"Tome, já musím jít. Mám zvukovku, ale zavolám ti, jakmile skončíme. Měj prosím mobil u sebe," řekl Bill spíš výhružně než prosebně.
"Budu," slíbil Tom a pak už se rozloučili. Mobil v ruce mu zapípal a hlásil vybitou baterku. Ihned se vydal ke kufru hledat nabíječku. Nesmí Billův hovor propásnout ani za nic na světě. Nechtěl, aby měl bráška dojem, že na něj kašle.


"Doufám, že máš kafe," zamručela Tina rozespale, když vylezla z ložnice. Vlasy měla divoce rozcuchané a řasenku rozmazanou přes půlku obličeje.
"Dost dlouho jsem tu nebyl, takže i kdyby tu bylo, asi bude hnusné," upozornil ji Tom, když strkal nabíječku do zásuvky.
"Bill?" zeptala se Tina, když došla až do kuchyně a začala prohrabávat skřínky.
"Jo, včera jsem ho tak trochu zazdil," přiznal Tom.
"Je škoda, že nemůže taky přijet. Chybí mi," mluvila dál a natahovala se do horní police, až jí tričko vyjelo nahoru a odhalilo ploché bříško. Tom se na chvilku zarazil a změřil si ji pohledem. Pánevní kosti jí přímo trčely, a i když se mu hubené holky líbily, tohle bylo trochu moc.
"Ty Tino. Je všechno v pohodě, že jo?" nedalo mu to, aby se nezeptal.
"Co myslíš?" zeptala se nepřítomně. Otevřela nějakou plechovku, přičichla k ní a pak se znechuceně ušklíbla.
"Vypadáš jinak. Jsi najednou celá taková hranatá. Hrozně hubená," vysvětlil a všiml si, že jí vystupují i lícní kosti. Divil se, že to nezaznamenal už dřív.
"Byla jsem teď v jednom kole a neměla jsem na jídlo pomyšlení," mávla ledabyle rukou, jako by o nic nešlo.
"To kvůli Insomniaxu?" upřesňoval si.
"V klidu, Tome. Jen toho bylo hodně. Jsi zpátky, ne? Všechno se vrátí do normálu," pokrčila rameny a zkoumala datum exspirace na čokoládové tyčince. Její kontrolou očividně prošla, protože roztrhla obal a kus si nacpala do pusy.
"Nečum na mě takhle. Jsem v pohodě. Nejsem anorektička nebo něco takového," uklidňovala ho, když si všimla, jak si ji prohlíží.
"Měla by sis vzít dovolenou," řekl nakonec a povzdychl si. "Okamžitě a nechci nic slyšet."
"Bránit se nebudu," zazubila se a spořádala poslední zbytky tyčinky. "Hele, Shane už bude mít otevřeno, co kdybychom tam zašli na snídani a všechno probrali, abych si tu dovču mohla užít s čistým svědomím."
"Jo, proč ne? Jen si skočím do sprchy. Smrdím jako žumpa," zašklebil se a zmizel v koupelně.


"Hmm, jeden chlápek projevil zájem o pronájmu celého Insomniaxu na nějakou akci. Řekla jsem mu, že se brzo vrátíš a že to bude muset probrat s tebou," mluvila Tina mezi jednotlivými sousty. Objednali si s Tomem pořádnou horu lívanců a zapíjeli to pomerančovým džusem. V restauraci bylo jen velmi málo hostů, takže měli relativně soukromí.
"Co to bylo za chlapa?" dotazoval se Tom a upil ze svého šálku s kávou.
"Netuším, jmenoval se jako ten zvířecí detektiv. Ventura a nějak. Fakt nevím. Mám někde vizitku," šermovala vidličkou.
"Snad ne Todd Venturra," zarazil se Tom v půlce pohybu a zůstal na kamarádku zírat.
"Jo, přesně. Todd Venturra. Vysoký, trochu plešatící s takovým divným přízvukem," přikyvovala bez většího zájmu.
"Tino, tu trubko. Todd Venturra prakticky vlastní Kiis Fm," doplnil její mezery ve vzdělání.
"To rádio?" ujišťovala se.
"Ano, to rádio. A nejen to. V hudebním průmyslu je to fakt velké zvíře. Dokonce i můj otec z něj má respekt a to je co říct."
"Hmm, no vidíš. Tak to je super," pronesla stále naprosto nevzrušeně.


"Když už je řeč o tvém otci," začala po chvilce, když se Tom ztrácel v myšlenkách a hloubal nad tím, co by asi tak mohl Venturra chtít, "v poslední době docela často chodí do Insomniaxu."
"Hovno," vyhrkl překvapeně Tom, až se po něm hosté u vedlejšího stolu pohoršeně ohlédli.
"Občas přijde sám, ale většinou s nějakýma lidma. Vždycky ho posadím do tvého diamantového boxu. Řekla bych, že mu to dělá dobře, a proto se vrací," rozumovala a soukala si do pusy další sousto.
"Peklo asi zamrzlo," zakroutil hlavou Tom a napodobil ji.
"Je docela milý," připustila Tina a zamyšleně se podívala ke stropu. "I když bych řekla, že si mě nepamatuje." Tina dřív pracovala jako uklízečka v otcově klubu. Calvin si na kontakt se zaměstnanci moc nepotrpěl, takže bylo vysoce nepravděpodobné, že by mu Tina utkvěla v paměti.
"Ale, koho to tu máme?" ozvalo se nad nimi a oba vzhlédli k Shanově usmívající se tváři.
"Nazdar kámo," pozdravil Tom. "Vzbudili jsme se s kocovinou a zatoužili po tvých vejcích," zavtipkoval. Shane si je oba změřil překvapeným pohledem a pak se zaměřil na jejich talíře.
"Vždyť máte lívance," poukázal na očividný fakt.
"V těch jsou taky vejce, ne?" pokrčil Tom rameny. "Přisedneš si?"
"Dám si s vámi rychlé kafe. Pak musím zpátky do práce," přikývl a usadil se k nim.
Kdyby Tom právě neprožíval jednu z nejhorších kocovin, všiml by si, že se na sebe Tina a Shane dívají o trochu déle, než bylo normální.


autor: Becs

betaread: J. :o)
 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Bitter Bitter | E-mail | 9. července 2017 v 16:20 | Reagovat

Chudatko moje, clovek ho musi politovat kdyz si na to vzpomene...
Ale Tome, takhle oba Billy zazdít... tos nemel delat :D ten tvuj ti jeste da cocku. Koukej napravovat cos v jednicce spiskal.
Uz je streda?

2 Nade Nade | E-mail | 9. července 2017 v 19:23 | Reagovat

Návrat do klubu po takové době byl pěkně hektický. Navíc ho čekaly nepříjemné zprávy o té trapné události s Alexem a novináři. Jsem ráda, že tomu úplně nevěří, přece jenom Billa (Lamberta) trochu zná a něco o něm ví. Tina z toho naštěstí vyvázla. Bylo by mi líto, kdyby trpěla za kreténství někoho jiného. Jenom doufám, že se Tom zase brzo setká se svým bráškou. Ještě pořád mají ve svém vztahu co napravovat.
Díky za kapitolu a těším se na pokračování.

3 Karin Karin | 9. července 2017 v 20:15 | Reagovat

Ten návrat byl hekticky krásné skloubeni dvou povídek.

4 NicoleEivissa NicoleEivissa | E-mail | 9. července 2017 v 21:49 | Reagovat

Aaa tak se nám tady Calvinek spravuje, zjevně:) Dost se změnilo po dobu Tomovi nepřítomnosti, jsem ráda, že to Tina neodskákala, protože to trochu vypadalo - i když je její kamarád, mám z něj jako z šéfa pořád pocit respektu a když začne něco vážnýho řešit, není radno ho pokoušet.
Je zajímavý to číst a jednu chvíli si říkat "To je Rumors nebo Insomniax?";D  Jak je to všechno tak provázaný! Jsem zvědavá, jaký to bude, jestli se Tom znovu spojí s Billem L. Mohlo by jim to ještě pěkně zamíchat karty. vzhledem k tomu, že jeho bratříček je teď po delší dobu pryč... hmmm...:D
Uf, lekla jsem se, s kym to tam ležel ten Tom!!:D Naštěstí, že si Tina myslí na Vesse;D Tina mu (Tomovi) btw. určitě připomněla právě Beeho, to s tou hubeností. Myslím, že to musela mít hodně rozlítaný, zatímco Tom v Insu nebyl.
Opět mě pobavil pocuchaný ciferník:DDD
Tak jsem zvědavá na pokračování, za dílek děkuju!

5 luki luki | 10. července 2017 v 8:32 | Reagovat

Maximální :) koukám, že Tom to teda nebude mít jednoduché. s tím vším, co se děje v klubu a do toho jeho miláček, který objíždí tour...

tys jim naložila, broučku, jenom teda doufám, že se to všechno ještě nezvrtne s tím dalším Billem (opravdu moc hezké propojení mezi povídkami, jste šikulky :-))

Tiny je mi líto, chudák se snažila a nejspíš na ni toho bylo fakt moc a pak do toho Tomovy výtky, já je chápu, ale ta holka tam nejspíš nechala skoro zdraví :(

Chloe je miláček, doufám, že si jí užijeme ještě víc a jejího otce už ani nekomentuju... jsem jenom zvědavá, jak se to vyvine dál, jestli Calvin konečně uzná, že se synovi taky může něco povést i bez něj, nebo bude pořád stejný psí čumák :)

moc děkuji za kapitolku, moc jsem si to užila :-*

6 zuzu zuzu | 10. července 2017 v 20:39 | Reagovat

Mně bylo Tiny v tomhle díle straně líto. Já myslím, že to zvládla až neuvěřitelně a on ji Tom ještě málem seřve za to, že udělala jednu malou chybu... Taky se mu tam na to celé mohla už dávno vysrat a bylo by to... Doufám, že  všechnu tu její práci ještě Tom ocení a ten svůj názor, že Tině už s vedením klubu nemůže dál věřit, hodně rychle přehodnotí!
Calvin mě hodně překvapil, ale vůbec bych se nedivila, kdyby se všude kolem nechvástal tím, že ten klub vlastní jeho syn a že to on Toma právě takhle skvěle vychoval a předal mu své obchodní geny a dobré rady... Haha, kdyby bylo po jeho, tak by ten klub byl jen další snobská nuďárna...

7 Mischulka Mischulka | E-mail | 16. září 2017 v 20:59 | Reagovat

Tom mě docela pobavil s tím, jak byl zklamán z Tininy chyby. Já nevím, byla to jedna chyba, a upřímně mi nepřišla až tak hrozná, a on z toho dělá děsnou vědu. Jasně, já žádný klub nevedu, tak nevím, třeba je to fakt velká věc - především pro Toma, ale mně to prostě nepřišlo až tak hrozné. :-D

Každopádně je hezké, že je Tom zpět, jen mi tam teď děsně chybí Bill!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama