Assets

13. července 2017 v 15:00 | Janule |  ff-jednodilky
autor: kireinayorudakara


Krátká povídka o tom, co může způsobit malá, nepromyšlená poznámka, a jak byste se měli dvakrát zamyslet, než něco vypustíte z pusy…
Zuzu :)


"Věděli jste, že Mariah Carey si pojistila svůj hlas na 35 milionů dolarů?" Poznamenal Bill nahlas, jak zaujatě listoval brakovým magazínem plným drbů, o kterém předstíral, že ho nesnáší. "To bych měl udělat."
"Měl by sis pojistit svůj obličej," řekl Gustav z rohu, aniž by vzhlédl od knihy Tajemství klidného dítěte.
Georg si odfrkl. "Možná svůj zadek, jako JLo."
"Jo," řekl Tom se smíchem. "Tvůj zadek rozhodně stojí za víc než tvůj hlas."


Bill na Toma bezvýrazně zíral a nesmál se. Georg se omluvil, že musí na toaletu přesně ve chvíli, kdy Bill svůj časopis s prásknutím zavřel. Gustav si hrál na nevšímavého a dál se díval do své knihy. Tomovo podpaží začalo mravenčit potem.
Tom si na tváři vynutil úsměv a doufal, že si tím špatně položeným vtípkem svému péru právě nepodepsal rozsudek smrti.


Bill vstal z křesla a opustil místnost rychleji, než Tom mohl říct ´já to tak nemyslel!´ a zamířil směrem k místnosti, která byla během měsíců zkoušení na turné jeho pokojem. Dveře za ním hlasitě práskly.
"Kurva, kurva, kurva, kurva," zamumlal Tom, vstal, aby Billa následoval, a ignoroval Gustavovo pochechtávání.


Tom zaklepal a zacloumal klikou od zamknutých dveří. "No tak, Bille, pusť mě dovnitř."
Zaslechl hlasité zavrčení a pak se zámek odemkl. Vstoupil dovnitř, než Bill mohl stačit změnit názor, a dveře za sebou zavřel a zamkl.
"Ahoj, Tome, přišel jsi zkontrolovat mou přednost?" Řekl Bill chladně a natáhl ruku ke svému pozadí. "Má se fajn, díky za tvůj zájem."
Tom doufal, že se mu podaří celou tu situaci zlehčit. Koneckonců, byl to jen vtip a oni na sebe vzájemné házeli špinavé, urážlivé vtípky v jednom kuse. "Volal Karl Lagerfeld, chce zaplatit za tu pojistku."
"HA, HA, Tome, ano, všichni si myslí, že Karl jde po mém zadku. Věděl jsi, že je prakticky asexuál?"


Tom pokrčil rameny. Asexualitě moc nerozuměl, zvláště když přišlo na jeho sexy dvojče. Jeho největší mentální obhajoba proti tomu, že Billa sám chtěl, byla, ´a kdo by nechtěl?´
Bill pokračoval. "Ach, ale Wolfgang není! A David a Shiro a Devon… a Bushido, ten zasraný kretén, nikdo nemůže zapomenout, co chtěl s mým zadkem dělat. Měl jsem si ho nechat pojistit tenkrát, brr." Odmlčel se a ztišil svůj hlas do šepotu. "Dokonce i TY chceš můj zadek, Tome, možná ho máš raději než můj hlas, raději než celou naši zasranou kariéru."
"Ty víš, že miluju tvůj hlas," řekl Tom, "ty víš, že vím, že bez něj bychom tady nebyli."
"Jsi si jistý, Tome? Protože jestli jsi byl v poslední době na Twitteru, jsem pro tebe a pro Géčka jen hezky vypadající přítěž." V tu chvíli už křičel. "Ty očividně děláš všechnu tu těžkou práci a já jsem jen sobecký blb, který se veze na úspěších tvého zatraceně božského hudebního talentu!"


Tom zamrkal. Bill nebral takovéhle věci příliš vážně, naštěstí, ale tyhle komentáře tomu moc nepomohly, když už byl ve špatné náladě.
"Zas tak moc se nespletli, každý ví, že můj obličej toho má hodně společného s tím, že jsme se proslavili. Dokonce i můj zadek." Hudební průmysl byl jeden velký špinavý byznys. Tom si přál, aby to tak nebylo.
"Každý ví, že bych ve vteřině mohl mít omotaného kolem prstu nějakého bohatého páprdu, ale já jsem ZPĚVÁK. Miluju být zpěvákem. Celá moje kariéra je založena na mém hlasu a vystupování."


"Bille, nejsi žádná zatracená Mariah Carey, ale tvůj hlas je naším charakteristickým rysem a způsob, jakým zpíváš, hýbe lidmi. Ty to víš. Tvůj hlas je soundtrackem mého života a nebudu se o tom s tebou hádat už ani jedinou další zatracenou vteřinu."
Tom vešel do Billova osobního prostoru a přitlačil ho ke zdi. Natáhl ruce k Billovým ramenům a stiskl je.
"Už se, do prdele, uklidni," řekl přísně, "bez tebe bychom nebyli nic, bez tebe celého. Jsi kompletní balíček a každý, kdo tě zná, to ví. Pracuješ pro tuhle kapelu zatraceně tvrdě. A teď sklapni, ať tě můžu políbit."


Nemilosrdná záře v Billových očích se ohřála na něco smyslnějšího a on pozvedl obočí ve svém charakteristickém gestu. Byl to pohled, který říkal lidem, že on je tady šéf a ví přesně, co si všichni myslí. Bylo to sexy. Každý, kdo si myslel, že dvojčata si jsou něco méně než rovni, byl blázen.
Tom se naklonil a Bill se s ním setkal napůl cesty.


autor: kireinayorudakara
překlad: Zuzu
betaread: J. :o)


 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Bitter Bitter | E-mail | 13. července 2017 v 18:25 | Reagovat

Neco takoveho lehkeho jsem ted potrebovala, dekuju 😘
Klidne by to mohlo pokracovat 😊

2 Zuzana Zuzana | 13. července 2017 v 18:29 | Reagovat

Tomove keci... niekedy musia zabolieť a je jedno, že to naozaj nemyslí zle... no aspoň to dopadlo dobre. Ďakujem za preklad.

3 Karin Karin | 13. července 2017 v 19:56 | Reagovat

Tom by si měl občas da na pusu zámek ale dopadlo to dobře.

4 Becs Becs | E-mail | 14. července 2017 v 7:40 | Reagovat

To bylo fajn. Takový moment z jejich životů. Taky bych to rozhodně snesla delší.
Děkuji za překlad Zuzu

5 luki luki | 14. července 2017 v 23:56 | Reagovat

Tom je trubka :) ale zase je fajn, že se umí i takhle krásně kočkovat a pak si to společně zase krásně užít :)

moc se mi tenhle střípek ze života líbil :)
děkuji moc za překlad zuzu

6 Mischulka Mischulka | E-mail | 1. září 2017 v 22:28 | Reagovat

Hahaha...to je docela vtipné, že sama sebe vidím v obou dvou! Občas jsem stejně urýpaná jako Tom, ačkoli to stejně jako on NIKDY nemyslím vážně. A stejně jako Bill si beru některé kousavé poznámky až moc k srdci a naštvou mě. Takže za mě to byla docela vtipná povídka, jelikož chápu oba dva pohledy.
Každopádně jsem ráda, že to kluci dlouho nerozpitvávali! Tohle byla taková krásná oddechovka. :-)

Děkuji za překlad! :-)

7 Dzesi3 Dzesi3 | 19. ledna 2018 v 2:17 | Reagovat

Toto bolo veľmi výstižnéé :D ja si takto predstavujem Billa, ako nasupene trieska s dverami a ako sa potom s Tomom udobrujú za zamknutými dverami O:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama