Anketa - časy zveřejňování článků

22. září 2014 v 15:00 | Janule |  About
Zdravím při pondělku :o)

Přemýšlela jsem o tom, jestli není pomalu čas na nějakou změnu, co se týče časů zveřejňování článků.

Když tenhle blog v roce 2006 vznikl, bylo na něm denně zhruba 7 - 8 článků, někdy i víc. Začínalo se většinou ve 13 hodin tím prvním, pokračovalo se po půlhodinách a končilo se v 18, někdy v 19 hodin. Nebyly to jen povídky, byly to i obrázky, montáže a tvorba fans. Kdo ty doby nepamatujete, nevěřili byste, co všechno byli lidi schopní kvůli twincestu udělat nebo najít. Viz třeba zde nebo zde. :-)Jak se postupně během let snižoval počet povídek a obrázků, posouval se začáteční čas dál k večeru, až jsme skončili tam, kde jsme dnes. Když se zadaří a jsou na den 3 povídky nebo dvě a obrázek, začínám v 16 a končím v 18 hodin. Třeba včera byla jen jedna povídka v šest. Vzhledem k tomu, že čtenost článků se měří od půlnoci do půlnoci, ztrácejí tak vlastně celý půlden a možná by nebylo od věci zveřejňovat povídky trochu dřív a dát tak víc času jak na čtení, tak na komentáře těm, kteří ho mají víc odpoledne a večer jsou pryč. Neříkám, že budu první článek zveřejňovat v šest ráno, protože občas se stává, že mi povídka nebo překlad přijdou na poslední chvíli a já je ještě v den zveřejnění dopoledne opravuju a dělám článek, ale po poledni už je většinou hotovo.

Možná je zbytečné čekat až do večera, proto jsme udělala anketu, ve které se můžete vyjádřit, jak by vám to nejvíc vyhovovalo teď. Vyberte, klikněte a uvidíme, jestli je čas to změnit, nebo setrváme u současných časů. Zatím J. :o)


Hlasuj v anketě
↓↓↓↓
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Allka Allka | 22. září 2014 v 16:58 | Reagovat

Posuň to, Janul, ať mam co číst v práci :-D

2 Andys Andys | 22. září 2014 v 17:59 | Reagovat

Mně by to nevadilo ani kdyby se to posunulo, ani kdyby to zůstalo tak...a teď doufám, že jak se TH zase probudili k životu, tak se s nima probudí i více autorů a milovníků twc ! :D

3 Violet Raven Violet Raven | 22. září 2014 v 18:01 | Reagovat

Určitě jsem pro, je to dobrý nápad :) Takhle bych si to teoreticky mohla přečíst hned, jak přijdu ze školy. Teď vždycky, když čekám na díl nějaké oblíbené povídky, tak už si několik hodin dopředu hryžu nehty nedočkavostí :DDD

4 Violet Raven Violet Raven | 22. září 2014 v 18:10 | Reagovat

[2]: Probudili k životu je hodně relativní pojem... včera jsem si poprvé pustila jejich nové Run, Run, Run. Měla jsme trochu rozcitlivělou náladu už předtím, a myslela jsem, že to na místě zalomím a začnu brečet. Přišlo mi to všelijaký, ale rozhodně ne "živý"... jak já nenávidím ten autotune!!! Bill ho používal už v Humanoid, ale tam to alespoň sedělo kvůli celkový futuristický ideji toho alba. Ale tady to akorát způsobuje, že jeho hlas zní hrozně mrtvě.
Ehm... doufám, že jsem se nikoho nedotkla, tak to vážně myšlený nebylo! Asi si jen potřebuju trochu vylít srdíčko... na TH jsem háklivá, byli moje úplně první hudební láska a opravdu jsem je milovala. Vidět, jak se transformují do tohoto... bolí mě to. Doslova cítím, jak mě z toho bolí u srdce.
Každopádně, to nic nemění na tom, že jsou to pořád oni. Nikdy nezmizí a doufám, že nezmizí ani tenhle blog. A máš pravdu, taky si s novým albem slibuju, že by se lidi zase mohli trochu víc rozjet. :)

5 Andys Andys | 22. září 2014 v 20:50 | Reagovat

[4]: Mě se třeba ze začátku nelíbily 2 písničky z Humanoid a pak jsem si je stejně zamilovala, tak ještě nevěš hlavu, buď se ti prostě tahle nebude líbit a ostatní jo, nebo nakonec i tahle :D
Ale jasně, po takových rokách čekání jsem byla taky ve stresu, že se mi nové album nebude vůbec líbit a jak jsem si pustila run tak jsem byla celkem kritická. Ale stačilo pustit znovu a už jsem si říkala jeee jsou zpátky :') :D No a už ho mám předobjednané :D
Jen mám trochu obavu, že nové twc fans už nebudou. Mě se líbí představa twincestu i když kluci vypadají tak jak vypadají, ale   chytly jsme se tenkrát na ten Billův zženštilý vzhled :D

6 Zuzana Zuzana | 22. září 2014 v 21:15 | Reagovat

Ja v práci čítať nemôžem a keď som doma cez deň, tak nestíham, sadám k pc až večer, takže mne je jedno kedy článok pribudne aj tak si ho prečítam až večer.
Strašne ma mrzí, že som v začiatkoch twc nepoznala. Muselo to byť krásne obdobie. Ale keď ja som hľadala info až keď chlapci zmizli, dovtedy ich bolo všade dosť a nemala som potrebu snoriť:( Som strašne rada, že som to tu našla a že to stále žije. A dúfam, že aj keď sa nový album náhodou nezadarí, twincest to prežije. Veď oni, aj keď sa zmenili, stále to medzi nimi nádherne iskrí. Viac sa teším na THTV než na allbum, ale budem mať vinil a to je klasika, z toho sa teším :) gramofón stále opatrujem a občas ho aj oprášim.

7 Davidoff Davidoff | 23. září 2014 v 15:45 | Reagovat

Je pravda, že mnoho autorů, kteří byli aktivní už dospěli, mají i třeba rodiny, nebo práci  a bohužel není tolik času. Věřím však, že fanoušek je prostě nesmrtelný a vždy si najde čas. :) Už to prostě nebude takové, jako kdysi, kdy články byly vážně po půl hodině, ale já jsem rád i za to, že to tady pořád jakž takž žije a za to vděčíme právě Janulce.  :) Ale nebudu lhát, dost mi chybí staré časy :D Takže zlatíčka, psaní a čtení zdar a Janulce s náma pevný nervus vagus :3

8 Violet Raven Violet Raven | 23. září 2014 v 19:06 | Reagovat

[5]: Dobře, nebudu věšet hlavu... máš pravdu, ještě se mi to může začít líbit. Koneckonců to byla teprve ochutnávka. Předtím jsem asi vážně měla divnou náladu, teď už to s nimi vůbec tak černě nevidím :) Koneckonců, jsem hlavně ráda, že jsou zpátky.
A to s těmi twc fans je pravda... teď nám nedělá problém psát i povídky o klucích s jejich současným vhledem, protože twincest už je sakra nějakej pojem. Ale původně se to celé objevilo kvůli tomu, že Bill vypadal jako dívka. Když nad tím přemýšlím, ten prvotní nápad se objevil v době, kdy si Bill nechal prodloužit vlasy, ne?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama