Statistiky znovu a lépe :-)

8. srpna 2013 v 10:00 | Janule |  About
Milé čtenářstvo a autorstvo :o)

mám pro vás dobrou zprávu, zpívejme halulujá. :-) Tak trochu jsme si (společně se Schmetti a možná i pár dalšími) postěžovaly v komentářích na srdci blogu, že nám chybí čísla u nejčtenějších článků dne, a světe div se, ono to zabralo :-) Dokonce i nereálná čísla návštěvnosti se náhle propadla někam do pekel, takže už to vypadá, že jsou statistiky správné a odedneška opět uvidíte v menu 3 nejčtenější články dne i s počtem návštěv.

Ta čísla jsou o dost vyšší, než co ukazují statistiky bit.ly, (prozatím je nechám v chodu, aby měl přehled i autor, který se nedostane do těch tří prvních, pokud budou třeba čtyři povídky za den, což se mi teď občas stane), a to může být způsobeno dvěma faktory. Buď na odkazy neklikají všichni a jdou do článku normálně přes název, nebo je to tím, že blog započítává všechna rozkliknutí článku, a to i ta, kdy se jdete podívat na komentáře ostatních přes klasický název článku. Nemělo by se to podle mě započítávat, pokud kliknete jen na odkaz pod článkem "počet komentářů", protože tam se původní text článku nezobrazuje, jsou vidět jen ty komenty, ale to už si nejsem tak jistá. Každopádně, bylo by dobré ho využívat.

Takže... díky administrátorům, nejspíš v čele se Standou, že vyslyšeli naše připomínky, a vrátili něco, co vám sem můžu každý den do menu dát. Mějte se, J. :o)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Schmetti Schmetti | E-mail | Web | 8. srpna 2013 v 13:06 | Reagovat

:D Super, jsme dobrý! :D Já na to koukala ráno, když jsem chtěla u sebe editovat článek, jako vejr :D Takže přece jen je si potřeba postěžovat :D Vyplatilo se to :)

2 KaTHulle KaTHulle | 8. srpna 2013 v 21:07 | Reagovat

Juuuu super :). Můj komentář na srdci blogu o znovu obnovení počítadla je hned druhej a moc mě potěšilo že pár lidí se mnou tam souhlasilo .. huhu takže supr.. jsem ráda. :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama