Fanart nově

20. září 2012 v 9:19 | Ketty & Janule |  About
Hezký čtvrtek přeju, prdelky :o)

mám pro vás oznámení o novince, kterou jsem konečně dodělala. Tak jak máte u montáží možnost podívat se do galerie, abyste viděli všechno od jednoho autora pohromadě, odedneška tu možnost máte i u fanartů. Dalo to fušku, byl to dlouhodobě nerealizovaný plán - hlavně kvůli nedostatku času - ale nakonec se podařilo. Každý autor má teď svou vlastní složku v rubrice fanart a v ní svoje obrázky.

Všechno bude fungovat stejně jako u montáží, jak vidíte v článku pod tímhle. V menu kliknete na "arts", dostanete se do rozcestníku, kde si můžete vybrat, jestli chcete vlevo do galerie nebo vpravo do rubriky.
Odkaz "fanart-gallery" vede do zaheslované složky v galerii. Heslo je stejné jako u montáží, a jak mám zkušenost, i když je tam napsané dost velkým písmem :-D, hodně lidí ho pro oči nevidí a píše mi o něj. Je to malými písmeny bt, zkratka jmen Bill a Tom, a je tam hlavně proto, aby se ke galerii nedostal nikdo cizí zvenku, ale jen ten, kdo přišel z našeho blogu.

Autoři, mrkněte se na svou složku v galerii, a pokud by vám v ní něco scházelo nebo přebývalo - třeba byste v ní našli cizí obrázek - dejte mi vědět na e-mail. Výroba téhle novinky byla zdlouhavá a náročná, protože od roku 2008, kdy se v rychlosti obnovoval blog, byly všechny fanarty pohromadě v jedné, posléze dvou složkách.
Bylo třeba každému autorovi založit podsložku v nové složce Fanart, a pak následovala cesta do archivu, kde jsem od roku 2008 rozklikla každý jednotlivý článek, uložila obrázek v něm, a nahrála ho do autorovy složky. Pro vaši představu, těch článků v rubrice je k dnešnímu dni 915 :-D, takže chyba se klidně mohla stát. Občas jsem některé obrázky záměrně neukládala, byly to hlavně takové ty sešitové tužkou načmárané nápisy twincest a milion srdíček kolem, to mi přišlo jako díla nevalné hodnoty, takže stačí, když zůstanou jen ve článcích, ale jakmile byl obrázek jen trochu koukatelný, má jeho autor svou složku.

Tak... snad je to všechno, kdyby byly nějaké dotazy, ptejte se v komentářích. Janule :o)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 SuperKristý SuperKristý | Web | 20. září 2012 v 9:26 | Reagovat

Tokio Hotel nemusim..ale design je perfektní!

2 Zuzana Zuzana | 20. září 2012 v 12:59 | Reagovat

Si skvelá, vďaka za všetku prácu ktorú tu robíš. Od kedy som sem prvýkrát zavítala, už som tu zostala a chodím si denne pre svoju dávku.

3 KaTHulle KaTHulle | 20. září 2012 v 14:35 | Reagovat

tleskám. 915 obrázků, uložit a znov nahrát ... Nezávidím ti to.
Ale si super že jsi to zvládla a že je na blogu zase o něco "přehledněji" :)

4 Janča Janča | 20. září 2012 v 19:47 | Reagovat

Janule je prostě pilná jako včelička :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama