PF 2015

31. prosince 2014 v 17:00 | Janule |  About
Zdravím vás, moji milí :o)

Letošní silvestrovské dopoledne jsem si užila na zubařském křesle, naštěstí tam i v tenhle den někdo byl :-D Ještě kolem poledne to vypadalo dost bolestivě, ale už je to dobrý, doktor pomohl a prášky zabraly, tak jsem se rozhodla vám napsat každoroční silvestrovské přání do dalšího roku. :o)

Ale nejdřív trocha reakpitulace roku 2014. Ten byl u TH hlavně ve znamení nového alba Kings of Suburbia, to všichni víme, líbí nelíbí, stejně s tím nic neuděláme, ale taky nám v únoru přibyl do TH rodiny nový pes Pumba, ze kterého se stal ke konci roku i komerčně využitelný plyšák. To víte, všechno se zdražuje, je třeba vydělávat. ;-) Seznámili jsme se díky Instagramu i s Georgovým starým psím buddym, ovšem jeho jméno nám zůstalo utajeno a plyšák nikde... chudák, dostal k Vánocům plyšáka Pumbu. Chtěla bych vidět, jak to dopadlo, když se do něj pustil. :-D

Jak se tak blížilo vydání alba, přišla spousta nových epizod THTV, úžasných i praštěných fotek, nová Billova tetování (místa je ještě dost, tak se určitě dočkáme i příští rok), ale taky několikero jeho šílených bot, které mu musí chudák Tom sundávat, když kolem zrovna není jiný otrok :-D. Ty hranolkový jsou prostě nejšílenější :-D Následně jsme mohli vidět tři nové videoklipy a v jednom z nich Billa, jak se vášnivě líbá s holkama i klukama, aby pak ve výtahu dostal svůj "první blowjob" v životě :-D fiktivní, samozřejmě... ještě aby skutečný :-D

Pak se nám chlapci postupně ukázali ve všech možných i nemožných zábavných pořadech německých televizí, kde dokonce i předvedli, jak dobří jsou ve vymýšlení sprostých slov. Dál jsme se pobavili u kvízu "jak dobře znáš svého bratra", a při té příležitosti se dozvěděli, že se Tom po každé koupeli celý natírá tělovým mlékem... no to mi teda ale vysvětlete, jak si dosáhne na záda... :-D "Billi, natřeš mi záda?" :-D Už víme i to, že Bill vypadal na svém starém pasu jako thajská prostituka a v žádném případě nespí nahý. A věděli jste, že Tom by se nejradši jmenoval Nick? Prý aby mu holky mohly říkat: "Nick, give me a fick"! :-D Kdo prý neumí německy, má smůlu. :-D Jasně, Tome, nikdo nevíme, co je to fick. :-D

Když se začaly prodávat lístky na celosvětové turné "Feel it all" 2015, zjistili jsme, jak nám chlapci podražili za ty čtyři roky, co jsme je živě neviděli :-D, takže už víme, proč ti chudší z nás raději zůstanou doma (Vídeň 26.3.2015 - 86,44€). V Argentině nám sebou Bill malinko švihnul na pódiu, ale naštěstí se mu nic nestalo, takže nám pak mohl sdělit, že Vánoce jsou pro něj bezva omluva pro to být pět dní soustavně v lihu. Tom na sebe zase prásknul, že - opilý nějakým samovyrobeným německým utrejchem jménem glögg - tančí nahý kolem vánočního stromku a učí svého psího kluka hrát na kytaru. To je takovej ukecánek, až to není hezký... :-D Gustav je prý zase šílenec přes zdobení baráku německými vánočními kýči (aspoň víte, na co půjdou všechny ty prachy za VIP setkání :-D) a Georg nám svého stříbrného jelena (nebo co je to za zvěř) s parožím rovnou vyfotil, abychom o nic nepřišli. :-D Kdo že to kupuje ty trpajzlíky na česko-německých hranicích? :-D Němci, samozřejmě... králové kýče. ;-D

No... a na závěr toho všeho strčil Gustav jako první ze skupiny svou kulatou hlavičku do manželského chomoutu, aniž bychom viděli jeho nevěstu a schválili mu ji :-D (teda aspoň já ji neznám, kdybyste někdo našel, pošlete odkaz). Ačkoliv jsem odjakživa cynik, co se trvanlivosti takových svazků týče, přeju mu do manželství spoustu štěstí a lásky, a ať jim to spolu aspoň nějakou dobu vydrží. Možná se příští rok dočkáme i prvního TH dítěte, co my víme. :o) Třeba budou malí bubeníčci. :-)

Co ještě nového přinesl rok 2014? Oslavili jsme - i když o den později, ale přece - osmileté výročí twincestblogu, což je vážně úspěch; dosáhli jsme 3 miliontého návštěvníka, který ovšem vůbec nic nedostal, poněvadž nejsme hypermarket :-D Jo... a málem bych zapomněla! Konečně jsme se jejich vlastními slovy dozvěděli, že dvojčata spolu v žádném případě nemají sex. :-D No to jsou mi ale novinky! :-D Jak to někoho vůbec mohlo napadnout? Vždyť je to tak hnusné! :-D No jistě, vždyť my víme, Bille. Hrůza je to! :-D Mimochodem... Adam vás pozdravuje, twincesťáci, a taky přeje všechno nejlepší do nového roku, vyřizuji od něj srdečné pozdravy. Dvojčata sleduje, dělá si poznámky, a až ve svém výzkumu dojde k nějakému přesnějšímu závěru, určitě nám dá vědět. :-) Má na to několik univerzit, tak to by bylo, aby nebylo. :-)

Určitě je mezi vámi pár šílenců, co si šli dneska stoupnout k Braniborské bráně, aby v tom silvestrovském mumraji sotva zahlídli naše chlapce včetně čerstvě ženatého bubeníka, ačkoliv podle odpolední zvukové zkoušky se Bill nedá přehlídnout... je vidět, že byl v Mexiku na dovolené a přivezl si zbrusu nové modrobílé pončo :-D a slušivý klobouček. Pokud si to vezme i večer, uvidíme, co na to německá módní policie, jestli to zase ocení. :-) Tak přeju pěkné pokoukáníčko v tý kose, já budu radši doma v teplíčku s dobrým jídlem a pitím (pokud zub dovolí) a mrknu na ně zdálky.
Bavte se taky, ať už jste s kýmkoliv a kdekoliv, zakončete tenhle rok se ctí, s pokud možno žádnou nebo tou nejmenší možnou kocovinou, a když už se vám to povede, nezapomeňte hodně pít (vodu!) a dodávat vitamín C. :-) Víte, co se říká: "Jak na Nový rok, tak po celý rok." Tak bacha... :-)

Na závěr samozřejmě jedna z internetu ukradená péefka, nejsem tak kreativní, abych vyráběla vlastní a s dvojčaty mi nikdo žádnou neposlal. :-) I když, tahle byla volně ke stažení, takže je to legální.
Nám všem přeju do roku 2015 hodně štěstí, zdraví, lásky, peněz a taky twincestu, jak jinak. Děkuju všem autorům, že píšou, všem čtenářům, že čtou, všem komentátorům, že komentujou, všem nakukujícím, že nakukujou, a sobě, že jsem přežila. :-D Je to každým rokem čím dál tím těžší, to mi věřte, stárnutí je věc nemilá. Tak jo... už končím. Bavte se, užívejte života, radujte se, veselte se. Vaše stará dobrá Janule :o)
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 zuzu zuzu | 31. prosince 2014 v 18:56 | Reagovat

Janule, jak ty to děláš, že po každém přečtení těch tvých proslovů na jakékoliv téma, mám vždycky pusu od ucha k uchu :DDD
Krásné shrnutí celého roku. Četla jsem opravdu pozorně a musím říct, že jsem v obraze a nic mi během roku neuniklo :) A ať už o sobě dali kluci pokaždě vědět jakkoliv, vždycky jsem z toho byla nadšená a stále jim držím palce!
Jo a Bill v ponču je samozřejmě taky úžasný. Myslím, že je mu naprosto fuk, co o něm kde napíše nějaká módní policie, hlavně, že ho nikdo nepřehlídne a všichni si ho budou pamatovat :D

Jsem moc ráda, že jsem sem na blog přesně před rokem našla znovu cestu a snad to tady spolu všichni vydržíme ještě dlouho!
Krásný Nový rok i nový rok 2015
Zuzu :)

2 Janule Janule | 31. prosince 2014 v 19:08 | Reagovat

[1]: Děkuju, Zuzu, jsem ráda, že ses pobavila.:-)Je to to nejmenší, co můžu udělat za tvou úžasnou práci pro nás všechny, za kterou ti ještě jednou moc a moc dík. Doufám, že tvá o.p.s. brzy nezkrachuje a dál bude vyrábět tak úžasné překlady. J. :o)

3 Saya - Mi Saya - Mi | Web | 31. prosince 2014 v 20:10 | Reagovat

Janule, taky ti přeju šťastný Nový rok a ať to tady na blogu vydržíš ještě hooodně dlouho =)

4 Karin Karin | 31. prosince 2014 v 20:30 | Reagovat

Hodně štěstí a zdravíčka  v novém roce a aby tenhle perfektní blog byl tady hodně dlouho.

5 Janča Janča | 31. prosince 2014 v 22:02 | Reagovat

Tak já už patřím spíše k těm nakukujícím a když jsem si ten tvůj přehled událostí jen tak v rychlosti přeletěla očima, tak jsem opravdu ráda, že už on TH nic nového nevím a už ani vědět nechci.
Tobě, Jani, přeju všechno NEJ do nového roku a hodně elánu do další práce tady na blogu ♥

6 Gabby Gabby | 31. prosince 2014 v 23:44 | Reagovat

Jaňule, všichni ti moc děkujeme za vedení tohoto úžasného blogu! Plně doufám, že ještě několik let vydrží!!! :) Všem krásný nový rok!

7 Zuzana Zuzana | 1. ledna 2015 v 1:24 | Reagovat

Janule, všetko dobré v roku 2015, nech Ťa sila neopúšťa a zub nech poslúcha:) Veľmi pekne ďakujem za všetku prácu, ktorú pre túto stránku robíš.

8 Lexi Lexi | 1. ledna 2015 v 1:38 | Reagovat

Šťastný nový rok!!! Chci věřit tomu, že se tu za rok zase všichni sejdeme, že nás čeká spousta krásných dní :) a doufám, že to tu s námi, milá Janule, ještě vydržíš :)))

9 Modrozelená Modrozelená | 1. ledna 2015 v 9:58 | Reagovat

Všechno nejlepší všem v novém roce 2015😀

10 Rin Rin | 1. ledna 2015 v 11:22 | Reagovat

I já přeji vše nejlepší do Nového roku, nejen naší úžasné Januli, ale i všem autorům i čtenářům, prostě všem.. :)

11 Monica Monica | 1. ledna 2015 v 13:38 | Reagovat

Oni někde říkali, že spolu nemají sex? :D Sakra, zrovna to nejzajímavější mi uteklo :D
Každopádně taky přeju šťastnej Novej rok :))

12 Janule Janule | 1. ledna 2015 v 14:10 | Reagovat
13 Ireth Ireth | 1. ledna 2015 v 14:53 | Reagovat

Já taky, s malým zpožděním, přeji všechno nejlepší do nového roku celému zdejšímu kolektivu. Děkuji moc autorkàm za hromadu skvělého čtení a samozřejmě taky Janulce, za všechnu tu práci na blogu.
PF 2015 :-)

14 Denisa Denisa | 1. ledna 2015 v 15:05 | Reagovat

Všetko najlepšie v novom roku 2015 prajem tebe Janulka aj všetkým ktorí majú radi tento skvelý blog:)

15 Monica Monica | 1. ledna 2015 v 15:23 | Reagovat

[12]: no tohle! :O:D díky za odkaz :D

16 Allka Allka | 1. ledna 2015 v 15:31 | Reagovat

Přeju všem twincesťákům všechno nej nej nej do nového roku :)

17 Jasalia Jasalia | 1. ledna 2015 v 16:50 | Reagovat

Za seba ( nie len za seba, :-p ) ti do nového roka želám véééééľa trpezlivosti a chuti do práce ( na TWC ), veľa zdravia, šťastia a úspechov, lásky a priateľov a všetkého, po čom tvoje srdiečko túži! A ďakujem! Za tvoju doterajšiu prácu na tomto blogu a za všetku tvoju trpezlivosť s nami. :-p

18 B. B. | 1. ledna 2015 v 17:45 | Reagovat

Jani, i já přeji šťastný nový rok! Díky za všechno, co pro tenhle blog děláš. Jsi úžasná. :)

19 Andys Andys | 2. ledna 2015 v 0:38 | Reagovat

Janulko, přeju ti šťastný nový rok, ať se ti ve všem daří ♥ Moc ti děkuju za všechno co pro nás děláš :)
A přeju všechno nejlepší i všem ostatním twc maniakům ♥

20 Catherine Catherine | 2. ledna 2015 v 9:37 | Reagovat

Přeji všem jen to nejlepší do roku 2015! :) Ať je lepší než ten předchozí, kluci o sobě pořád dávají vědět... A hlavně, ať nám dají zase pár náznaků! :D

Nejvíc chci ale poděkovat tobě, Janule. Je vážně neuvěřitelné, co všechno pro nás děláš a že tady jsi! :)

♥ ♥ ♥

21 KaTHulle KaTHulle | 11. prosince 2015 v 16:34 | Reagovat

škoda že ten článek o tom jak spolu dvojčata nemají sex nefunguje. :(
Jinak jsem se u shrnutí roku bavila jak nikdy. Je to super článek a pro mě, která už moc nechodí na T-h-de blog nebo jinej tokiáckej blog, velmi užitečný.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama