Rumors 7.

10. června 2017 v 15:00 | Janule |  Rumors
autor: BitterBill měl pravdu, stálo to za to. Celé dopoledne strávili poflakováním v Elysia parku. Pumba se pořád držel u Billa a věčně mu nosil cokoli, co našel na zemi. V praxi to krom klacíků vyneslo i jeden ztracený dudlík a pár špinavých kapesníčků. Tom nadával, Bill se smál. Po jeho vyčerpaném a strhaném výrazu, co měl, když otevřel okno, nebylo ani památky.
Vypadal přesně tak, jak se Tom cítil. Uvolněný a svobodný. Ať už to bylo přítomností toho druhého, nebo místem, nezáleželo na tom.
Bill dokonce postříkal Pumbu vodou z rybníčku a psovi to bylo jedno. Ještě se do vody dobrovolně vrhl. K Tomově nelibosti, samozřejmě. Měl za to, že voda je Pumbova Nemesis. Ty scény, co vždycky dělal, když mělo dojít na koupání... Nepochyboval o tom, že za Billem by do vany skočil ještě rád. Tom ostatně taky, ale alespoň nenosil Billovi posmrkané kapesníky.


"Tohle je prostě nádhera... moct se jen tak projít..." Vydechl a zaklonil hlavu.
"V Německu jsou parky taky..."
"To jo, ale ne já v nich. Ne takhle. Nemůžeme s Adamem ani vystrčit nos, aby za náma nevystartoval dav fanynek. Když někam jedem, měníme auta cestou, abychom je zmátli. Už se nedivím, že chceš být stranou pozornosti. My v tomhle jsme už od patnácti, ani už nevím, co tohle je..." Odpověděl, ale Bill si pořád trochu myslel, že Tom přehání. I když se všiml, že se kytarista co chvilku rozhlíží, jestli náhodou někde někdo nevyběhne a nezačne ho fotit nebo chtít podpis.
Postupem rána se ale dokonale uvolnil a jeho napjatá ramena klesla dolů.


K odpoledni Bill zaskočil pro deku do auta a Tom zatím nakoupil u stánku pár sladkostí a pití. Za asistence Pumbova fňukání, protože Bill si dovolil odejít.
Uvelebili se pod modře rozkvetlým stromem a postupně všechno likvidovali. Bill sice chvíli brblal, že by tolik sladkostí neměl najednou sníst, ale když mu Tom před obličejem zamával pytlíkem gumových medvídků, vytrhl mu je a už byl zticha.
Tom zaznamenal, že stejně jako on Bill likviduje nejdřív tmavé, červené, žluté a zelené nechal naposled. Ve stejnou chvíli se oba k tomu druhému natáhli se zbytkem.
"Nechceš zelený?" Zeptali se unisono a rozesmáli se.
"Neznám nikoho, kdo by je jedl."
"Neměli by je tam vůbec dávat." Tom si Billův pytlík vzal a sesypal medvídky dohromady.
"Myslíš, že budeme za úchyly, když to nabídneme nějakýmu děcku tady?"
"No já nevim... dva chlapi se psem, jeden zarostlej, druhej potetovanej až na zadku a dávaj dětem bonbony... Jo, rozhodně budeme za úchyly."
"Máš tetování na zadku?" Tom povytáhl obočí.
"Ne, to se tak říká."
"A kolik jich máš?"
"Fíííha... vydrž, musím počítat... 14? Myslím." Takže dvě, které Tom ještě neviděl. Chtě nechtě se musel usmát.Ještě chvilku zůstali ležet na dece, než se zvedli, Tom připnul Pumbu na vodítko a vyrazili pomalu k autu. Bill si sundal kšiltovku, ale než ji stihl přidělat k poutku kalhot, Pumba mu ji sebral a začal si s ní hrát.
"Ježiš, ty idiote, pusť to!"
"To je v pohodě, Tome, nech mu jí. Mám jich hromadu." Odmávl to Bill pobavený tím, jak Tom psa marně honil, a i jeho zelenou čepici ve finále buldoček ohobloval stejně jako deku. Moc mu to nešlo a Bill se smíchy zlomil v pase.
"To není pes... To je pošahanej fetišista... přísahám, že normálně se takhle nechová."
"Tome, vážně, to je v pohodě." Usmál se Bill a položil mu ruku na nadloktí. Tom jen zavrtěl hlavou a odolával Billovy prsty přikrýt těmi svými.
Celou cestu k autu už mlčeli a každý, kdo by je pozoroval, by mohl z lehkých náhodných dotyků ramen nebo rukou říct, že jsou pár.


Bill otevřel dveře, na zadní sedadlo hodil deku a Pumba se na ní spokojeně uvelebil i s jeho čepicí.
I Tom se na sedadle spolujezdce uvelebil mnohem pohodlněji než předtím. Bill vylovil z palubní přihrádky mobil a zapnul ho. Jeho růžovo zlatý iphone se okamžitě rozeřval a hlásil jak zameškané zprávy, tak nespočet hovorů. Pár od Bec, ale převážně od Alexe.


Byl jsem ve studiu, Anna tě taky sháněla, ale od rána tam nejsi. Ani neproběhla lekce s Kaulitzem, takže předpokládám, že se s ním někde kurvíš.


Byla tady ta tvoje svatá Bec.


Takže mám pravdu? Včera ti to na pochopení nestačilo? Až se nabaží tý tvý zasraný díry, budeš ještě škemrat, abych tě vzal zpátky.


Bill sebou trhnul, když ucítil lehký dotek na rameni.
"Všechno v pořádku?"
"Co... jo... jen... nic, v pohodě." Když mobil ukládal, třásly se mu ruce, že ho málem upustil, a Tom si toho moc dobře všiml.
"Bille, nikdo, kdo ti udělá tohle," přejel konečky prstů po modřině na ruce, "za to nestojí."
"Není to tak jednoduchý." Odvětil Bill už automaticky naučenou frázi pro Bec.
"Je to jednoduchý. Kdybych byl na jeho místě, plazím se před tebou, abys mi odpustil. Rozhodně bych ti ještě navrch nevyhrožoval."
"Jak víš, že... oh..." Došlo mu, že Tom jen hádal podle jeho výrazu a rukou, a on mu to teď potvrdil.
Bill si jen prohrábl vlasy a s povzdechem nastartoval a vyjel z parkoviště.
"Skončil jsem s ním. Včera, hned po tom..." Pronesl po chvíli ticha a Tom se viditelně uvolnil. Téměř neznatelně kývl, a pak se natáhl ke stereu.
"Můžu?" Bill vteřinku nevěděl, na co se ptá, překvapený tím, že nevyzvídá.
"Jo... jo jasně."


Tom zapnul přehrávač a ve vteřině se začal smát. Britney... zase. Bill jen vytřeštil oči, jako kdyby se mu úplně vykouřilo z hlavy, co poslouchal naposled.
"Ty jí máš vážně rád, co? Počkej, jak to bylo?" Tom sepjal ruce v pomyslnou zbraň, a otočil se na Pumbu dozadu, vystřelil a pak namířil na Billa.
"Bože, to bylo trapný..." zaskučel blonďák a Tom se zasmál a začal se na sedadle nakrucovat. Bill jen nestačil zírat.
"Ty tancuješ..."
"Ani omylem. Chceš mě vidět tancovat? Pojď dneska se mnou a klukama do klubu."
"Takže se mnou ve studiu tancovat nechceš, ale do klubu, to jo..."
"Nechci s tebou tancovat pracovně. Chci, abys šel, protože ty chceš jít," nebyla to otázka.
"Jak víš, jestli chci."
"To mi řekni ty, ty jsi choreograf, měl bys řeči těla rozumět." Bill se na Toma nejdřív nechápavě podíval, až měl kytarista chuť ho okřiknout, ať kouká před sebe, pak se Bill podíval na jejich ramena, která se téměř dotýkala, a uvědomil si, že to tak bylo od první chvíle. Pořád byl podvědomě co nejblíž Tomovi. Jako by žádný osobní prostor nic neznamenal. Nebyl Tomův a Billův. Byl jejich.
"Takže si večer zatančíme." Zamumlal a po chvíli se usmál.


Bec sebou plácla na stále rozložený gauč v Billově pracovně a významně mrkla na zmuchlané povlečení.
"Hodláš mi vysvětlit, co se včera dělo, že jsi mě zrušil a dneska na mě ten kretén, co s tebou bydlí, řval víc než normálně? A proč spíš tady a ne ve svým bytě?"
"Včera jsem to skončil." Broukl Bill a zvedl ze země dvě trika, která ráno při oblékání zavrhl.
"A ten debil to ví? Pořád je u tebe doma."
"Jo, ví to, ale asi nemůžu čekat, že si najde bydlení přes noc."
"U jeho kurev je plno?"
"Bec..."
"No jo, prosimtě... Jenže je to tvůj byt, můžeš ho vyrazit z minuty na minutu."
"Víš, že tohle já neudělám."
"Bohužel."
"Přišla jsi prudit?"
"Ne. Včera jsme měli jít na nákupy, myslela jsem, že mi to vynahradíš, ale ty jsi místo toho celej den v čudu a ten debil na mě řval, že já bych to měla vědět nejlíp, kde jsi, protože ty zasraný Němce, co jim děláš kurvu, jsem ti dohodila já." Bill si znovu prohrábl vlasy a byl rád, že se ráno nesnažil o žádný účes. Už by byl v trapu.


"Vynahradím ti to, slibuju, ale na večer už něco mám. Můžeme jít teď, ale abych byl tak do šesti zpátky, musím se ještě připravit."
"No to mi toho moc nevynahradíš. Kde jsi vůbec byl?"
"Byl jsem s Tomem." Přiznal tiše. "Bec, alespoň zavři pusu, proboha!" Zasmál se, když viděl, jak na něj zírá.
"Ty jsi s ním spal! Bože, řekni, že jsi s nim spal, a proto jsi toho kreténa poslal k šípku."
"Ne."
"Tak co..."
"Včera jsem byl s Tomem na obědě po lekci a Alex tam udělal scénu. Doma ještě větší, tak jsem se sbalil a šel sem. Tom mi ráno donesl kafe, venčil psa a viděl mý auto. Pak jsme šli do parku. Prostě jsme se jen tak flákali."
"Jen tak flákali... Den předtím jsi poslal Alexe k šípku, a pak ses jen flákal s Tomem. Navíc ani teď nemáš čas, takže hádám, že to něco máš domluvené s Tomem. Bille, co za tím je? Obyčejně půl dne probrečíš a pak se stejně na všechno vykašleš a vrátíš se k Alexovi." Nedokázala uvěřit tomu, že by Bill Alexe vážně opustil. Kolikrát to tady už bylo... Bill byl mistr sebeklamu, vždycky si nějak dokázal omluvit to, co Alex dělal. Takže ho musel načapat...


"Neřekl jsi mi všechno, mám pravdu? Načapal jsi ho?"
"Ne, řekl jsem ti pravdu. Já... já sám nevím, co se děje, je to všechno tak rychlé. Ještě ráno jsem za ním chtěl jít, ale pak se tady objevil Tom, měl kafe, psa... nevím. Je to tak... zvláštní být s ním. Připadá mi, jako bych ho znal věčnost. Úplně vedle něj vypínám a zapomínám na všechno okolo..."
Zlato... to je snad jasné, co se děje. A co ten dnešní večer?"
"Bude tam celá skupina, nebudeme sami."
"Ale chtěl bys. Mám zavolat Adamovi a..."
"Ne, Bec, to nejde. Alex je ještě pořád u mě doma. Musím nejdřív vyřešit jeho, a pak můžu začít přemýšlet nad Tomem."
"Proč na něj sakra pořád bereš ohledy? On je na tebe nikdy nebral, uvědomuješ si to? Nebral a ani nebere, když se na tvůj účet baví v insu. Kdy jsi tam byl vůbec ty naposled? Víš alespoň, kolik utrácí?"
"Víš, že nechce, aby nás tam někdo viděl spolu..."
"Nechce a ví proč."
"Nech to být. Jdeme na ty nákupy. Večer jdu s Tomem do klubu a nemám co na sebe. A potřebuju kosmetiku, nemám s sebou ani polovinu toho, co potřebuju."
"Moje služby jsou ti k dispozici." Zazubila se, a když si všimla, jak se Bill mračí na svoje vlasy v odraze na okně, musela se zasmát. "Neboj, budeš dokonalý."


autor: Bitter

betaread: J. :o)
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Becs Becs | E-mail | 10. června 2017 v 15:40 | Reagovat

Bitter, ty jedna romantická duše. Ten začátek byl taaaak něžný.
Myslím, že ani nemusím říkat jaká je ta Becs sympaťačka. Oh, teda vlastně Bec. :D Překlep nebo co. :D

2 Loki Loki | 10. června 2017 v 16:10 | Reagovat

Bože, Bože, Bože, to je tak perfektní! Můžu se přímo rozplynout jak jsou kluci perfektní. Jak je jim spolu dobře.
Oba si tu volnost zaslouží. Bill dvojnásob, protože mít vedle sebe takového Alexe, to je očistec!
Doufám, že si večer pořádně užijou a najdou k sobě cestu. Jen mám obavy co se stane až zjistí, že jsou sourozenci.
Díky, tathle povídka je vážně super!

3 Nade Nade | E-mail | 10. června 2017 v 16:32 | Reagovat

Dvojčecí přitažlivost funguje naprosto bezpečně, a to i bez sexu. :-D
Alex asi hned tak ze scény nezmizí. I když ho Bill nebude chtít zpátky, bude ho mít stále v patách. Původně jsem předpokládala, že bude škemrat, ale k tomu nedošlo. Zatím. Jenže on je příliš sebejistý, takže to znamená, že má něco v záloze. Je jasné, že o Billovi a jeho minulosti ví úplně všechno, takže by mohl přijít nátlak z trochu jiného soudku.
Díky, těším se na pokračování.
Jo a abych nezapomněla.... Alex se chodí bavit do Ins? To jako Insomniax?

4 Bitter Bitter | E-mail | 10. června 2017 v 16:57 | Reagovat

[3]: ze by? :D

5 Becs Becs | E-mail | 10. června 2017 v 17:02 | Reagovat

[3]: O tom bych musela něco vědět. :D

6 Bitter Bitter | E-mail | 10. června 2017 v 17:07 | Reagovat

[5]: takze nic :D

7 NicoleEivissa NicoleEivissa | E-mail | 10. června 2017 v 17:57 | Reagovat

Tak je to jasný, on ho miluje! Pumba se nám zamiloval do Billa!;D Krásný interakce ti dva, miluju číst o tom, jak se navzdory všem jeho naučeným zvyklostem a nenávistem (voda) Pumba úplně mění a to vše díky Billovi, oni se hledali, až se našli!:)
Jinak to byla romantika, uuuu...:) Ležení spolu v parku Elysia.. hm hezky vybraný!;D... Je to hezký, jak na to jdou úplně pomalu a nenuceně, že oběd znamená opravdu oběd a flákání v parku taky není zástěrka:) Hlavně ta jejich přitažlivost, jak má Tom pocit, jako by ho znal věčnost. Je to tam^^...
Jinak by měli úplně zrušit žlutý a oranžový medvědy! Zelený jsou kiwi a to je cajk:D A přidat modrý, borůvkový! Nevím, jestli je někdo opravdu viděl, ale ví se, že existujou jako limitovaná edice;D
Britney... zlato, i já jí teď slyším všude - předevčírem zapnu rádio, tam je Oops! I did it again, včera na rádiu říkaly Holki, že znaj od ní jen Toxic (ostudy!!) a taky ji pustí a dneska si přečtu o Britney v Rumors! Zákon přitažlivosti v plné polní, paráda..:)
Jsem zvědavá, jak to Bill vyřeší s Alexem... ne, ne, tohle jen tak lehký nebude, když za celou dobu ho nikdy nedokázal úplně opustit. Jestli, jak praví Nade, má Alex něco v záloze (něco ví z jeho minulosti třeba), nebo má Billa jednoduše omotanýho kolem prstu a ví, co na něj platí, aby ho stáhl zase k sobě, nechám se překvapit...

[1]: No nebudeš věřit, ale já tam tvoje jméno vidím při čtení furt, i když se zatraceně snažím to vnímat jako Bec, nejde mi to;D Ještě že Bec není žádná mrcha, to bys asi Bittřici neodpustila:D

A klub... nene! Vlastně jojo! Zavání to dobrodružství a já se nesmírně těším, co se tam uděje, pokud to teda bude tam, kde doufám, že by to mohlo být?:D... A trochu se bojím, páč Alex... jeden nikdy neví, co udělá - zhrzený bývalý a ještě výbušný...
Děkuju za svižnej dílek, mají na přípravu čtyři dny, to by snad Bill mohl stihnout vybrat nějaký dobrý kousky a udělat si vlasy:D Těším se moc a  dávám příštímu dílu osobně velkou naději, že budou aspoň částečně zhmotněny další mé romantickéé představy...:)))

8 Becs Becs | E-mail | 10. června 2017 v 18:16 | Reagovat

[7]: Sobecky prohlašuju, že já tam vidím úplně celou sebe. :D Ne, vůbec nejsem namyšlená, ani trochu. :D A taky jsem ráda, že nejsem mrcha. :D :D

9 Karin Karin | 10. června 2017 v 20:01 | Reagovat

Krásna kapitolka Doufám že se Bill opravdu z Alexem rozejde i když to  bude jednoduché.

10 Dominika Dominika | Web | 11. června 2017 v 15:05 | Reagovat

To byla nádhera, moc díky***

11 Doris Doris | 15. června 2017 v 17:24 | Reagovat

Konecne mam chvili casu zase neco pocist. Tady se to vyviji slibne ale tusim jeste velky drama. Alex urcite neco udela. Nenecha si jen tak vzit svoji kasicku. To je jasne. Trochu se obavam aby Billovi neublizil
a Tom doufam taky nehraje zadny habadury. Ovsem Adam mi stale vrta hlavou :D:D Bitter mysli na Dorinku :D

12 Zuzana Zuzana | E-mail | 18. července 2017 v 21:53 | Reagovat

a ja zase po menšej odmlke ďakujem za kapitolu:)

13 Mischulka Mischulka | E-mail | 6. září 2017 v 18:00 | Reagovat

Tohle bylo strašně hezké a milé. Tom s Billem si náramně rozumí a mě to opravdu moc těší. :-) Je hezké vidět, jak si po tak krátké době rozumí a jak se Tom mění, za což jsem neuvěřitelně ráda. :-)

Alex je pořád idiot a pravděpodobně pořád nepochopil, že to Bill myslí vážně!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama