Jen tak o všem možném :o)

20. května 2012 v 18:30 | Ketty & Janule |  About
Ahoj prdelky twincestní :o)

zdravím vás společně se dvěma zarostlými bezďáky z L.A., co si vyšli s igelitkou vybrat pár popelnic. :-D Asi mají dobrý úlovek, jsou spokojení, ten vlevo našel úžasnou zelenobílou čepičku, má důvod se usmívat. Nejvíc mě ale stejně fascinují ty slušivé anténky na hlavě toho vpravo. :-D Že by foukal větřík? :-D

No... jen jsem se s vámi chtěla podělit o šoky, co mi poslední dobou způsobují sladká twins, ale nehroutím se, beru to s humorem, tak doufám, že vy taky. :-) Aspoň tady jednou bude aktuální fotka. :-)


Už celkem dlouho jsem vám nic nepsala, tak jsem si řekla, že nebude na škodu, když vás trochu poinformuju, co je nového. :-) Nebude to nic závažnýho, nebojte se, kdyby snad někoho napadlo, že chci končit. :-D Ne ne, zatím není důvod, nedávno, přesněji 15. května, to byly 4 roky, co mi Nicky pomyslně předala blog, co se týče povídek, a pak pozvolna a plíživě díky škole a povinnostem i Ketty, co se týče obrázků a ostatních věcí. Občas ještě zaskočí, aby nějaké zahraniční obrázky udělala, ale frekvence jejích návštěv na blogu se povážlivě zmenšuje, a já jí to nevyčítám, prostě má jiné starosti a zájmy, studuje, snaží se žít život, v tomhle věku je to normálka. Mně je pětačtyřicet, nikam se neženu, život mám v podstatě za sebou :-D, děti velký, tak co by. :-D No... neberte mě moc vážně, znáte mě, dělám si srandu.

Občas se mě někdo zeptá, kdy tady bude nový design. No... abych pravdu řekla, jeden už byl v mezičase hotový, ale Ketty ho nakonec nenastavila, a já o to nijak zvlášť neusilovala, protože tenhle se mi líbí, a dobře se v něm čte. Aspoň si nikdo nestěžuje, velikost a barva písma na modrém podkladu asi většině vyhovuje. Takže nový design, jen pokud se Ketty nějak utrhne, ale když ji nebudu uhánět a tlačit na ni, nejspíš to hned tak nebude. Já si s tím začínat nehodlám, ze mě by nikdy nic slušnýho nevypadlo.

Tak k dalšímu tématu. Začneme třeba tím, že tahle stránka nemá a asi ani nikdy nebude mít svůj profil na facebooku. Asi říkám záměrně, protože člověk nikdy neví, kam ho život zavane, ale pokud tady jsem já, nehrozí, že by se někdy nějaký profil zakládal. Je to nejspíš tím, že k tomuhle sociálnímu médiu jsem od začátku zaujala dost negativní postoj, protože jeho podmínky, které nejspíš 99% z jeho uživatelů nikdy nečetlo, jsou tak drzé a nefér vůči svým uživatelům, že mě hned na začátku naprosto odpudily od toho nějaký FB zakládat, ať už osobní nebo pro tyhle stránky. Brala jsem to taky jako ochranu tohohle blogu, protože čím víc lidí, kteří tomuhle tématu nerozumí, sem přijde jen proto, že na to náhodou narazili na FB, tím větší je ohrožení, že nás zase někdo někde práskne za "pedofili", zrovna když bude admin Standa na dovolené, jako se to stalo před dvěma lety, a blog bude mimo provoz. Proto tady taky u článků nenajdete klasické lajkovací tlačítko, které blog nabízí jako možnost.


Možná by měl blog daleko větší návštěvnost, ale to nikdy nebyl jeho účel. Nikdy jsme o ni nesoutěžily, vždycky sem chodili jen lidi, kteří tohle téma milovali, a shánět někde nějaké návštěvníky, aby zvedli tak pofidérní ptákovinu, jako je návštěvnost blogu, nebylo důležité. Ti, co chtěli, si sem vždycky cestu našli. Je to tady čistě soukromé úchylné a domácké doupě, kam chodí jen ti, co to tu milují.

Z toho, že nemám FB, ale taky vyplývá, že jsem osobně mimo jakékoliv dění, které se tam probírá, tudíž se ke mně ani nedonesou věci, které by se případně jevily jako twincestní, pokud se neobjeví u Evule na blogu. Díky tomu, že jsem byla od začátku "přes povídky" a o tyhle věci se starala Ketty, nikdy jsem se nenaučila ani chodit na zahrniční fóra, protože vzhledem k mým jazykovým schopnostem to ani nemělo význam. Dneska už bych rozuměla, ale naučte starýho psa novým kouskům, že jo. :-D

Například nedávno jsem se dočetla na stránkách Monicy, že se všude v zahraničí na fórech (které jsem se s prominutím nikdy nenaučila pořádně chápat, jejich organizace mě vyloženě irituje) hodně probíralo, když napsal Tom v App k fotce svého bratra přezdívku "Billi":


- s dovolením jsem si ten obrázek půjčila, nejspíš byl i u Evule, ale já si toho jaksi nevšimla. :-D Je to asi pochopitelné, protože tuhle přezdívku všichni v povídkách běžně používáte, já občas taky, a mně na ní nepřijde nic divnýho. :-D Tudíž ji moje oko nezachytilo a tady se to jako twincestní bomba neobjevilo. ;-) Když to naspala Monica na svůj blog s titulkem: "No tak na to upozorním zase já, no :D", a já si to u ní po čase přečetla, došlo mi, že to nejspíš bylo míněno tak, že holt tady na twincestblogu o tom bylo zase prd, a už jsem to dál neřešila. S křížkem po funuse se mi to sem už dávat nechtělo. :-D

Co tím chci říct. Chci vás tímto požádat, pokud tady tyhle věci chcete mít, možná i pro archiv do budoucnosti, až budete v důchodu brousit po internetu a hledat svoje ztracený mládí :-D, a není to opravdu mezinárodní skandál líbajících se dvojčat na ulici, který by se ke mně nejspíš dostal z nějakého toho Bildu, napište mi, upozorněte mě na to, protože já se k nim nedostanu ani poté, co už je všichni na facebooku řeší. Pokud je vám to putýnka, stačí vám občas nějaký ten obrázek a povídky, tak psát nemusíte.
Jen jsem vám chtěla vysvětlit, jak to se mnou je. Jsem holt ten starej pes, co už asi nikdy na zahraniční fóra lézt nebude, a co mu někdo nenaservíruje přímo pod nos, to se nedozví. :-)

Tak, to bylo jedno téma, teď další.
Není to tak dlouho, co se mi ozvala jedna duše, kterou jsem nikdy předtím na blogu neviděla, alespoň podle e-mailu, protože se nepodepsala, a ptala se mě, nebo si spíš postěžovala, proč že je na blogu Billshido, když se jmenuje twincest.blog. Že prý se jí to nelíbí, a že kvůli tomu ona i další lidi, co prý mi to už taky psali, přestali chodit na blog, a proč si prej nezřídím další blog, kam by se dávaly Billshido věci. Že prej je to odpuzuje. No... co na to říct.

Především... o tomhle mi nikdy nikdo nenapsal ani čárku, nevím, jak na to slečna přišla. Opravdu si nepamatuju, že by si mi někdo na něco takového stěžoval, snad ani v komentářích. Pokud někde probíhala nějaká debata na tohle téma, třeba zrovna na FB, viz výše máte vysvětlení, to se ke mně opravdu nedostalo.

Vždycky jsem si myslela, že twincestní národ je národ tolerantní, ba ještě tolerantnější než ostatní. Už kvůli tomu, jak kontroverzní téma vlastně pořád ještě twincest je. Já vím, mnohým z vás to připadá už dávno normální, ale věřte, že pokud na naše stránky narazí někdo, kdo o tom v životě neslyšel, musí si připadat jako v doupěti maximálních úchyláků.

Blog byl založen v listopadu 2006, u čehož jsem tehdy nebyla, měla to na svědomí jen Ketty, a už tehdy jako jednu z prvních povídek, která se jí maximálně líbila, doporučovala Pouliční umění od Ceany. Ta povídka už na internetu není, alespoň ne na původních stránkách, protože ty byly zrušeny, ale vězte, že to nebyl twincest. Bill se tam zamiloval do úplně jiného kluka. A to byl rok 2006. Takže ten, kdo by si myslel, že byl tenhle blog zakládaný čistě jen pro twincest, se mýlí. Už tenkrát tu byly povídky s jinými pairigny, máme tu složku "slash", kam se tyhle věci dávají, a vždycky tady ta možnost bude. Je tu stanovena jen jedna jediná podmínka, a to ta, že součástí páru bude jedno z dvojčat. To je pokaždé dodrženo.

Slečně jsem v tomhle duchu odepsala, a přidala jsem k tomu možná ještě trochu kousavější poznámku o tom, že na rozdíl od twincestních fans, milovnice páru Bill/Bushido své povídky milují, a hlavně hojně komentují, protože je jich málo a ony si jich proto váží. Tím, že kvůli Billshidu přestala ona a její kamarádky chodit na blog, a přestaly číst a komentovat twincestní povídky, twincestu nijak nepomohly. Spíš naopak. Já vím, je to trochu zkreslené, ale ze svého pohledu to tak vidím. Většina autorek, které se na Billshido momentálně daly, bývaly autorkami twincestních povídek, a já nemám důvod jejich povídky odmítat, protože jsou to autorky kvalitní, a ačkoliv sama nejsem žádná aktivní billshido fanynka, nevadí mi to. Zrovna tak neodmítám jiné pairingy, protože naše celkem stojaté twincestní vody to určitě osvěžuje, a dodává to twincestblogu i trošku jiný rozměr. A co je důležité - vždycky se na začátku povídky dozvíte, že se jedná o jiný pairing než Bill a Tom, takže pokud se vám to nechce číst, máte možnost se tomu vyhnout. Snažím se nedávat na blog dvě billshido povídky za den, vždycky je tu jen jedna, i když třeba dva dny po sobě, tak nechápu, co proti tomu kdo může mít. Nikoho k ničemu nenutím a nikdy to dělat nebudu, takže pokud se to někomu nelíbí, radím jen jedno, nečtěte to. :-)

Tak... to je druhý bod, už je to zase dlouhý jak Lovosice, ale znáte mě, když se rozkecám...
Ještě třetí, aby toho nebylo málo. Poslední dobou se hodně zmenšil počet posílaných povídek. Nevím, čím to je, jestli mají všichni teď hodně práce ve škole, bude konec roku, a málo času na psaní, nebo je to trvalý pokles, v každém případě jste si určitě všimli, že jsou poslední dobou zhruba 4 povídky denně, a víc jich zatím asi nebude. Pokud se autoři ke psaní zase vrátí, poznáte to rychle. Rozkládám povídky tak, aby tu každý den bylo něco nového, nemám v úmyslu sem naházet v pondělí osm věcí a pak celý týden nic. Mám ráda rovnoměrnost. Je docela možné, že za rok, za dva se to změní, a budou třeba jen dva dny v týdnu, kdy sem přibudou nové povídky, ale to nezáleží na mně, to je věc toho, jak moc sem budou lidi chodit, číst, komentovat, a jak budou autoři dál psát. Myslím, že pokud nevidí odezvu, nemají žádnou chuť do psaní, ale to už jsme probírali stokrát, a nemělo to žádnej význam, tak jen kousavá poznámčička. ;-) Zrovna minulý týden se mi těch názorů na díl taky zrovna moc nesešlo, a můžu vám říct, že jsem měla co dělat, abych na dnešek vypotila další... tak strašně se mi nechtělo. Když vidíte, že lidem nestojí za to jen zvednout ruku a cokoliv vám k tomu napsat, ztratíte veškerou motivaci cokoliv tvořit, jenže zase vidíte před sebou ty, co ten komentář napsali, a těm to přece nejde udělat. Je to věčné dilema, a já se nedivím, když se na to někdo prostě vykašle a nechá povídku nedokončenou. Pak jsou z toho články s názvem "Jarní úklid povídek", a spousta jich zmizí v propadlišti dějin. No... konec úvah, změnit to můžete jen vy. Jak dlouho tady tenhle blog bude, je taky zatím jen na vás, já ho potáhnu, dokud bude co zveřejňovat a dokud mi to zdraví a čas dovolí.

Ještě mám pro vás jednu skvělou zprávu. LilKatie má maturitu zdárně za sebou, prý na samé jedničky - šprtka jedna :-D - a už se sháněla, co by začala překládat, takže se snad od ní brzy dočkáme další vícedílky. Sice ji ještě čekají zkoušky z angličtiny, a to v červnu, ale v tom se mi překládání jeví jako bezva trénink, takže by to nemělo být na závadu. Gratujlu jí ještě takhle, a současně i všem úspěšným maturantům, kteří by se mezi vámi vyskytovali. Doufám, že jste tím prošli nebo ještě projdete všichni bez úhony.

Užijte si krásný jaro, za chvíli budou prázdniny, je to tady cobydup, což mi připomíná, že vám chci ještě dopředu sdělit svůj úmysl letošních letních prázdnin na blogu. Rozhodla jsem se tentokrát si opravdu v létě odpočinout a na chvíli vypnout, taky si trochu předepsat povídku, a proto budou dva týdny. Ze dvou letních měsíců to není tak moc, a já už to po těch letech opravdu potřebuju. Uvažovala jsem o některých červencových týdnech, ale upřesním vám to až předtím, zatím si nejsem jistá.

Tak... to je snad všechno. Přeju krásný zbytek neděle, úspěšný příští týden, měsíc, rok :-D a dole v komentářích můžete probrat všechno, co jsem tady vyplodila. Doufám, že to bude v klidu a nenastanou nějaké vášně mezi příznivci a odpůrci Billshida, nezapomeňte, že jste lidi. :-D Pa Janule :o)
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Diana Diana | Web | 20. května 2012 v 18:58 | Reagovat

Ja som sa na Billshida tiež sťažovala a celkom si ma zvozila :D Ale v podstate mi je to šuma fuk , nečítam to a tým to asi hasne. zozačiatku som ani Pár adam lambert a bill nemala rada (dobre neznášala :D) a teraz mi to už nevadí , dokonca si ju rada prečítam, aj keď poviedku s takouto kombináciou som tu nevidela už moc dlho...   A aby som bola úprimná , ja mám dosť poviedok , ktoré by som sem mohla poslať či už jednodielky alebo viacdielne alebo aj viac sériové... ale mne sa to strašne nechce prekladať do češtiny... To je fakt a viem , že keby to pošlem v pôvodnom znení tak tomu niektorí buď nerozumejú (predsa len niektoré frázy v slovenčine porozumieme len my a to je aj naopak :) ) a povedzme že aj keby som to preložila , už by to nemalo ten správny šmrnc takže... A viem , že teda tá čitateľnosť v sk jazyku je na bode mrazu , tak v podstate kašlem na to a len čítam čo mi čas a chuť dovolí... ale aspoň v komentároch som poriadna :D teda keď niekedy je dosť neskoro a ledva vidím jedným okom , vždy napíšem aspoň pár slov :)

2 Iveth Biersack Iveth Biersack | Web | 20. května 2012 v 19:09 | Reagovat

těch prvních pár vět k obrázku mě odrovnalo :DDDprej bezďáci xDDtrefné!a nebyla bych to já, abych se nerozčílila..chápu že všichni vidí název twincest a očekávají, že tu nebude nic jiného..ale tak sakra neni to jedno?!správně jak říkáš-nelíbí?nečtěte to! jinak podle mě je Billshido geniální..stejně jako Bill/Adam, kterých  přibývá, což je super :)) no.nebudu se rozepisovat :Dsem moc ráda že blog nadále funguje a moc ráda sem chodím<3 :)

3 Pétina (PeTiŠka) Pétina (PeTiŠka) | Web | 20. května 2012 v 19:13 | Reagovat

Ty dva 'kašpary' už taky beru s humorem a především s rezervou. Nebo takhle - vlastně je už vůbec neřeším, kde co a jak. Já se jen tiše těším na další cédéčko, koncert a tím to pro mě končí. Udržuji si je ve své fantazii podle svého gusta, aby mě to neodradilo nějakým způsobem :D

Co se týče Billshida - je škoda, že kvůli tomu někdo hned zavrhuje blog plný povídek (i když je to jejich ztráta). Kdyby to tu bylo den co den a víc, jak twincestních povídek, tak neřeknu ani slovo, ale máme toho tady opravdu minimum. No, jejich mínus, oni se o čtení okrádají :) A s tím blogem - pokoušeli jsme založit Billshido blog, ale zatím není nějakou známou záležitostí, zkusíme to o prázdninách rozjet, aby to mělo také své doupě pro Billshiďácké nadšence :)

Škola je na konci dost zatěžující, možná proto málo povídek. Možná po skončení roku jich přibude, to chce trpělivost, mluvím z vlastní situace :)

4 Adella Kaulitz (Atsuko Hotaru) Adella Kaulitz (Atsuko Hotaru) | 20. května 2012 v 19:18 | Reagovat

Bezďaci co jdou na lov.. To je trochu vic přehnane a nečekala bych tohle od tebe

5 Helie Helie | Web | 20. května 2012 v 19:23 | Reagovat

Jak se někdo může rozčilovat nad Billshidem, proboha? :D Vždyť jsou to povídky jako každé jiné (fáájn, dřív jsem k tomu taky neměla vztah a asi bych ho ani nikdy neměla, kdyby nebylo THD :D)... Nikdo tu slečnu přece nenutil to číst =)) Myslím, že všichni máme obecně nějaké výtky k určitým povídkám, ale abychom sem kvůli tomu přestali chodit...? No pardon...? Ale každopádně tenhle článek slečnu, pokud to četla, rozhodně nepotěšil :D:D
Jinak jen takovou poznámečku - možná by se hodilo ještě o den posunout Cejch, aby vážně to jedno Billshido denně bylo, protože v pondělí je HfU a Cejch je taky, i když jenom z části a zatím ne zrovna rozjeté, Billshido :D

Jinak k tomu poklesu povídek - jestli je jich takhle málo teď, vážně to nechci vidět o prázdninách, kdy na to už tutově budou všichni kašlat :D ... a hlavně čtenáři... všichni se rozjedeme do cizích zemí a bude po ptákách :D ... Navíc komu by se v tom vedru, a já pevně doufám, že letos vedro vážně bude :D, chtělo sedět přes den u počítače a buď něco smolit, nebo číst... Ze začátku mi ty dva týdny, kdy chceš udělat volno, nemile překvapily, ale pak mi došlo, že je to vlastně dobře, protože stejně těch povídek nijak moc nebude... Pokud se teda léto neprojeví jako vloni a nebude půlku prázdnin pršet :D

6 m. m. | 20. května 2012 v 19:29 | Reagovat

no doufám že povídek bude naopak přibývat...ale co kdyžtak tu je archiv a kdykoliv můžem začít číst už něco dokončeného ;)

7 Janča Janča | 20. května 2012 v 19:43 | Reagovat

Nejdříve k případnému novému dessu, tenhle je perfektní a mně osobně plně vyhovuje. Líbí se mi i barevně, dobře se  čte a dvojčata na něm ještě vypadají koukatelně. Takže pro mě nový dess určitě být nemusí :)
Co se týká FB, tak ten jde naprosto mimo mě, vlastně jsem ráda, že se TWB netýká, protože by sem směroval lidi, pro které je twincest nechutnou zhýralostí a jeho milovníci bandou úchylů. Takže je jenom dobře, že FB nevyznáváš =)
Ještě se vyjádřím k dalšímu tématu a to jsou twincestní momenty v reálném životě dvojčat. Ještě před časem bych takové aktualitky přivítala s obrovským nadšením, dneska už je mi to v podstatě jedno, vlastně už jsem ve stadiu, kdy by mi pohled na tyhle ty dva muchlující se bezdomovce mohl způsobit nevolnost a psychickou újmu...Prostě představa twincestu v té dnešní podobě už mě opravdu neláká, zůstanu si pěkně v minulosti a budu si představovat dvojčátka pěkně postaru, kdy Tom ještě vypadal neskutečně sexy a neodolatelně a Bill připomínal princeznu kříženou s malou mořskou vílou xD♥
No a na konec to, co mě docela nazdvihlo a tím je stížnost na Billshido. Já patřím k milovníkům tohohle páru a absolutně nechápu, proč to někomu vadí. Ještě pochopím, když jde o povídky, kde se střetává Billshido s twincestem, ale všechna Billshida, která se tady v poslední době objevila, jsou čistě o páru B+B, takže nechápu tu averzi. Jako fanoušek B+B musím naopak říct, že jsme to my, kdo to tady máme těžké, debata pod jistou povídkou mě před časem tak znechutila, že jsem na blog přestala úplně chodit. Nedávno se tady objevila povídka s naprosto neobvyklým párem Bill-Yu, což je pro mě naprosto nekombinovatelné a nakonec jsem se překonala a přečetla si ji a musím říct, že to bylo hodně zajímavé. Tím chci říct, že když na něco nemám chuť a není to právě můj šálek kávy, tak to prostě nečtu a že někdy zase naopak není špatné něco nového zkusit, tak jsem třeba já přišla k Billshidu, zkusila jsem ho a zamilovala se do něj xD A rozhodně to nijak nezmenšilo moji lásku k twincestu. Chce to jenom trošku tolerance a pochopení...
A dovolenou si klidně dopřej, máš na ni plné právo a my to ty dva týdny hravě vydržíme :)

8 PinkberryTobinka PinkberryTobinka | 20. května 2012 v 19:48 | Reagovat

vysoko inteligentná otázka ............naozaj ti je 45? :D

9 Danchen Danchen | 20. května 2012 v 20:16 | Reagovat

Tak, abych zacala v pohode, tak myslim, ze ti asi budu posilat fotky co napisou dvojcata na app :D at je to treba kazdy vecer neco z jejich zivota nebo fotky :)
Jinak Billshida, sem taky extermne nesnasela, ale tedkom jsem to zacala cist a jsem za to hodne rada :) uprimne mi uz tady ti dva nevadi :)
A Janule, opravdu si dovolenou doprej, neni na tom nic spatneho, i kdyby tu povidky nemeli byt 3 tydny, twincestaci to proste vydrzi :) a na povidky si pockaji :)

10 Janule Janule | 20. května 2012 v 20:26 | Reagovat

[1]: No vidíš, Dio, na to si vůbec nevpomínám, ale slečnin e-mail působil tak, že mi psala nějaká delegace. :-D Co se týče slovenštiny, v tom bohužel nemůžu nic dělat.

[4]: :-D Hodně lidí by ode mě nečekalo hodně věcí, protože neznají moje názory, které většinou nikam nepíšu. Pokud ovšem někdo nechápe humor, těžko mu něco vysvětlím.

[5]: Psala jsem to spíš o povídkách, kde je čistě jen Billshido, ty kombinované nepočítám, protože je tam i twincest, ale dobře, klidně to budu dávat v úterý :-D

[7]: já ty dva týdny stejně budu pořád opravovat nebo psát, jak se znám, ale nebude to takový tempo a stres jako normálně, aspoň skouknu nějakej film, v tomhle jsem naprosto pozadu totálně ve všem - nic jinýho než twincest :-D

[8]: vysoko inteligentná odpoveď... naozaj :-D

11 Janule Janule | 20. května 2012 v 20:29 | Reagovat

[9]: Ježiš néé, fotky z app mi neposílej, to se týkalo jen vyloženě twincestních momentů, kdyby se nějaký vyskytly... zpravodajství, co je novýho, je u Evule, to tady z toho dělat nehodlám. :-)

12 PinkberryTobinka PinkberryTobinka | 20. května 2012 v 20:38 | Reagovat

čooo:D? to vážne? oooooooooooooo, máte moj obdiv teta :D nemyslela som si, že existujú aj nejaký iný twincest fan ako nejaký pometený puberťáci :D uuuu :D a vaša rodina o vašich zálubach vie? :D a ako reagujú? ... jak na polícii, preboha, pardon len som zvedavá :D .. ale  to je také zlatééé .. :D

13 Janča Janča | 20. května 2012 v 20:48 | Reagovat

Janule, ty tomu popisku o bezďácích říkáš humor? Já tvrdá realita =)
A ještě jsem chtěla říct, že mi třeba slovenština a tím pádem ani slovenské povídky nijak nevadí, je to můj druhý rodný jazyk :)

14 Rose Rose | 20. května 2012 v 20:52 | Reagovat

Tak k úvodu, už si z vzhledu twins taky nic nedělám. :D Je to jejich život a nikdo nemá právo na to, jim předepisovat jak budou oblečení, nebo ostříhaní (ale musím dodat, že kdyby se Bill uráčil zase nabarvit na černo, vůbec bych nebyla proti :D).
Co se týká Billshida, já sama tenhle pár moc nemusím. Podle mě ná prostě Bill být s Tomem :D, ale rozhodně mi nevadí, že tady ty povídky jsou. Každý má jiný vkus (třeba když tady byl pár Bill x Yu (Cinema Bizarre), vůbec mi to nevadilo, ta povídka byla krásná), takže jestli ti píšou nějaké čtenářky, že se jim to nelíbí a že kvůli tomu twc blog přestaly navštěvovat, je to blbost. :D Přeci jen, twc povídek je tu pořád stokrát víc. :D
Ohledně posílání povídek. :D Přísahám, že hned jak nynější povídku dopíšu, pošlu jí. :D Ale prostě jsem se po 'Když se dva světy spojí' rozhodla, že nejprve story dopíšu a až pak to pošlu, protože ten neuvěřitelný stres, jaký jsem měla při posledních dvou dílech, když jsem od rodičů náhle dostala zaracha na neurčito a nevěděla jsem, kde napsat a poslat poslední díly, byl hrozný. Taky podle toho ten konec dopadl. :D Prostě jsem se bála, že když budu mít třeba dvoutýdenní odmlku, přestane to hodně čtenářek číst. :D
A na závěr... Janule, sice jsem na tomhle blogu teprve rok a půl, ale můžu ti říct, že jsi úžasná a schopná adminka, jak už jsem se stačila stokrát přesvědšit, staráš se o tenhle blog fakt neuvěřitelně. :) Musí tě to stát spoustu času a námahy. A vím, že ti musí lézt na nervy, když ti nějaká autorka pošle povídku s hromadou chyb, špatně zformátovanou, ve špatném souboru atd. (viz já :D - musím tě fakt štvát :D), ale snažíme se. :D Takže, mockrát ti děkuju (myslím, že bych mohla napsat i děkujeme, protože určitě mluvím za spoustu twincesťaček :)) za tvou pečlivost, snahu, originalitu, za to, že je díky tobě tenhle blog tak skvělý a jedinečný. :) Jsi skvělá. :)
PS: Tak, a už si mě taky nakazila těmi nekonečně dlouhými slohy. :D

15 Janule Janule | 20. května 2012 v 21:01 | Reagovat

[12]: Ja ti dám takú tetu! :-D Čo som stará? :-D Ti pripadám? No nie, ja som v najlepších rokoch :-D, a takýchto starších fans je tu neurekom :-D Má to svoje výhody, lebo viem po slovensky, a keď mi príde slovenská poviedka, dokážem ju opraviť. Moja rodina vie, čo som zač, majú to na háku.

[13]: Já ty dva beru jako svoje syny, Jani, pro mě to není tak tvrdý, jako třeba pro ostatní. Očekávám od nich všechno, jen se bavím. Pokud je chci vidět, jak vypadali, je tu miliony fotek, a to mi stačí. Stejně se s nima nikdy nepotkám, takže jejim zarostlým tvářím nebudu muset čelit. :-D Když se člověk podívá, co dělají ostatní skupiny, jak si barví vlasy, co nosí na sobě, jak chlastaj, drogujou... a nikomu to nevadí... to jen u dvojčat by každej chtěl, aby zastydli někde v pubertě. Oni jsou v pořádku, vyvíjejí se, zkoušejí, tápají, mají na to právo... to jen my si do nich promítáme něco, co nám svými změnami pořád a pořád bourají. ;-) Poznali jsme je příliš mladé a sledujeme jejich dospívání na veřejnosti. Ještě se stokrát změní, a my to buď musíme přijmout, nebo na ně zapomenout. To je holt život. :-)

16 Janule Janule | 20. května 2012 v 21:10 | Reagovat

[14]: Díky, Rose, jsem ráda, že píšeš. V klidu si to dopiš, bývalo to i mým zvykem, že jsem zveřejňovala dopsaný věci, ale v tomhle tempu se to prostě nedá zvládat.
Představ si, že ten tvůj "špatnej" formát mě celkem zajímá. Mám problémy s blogovým editorem, nechce mi brát normální formát ve wordu, musím mezi odstavcema dělat dvakrát shift+enter, aby mi tam zůstal a díra, jinak se mi to všechno smrskne do jednolitýho celku, a jen ty tvoje texty mi to nedělaly. Co máš za nastavení? :-D je to něco jen u tebe, protože ty dva poslední díly, cos posílala od kámošky, ty byly už stejný jako ostatní. Je to pro mě záhada, ale asi na to nepřijdem.

17 Janča Janča | 20. května 2012 v 21:17 | Reagovat

[15]: Jestli to jejich vyvíjení bude pokračovat v podobném duchu, tak radši zapomenu...
Ještě, že mám aspoň na co vzpomínat :)

[12]: Já už taky patřím mezi fosílie tohoto blogu, musím s Janulí držet basu xD

18 Rose Rose | 20. května 2012 v 21:18 | Reagovat

[16]: A sakra, mám průšvih. :D Hele já fakt nevim. :DDD Mám celkově takovej divnej počítač. :D :D No... ještě jednou si zkusím přečíst všechna pravidla, ale jestli říkáš, že ty poslední díly byly dobře, tak vážně netuším. :D

19 PinkberryTobinka PinkberryTobinka | 20. května 2012 v 21:23 | Reagovat

[15]:  Tak prepáč.. mami ... :D nie, nie vobec nie, ja to nemyslím zle ja len tomu nemožem uveriť .. :D och bože, ja vás žeriem :D * stále sa snaží pozbierať svoju sánku zo zeme * .. :D aj ja chcem taku mamu kt. bude žrať twincest . .. .:D len by som sa bála do čoho by ma nútila keby som náhodou chlapec a náhodou mám dvojičku .. :D aj ked.. :D ja ked budem mama a budem mať dvojičky. ........... :D inak k tomu, čo som sa chcela vyjadriť- len ma predbehli emócie prekvapenia :D -podla mna nie je potrebné brať ohlad takých ľudí, ako je bol ten anjel neviem aké číslo. Síce ani ja niesom toho páriku fanušik, ale automaticky sa len prescrollujem k ďalšej poviedke- totiž, keď oni nechcu brať ohlad na billshido  fanušikov prečo brať na nich? podla mna by to bolo fakt nefér tak s tým seknúť len kvoli takým ludom keď im to tak strašne vadí a robí im mega problém potočiť kolečkom na myši a ignorovať to, tak nech radšej s tadeto vypadnú .. no dobre,  kedže som na tomto blogu hádam ani nie pár mesiacov už fakt mlčím a nekecám do ničoho :D

20 Janule Janule | 20. května 2012 v 21:37 | Reagovat

[18]: :-D nemáš průšvih, naopak, ten tvůj divnej počítač mi šetřil práci. Spíš to bude nějakej staženej word, že jo? Ty občas blbnou a dělaj nepředvídatelný věci. Kašli na to, nech to, jak to je, já budu vědět, že tvoje věci nemusím předělávat jako ty ostatní. :-)

[19]: Vždycky mě někdo překvapí, že o mě tohle ještě neví. A prosímtě, nevykej mi, je to divný. :-)
Svého syna do ničeho nenutím :-D, ten by mě hnal :-D tak nějak se rozhodl, že si svou hetero orientaci ponechá i navzdory své matce :-D A jinak... představ si, že bys měla matku, která by tě vyháněla od počítače, protože potřebuje dělat úchylnej blog nebo číst twincestní povídky. Myslím, že by se ti to moc nelíbilo. :-D Proto mám taky počítač vlastní. :-D

21 modrozelená modrozelená | 20. května 2012 v 21:52 | Reagovat

[19]:Janulka je mladice:-) Nejstarsi priznivkyni, aktivni ctenarkou a pisatelkou twincestu, na kterou jsem k dnesnimu dni narazila, byla nejaka pani na THF a te bylo 59 let:-DDDD A je tam porad:-)

22 beepinka beepinka | 20. května 2012 v 23:51 | Reagovat

Musim říct,že s tvým názorem na twins na nové fotce nesouhlasím..omlouvám se:)
Jinak..dess se mi velmi líbí=)! pěkně se z něj čte,takže bych ho ani neměnila. Tu slečnu Billshido nikdo nenutí číst,tak nevím..naopak mě to přijde dobré,že je tím twc blog takhle obohacený.:)

23 lennawolf89 lennawolf89 | Web | 21. května 2012 v 0:03 | Reagovat

Vzhled twins mě nejdřív absolutně iritoval, nebojím se použít i ta nejsilnější slova, Bill je prostě s vousama odpornej, ale fajn, naučila jsem se ho tak prostě brát. Jemu je taky jedno, jak vypadaj jeho fanynky, žeano. Takže ten kluk pro mě s dnešní visáží prostě přestal existovat, neřeším ho, ani jeho zpěv, tak trochu jsem úvízla v minulosti a věnuji se spíše jiným kapelám a zpěvákům a tak (A taky mě za to lidi dost "zprdli" a prohlásili za totální píču, ale je to asi jako kdybychom si navzájem vyčítali, že se nám líbí twincest. Líbí se nám to a nemůžeme s tím nic udělat ;)..) Vlastně nebýt twincestu, tak mě asi u TH už nic neudřží, kromě Géček, protože ani lidé v TH světě se za zády akorát pomlouvají a jsou maximálně netolerantní vůči ostatním názorům, či žertům atd.atd.

K povídkám no... je pravda, že už kolikrát mě prostě komentáře nakopli tolika, že jsem opravdu za večer napsala jeden díl. Stačil jeden opravdu rozsáhhlejší komentář a já už prostě věděla, jak začnu, slova mi šli na klávesnici sami... proto bych opravdu prosila o ty komentáře, je to jako psát feedback nějaký aplikaci :D
Myslím si, že nedostatek povídek je zapříčeněný tím,že se tu hodně... "vyměnilo prostředí", když si to vezmete, valné většině fanoušků na začátku bylo 12-14 let (sama jsem toho důkazem :D) ale našlo se právě i dost těch 17-20tiletých a pak právě pár těch vyjímek jako Janule, Majka či Ilonka a dokonce i Vanity. Ty právě povětšinou zůstali, pak také zůstala velká spousta těch 12-14 ale ty 17-20 prostě zmizeli. Nwm jak to popsat lépe, ale kde jsou třeba: Lady Kay, Denie, Ainiki, Cera, Sajü, Gia atd, atd (mohla bych tu zůstat dozítra, kdybych měla věnvat všechny, které ještě nedovno byli velmi aktivní.) jakoby po matuře prostě zmizeli, šli žít vlastní život.

24 Kattys Kattys | Web | 21. května 2012 v 0:04 | Reagovat

[21]: Hmmm... to je otrava, já si myslela, že jsem bezpečně nejstarší twincestní fanynkou a příležitostnou čtenářkou široko daleko. Tak alespoň v České republice! :-)

Janule, moc pěknej článeček, už čtyři roky?!? To to letí!

Stejně je divný, když nám ty mladý vykaj, že jo? Hned si připadám ještě starší. :)))

25 Janule Janule | 21. května 2012 v 0:12 | Reagovat

[22]: to byla sranda... Dělám si z nich prostě prču, a myslím, že je to napsáno tak, aby to každej pochopil. Takže není třeba s mým názorem souhlasit, to není názor, to je sranda :-) Každej, kdo zná dvojčata tolik let jako já, je z jejich současného vzhledu malinko mimo, prostě proto, že se výrazně změnili, podle většiny k horšímu. Ale mají na to právo, stárnou, dospívaj, a já to respektuju. To ale neznamená, že si z nich nemůžu dělat občas srandu. :-)

[23]: Málokomu tahle vášeň vydržela dýl jak tři čtyři roky, jsou to spíš výjimky, s tím se počítá, ale většinou ty zmizelé okamžitě nahrazovaly nové autorky. Už ty časy asi skončily, nedá se svítit.

26 Janule Janule | 21. května 2012 v 0:19 | Reagovat

[25]: No jo, tak sis na tom svým kmetským věku zakládala, a teď máš utrum. :-D Ale u nás vedeš, to ti nikdo zatím nebere. :-)
Tuhle u mě byla v kanclu nějaká praktikantka, něco tam pro šéfovou dělala, protože byl volnej počítač, já se zrovna dovolovala, a ona se pak ptala mojí šéfový, kolik prej mi je let... :-D mám tam na zdi kalendář TH přímo nad obrazovkou a po straně na skříni plakát Billa. :-D Když se dozvěděla, kolik mi je, tak prej byla pěkně v šoku a prohlásila něco jako "těm jsem fandila, když mi bylo 14" :-D No... tak jí šéfová sdělila, že to pochopí, až jí bude tolik, kolik nám. :-D To už člověk tak nějak ty starý volezlý chlapy nevnímá, zajíčci jsou lepší. :-D Aspoň na pokoukáníčko. :-) Jakto, že ještě nechrníš? Huš do postele. :-)

27 Zuzana Zuzana | 21. května 2012 v 0:20 | Reagovat

Opísala si ich nádherne :D Presne to som si o tej „slušivej“ čiapočke myslela keď som ich s tými igelitkami videla. ale Tom s dredami sa mi páči aj keď ich má čierne a Bill má celkom pekné rúčky, akoby sa mu tam črtali nejaké náznaky svalovej hmoty na ramienkach. To asi od nosenia tých igelitiek :D
Tento vzhľad stránok je dokonalý, ja neznášam zmeny, keď si zvyknem kde sa na čo kliká a potom s mojou stareckou demenciou musím meniť zaužívané ťahy myšou, mi robí problém a vrásky.
S facebookom plne súhlasím, je to zbytočné, ak sa chce niekto vykecávať, môže sa kľudne vyblázniť v komentároch pod poviedkami nie?
Billi - Ha tak to som si neuvedomila, pretože mi ho tak nazývame Tomovými ústami bežne, zdalo sa mi to prirodzené, ja som sa nedávno rozplývala keď v app napísal zase - môj malý brat - to úplne zbožňujem :) o to viac, že teraz vyzerajú tak drsňácky, že by som od nich takú nehu neočakávala :D
Ale novinky tu na twc neočakávam, pretože toto je ríša fantázie a skutočnosť si prečítam na blogu sexibillatom. Tu som rada, keď dvojičky zostávajú také ako za starých krásnych čias. Bill krásna diva s porcelánovým ksichtíkom a jeho dredatý bráška. Ani rasta mi nevadil ale tie chlpy na tých nežných tváričkách...
Bilshido mi k srdcu neprirástol, čítala som len jednu alebo dve? poviedky, možno ma to raz chytí, kto vie? Ale nedokážem s predstaviť, že by som kvôli tomu nechodila na blog. Veď pri každej poviedke je uvedený pairing a ak je tam niečo čo nechce, tak to nečítam. Hm...
Nekomentovanie ma mrzí... ja okomentujem všetko čo prečítam. Posledným odstavcom, kde píšeš, „taky si trochu předepsat povídku,“ som sa takmer (ale som zabalená v deke tak som zostala sedieť) zdvihla z gauča a začala radostný taneček. Milujem Tvoje poviedky. Mám ich už aj v mobile a čítam si ich cestou v dopravných prostriedkoch ale už aj pri raňajšej káve :D Som na Tebe závislá.
Tak som sa zase rozkecala aj ja, odpusť, ale nedalo mi nevypustiť pocity.

28 lennawolf89 lennawolf89 | Web | 21. května 2012 v 0:50 | Reagovat

[24]: Já zásadně vykám lidem, kterým je přes 40 a neznáme se osobně nebo to tykání prostě nějak vzešlo xD já když jsem zjistila, kolik Januli je, tak jsem se bála jí psát a posílat povídky xDDDDDDD síla zvyku a výchovy xDDD

29 lennawolf89 lennawolf89 | Web | 21. května 2012 v 0:52 | Reagovat

víte, co mě ještě tak mimoděk napadlo? Toma téměř nepotkáte (velmi zřídka) s odhalenými rameny, že by po vásnivých nocích měl ramena ještě fialová od Billových nehtů? :D:D:D:D

30 Lisa Lisa | E-mail | 21. května 2012 v 0:54 | Reagovat

[28]: Tak to mě pobavilo :D

Já mám zase problém s tím, že mám tendenci všem tykat. Za to ale může přístup u nás na brigádě - tam jsme totiž všichni byli tým a tykali si, i když je ti stopadesát:D Takže jsem bezproblémově tykala třeba i manažerce, která rozhodně neměla zájem se se mnou kamarádit.
No, možná je to důvod, proč už tam nepracuju :D:D

Ovšem další důkaz, že dětství a výchova člověka prostě deformuje :D Já to tvrdím pořád :D

31 Monica Monica | 21. května 2012 v 0:55 | Reagovat

Gratuluju ke čtyřem rokům, ani se to nezdá, ještě živě pamatuju, když tu vždycky u článku v políčku autor bejvávalo "Ketty & Nicky", to to letí :-O
Hih, když to píšeš, ta narážka u mě na blogu u toho "Billiho" vlastně asi tak trošilišku na twincest blog byla :D ale nejenom na něj, nějak úmyslně rejpavě jsem ten nadpis nepsala ;D Já už kolikrát přemejšla, že bych takový věci občas poslala, ale když já tě, Janule, nechtěla otravovat nebo ti přidělávat práci... :I

32 Janule Janule | 21. května 2012 v 1:17 | Reagovat

[31]: Čau, fousatko, :-D nene, to mi naopak pomůže, když mě na něco upozorníš, páč já jsem vážně zalezlá v tom svým povídkovým světě a tohle tak nějak vynechávám. Musí mě někdo nakopnout. :-D Ale utíká to, co? Je to běs. Tuhle jsem měla ráda kapelu sedmnáctiletých dvojčat, a dneska už jsou to dvaadvacetiletý chlapi.. jestli voni už na mě vlastně nejsou tak trochu starý. :-D

[27]: Zuzko, pozor, jsem nebezpečná droga :-D, tak užívej fakt opatrně, aby to nedopadlo špatně. :-D Díky za chválu, samozřejmě, potěšilas stařenku. :-D

33 Zuzana Zuzana | 21. května 2012 v 10:38 | Reagovat

[32]:Jasne, kto iný Ťa má potešiť, ak nie rovnako strelená ženská v strednom veku :D Čo už keď duša zabudla starnúť, že? Ale ja som so sebou spokojná a môjmu synovi je totálne jedno na čom frčím. A tiež je zarytý heterák, netuší o čo prichádza.

34 income income | Web | 21. května 2012 v 13:26 | Reagovat

Chceš aby tvůj blog vydělával ? Stačí se zdarma registrovat http://partner2.invia.cz/?referer=2098525

35 *Ci-Chan* *Ci-Chan* | Web | 21. května 2012 v 17:05 | Reagovat

Mááám černé svědomí!.. ČTU TADY SKORO VŠECHNO a málo kdy zanechám komentář!!.. Budu se to snažit napravit!.. Tvůj článek mě i malinko dojak! jak jsi ochotná se o to tady všechno postarat moc to pro nás znamená!!... Zatím jsem závisla na twincestu natolik, že není den, kdy bych sem nepřišla!!... To jak mu řekl Billi.. ano to jsme probírali.. na tom ohavném portálu facebook.. jsem tam hlavně kvůli soukromé skupině o twincestu.. :D A tam máme obrázků haba děj!, ttakže mi vůbec nevadí, že tady nejsou naopak.. jsem nadšená, že tenhle blog je založen na něčem tak kouzelné jako jsou povídky!!.. Takže ano jdu to hned napravit okomentuji ti Genesis!.. DOkonalý díl mimochodem!.. :D napíínáš nás hrozně xD! A co se týče BilShida nebo jak se to píše.. nečtu ho... ale když ho mají lidé rádí.. proč né? nevadí mi tady.. nikdo mě to číst nenutí ne? :D a na tu překládanou povídku se těším jako blecha!.. :D A no jááj pěkně si to klukům nandala..! :D Ale nedokážu si představit Billiho bezďáka proomiň.. :) jsem celá zaslepená, takže jsou to pro mě pořáád MYŠIČKY!♥ :DD A to že jsi takhle odhalila věk mě hrozně zaskočilo!!.. Mylela jsem že je ti maximálně 24!!.. Teď se stydím za tykání! PARDÓN.. :D

36 Áďa Áďa | 21. května 2012 v 17:25 | Reagovat

[35]:  hele 24 bude mně a když jsem na blog před třemi a půl lety začala chodit, tak jsem si připadala, že jsem asi cvok, když lezu do takového "úchylného doupěte pubertálních magorů s přebujnělou fantazií" :-D leč nějak jsem se v tom "úchylném doupěti magorů" zabydlela a i když teď nemám zrovna aktivní období, tak vím, že nějaká ta stopa formou povídek, leckdy extrémně morbidních, po mně zůstala a věřím, že se k tomu zase vrátím, ke psaní :-) jen teď prostě není čas ani nálada.
Janul, ty babo jedna archviní, pamatuješ na můj první mail tobě? poslala jsem ti prvních osm dílů Chaosu, myslím, že jsem v něm psala i docela upjatě, jako bych tě chtěla mít co nejrychleji z krku, pak jsem se dozvěděla tvůj věk a po několika mailech automatického tykání najednou "ježiš tak to se Vám moc omlouvám, nechtěla jsem Vás urazit" :-D
no nekecej, že to jsou už dva roky, co se tady řešila ta pedofilie!!! letí to jako voda!!! šílené, tohle. co všechno se za tu dobu, co chodím na blog, změnilo, co zůstalo stejné... až jde na mě z toho všeho husina!!!

někdy si také pokládám otázku, jako Lenna, kam se poděla celá ta skvadra jí jmenovaných autorů, ale asi je to přestalo bavit... abych pravdu řekla, taky jsem ted měla období, kdy jsem tady nebyla cca dva měsíce v kuse, ale stejně starý zvyk sem chodit zvítězil a zase se tady rozkoukávám a začínám orientovat :-D

písmo na tomhle pozadí je dobré, hlavně, aby to bylo takhle kontrastní i v novém designu, mám pocit, že jeden z těch, co jsem tu zažila, byl na oči docela nepříjemný.
co se týče Billshida, já tenhle pairing nenávidím. nevím proč, ale je mi to hodně protivné... ale proč to řešit? dyť na stranu druhou, já třeba miluju pairing Bill - Adam, nebo Bill - Andreas a taky nikomu nevyčítám, že se mu to nemusí líbit, takže to, že mně je proti srsti, a to hodně, Billshido, přece neznamená, že budu šílet ve smyslu "proč to tady jééé?"

no jinak gratuluji k výročí blogu a přeju hodně dalších let úspěchů, tobě pevné nervy... já abych pravdu řekla, tak bych betaread dělat nemohla, takhle ve velkém, protože jsem na češtinu docela háklivá a to, co jsou schopní v dnešní době někteří lidi napsat, je šílené!!! a prázdniny si klidně dej i celé dva měsíce, je to doba prázdnin, tak proč by si blog nemohl dáchnout? :-) jo, bývaly dny, kdy mi přišlo málo i plné odpoledne, kdy jsem hudrovala, proč se sem něco nedává i dopoledne... ale pauza prospěje opravdu všem, tobě ze všech nejvíc a ti, co jsou na tom tady závislí, se aspoň budou o to víc těšit!!! :-)

37 Kattys Kattys | Web | 21. května 2012 v 21:00 | Reagovat

[28]: Ale jo, máš pravdu, já taky vykám naprosto každému, staršímu i mladšímu. To jen když někdo vyká mně, připadá mi to divné. A těší mě, že jsi slušně vychované děvče. ;-)

38 modrozelená modrozelená | 21. května 2012 v 21:59 | Reagovat

Vcera jsem tu jen jukla, abych obhajila mladistvost nekterych znas, ktere v ocich jinych uz asi mladistve moc nejsou, ale ted se vracim, abych poprala pekne cvrte narozeniny blogu v rukou Janule, ktera si to doufejme doted uziva, ale taky se zcela urcite pro vsechny nas ostatni nesmirne obetuje. Vsechen ten cas, ktery blogu venujes, si zadna z nas urcite nedokaze predstavit. A tak ti timto moc dekuji, ze tohle virtualni mistecku existuje a chtela bych jen rict, ze si tve prace Janulko moc vazim a obdivuji te za tve nasazeni, trpelivost, elan a vydrz.
Dekuji moc.

39 beepinka beepinka | 21. května 2012 v 22:46 | Reagovat

[25]: Neříkám že nemůžeš,samo že můžeš a já to chápu :)

40 Davidoff Davidoff | 22. května 2012 v 7:54 | Reagovat

krásně napsané, achjo zdá se mi to, nebo si Billik pěstuje huňaty plnovous? =D

41 flixo flixo | E-mail | 22. května 2012 v 13:09 | Reagovat

ach..můj..bože.. :D:D:D teď nevím, čemu se smát víc, jestli "bezďákům" nebo tý tvý typický vykecávce. :) každopádně jsem někdy ráda, že se ke mě takové "novinky" dostávají se značným zpožděním. pořád nechápu, co se to stalo, že se ti dva ňoumové dostali do takového stádia humusáctví. :D pokud mi Tomova fotka s dredíky v autě vlila trochu optimismu do žil, takhle se mi postarala o to, abych ho zase celý pěkně vyzvrátila. :D no neberu to jako trágu, však ono může být stále ještě hůř. :D
co se týče toho tvého proslovu, prázdniny si určitě udělej, potřebuješ je jako sůl. je to sice za dlouho, ale třeba stihnu dočíst všechny svoje resty aniž bych se rozčilovala, že nové díly najednou nabíhají kosmickou rychlostí. :D když člověk najednou nemá čas, tak mu i ta trocha, co zbyde, uteče děsivě rychle.
tvé rozhodnutí nezakládat nějakou facebookovou stránku rozhodně chápu a taky velmi podporuji. jak jsi sama psala, stránky twincestu tu nejsou proto, aby lámaly rekordy v návštěvnosti. kdo twincest zná, cestu si sem už nějak najde.
přijde mi ale docela silné tvrdit, že Billshido je odpuzující. :D to mě by z pohledu nezaujatého přišel víc na hlavu twincest. :D:D myslela jsem si, že každý, kdo má twincest rád, je velmi tolerantním člověkem. je pravda, že ze začátku jsem se taky podivila, proč se tu zveřejňují povídky i s jiným pairingem, myslela jsem, že se to tu udrží čistě twincestní, ale rozhodně mě to nijak nepobuřovalo na tolik, abych sem kvůli tomu přestala chodit. to bych se teda sakra ochudila. takže rozhodnutí zveřejňovat povídky, kde je jedno z dvojčat postavou hlavního páru, je určitě správné. drahé nespokojené čtenářce jsi to vysvětlila samozřejmě skvěle - nelíbí se ti to? nečti to! a že by někoho pobuřovaly Billshidovské bannery? ale no tak.. :D přiznám se ale, že kdyby tu na mě často blikala animka, kde Bill tlačí svoje mimino, asi by se mi to taky moc nelíbilo. :D ale nechodit sem? to už kvůli všem těm rozečteným povídkám nejde. :)

[23]: je to tak. časy se mění a lidé taky. i já jednoho dne došla k tomu, že jsem si najednou začala říkat, proč vlastně marním život u něčeho, co ani není skutečné, vysedávám u počítače, když jsem mladá a krásná (dobře..tak alespoň mladá), mám skvělého partnera a nechávám si ujít většinu životních radostí..? do dneška mě nejvíc mrzí zmizení Michelle M. a není chvíle, kdybych si na ní nevzpomněla..

jinak jsem chtěla ještě dodat, že povídky ve slovenštině tady snad nikdy neměly problém. pro mě tu byla největší průkopnicí Licona, která tu má uveřejněných přes 40 výborných povídek. ;)

42 KaTHulle KaTHulle | 22. května 2012 v 16:56 | Reagovat

Bushida moc nemám ráda a proto si o něm nic nečtu a zveřejňování povídek o něm  mi nevadí. i když zase je to TWINCEST (bill a tom) blog, ale už douho tu je oddělení pro slash takže je to v pohodě. hehe :D

Noo a hele :D mohla by sis dát pauzu v době od 28.7. - 5.8. To sem totiž na táboře odříznutá od civilizace, mobilu, internetu a počítaču :D jo a elektrice :/ :D:D

43 Evil Evil | Web | 30. října 2012 v 17:30 | Reagovat

Janule :-D pamatuješ? :D ta, jak tu sesmolila pár povídek a pak uprchla, protože neměla k tomuto tématu více co dodati? snad si ten mail přečteš.. já se tady po přečtení nějakých článků moc nechytám, nejspíš mě pustilo fandovství, ale tak.. každej si procházíme určitým vývojem.. a tříletý fandovství k TH patřilo k jedné fázi.. zajímalo mě, jak to tady pokračuje a jestli ještě existujete :D tady jsem začala psát a teď píšu sama na sebe, tak uvidím, jestli se ještě posunu někam do jiný dimenze.. moje nynější psaní se sem ani za mák nehodí.. to radši ne :D ale docela by mě zajímal názor mého tehdejšího bettareadera a taky bych chtěla vědět, co se tady děje novýho, ale z článků to moc nepobírám a na čtení tu mám kopec knížek :D tak já budu čekat no :D tak snad odepíšeš :-) papa :-) Jitaaa :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama