Winter Getaway

21. ledna 2017 v 15:00 | Janule |  ff-jednodilky
autor: Zarlina


Taky se vám tak líbily fotky a videa z dvojčecí zimní dovolené v Rakousku? A chcete vědět nějaké ty pikantnější podrobnosti? Zarlina se zřejmě v utajení dovolenkovala s nimi a malý kousek pro nás sepsala, abychom z toho taky něco měli. Tak si to užijte!
(O to víc, že ona sama klasický twincest normálně nepíše a ani nečte, ale zřejmě byl ten zážitek z dovolené tak silný, že tentokrát prostě musela. Snad v budoucnu tyto okamžiky nastanou častěji).
Zuzu :)

"Počkej, počkej, počkej!"


Tom obrátil oči v sloup, ale poté udělal na ledě svižnou otočku, což vypadalo mnohem ladněji, než jak se ve skutečnosti na zamrzlém jezeře cítil, a se širokým úsměvem se zastavil před svým bratrem, který na něj zíral nazpět.


"Konec předvádění," zabručel, a jakmile se dostal dost blízko, popadl Toma za ruku, aby se mu podařilo skutečně zastavit a ne jen sklouznout přímo kolem něj.


"Ty jsi ten, kdo chtěl jít bruslit," zasmál se Tom a natáhl ruku, aby mu pomohl stát rovně. "Nemůžu za to, že jsem v tom lepší než ty."
"Jen jsem trochu vyšel ze cviku," konstatoval Bill, pak pustil Tomovu paži, sundal si rukavice a z přední kapsy své bundy vytáhl telefon. "Potřebujeme selfie."
"Další?" Zeptal se Tom s pobaveným úsměvem. Byl v neobvykle dobré náladě a ani mu nevadily ty stovky fotek a videí, o kterých Bill prohlašoval, že je potřebují. "Zaplníš si celou paměť," škádlil ho.
"Potřebujeme jednu pro fanoušky," zazubil se Bill. "Jen jednu?"


Tom se rozesmál a přitáhl si Billa blíž, široce se usmíval, když jeho bratr s chichotáním zvedl ruku s telefonem, a držel ten úsměv, dokud se Bill nezdál být spokojený a ruku opět sklopil. Jeho pozornost byla přilepená k obrazovce, jak se snažil rozhodnout, kterou z fotek zveřejnit na svém Instagramu.


"Možná bys ji měl zveřejnit ty," popíchl svého bratra. "Představ si ty reakce, kdybys to udělal."
"Jasně," rozesmál se Tom. "A pak bys ten telefon neodložil po celý zbytek týdne." Omotal paže kolem Billova pasu, aby jej otočil, aniž by některý z nich spadl, a přitáhl si jej blíž. "Tak trochu tě chci mít pro sebe," zamumlal. "A ne s tvýma rukama přilepenýma k telefonu."
"Ne?" usmíval se Bill škádlivě. "A kde chceš moje ruce mít?"
Tom se jen smál a poté k sobě přitiskl jejich rty, zcela přitom ignoroval zabručení od Billa, který se stále snažil zveřejnit svou fotku.


"Jsou tady lidi," zalapal Bill po dechu a odstrčil ho, ale ne dřív, než dostal šanci na krátkou chvíli skutečně ochutnat rty svého bratra. "Co když nás někdo poznal?"
"Pak by z nás naši fanoušci měli konečně radost," mrkl Tom a vytrhl Billovi telefon z ruky. "Tahle fotka je hezká," řekl se souhlasným přikývnutím.
"Samozřejmě, že je," odpověděl Bill s protočením očí. "Je to fotka nás dvou. Co by se na tom mohlo pokazit?"
"Raději to nedávejme do popisku," zasmál se Tom. "Každá naše neatraktivní fotka, která kdy byla pořízena, by okamžitě byla po celém internetu spolu s označenými našimi účty."
"Jako by ses o to snad vůbec staral," uchechtl se Bill. "Nikdy tu zatracenou věc stejně nekontroluješ. Musím si olajkovat své vlastní věci, když chci, aby to vypadalo, jako že mi to schvaluješ."


Tom se jen zazubil, přiložil k fotografii hashtag a beze slova ji zveřejnil, než Billovi telefon vrátil, a kousl se do rtu, zatímco čekal na jeho reakci, rty měl stále zkřivené do úšklebku.
"Tos neudělal," rozesmál se Bill. "Twinzies?" Znovu se rozesmál a vrtěl přitom hlavou. "Twin selfie a k tomu takovýhle popisek. Byl bych překvapený, kdyby byli zítra stále naživu a dýchající."
Tom se rozesmál, pak telefon Billovi znovu vzal a dal si ho do kapsy, než vzal s úsměvem bratrovu tvář jemně do dlaní. "Můžu tě teď, prosím, mít pro sebe?"
"Pořád tady jsou kolem lidi…" Zamumlal Bill, ale neodtáhl se, když se Tom naklonil blíž a přitiskl k sobě jejich rty v dalším polibku, a brzy Tom ucítil Billovu ruku na svém rameni, jak udržoval rovnováhu na kluzkém ledě. "Takže to znamená žádná další videa?" Zamumlal do Tomových rtů.
"Žádná další videa," zasmál se Tom a spustil jednu ze svých rukou, aby ji mohl natáhnout kolem Billova pasu a ujistit se, že nespadne. "Alespoň ne dnes."


"Mmh, okay," zamumlal Bill poraženě. "Ale i tak bychom tohle neměli dělat na veřejnosti," povzdechl si a odtáhl se. "Příliš mnoho lidí, někdo z nich by nás mohl poznat."
"Jo, máš pravdu," odpověděl Tom se svým vlastním povzdechem, pak s úsměvem přejel rukou po Billově tváři a tiše se zasmál, když mu chladem zčervenala ještě víc, než už byla. "Chceš si ještě trochu skutečně zabruslit, než půjdeme dovnitř?"
Bill se kousl do rtu, vypadal, jako by opravdu zvažoval návrat, ale pak přikývl.
"Jo," řekl. "Po celém tom boji, než jsem si ty věci nasadil," kývl ke svým bruslím s našpulenými rty, "hádám, že bychom je taky měli použít."


Tom se znovu rozesmál, pak chytil Billa za ruku a pomalu se začal znovu pohybovat, na Billův tázavý pohled v očích mu na oplátku věnoval úsměv.
"S tímhle se budou muset vypořádat," řekl a stiskl jeho ruku.
Bill se chystal protestovat, ale Tom zavrtěl hlavou.
"Je mi jedno, co kdo říká," prohlásil s jemným úsměvem. "Tohohle," zvedl jejich ruce, aby přitiskl rty na Billovy prsty v rychlém polibku. "Toho já se nevzdám."


autor: Zarlina
překlad: Zuzu
betaread: J. :o)


original

 

13 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Karin Karin | 21. ledna 2017 v 19:43 | Reagovat

To bylo nádherné.**********

2 Loki Loki | 21. ledna 2017 v 20:37 | Reagovat

Doufat budu též, protože příběh je to  naprosto okouzlující. :-)

3 Zuzana Zuzana | E-mail | 21. ledna 2017 v 22:43 | Reagovat

Fotky samo osebe boli nádherné a takto s príbehom sú úúúúžasné. Veľmi pekne ďakujem za preklad Zuzu. Si skvelá♥

4 Sylva Sylva | Web | 22. ledna 2017 v 15:42 | Reagovat

Nádherný pohlazení.....

5 Dzesi3 Dzesi3 | 22. ledna 2017 v 17:44 | Reagovat

Fotka je tak nádherná, nemôžem sa vynadívať :) a k tomu tento príbeh = som v siedmom nebi :) prišlo mi to tak reálne a sladké, usmievam sa ako blbeček. Ďakujem za preklad Zuzu ♥ btw : našli ste si niekto čo twinzies znamená :DDDDDDDDDDDD?

6 zuzu zuzu | 22. ledna 2017 v 17:49 | Reagovat

[5]: Já nevím... zdrobnělina od slova twins... ? :DDD

7 Becs Becs | E-mail | 24. ledna 2017 v 22:54 | Reagovat

Miluju Zarlinu, její povídky jsou super. A tohle bylo jako zahřátí v těhle mrazivých dnech. Moc sladké.
Děkuji bohyni Zuzu za překlad. :)

8 Mischulka Mischulka | E-mail | 25. ledna 2017 v 11:33 | Reagovat

Tahle byla strašně roztomilá ♥
Takové ´jednohubky´ bych klidně mohla číst častěji, protože zahřejí u srdíčka a člověk má hned lepší náladu.

Moc děkuji za perfektní překlad! ♥

9 Dzesi3 Dzesi3 | 25. ledna 2017 v 23:00 | Reagovat

[6]: zuzu, dám ti sem originál znenie :A gay sex move where two men lay on a bed, one being upside down. And they suck each others dick.  
:D :D :D
zdroj :http://www.urbandictionary.com/define.php?term=Twinzy

10 zuzu zuzu | 26. ledna 2017 v 14:36 | Reagovat

[9]: Takže akorát jiný termín pro, jo? 69 :-D Tak to jsem ještě neslyšela. Zajímalo by mě, jestli to ví Bill :DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama