Rozhovor - Lenna W.K.T.

3. března 2011 v 19:00 | Ketty & Janule |  Rozhovory
Tak je to tady. Rozhodla jsem se, že po pětadvacetidílné sérii rozhovorů si dáme na čas pauzu. Netuším, na jak dlouho, možná čtvrt nebo půl roku, uvidíme podle situace. Užijte si poslední z rozhovorů s Lennou W.K.T., ale i k těm předchozím se samozřejmě můžete pak klidně vracet a číst si je znovu, všechny jsou pohromadě v rubrice "authors". No... takže děkuju všem, co rozhovor poskytli, všem, co ho komentovali a za pár měsíců třeba s někým dalším ahoj. J. :o)


Prvně bych chtěla, jako již tradičně to autoři dělají, poděkovat Motýlkovi za to, že jsem byla zrovna já, koho si zvolila jako posledního do rozhovoru.
Ještě jedna věc, abyste věděli, co váš se mnou čeká, když mi Janule psala o rozhovoru, svěřila jsem se Petišce, kterou jsem měla na ICQ, a ta to okomentovala slovy: "A jéje, rozhovor se satanem." Tak abyste věděli xD

Otázka č. 1 - Jak se jmenuješ, kolik je ti let a odkud jsi?

Ouha, musím se přiznat, že jsem přemýšlela skoro celou noc, zda takhle "veřejně" napsat svoje jméno, protože ho opravdu často nahlas neříkám. Chtěla jsem po vzoru Ainiki a Monicy dál skrývat své jméno, ale pak jsem si uvědomila, že sem přijde někdo, kdo mé jméno zná a stejně ho kvákne. Moje přezdívka napovídá ke jménu Lenka, ale tak se opravdu nejmenuji. Od mala mi říkají Ájo. Své jméno jsem zdědila po mamince, svátek slavím v srpnu, a dokonce samotní TH víceméně pro mě složili píseň. Ještě nevíte? Kdo netuší, nebudu napínat, jmenuji se Alena a příjmení... No, to říkat nebudu. Řeknu jen, že se mě už několi lidí zeptalo, jestli jsem dcera fotbalisty xD.

Věk vám mileráda sdělím, protože jsem na něj pyšná, těšila jsem se na něj kvůli volnosti a zodpovědnosti, kterou jsem vždycky chtěla. 15.9. jsem oslavila krásných 18 let a musím říct, že můj život se mění od základů.
A odkud jsem? Haha xD Já vlastně pocházím odevšad. Narodila jsem se kousek od Hradce Králové v Opočně, pak jsem bydlela kousek od Liberce, pak Praha-Pankrác (ne, opravdu nikdo z mé rodiny neseděl xD), Praha - Ďáblice, pak kousek od Benešova v jedný vesničce, Praha - Horní Počernice a nakonec malá vesnička kousek od Berouna, pak samotný Beroun a pak jsem se odstěhovala do samotné metropole módy do Italského Milána. V Itálii jsem "bydlela" dva roky, ale lítala jsem do Čech na intr, abych mohla studovat. Teď je mou domovinou již dva roky malé městečko na hranici Itálie a Švýcarska - Chiasso. Je to už na Švýcarské straně a za pět let ze mě bude Čecho-Švýcarka ;)

Udělala jsem koláž tak nějak všechno, co se mě týká, jsem tam ještě s blonďatými vlasy, není to tak úplně aktuální, ale aspoň něco, ne? A ta fotomontáž… je udělaná z mojí aktuální už black-hair doby, kterou mám už od narozenin ;)

Otázka č. 2 - Jak dlouho znáš TH, jak dlouho twincest a jak ses k němu vlastně dostala?

No, tohle nebude dlouhé, TH jsem poznala díky internetu, Vivě a své kamarádce, která je dnes už neposlouchá, ale já zůstala. Moje první reakce byla zcela netolerantní, první, co jsem řekla: Hele, to je ta černovláska z TaTušek, že jo... Poté mi kámoška sdělila, že je to Bill a že ten arogantně xichtící se mop je jeho dvojče. "Ts, nějaký Čongo Mongo Kotel..." ale pak přišla klasika, Rette mich a já propadla vášni prosícího chlapce s rozčepýřenými vlasy. Později mi ale právě učaroval ten drzej, arogantní a suveréní mop, z kterého vyrostl krásný mladý muž. Ze začátku jsem se za ně "styděla" nebo jako nestyděla, ale bála jsem se říct na plnou hubu, že je poslouchám, dokud jsem lidi neznala pořádně. Nestydět se za ně, mi až pomohla moje zlatíčko Turmawenne, a tímto jí moc děkuji za dva krásné roky na základce ;)
Ovšem moje první zkušenost s twincestem byla dosti krkolomná, ze začátku jsem myslela, že jde o nějaký ANTI-TH povstání xD. A pak, když mi zmiňovaná Turmawenne přečetla první twincestní povídku ve škole... utekla jsem panu učiteli z fyziky, protože se mi udělalo zle a šla jsem zvracet. Ta představa se mi hnusila xD
Pár týdnů na to jsem ale Turmawenne poprosila, aby si se mnou zahrála první twincestní hru a díky ní a Allegator jsem do toho žuchla po hlavě ;)

Otázka č. 3 - Co pro tebe znamená místo, jako je twincestblog, a jak často na něj chodíš?

Na tohle odpovím s velkou láskou a uznáním. Twincestblog je po mě už 4 roky místo, kde se můžu schovat. Chodím sem denně, je to místo, kam sama můžu posílat mé útěky z reality, kde můžu číst útěky z reality i ostatních lidí. Je to pro mě kominuta, která zklidní moje nervy lépe než hříšná tyčinka a kafe. Díky twincestblogu jsem poznala spoustu super lidí jako Doris, Schmetti, Mykerinu, Bitter, Áďu, Lady Kay a spoustu další. A nejen to, twincestblog mi pomohl získat zpět člověka, který mě začal "nenávidět" a mě to moc mrzelo. Díky twincestblogu jsme opět kamarádkami a tvoříme spolu ty nejzvrácenější uchylárny, co se na twcblogu můžou objevit ;)

Otázka č. 4 - Jaké povídky nebo obrázky máš nejradši a proč?

Co se povídek týká, nevadí mi skoro nic. Povídka mě musí nadchnout. I když autor napíše povídku, skvělou povídku, kolikrát ji ani nečtu, protože ač je skvělá, má skvělé neohrané téma, já to stejně nečtu, protože mě to nedraplo za čumec a nevyvolalo zvědavost.
Mám ráda originální nápady, ale i nápad, který se tu už objevil a je dobře napsaný, mě upoutá.
Mám ráda dobře napsaný sex, klidně tvrdý, nesmlouvavý, trošku toho násilí, ale nic se nesmí přehánět, ani troška romantiky neuškodí (což je divné, že to říkám já, protože moje sexuální scény ukazují, jaký jsem úchyl xD)
Mám ráda originalitu i při sexu, když je to potom takové to vrzání, protože musí... to by nebavilo nikoho xD
Co se pairingů týká, nevadí mi ani Billshido ani Torg, ani Andreas/Bill vlastně skoro nic.
Obrázky, no... absolutně největším favoritem jsou u mě Allegator (jako již tradičně) a Monica. Ale i Majka dělá skvosty, hlavě co se týká vyzývavých montáží Toma xD <3


Otázka č. 5 - Jaké povídky nebo obrázky naopak nemáš ráda, co se týče tématu nebo stylu psaní, cokoliv se ti nelíbí?

Co ale absolutně odmítám skousnout, je pairing Adam Lambert/Bill a Tomshido. To mi opravdu drásá nervy xD
Další věc, kterou absolutně nesnáším, je M-preg. Tady asi budu trošku nadávat, ale pokud M-preg není kvalitní, je to absolutní krávovina. Jelikož jsem běhala denno denně kolem mé těhotné sestry, následně kolem prcků, vím, o co jde (překvapivě xD) a na M-pregy jsem pes.
Lidi, prosím vás, vždyť... je absolutně nemožný, aby se Tom vystříkal do absolutně zdravého Billa, aby se dítě vzalo odnikud a bylo v těle třeba místo žaludku, ten druhý den měl ranní nevolnost a 14 dní na to měl pupek velkej jak Gustavův šlapák, další týden na to už rodil odnikud, asi zadkem nebo já nevím a 14 dnů po porodu už dítě mluvilo a běhalo, myslelo si, jak má krásné rodiče. -.- tohle mě opravdu irituje a prosím, autoři M-pregů, nebuďte na mě naštvaní, ale od matek a lidí, kteří mají k dětem opravdu blízko, třeba jako já, nemůžete čekat výskot a nadšení, když se v povídce objevují takovýhle bludy.

Pak ještě nemusím, když je to nesystematicky napsané, někdo skáče jako saranče a pak se v tom člověk nevyzná. Hodně mi záleží na tom, abych si to, co čtu, mohla také představit.
A pak nemusím takové ty klasické povídky IQC typu, kde někdo napíše: Je mi zle (useru si) to bych vraždila xD když už, tak ať se pořádně rozepíší, takové povídky jsou bez pocitů ;)
U obrázků... dodneška mám hrůzu z jednoho kresleného obrázku, kde Tom znásilňuje Billa a všude je krev. Pak ještě nemám ráda obrázek, kde jsou v nemocnici na jednom lůžku oba od krve, Bill pláče a Tom je mrtvý (našla jsem ho u Majky na blogu a fakt jsem z toho měla trauma ještě týden.)

Otázka č. 6 - Kdy jsi začala psát povídky, co nejraději píšeš, co tě inspiruje, co naopak.

Povídky? Jaké povídky? Povídky jako takové, twincestní povídky nebo uchylný povídky? :D
Je pravda, že psát jsem začala, když mi bylo asi deset. Tenkrát to byly povídky o mladé dívce, která chtěla utéct pryč z tohohle světa. Moje vnímání tenkrát bylo úplně jiné, chápání světa se celkem lišilo. Pak přišlo období velkého temného období, protože zemřela moje babička a bratránek, a já to špatně nesla. Přestala jsem psát a právě v tu dobu se objevili TH. Začala jsem psát hetero povídky a k twincestu jsem byla stržena, jak jsem řekla, Turmawenne, když mi bylo 15. Pak už to šlo, jen jsem se bála poslat nějakou povídku a poslala jsem svůj debut, když mi táhlo na 17. Od tý doby jsem toho napsala spoustu, že už vlastně ani nevím, kolik toho je.

Moje múza se objevuje celkem často a je jedno kdy. Proto zásadně neodcházím bez telefonu. Už jen proto, že mi slouží jako mp3ka a taky, kdyby mě třeba při cestě do práce něco napadlo.
Povídky mě často napadají, když prožívám nějakou radost, smutek... když na mě leze jaro xD
Když jdu v noci se psem, když nakupuju, když se starám o holčičky, o kterých se zmíním níže, nebo prostě jen když si válím šunky u moře.

Co se grafiky týká, moje největší inspirace jsou TH samotní. Pak je to často hudba. Nejčastěji si beru pro blendy nebo wally úseky písniček, často je to Lady Gaga, Jefree Star nebo moji milovaní Linkin Park nebo Hollywood Undead.

Co se videí a trailerů k povídkám tyče, nejde o to, že bych si řekla: jo, to má dobrý děj, na to udělám tohle a tohle a udělám to tak a tak, a napíšu tohle a onohle. Je to právě přesně naopak. Slyším novou písničku a stačí třeba jedinej verš textu, a jakmile se mi vybaví aspoň jedna scéna týkající se povídky... je jasno. Takže tam nejde o děj povídky, ale o písničku, kterou následně používám. Právě mám v diáři napsáno více ja 10 videí z toho asi 9 se týká jen povídek... takže určitě mám hodně práce. Jak jste si všimli, když mi to jde, dělám i videa na přání.

Otázka č. 7 - Je něco, co bys chtěla, aby o tobě všichni věděli?

Hehe *devil smile* pokud se se mnou už nudíte, tohle možná přeskočte, protože jsem ukecaný exhibionista a tenhle výkec možná bude konkurovat Janulinu xD

Co je asi pro mě typické a co by měli všichni lidi vědět, abysme se při konverzaci se mnou nedostali do takového tapného soucitného momentu. Prosím, píšu to sem proto, že to je velká část mýho života, nepíšu to proto, abyste mě litovali nebo tak. Žiju jen se svými sourozenci. Už od malička, moji rodiče zemřeli, když jsem byla malá, maminka mě opustila, když mi byly 3 roky na rakovinu prsu a tatínek... bohužel nevím, na co zemřel, ale bylo mi necelých 5 let, když jsem přišla i o něj. Věřte mi, že jsem si zvykla, jen mě občas pohltí takový ten stesk po tom, aby na mě řvala mamka a ne sestra. Chybí mi mateřská láska, a teď, když to píšu a opět si to uvědomuji, že jediné, co mi po mamce zbylo, je jméno a jedna jediná fotka, to samé po tátovi příjmení a fotka, tak je mi trošku do pláče *smrk fňuk*, ale už jsem se naučila to brát tak, jak to je, mám na ně pár vzpomínek a na ty moc ráda vzpomínám, jsou se mnou... v mém srdci... napořád.

Jak jsem řekla, mám sourozence... dokonce 3. Sestru Hanku (která je o 20 let starší jak já xD), bratra Daniela, u kterého v současné době bydlím (O 13 let starší než já xD) a pak mám sestru Gabrielu, která je druhá nejmladší, a přitom mi toho z těch 3 dala nejvíce. Nemyslím materiálně, ale položila za mě velké oběti, odpírání sama sobě. To díky ní jsem neskončila v dětském domově, to ona si mě vzala a dala mi vše, co mohla, i když byla stejně stará jako já teď. Díky ní jsme se vyhrabali z těch sra*ek v ČR, díky ní a jejímu, snad již brzy, manželovi Gianovi, je to Ital, rozmazlenej xD, ale moc milej, někdy vtipnej a sestru miluje nadevšechno, stejně jako jejich dvě malé DCERKY, o kterých jsem se zmínila. Malá Arianna-Gabriela a starší Vittoria (z italského slova Vítězství, příjde mi to toálně úžasné dát prvorozenému dítěti takové jméno. Dává to ten pocit toho, že to dítě se narodilo do milující rodiny.)

Bratr má tři děti, ale dvě má z prvního "manželství" a ty žijí v Čechách. Monička a Dominiček ;). Pak má dceru Karolínu s jeho současnou ženou Janou a s nimi právě sdílím domácnost. Ségra Hanka žije v Čechách kousek od Kladna, má tři děti, jedno z nich je o dva roky mladší než já, tak když jsem v ČR, chodím se svou neteří Luckou pařit xD. Pak má Jakuba a Editu ;).

Niméně zpět k Vicky a Ari. Jsou to moje sluníčka. Opravdu, vídám se s nimi téměř denně, teď jsem dokonce v pozici náhradní matky, protože sestra si musela "odskočit" do Čech. Kdo by nemiloval dítě, když vlastně do porodnice přišel a bylo tomu sotva 5 hodin, očička slepená, jenom to rozkošnicky plazilo jazýček a bylo to zarudlé a celé pomuchlané. Pak pomalu vidí, jak ten pomačkaný krabatý uzlíček spinká méně, jak se z něj stává malý dráček objevující svět. Najednou chodí, najednou mluví (v případě Vicky, rozumí italsky, česky a dokonce i anglicky, zrovna včera na mě volala: Aro go sleep xD) a najednou to slaví 3. narozeniny a najednou dostane svoje první kolo a v září jde do školky.

Tohle mě dokáže totálně dojmout i přes mou zvrácenou a úchylnou povahu. Děvčátka tvoří kus mě. Dávám jim ze sebe něco, a věřím, jsem odhodlaná si je vzít kdykoliv, kdyby se něco stalo, jsem ochotná jim obětovat všechno, stejně jako sestra obětovala mně. Ale na tohle raději nechci myslet. Hráblo by mi, kdyby se nedej bože něco stalo.
Co je ovšem taky strašně krásné, když jsou holčičky hodné a dostanou třeba kinderčokoládu a spokojeně žvýkají a pak za vámi příjdou a řeknou: Sono tanto felice (jsem velmi šťastná) Grazie Áju... (Díky Ájo) a opravdu pěvně vás obejmou... jéééé to bych dojetím řvala jak malá ;) xD

Další věc, co je u mě docela... typické, je, že miluju zvířátka. Dohromady vlastním 4 psy, fretku, dvě želvy, dvě andulky a 3 souzozence s dětmi xD.
Pejskové Sárinka a Sorbonek se mnou vyrůstali, jsou to sice teď už staří, ale věrní hlídači a strašně mi chybí v posteli, ráda jsem se k nim tulila xD ale jelikož teď jsou na zahradě, kterou úspěšně demolují, spinkání v posteli s paničkou Ájou už nepřichází v úvahu. K Sorbonkovi (Rhodenský ridgeback) a Sárince (labrador kříženej s retrívrem xD je z útulku) jsme po čase pořídili kokršpaněla Marinu, je to výstavní pes a naši si ji koupili z rozmaru, což docela nekapim, ale budiž, stříhám to já a jim je to jedno xD. A u bratra se mazlím s labardorem Sendy a poslouchám kdákání andulek Romea a Julie xD

Moje další láska je fretka Rozinka, kterou jsem si sama ochočila, vychovávala div né od holátka. Koupili jsme ji z fretčí farmy, kde fretky vyrůstají divoce. Potom, co jsme si Rozinkáčka vezli domů v dece a rukavicích (strašně kousala, nebyla ochočená xD) jsem se zařekla, že už tam nikdy nevkročím, protože pan majitel vesele choval fretky, a pak je prodával do módního průmyslu. To je také jedna z věcí, které totálně odmítám tolerovat. Ani Billovi, i kdyby to byl samotnej papež, je mi to jedno. Za ty jeho čepičky, který vypadaj jako by stáhnul Huskiho, bych ho skopala do krve a stáhla z kůže jeho koule a udělala mu z nich přívěšek na klíče od auta! Fakt to nesnáším, a jestli někdy budu mít příležitost se s ním setkat více jak na pár sekund, může se setkat s hodně rejpavými komentáři. Jak je možné, že člověk nejí maso kvůli tomu, aby nepodporoval zabíjení zvířat, kdo fotí pro Petu... jak je možné, že pak jde a koupí si kabelu byť z telecí kůže? Jak na to vůbec může mít žaludek? Takhle si srát do huby... *Začínám být zase naštvaná xD* Navíc, jak je možné, že nafotil shooting proti týrání zvířat v kožených kalhotech? Chápete to? Tak mi to prosím vysvětlete, protože tohle je věc, kterou nesnesu.

Ne pryč od tohohle tématu, jinak bych musela ten notebook roztřískat xD. To vám asi napoví, jsem strašný cholerik, do doby, než jsem s dětmi, pak se ze mě stává starostlivý flegmouš, kterýmu je jedno, jak moc děti piští.

Strašně si dávám záležet na tom, jak vypadají moje ruce, mám je ráda upravené, ale vzhledem k mojí práci, je to teď docela problém. Trpím na exemy, a když třeba jen myju nádobí bez rukavic, tak mám z rukou struhadlo.

Potrpím si na piercingy a tetování, hlavně na místech "která nikdo nevidí", aspoň co se piercingů týká xD: Můžu se pochlubit, sama mám dva, jeden v jazyku a další právě na tom místě, které "jen tak někdo nevidí" xD. Vlastně, hned ten den, co mi odzvonila 18, jsem se sebrala, nasedla na vlak a jela jsem do Italské Monzy, kde už znám tam ty ženský, a nechala se propíchat, pak jsem čuměla jak chleba z tašky, protože mi naši koupili strašně dobrej dort a já ho nemohla kvůli tomu, jak mi strašně natekl jazyk xD.

Teď těsně pred novým rokem, který jsem trávila s moc fajn lidma v Ostravě, jsem se nechala "pocejchovat". Když naši videli, s čím jsem to přišla, málem je šlehlo. xD Nešlo spíš tak o to, co jsem si nechala udělat, nýbrž kde.
Billan mě inspiroval a nechala jsem si pocejchovat levé předloktí. A stejně jako on tam mám něco, co má symbolizovat mou volnost a nespoutanost, na které si zakládám. Destiny in my arms. K tomu malý motýlek, jsem nadšena. Nicméně, popadla mě doslova potřeba si nechat tetovat tělo. Já nikdy nebyla na drogy, zahrávání si, ale moje slabá vůle se projevila právě v tomhle. Plánuji ještě velkého vlka na levou lopatku, nápis Pain of love na pravici, datumy narození Dana a Gábiny, nápis Alien na pravou lopatku a na krk "Billovu" hvězdu uvnitř s nápisem Tom a malou pusinkou, protože ON si zaslouží zkrášlovat/kazit mé tělo. On ano. Možná ještě něco do budoucna, ale myslím, že už takhle je toho dost xD

Jsem solo... a myslím, že dlouho budu. Nějak jsem byla nakažena twinsáckou "opatrností", co se lásky týká. Jde o špatné zkušenosti. A abych pravdu řekla, vážný vztah jsem neměla, necítím se na něj a snad ani do budoucna opravdu... nechci. Docela se děsím chvíle, kdy by mi někdo měl zase vzít tu svobodu, kterou jsem dostala v osmnácti. Když už, tak bych se vdala na starý kolena a jedině, kdybych byla chudičká xD Nebo s předmanželskou smlouvou xD chlapi jsou svině xD.

Veškerou svou energii vkládám do práce a psaní povídek, vše, co se děje kolem TH a hlavně twincestu. Dá se říct, že TH a hlavně twincest se stalý mým životním stylem. Ač Tokio Hotel nejsou moje nejoblíbenější kapela. Zdaleka vůbec. Moje srdce už přes 10 let vlastní muž, který se jmenuje Mike Kenji Shninoda. Je to raper kapely Linkin Park a pro toho mám teda slabost šílenou. Stejně jako další, s kým jsem "nevěrná Tomovi" je Orlando Bloom. Má strašný charisma, je to krásnej chlap. Sladkej a hlavně strašně ulítlej! :D

Mezi mojí oblíbenou hudbu, kromě TH, patří zmiňovaný Linkini, Lady Gaga a už před tím zmiňovaní Hollywood Undead. Mám ráda mix tvrdého rocku s rapem. Pak mám ráda Evanescence, kterou hlavně strašně ráda zpívám.
Neumím kreslit!!!!! Ale naopak strašně ráda zpívám a troufla bych si říct, že mám schopnost dobrého herectví ;) Chybí mi chápání matematiky a do 3. třídy jsem neuměla pořádně psát ručně, protože jsem bývala disgrafik xD. Nesnáším fyziku a chemii, mineralogii a učivo o primitivních živočišich a o breberách.

Mám panickou hrůzu z pavouků a mravenců, komárů a dalšího hmyzu, žížal, housenek, chobotnic, medůz, krabů a krevet, mořských ježků a ostatní týhletý havěti, kromě ryb, které strašně ráda !SPORTOVNĚ! chytám. Spornotví rybářství je vlastně o tom, že rybu chytíte, opatrně jí vyndáte háček z tlamy a zase pustíte. (Tlamu mají necitlivou, takže vlastně ani netrpí)
Jednou jsme na moři chytili přes 56 tuňáků, bohužel jsem pak nenáviděla vlastního švagra, a každou rybičku pečlivě oplakala, protože jsme si je nechali a prodali do hotelů -.-. Pak ráda rybařím s bratrem třeba na Berounce ;).

Když je zmínka o bratrovi, právě bratr mi vnuknul lásku k autům. Ale ne jen tak ledajakým.
Nesnáším evropská auta. Ať už od české Škodovky, ruský Lady nebo po Německá auta, až po Audiny, italský Fiaty! DĚS! Možná ještě Volva se daj, ale jsou to hnusný krabice... všechno! *čeká haldu kamení na hlavu, protože se mi nelíbí ani Q7 a R8... jsou to prostě hnusný auta* co ještě skousnu jsou italská luxusní auta a Porche. To jsou výstavní kousky. Líbí se mi asijská auta, ale největší vášeň mám pro... Ameriku. Těžkou velkou ameriku. Cadillac, Pontiac, Chrysler... velký, houpavý... to je moje! Ale největší... (tím mě nakazil ten blbeček xD) totálně zbožnuju STARÝ Fordy Mustang. Asi teď tu melu o nečem, co vy vůbec nevíte, ale napsat to musím... Nejvíc se mi líbí Ford Mustang Shelby GT nebo se jí říká Eleanor (podle jména, který tomu autu dali ve filmu 60 sekund) a pak našeho miláčka, kterého s bratrem renovujeme - Mustang GT z roku 1967. Teším se, až bude pojízdné, bratr mi ho půjčí a já ho rozflákám xD

Zmínka... jsem vášnivá řidička všeho! xD a to prosím zatím ještě nemám řidičský průkaz. Občas se mi pod ruku dostane auto, někdy to je takový to vozítko na mytí podlah ve švárově firmě, někdy dodávka, někdy je to ještěrka xD Dokonce i traktor mi jednou říkal paní xD. Řidičák si jedu dělat zítra do Ostravy ;).

Mám ráda módu a dobré jídlo. I když to jídlo je trošku sporné. Miluju čínský sojový nudle se zeleninou a kuře s mandlemi a bambusem. Pak mám ráda pizzu, ale pod pizzou si představuju ne to suchý něco maličký jako u vás v ČR, tady jsou pizzy na jiné úrovni. Mám ráda sushi a zeleninu. Čínský polívky. Kdyby mě někdo ale chtěl pohostit a chtěl by mi udělat šílenou radost... měl by mi udělat zelňačku, kterou totálně zbožňuju.
Ráda jím, ale také ráda vařím i peču. Doufám, že se můžu pochválit a říct, že vařím dobře, hlavně italskou kuchyni a právě mou milovanou zelňačku. Miluju těstovinové saláty, šopák a čokoládu, která tvoří 80% mého jídelníčku.
I když je asi podle toho, co jsem psala, vidět, že žeru jak prokopnutá, musím přiznat, že za ty dva roky, co bydlím ve Švýcarsku, takhle blízko Itálie, kde je opravdu velký vliv z italské strany, co se jídla týká... zhubla jsem tu asi 10 kilo xD.

Asi byste možná měli vědět a hlavně starší autorky a čtenářky. Byla jsem vychovaná k úctě ke starším. Když mi někdo z rodičů mých kamarádek nabídne tykání, trvá mi hrozně dlouho, než se otrkám a začnu tykat xD. Proto, když jsem se před dvěma rokama dozvěděla, kolik je třeba Januli, polilo mě horko a já se absolutně sekla a bála jsem se jí psát xD je to trapné, ale je to tak. Myslím, že jsem jí nějak i v té době najednou začala vykat xD. Prostě ne, že bych se "dospělých vrstevníků" bála, ale jde o tu úctu, kterou do mě nakopala moje babička. Prostě... stahuju půlky, no xD

Jsme ujetá na houpačky. Strašně ráda se houpu, v noci při svitu hvězd s TH na uších, a to je také jedna z věcí, která je jako med pro mou inspiraci. Cítím se pak lehoučká a mám lepší náladu...

Mám hrozně ráda knížku Strážci času, která je naprosto dokonale sepsaná, nějaký Stmívání tomu nesahá ani po kotníky ;) nevím, jak bych vám to popsala, ale pokud se rozhodnete si to pořídit a přečíst, myslím, že neprohloupíte, zvláště pokud jste fanoušek fantasy.
Pak jsem ráda četla Hobita, ale nikdy jsem si neudělala čas, abych ho dočetla celého. A klasika Harry Potter xD

Už vás asi nudím, co? Dobře, tak asi zavřu tlamičku a půjdu dál, i když mám furt co říct, kdyžtak odpovím do komentářů ;)

Otázka č. 8 - Jaké 3 povídky bys doporučila k přečtení, kdyby se tě někdo ptal? Můžeš jednodílky a vícedílky, staré, ale i nové rozepsané. Které ti nejvíc utkvěly v paměti a proč? Střílej od boku, co tě první napadne, autoři těch ostatních se určitě neurazí. :-)

Střílet od boku? První, co mě napadá, je Jsi jenom děvka, Bille, od Vanity, která se stala něco jako mojí "twincestní maminkou a učitelkou". Byla to první povídka, kterou jsem četla a byla na ní závislá, čekala jsem na každý díl jako na smilování. Právě Vanity mě dokopala k tomu, abych odhodila stud a poslala povídky.
Pokud můžu, chtěla bych ti takhle poděkovat, Vanity, díky ;)

Hned po Vanity mě napadá Ketty a *Nicky* a skvost jménem T.A.B.u., je to povídka, kterou jsem četla celkem nedávno, stáhla jsem si jí do počítače, a když jsme jeli do Čech na bratrovu svatbu, tak jsem to četla a opravdu... skvělé.

Další moje srdeční záležitost je Bad Boys od Doris. Měla jsem tu největší čest a psát s ní ptákovinu, Pornstars, přiznávám, že jsem se nechtěně na Doris přiživila a díky Pornstars si mě lidi začali všímat xD. Celkově, co sepíše Doris... je předem předurčené k tomu, aby to byla pecka. Takže Bad Boys u mě vede.

Pokud ale smím zmínit další autory, od kterých si vždycky ráda něco přečtu, tak je to Mykerina, Petiška, Schmetti, samože překládáné povídky. Co mě hodně vzalo za srdce, je Commited od Undrockroll.

Otázka č. 9 - Jaké 3 svoje povídky bys čtenářům doporučila?

Tam je to jednoznačné. Nejvíc pyšná jsem na povídku Most Wanted 1. - First Time in the Blacklist. Je to prostě záležitost, kterou mi ze srdce nikdo nevyrve, už jenom pro ty zážitky, které jsme s Mykerinkou prožívaly, když jsme to psaly (někdy i opilé, viď Myky xD)

Pak to jsou povídky, které teprva "připravuji". Musím zmínit povídku, kterou píšu s Áďou. Tajemná zákoutí mysli, připravuji trailer, protože ta povídka si to zaslouží, doufám, že vám se bude líbit stejně jako mně, a doufám, že se stejně líbí i Ádě.

Pak je to povídka psaná se Schmetti, která bohužel způsobila velké nedorozumnění, protože nápad jsem začala realizovat až po tom, co ho jedna z autorek zveřejnila a já o tom nevěděla. Bohužel to teď vypadá, jakože jsem čorka nápadů, ale tak to opravdu není. Nedávno se tu na tu povídku objevilo video a jde o povídku The Last Dance Step for Your Heart.

A pak to jsou povídky s Petiškou ;)

Otázka č. 10 - Myslíš si, že ti "závislost" jménem twincest vydrží ještě dlouho?

Tohle je pro mě hodně těžká a sporná otázka. Někdy si opravdu potřebuju dát pauzu, protože psaní věnuju opravdu všechno, a už se mi dokonce stalo, že jsem byla s bratrem u auta, něco jsme tam montovali s motorem a já mu omylem čajzla jeden klíč z nářadí a chudák ho hledal. Myslela jsem totiž celou dobu na to, jak asi Tom může vypadat sexy, když v jedné scéně z druhé řady Most Wanted montuje auto a je celej špinavej od oleje xD.
Dokonce jsem si kvůli Dancovi začala tancovat, abych mohla udělat sestavu Tomovi a Billovi. Začala jsem studovat části zbraní kvůli povídce 75°C.
Takže někdy se opravdu potřebuju dávat pauzy, někdy mně to už leze krkem. A už se i stalo, že jsem psala Januli, že twincest už nepíšu, ale vydrželo to nejdéle 3 týdny, a už jsem zase datlovla do notesu, protože moje fantazie musí ven. Musím to napsat. Takže ano, s týdeními pauzami si myslím, že budu psát minimálně do konce života, i když by mě nedej bože TH mánie přešla, twincest pro mě zůstane.

Otázka č. 11 - Jaký je tvůj názor na "opravdovost" twincestu?

Hahaha, těžší otázku jste nemohli vymyslet, fakt. Můj názor je... zcela flegmatický. Je mi to úplně jedno. Ale totálně xD
Je pravda, že si myslím, že by tam mohlo něco být a předevčírem jsem si nějak zpívala a pozastavila jsem se nad textem Hey you.
"The same fist
The same shout
The same pain
The same doubt"

Já... jen... teď nějak nevím, jak si to vysvětlit, možná jsem trapná, ale... "Stejné poprvé, stejný výkřik, stejná bolest, stejné pochybnosti..." že by Bill věděl, jak to bolí při "poprvé" xD

Zároveň, jestli spolu opravdu mají nějaký vztah, je to jejich věc, oni se taky nestarají o mé vztahy a úlety ;) Neříkám, že twincest pravda není, stejně jako neříkám, že to pravda je, možná bych si trošku přála, aby se spolu mazlili a tak, ale je mi to vážně nějak jedno. Žárlivost mě přešla... ale zase nemám ráda ty názory ANTI-TWC lidí, kteří sí často myslejí, že uznáváme twincest, protože nejsme ochotni skousnout představu, že by Tom a Bill měli přítelkyně. Takhle to opravdu není. I kdyby Tom chodil třeba s Livií Klausovou, je mně to putna ;)

Otázka č. 12 - Ví tvé okolí, že se zabýváš twincestem?

Zkráceně, jednoduše... ANO. Ví to sestra (jednou jí málem šlehlo, když jsem jí ukazovala obrázek M-pregu od Salvu, ona byla zrovna těhotná s Vicky xD), ví to i bratr, i když ten neví přesně, co píšu, ale ví, že píšu. Bratr se sestrou dokonce jednu z mých povídek četli, sice né twincestní, ale četli... a dokonce mě i podporují ;) Vědí to mí přátelé, ve škole se to vědělo. Není za co se stydět... a přesně tohle mě naučila Turmawenne ;)


Tímto bych se s vámi chtěla rozloučit. Rozepsala jsem se celkem dost, i když bych toho o sobě možná mohla říct jestě víc. Ještě jednou moc děkuji za příležitost být jednou z těch 25 autorů, který si Janule vzala na paškál. Snad jste trošku poznali, co jsem to za blázna, jaká jsem, a tím možná trošku pochopili, proč v povídkáh píšu to, co píšu.

Peace & love, love & dead! Pain of love and hold your destiny… ;) (A)Lenna Wolf ;)

Tak, konec zvonec. Poslední rozhovor tohoto kola skončil a já vám přeju krásný jaro, snad už brzy přijde. Uvidíme, kdy se zase sejdeme u dalších rozhovorů, rozhodně se to dozvíte včas. Pa J. :o)
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Pétina (PeTiŠka) Pétina (PeTiŠka) | Web | 3. března 2011 v 19:19 | Reagovat

Co já bych všechno k tobě mohla napsat, satane? Když už tohle všechno o tobě téměř vim? :D Samozřejmě, jsem poctěna, že si se tu zmínila o našich budoucích povídkách ^^

Rozsekalo mě ta tvoje úvaha t úryvku Paint of Love...ty debile xDDD takové pomemizování může nabrat vážně jenom úchylnej twincesťák, který číhá s nadějí, že na tom opravdu něco bude pravdy...ale víš, co...je to podezřelý text, stojim za tebou! xD

No, mé názory všechny víš, když kecáme občas i do půlnoci po skypu (du a vidim satana!), nebo sedíme na CHodově a žereme Čínu xD Snad jen...jsem ráda, že jsem se s tebou dla do řeči po nemilé hádce, že mám čest s tebou sepisovat povídky, pokecat a...

...........prostě jedna z těch dokonalých autorek povídej^^ <3

2 Rachel Rachel | E-mail | 3. března 2011 v 19:27 | Reagovat

Já mám dotaz k tomu tetování, dlouho jsem se tě na to chtěla zeptat: ten text sis vymyslela sama, nebo ti nějak poradili v tom salonu, kde sis to nechávala dělat???

3 Turmawenne Turmawenne | 3. března 2011 v 19:43 | Reagovat

Nedokážu nejspíš plně vyjádřit svoje pocity. Krásně jsem si u tohoto rozhovoru zavzpomínala.. je mi do breku, když čtu své jméno a s ním spojené vzpomínky na staré časy.. na naše časy.
Moc ti děkuju, že jsi mě tady zmínila, je to pro mě čest a jsem za to opravdu moc ráda. Tohle potěší.
Ráda jsem si znovu přečetla to.. jaká moje Lenna je, ale věřím tomu, že já tě znám i bez tohoto rozhovoru.
Líbí se mi, jak ses pořádně rozpovídala, téměř vše na sebe práskla :) nerada bych kohokoli urazila. Všechny rozhovory se mi moc líbily.. ale.. nejlepší na konec a tak to také je :) alespoň pro mě ano.
Děkuju Twinnie ♥

4 Áďa Áďa | 3. března 2011 v 19:46 | Reagovat

mno tak když tak čtu tvoje názory na ČR, tak si nějak nejsem jistá, jestli mi přísluší sem napsat komentář, protože sice tu je plno věcí naprd (viz politická situace a plno dalších), ale na tuhle zemi, kde žiju, jsem pyšná. jo, je tu smog např z Ostravy, ale jinak tu najdeš nádherná zákoutí, at už přírody či měst (návštěvu Milána během Fashion Weeku bych skutečně nevyměnila za tu hodinu, kdy si jdu za město zajezdit na koních do lesa, k řece či na rozkvetlou louku), pizza mi tu chutná (v Itálii jsem ji měla jednou a pak jsem šla zvracet, protože to bylo těma surovinama už přeplácaný)a z aut, i když mám vysněný jiný typy, NEDÁM dopustit na Fabii. tak snad koment ode mě zkousneš a jestli ne, tak máš smůlu :-D

ne, chtěla jsem napsat, že povídku si rovněž užívám, i když je teprv v plínkách, takže neboj neboj ;-)

5 Doris Doris | E-mail | 3. března 2011 v 19:53 | Reagovat

wooow Lennuš děkuju moc. Aj mě bylo ctí s tebou psát. Někdy to zopakujem až se všechno nějak uklidní :) Jinak vlastně nemám co říct. Vim toho o tobě dost a těšim se až tě uvidim :) Doufám že se mi to podaří v nejbližší době :)

6 bitter bitter | 3. března 2011 v 19:54 | Reagovat

zlato, pak si písnem na fbc páč jsi mi upe wyrazila dech jsou wěci co bybh ti chtěla napsat, ae ne tady.
už se moc těším až přijedeš!

7 Janča Janča | 3. března 2011 v 19:59 | Reagovat

Teda Lenny, když tady byl kdysi dávno Rozhovor se mnou, tak jsi mi napsala moc krásný komentář a já až teď plně chápu proč. To ta tvoje úcta ke stáří...xDDD
Něco málo jsem o tobě už věděla, myslím, že se o tobě něco psalo pod jednou tvojí povídkou, to, kde žiješ a myslím, že jsi právě psala o tom, že budeš za pár dnů teta, že tvoje sestra čeká maličké =)
Ale vůbec jsem netušila, jak pohnutý máš osud a musím říct, že to na mě hodně zapůsobilo, protože já jsem se před chvílí vrátila z pohřbu tatínka a tak mi čtení o tvých rodičích vehnalo znovu slzy do očí. Tvoji sestru obdivuju, je to úžasný člověk a zaslouží si velkou úctu ♥
Ty sama jsi velká ranařka a nespoutaný živel, aspoň tak na mě působíš a tvoje povídky jsou stejné jako ty =)
Akční, živelné, plné sexu a vášně, já sice preferuju takové ty pomalejší a něžnější kousky, ale tvoje věci jsou pro mě příjemným zpestřením a čtu je opravdu ráda =)
Povídka, kterou mám od tebe ráda nejvíce je " 75°C". Ta pro mě vždycky zůstane takovou tou tvojí nej, na Billa, který na stromě češe třešně a pokřikuje na Toma, prostě nejde zapomenout, to je moje zamilovaná scéna =)♥
Jinak ti musím pochválit tvoje trailery, protože ty jsou úžasné, dokonalé spojení hudby a videa, v tom jsi hotový mistr =)
A povídka s Áďou? Tak to abych se pokřižovala, protože co vy dvě spolu stvoříte, to bude hotové peklo xDDD
Ale trošku se musím zastat Billa a jeho vášně pro "kůži". Myslím, že ani jedna z těch věcí z jeho šatníku, co se tváří jako kůže, ve skutečnosti kůží není, nikdy neuvěřím tomu, že by nosil pravé věci. Dneska jsou kousky z uměliny tak dokonalé, že okem prostě ani nejdou rozeznat a Bill si navíc může dovolit ty hodně kvalitní, v tom mu prostě věřím =)
A říkat Tomovi mop, to mě odrovnalo, tomu jsem se zase hrozně řehtala xDDD
Lenny, moc mě těšilo =)
Jsem ráda, že jsem tě mohla blíž poznat, jsi dalším mimořádným a zajímavým člověkem, se kterým jsem díky Rozhovorům  trošku seznámila, i když jenom virtuální cestou.
Na závěr ti přeju všechno nej, ať se ti splní všechno, co si od života přeješ a doufám, že nás budeš ještě dlouho zásobovat svými skvělými povídkami =)♥♥♥

Jinak mě osobně bude po Rozhovorech smutno, to každopádně...

8 Lenna W.K.T. Lenna W.K.T. | 3. března 2011 v 20:01 | Reagovat

[1]: Oh ty satanova cubko!  ja e zminovala vickrat, ale tak zkryte xD to nebylo Pain of love ale Hey you, i kdyz o Pain of love bychom mohli polemizovat, protoze treba takovy: The pain of love, I wanna touch, je taky dost zavadejici, muzeme se bavit o tom kde chce ten touch xD
Jdu a vidim satana xD mam ho tam nechat?  zabilas! XD

[2]: Ten text jsem si vymyslela sama: ja tak totiz premyslela, kdyz si Bill nechal udelat Freiheit, jako znameni jeho volnosti, chtela jsem taky neco takoveho, protoze byt volna je pro me opravdu hodne. Je pro me dulezite, abych byla samostatna a prestala otravovat me sourozence-pestouny, co nejdrive. Chci jim doprat soukromi, ktere kvuli me nemohli mit. Takze jsem se zamyslela... verim na osud, proto jsem hned vedela, ze prave osud bude korunovat cejchu... A co je vetsi znamka volnosti, nez  uchopit muj osud do svych rukou? A pak jsem  jednoduse otevrela  Photofiltre, takze moje tetovani je ciste muj vytvor, i s tim motylkem a tater to jen "obkreslil" ;) xD

9 Áďa Áďa | 3. března 2011 v 20:07 | Reagovat

jo alee k tý Billově čepici, dyť to je umělina, bylo to i na stránkách obchodu, kde to prodávali :-) taky nemám ráda používání kůže, ale něco jinýho máš kožený věci (stejně je většina z toho z hovězího nebo vepřovýho, který jde na maso) a něco jinýho chlupatiny... kámoška má činčilu, takže chápu, o čem mluvíš, na fretčí farmě to muselo být něco :-/

10 Pétina (PeTiŠka) Pétina (PeTiŠka) | Web | 3. března 2011 v 20:10 | Reagovat

[8]: no sakra, teď mi došlo, že nejen jsem se spletla, že to neni Hey you, ale že i tak jsem zkomolila název tej písničky...sakra, jdu si stoupnout do rohu do kulaté místnosti xD...a nenadávej mi ty ďábelská děvko! jak zkrytě?! Já se nemůžu odhalit..vidim jen 3x své 'jméno'..jen 3x! :D
muheha..i wanna touch...on my dick, tak myslíš, tak? :D...

11 Ondina Ondina | 3. března 2011 v 20:24 | Reagovat

Lenni, já už o tobě vím také velikou spoustu věcí, měla jsem možnost se o tobě dozvědět víc díky tvému blogu.
Já mám od tebe nejraději "Stupně", po kterých se mi už hodně dlouho stýská. A co se týče "The Last Dance Step...", kterou píšete s Terinkou, jsem jí okouzlena, ta Tommyho čistá duše je překrásně ukázaná.
Já se také musím Billa trochu zastat... jsem vegetarián a tohle by mi opravdu vadilo, ale nejsem si jistá, že je zrovna tohle tak černobílé. Ale na druhou stranu ho neznám... Určitě by mě tím hodně zklamal.
Teď už ti také popřeji, ať se ti daří.

[7]: Janičko, je mi to moc líto!!!

12 Janča Janča | 3. března 2011 v 20:30 | Reagovat

[11]: Olinko, děkuju ti, jsi moc hodná ♥
Já bych o tom tady nikdy nepsala, ale při čtení o Lenniných rodičích to tak nějak šlo od srdce ven...

13 Rachel Rachel | E-mail | 3. března 2011 v 20:47 | Reagovat

[8]: Aha, tak to tě obdivuju, jak jsi kreativní. Já mám v plánu jít koncem léta a chtěla bych taky něco takovýho životního, ale na tohle nejsem tolik nápaditá, takže se budu muset poradit s tatérem...

14 Lenna W.K.T. Lenna W.K.T. | 3. března 2011 v 21:42 | Reagovat

[3]: ty jsi byla, jsi a navzdycky zustanes nekym, kdo vytvoril Lennu takovou, jako ji vsichni znaji, nebyt tebe je ze me jen hnusna svine, ktera neni schopna citu a ty to vis..... Ty mi nemas za co dekovat, NAOPAK ja moc dekuji Tobe.

[4]: & [9]: ja tvuj nazor o prirode sdilim, jsem dcera geolozky a myslivce, nikdy to ve meste nebude takove a vzdycky me priroda bude uchvacovat, prirodu miluju, sama jsem na konich jezdila, ale ja k nim mam strasny respekt a kun to vyciti a pak si se mnou dela co chce a tak proste..... Trosku se jich, ne ze bojim, ale mam zz nich velky respect.
A co se tyka kozesin,zrovna Dior a Gucci a tyhlety znacky fakt umeliny moc nepouzivaji, nedavno jsem udelala scenu i sestre protoze si koupila kabelu od Gucciho z telec kuze....... Navic, ty zvirata... Nektera se chovaji na maso, nektera na kozesiny.... A ani nemluvim o tom, jak to zvire u toho trpi. Aby kuze byla kvalitni, stahuji mlada zvirata z kuze zaziva.... :'(

[5]: ty vis, ze miluju vsechno, co napises, pripravim pro tebe velke prekvapeni... A doufam, ze uz k narozkam ^^

[6]: Bitty, na skypu, jo? Ja jsem na telefonu, na fejsu mi nefakci chat ;) ale budu psat pomalu, balim si kufraka do CR, jezis ja se nemuzu dockat! Po 4 letech tam jedu na dyl jak na 5 dnu ^^

[7]:  Jezisi, to je mi silene lito, kocko, ztrata cloveka je vzdycky strasne bolestiva a kolikrat si rikam, kdyz umre nekdo z mych blizkych (treba naposledy pred rokem a neco moje kamaradka Paja umrela na rakovinu v mozku) tak si rikam, ze jsem snad prokleta a jsem Andelem Smrti, ale je to jen kolobeh zivota, nekdo ma toho casu malo, proto se snazim uzivat kazdy den, jen jak to jde,proto jsem takova rebelie xD
nicmene, pokud si muzu dovolit ti nejak..... Poradit.... Vubec bych se byt tebbou nestydela to rict, protoze kdyz lidi vedi, co se deje, mohou se potom tomuhle tematu vyhybat a pak prave nevznikaji ty situace, kdy se stane, ze ti dotycnej nevi co rict a rekne jen: to me mrzii.... To je snad jeste horsi, protoze pak nastane hnusna chvile ticha a melancholie, tobe se vrati vzpominky a je to zle... A jeste ti poradim, kdyz na tebe prijde stesk, nedelej to co ja.... Nezakryvej to.... Normalne se vybrec, jdi za maminkou/ manzelem/ detmi a pomazli je a brec..... Ja jsem si nedavno uvedomila, ze jsem svoji sestru neobjala osm let.... A konecne jsem to po tech osmi letech taky udelala, vybreceli jsme se obe jak haranti zavzpominali jsme.... A ver ze kdyz takhle budes mit nekoho, komu se z toho stesku budes moct vybrecet, tim se vase vztahy zlepsi o 100000000% a zaroven se ti zlepsi nalada....

[10]: ty mi ctes myslenky? XD hele dobry, ja to taky zkomolila nekolikrat..... Navic.... Znas me a moje pretuky xD

[11]:  to tte jiste potesim, kdyz reknu, ze stupne jsou uplne dopsane a brzy je poslu ;)

[13]: v kazdym se skryva kreativita ;) myslim, ze 'vec' jako je tetovani by se melo poradne promyslet, a mela by sisi to vymyslet sama podle toho jak to na tebse.. Treba ja vybiram konkretne Pain Of Love a Alien, protoze obe ty pisne vyjadruji, co citim, ale kdybych mela vybirat dal, je to treba Run Away od LP nebo Paparazzi od Gagy xD ale to jsou vecii, ktere se moc jako text kerky nehodi xD i kdybys mela vzit part pisne nebo vetu z filmu, mela by to byt tvoje idea, tvuj napad, protoze pak bys toho mohla litovat, ale uz to nejde vzit zpet ;) ale je to jen nazor xD

15 flixo flixo | E-mail | 3. března 2011 v 23:46 | Reagovat

mě se prostě líbí, jak jsme všichni společně s tokiáky vyrostli. už je spíše vyjímkou, že bych někde narazila na nějakou patnáctiletou fanynku. dřív mi to bylo i trochu trapný, styděla jsem se, že jsem slintala nad "dredatým mopem" ve svých skoro dvaceti. pak jsem začala poznávat tuhle komunitu a zjistila, že je tu víc podobných jako já, které TH propadly úplně ve stejný moment jako já. u Rette mich, u té úžasné melodie, kterou ten dredáč svými úchvatnými štíhlými prsty vybrnkával na Gibsonce, u "prošení chlapce se střapatými vlasy".... :)
chytá mě zase sentiment. tak jako často tenhle poslední rok, kdy klukům leží svět u nohou, plní si své sny, svou hudbu stále vyvíjí a ženou dál. jsem na ně tak PYŠNÁ. :)
co jsem chtěla tím svým komentářem vlastně říct? ani už nevím. :D jen jsem prostě strašně ráda, už je nás víc těch dospěle uvažujících, že si držíme naše twins v srdcích, že ten jejich a náš twincestní život žije dál. a taky poděkovat Janulce za tyhle rozhovory. :* byl to geniální nápad. vždycky mě moc bavilo si číst, jak se autorky dostaly k psaní a jaké doporučují povídky. :)
"poznala" jsem tak autorky, které často přišly po té nejslavnější éře "starého" twincest blogu. opravdu mě to obohatilo. :)

16 Lenna W.K.T. Lenna W.K.T. | 4. března 2011 v 0:11 | Reagovat

[15]: jsem stejneho nazoru, jedine, co se lisi, je asi tak to moje "dospele uvazovani" ja jsem se kousla nekde mezi 14-17 rokem xDDD cim jsem starsi, tim jsem vetsi dite........ A hrozne me ten tvuj koment potesil, protoze......... Nevim, proste udelal radost, ze to nekdo bere aspon trochu jako ja... I kdyz je nas tu hodne... A s temi Tomovymi prsty mas totalni pravdu xD on ma nadherne ruce ^^

17 flixo flixo | E-mail | 4. března 2011 v 1:11 | Reagovat

[16]: ale tak podle toho, co jsem četla o tvé rodině, jsi se musela rychle se vším nějak vyrovnat, stavit se na vlastní nohy.. z celého toho rozhovoru mi prostě přišlo, že jsi taková trochu bláznivá slečna, která ale ví co chce, váží si rodiny, udělá pro jejich štěstí cokoliv.. a věř mi, to už je dospělé uvažování. :) mě se strašně líbí, že když už tě postihla taková rána osudu a vzala ti rodiče, tak ti život dal třikrát tak větší rodinu v podobě tvých sourozenců a jejich dětiček. :) a váš společný vztah..no to by vám mohl každý i závidět. :) a já vím, o čem mluvím. zbyla mi už jen mamka a dva o hodně starší sourozenci, s kterými se moc nevídám a ani si vlastně moc nerozumíme. i když jsem ségře prakticky taky vychovala dvě z jejích čtyř dětí, které se mnou vyrůstaly.
a vidíš, zapomněla jsem ti pochválit tvoje tetování. :) je to absolutní bomba. ;) já nikdy na nějaký piercingy a tetování nebyla. už už jsem byla téměř rozhodnutá nechat si udělat pierc do rtu jako Tom, ale pak jsem si říkala, že často trpím na opary a asi by to nebylo moc fajn. a tetování..v tom vidím svůj problém ve vlastní nerozhodnosti. nenapadá mě prostě nic, co bych chtěla takhle zvěčnit navždycky. o to víc teda ještě jednou chválím tvoje tattoo a i ty  super nápady na ty budoucí. :)
a hele, víš, že neznám nikoho, kdo by si těch Tomových rukou nevšiml a nezamiloval si je? :D na žádným jiným kytaristovi mě to tak neuchvátilo, jako na Tomovi. fakt se musím smát, jak se nám, Tomovo fanynkám, líbí úplně stejný věci i části těla. :D:D

18 Áďa Áďa | 4. března 2011 v 7:18 | Reagovat

[14]: kůže a kožešina je trošku rozdíl... no každopádně, to, co si Kauličáci, oba dva, vemou na sebe, stejně neovlivníme. a náhodou, mně ta čepice se na něm líbila. sama mám doma podobnou a sklízí úspěch, ale ten hajzlik měl o něco málo hezčí :-D (a každopádně podstatně dražší :-D)

19 Lenna W.K.T. Lenna W.K.T. | 4. března 2011 v 9:49 | Reagovat

[17]: muj vztah se sourozenci je strasne zvlastni, nevim, jak bych to popsala, ale je to neco mezi silenou laskou, pratelstvim a mezi nenavisti, nevim proc, asi proto, ze me buzerovali misto rodicu xD na jednu stranu si nedokazu predstavit, jak bych se citila, kdybych rodice mela a nedokazu si predstavit, ze bych se s nima hadala, pocitovala k nim nenavist, ac teba chvilkovou.... Ja je tak trochu neco jako uctivam, za to ze mi dali zivot a za to, ze mi daly Gabi s Danem. A fakt si nedokazu predstavit, ze bych k nim citila nenavit, jenom velky smutek, protoze me opustili, jinak ohromnou lasku. (Je to trosku naivni, ale nekdy si rikam, ze jsem urcite byla ttak zlobive a osklive dite, ze ode me rodice utekli, ze se nekde schovavaji a nechavaji me sledovat. Ze se ke me jednou vrati, ale jak rikam, je to naivni a paranoidni xD)

Co se teetovani tyka, xD ja se nemohla rozhodnout taky, proto jsem zvvolila vsechny xD a muzu rict, ze do piercongu uz jen tak znova nepujdu xD, jazyk me bolel jako prase, (malem jsem tam na toho magor-zenskou hodila savli xD) a ten druhej se me dodneska hoji a jeste hojit bude... Navic nemam rada jizvy, premyslela jsem o oboci, nebo treba mikrodermal do licni kosti tesne pod oko (ale nosim bryle :/ takze by me to mozna vadilo) ale tu jizvu mi pak uz nikdo neodpare, kdyz to vyndam. Pupik uz je podle me trapnej, usi bolej silene a jedna propichnuta bradavka podle me  staci.... O "spodku" xD jsem premyslela, ale asi ne........ Takze ja radsi ty tetovani, je to takova....... Prijemna bolest,  jako kdyby te skrabla kocka.... Nevim, me to bylo prijemne, jen kdyz mi delal to D a toho motylka, tak to bylo neprijemne ale ne bolestive, protoze tam je kuze velmi slaba ;)
Btw. me se Toman libi uplne celej xD teda...... Podle toho co jsem zatim videla xD ale jsem si jista, ze ja bych se mu nelibila, protoze jsem strasne kostnata xD

[18]: Ja chapu tvuj nazor, jasny ze kozesina neni totez, ale tohle je proste neco.... Zafixovane ve me a nejde s tim hnout, proste mam vuci nemu averzi, kdyz ma sobe cokoliv chlupatyho (krome Toma, kdyz se zapomene oholit xD) neb co vypada jako kuze. Podle me, kdyz se zastava tehle veci, jakoze je vegetarian a foti pro Petu, aby pustili zvirata z cirkusu... A pak vlastne podpori takovou surovou vec, jakoze jsou jatka vramci mody. To nepochopim. Chapu, ze nektere veci jsou z umelin, ale ne vsechny a zrovna ty jeho kabele jsou ve velke vetsine prave........ Nic... Nevadi, o tomhle bych mohla mluvit furt, akorat se naserou obe strany a to nechci xD stejne melu to same furt dokola xD

20 Schildie Schildie | 4. března 2011 v 13:09 | Reagovat

Ahoj Lenno, tak teď jsem dočetla tvůj rozhovor a máš to snad ještě delší než Schmettina, a to je co říct xD

Jináč máš můj veliký obdiv, že se tak hezky staráš o děti a domácnost. Učitě budeš jednou skvělá máma. Jasný, říkáš, že se vdávat rozhodně nechceš, ale já osobně si myslím, že v budoucnu budeš mít dobře fungující rodinu a hodného manžela. ;-) Vlastně tě vůbec neznám, jen tak povrchně z FB, ale z tohoto rozhovoru usuzuji, že jsi starostlivý a zodpovědný člověk :)))

S tím, že evropský auta jsou hnusný teda vůbec nesouhlasím. Německo je zemí automobilové průmyslu a vyrábí snad nejkvalitnější auta, které existují, BMW nejvíc ♥ a italský jsou též srdcovky ;-)

Mrzí mě, stejně jako Áďu, tvůj postoj k ČR. Všichni (včetne mě) jsme tady docela germanofilové a milujeme Německo, někdo má zas rád Ameriku, Itálii, Švýcarsko atd, jiní (třeba jako ty) dokonce žijí v zahraničí, ale jsme Češi a myslíme česky. Ano, máme debilní politiku, nikdo stále nezrušil KSČM, byrokracie taky stojí za hovno a nevím, co všechno, i přesto je ta naše země děsně krásná, bohatá a ani u nás není tolik chudých lidí. Musíme si svoji zemi chránit, aby se sem nenapařilo ještě víc lidí z východu a my stáli neutíkali na západ. Co myslíš? ;-)

No ale teď zpět k tobě a twincestu. Od tebe jsem pár věcí četla a někdy to s tou úchylností přeháníš, ale jinak si myslím, že máš docela talent a patříš k dobrým autorům. Když vynecháš nějaký prasárny, tak by to mohlo být ještě o něco lepší, dokonce dokonalý :)))) Doslova jsem se zamilovala do Dancíka, kterého píšeš se Schmetti. Tenhle příběh mě fakt chytnul za srdce a Tom je opravdu boží ♥

Stejně jako ty souhlasím s tím, že Bill je pokrytecký hovado, když natočí reklamu na ochranu zvířat, načež druhý den se nechá vyfotit v huňatým kožichu a vypadá jako Eskimák xDD :-/

Chtěla bych říct ještě plno věcí, ale jsem líná psát, tak zatím čus :DDD

21 Emilia Emilia | 4. března 2011 v 14:51 | Reagovat

Tááák Lenni, rozhovor jsem si přečetla až teď, včera jsem ho tady jaksi přehlédla. A teda musím říct, než jsem se dobrala konce, nějakou chvíli to trvalo, ale rozhodně se nedá říct, že by mě to nebavilo. Jsi hrozně zajímavá osobnost, takže jsem se do toho zažrala a hodně věcí, vlastně skoro všechno mě překvapilo. Koukám teda, že hlavně ty bydliště si vystřídala, což je zajímavý, aspoň si poznala více míst.

K tomu M-pregu mám podobný postoj, myslím, že jsme si o tom i něco psaly pod jednou tvojí povídkou, což je asi jediná povídka, co mám rozečtenou a co jsem od tebe kdy četla. Puerto Colon nebo tak nějak se to jmenuje. Dlouho už se tu neobjevil díl, tak snad to jednou dopíšeš.

Jinak s těma zvířátkama, ty si můžeš založit farmu×D a ta fretka je fajn, já sice žádnou nemám, ale fretky se mi vždycky hodně líbily, od té doby, co jsem koukala na jeden seriál, kde se vyskytovaly×D A co musím říct, že si opravdový mistr na tu grafiku a videa. Vždycky i ty blendy k povídkám máš strašně pěkné. Trailer The Last Dance Step for Your Heart jsem viděla, i když povídku nečtu. Já se vždycky strašně ráda koukám na trailery k twc povídkám, kolikrát i hledám na youtube. Ale moc jsem jich nenašla. Tenhle byl opravdu perfektní, akorát jsem se na něj chtěla po nějaké době podívat znova, když jsem měla pochmurnou náladu a ono to nešlo. Tak jsem si alespoň pustila tu písničku z něj, ta je opravdu super a hned jsem si od tohohle interpreta našla i jiné songy.

Jow a co jsem se chtěla zeptat, vždycky mě zajímalo, jak vznikl tvůj nick??

22 Rachel Rachel | E-mail | 4. března 2011 v 15:53 | Reagovat

[14]: Já s tebou souhlasím, co se týče toho motivu, musí se brát v potaz, že člověk to bude mít na těle celý život. Já už mám sice pár návrhů, ale žádný není takový, který bych chtěla mít fakt celý život na kůži a který by mě vyjadřoval tak, jak bych chtěla. Chci si ho právě vymyslet sama, aby byl originální, ale poslední dobou se mi to nějak nedaří :-/

23 Lenna W.K.T. Lenna W.K.T. | 4. března 2011 v 16:20 | Reagovat

[20]: ja jako Cechy mam rada, ale je mi jasny ze tam to nikam nedotahnu... Tady mam otwevreno mnohem vic sanci ;) urcite se Svajc a CR neda srovnavat, ted odpocitavam minutky, kdy pojedeme na letiste a pak letim do CR na dlouhou dobu ;)

[21]: Ja se bala, ze se nikdo nezepta xD muj nick presneji prijmeni Wolf vzniklo kdyz mi byli asi dva roky... Tenkrat jeste tata zil a zili jsme v jeho myslivecke hajovne a obcas jsme se starali o ranena zviratka a pak jsme je pousteli. Jednou takhle tata pry pritahnul stene vlka.... Pry nechtelo nic jist, pokud jsem nebyla u nej a byly jsme nejlepsi kamaradi. Protoze mam sileny vztah k vlkum, jejich svobode, jejich volnosti, povaze.... Troufam si rict, ze jsem trochu jako oni.... Proto tenkrat, kdyz jsem svuj pseudonym vytvarela.... wolf bylo moje.... (navic jsem rada koukala na Nemecky serial Wolfuv revir xD)
Jmeno Lenna mi vymyslela Pani ucitelka Kroftova, ktera me od 3. Tridy ucila nemcinu xD vymyslela nam nemecke prezdivky a za mnou prisla azacala mi rikat Leno, jenze me se to tdalo malo *origos* navic to zniklo odendanim meho *A* ze jmena a tak jsem si tam nutne musela pridat jeste jedno N xD takze asi takhle xD....

[22]: vsak ona te jednoho dne poradne fantazie ohledne kerek nakope tak silne, ze nebudes vedet co driv xD

24 Schildie Schildie | 4. března 2011 v 17:09 | Reagovat

[23]: ok :D

25 Turmawenne Turmawenne | 4. března 2011 v 17:21 | Reagovat

[14]:Ne, ne tak to není.. možná jsem.. jen nechala na povrch vyjít tvé pravé já :) jsi skvělý člověk se srdcem na pravém místě.. a já.. já děkuju tobě, za to všechno..
Vím, že ať se děje cokoli.. nás jen tak nějaká dálka nerozdělí :) moc pro mě znamenáš a ty to víš, zlato :-*

26 Schildie Schildie | 4. března 2011 v 17:25 | Reagovat

[23]: Jo a když budeš mít cestu kolem Čerňáku, tak se stav na pívo, teda jestli jedeš do Práglu ;-)

27 Ivetka Ivetka | 4. března 2011 v 21:59 | Reagovat

:):):) co říct.. :) miluju tu tvou fotomontáž s Tomem, je dokonalá ♥

28 Ywča Ywča | Web | 4. března 2011 v 22:32 | Reagovat

Lenna...alebo skôr Allenka :-) (dúfam, že ma za to nezabiješ :D) na tvoj Rozhovor som sa veľmi tešila :-) ♥ A milo si ma prekvapila. Už dlho som nepocítila pri čítaní nejakého Rozhovoru niečo také ako u teba. Ty si jednoducho úžasná osoba so srdcom, síce ťa nepoznám (vlastne vďaka tomuto rozhovoru ale viem už niečo viac), ale aj tak z teba cítiť niečo dobré :-)
Tvoja láska k zvieratkám je jednoducho roztomilá ♥ Taktiež milujem zvieratá :-) Ty máš doma hotový zverinec :-)
A rodinu máš taktiež veľmi početnú ;-) K tvojim rodičom...radšej som ani nechcela písať, pretože je to otravné a dosť neúprimné počúvať od ľudí všetky tie kecy, ale ja ti to píšem skutočne tak, ako to cítim, inak by som to vynechala...je mi to ľúto. Musela si si prejsť naozaj ťažkým obdobím, zlato ♥
Oh, a ozaj...tá koláž je krásna ♥ Máš tam svoje pôvodné blonďavé vlasy, vyzeráš s nimi ako také malé kuriatko, také neuveriteľné citlivé a milé :-) Oh, a tá tvoja láska k deťom :-)
Si skutočne krásna slečna :-)♥
No a fotky s hnedými vlasmi...musím priznať, že teraz už nepôsobíš ako kuriatko, ale ako dračica :-) Tebe to pristane aj tak, aj tak :-) ♥♥♥ Krásna :-) ♥
Inak...potešilo ma, že máš rada Billshido ;-) Vlastne mi to došlo hneď, čo som sa dozvedela, že ho aj píšeš :-) Lenni, ja už sa neviem dočkať pokračovania :-*
Panebože, ja neviem, čo ešte napísať. Mám z teba dobrý pocit, konečne som sa o tebe dozvedela niečo viac, síce si už na blogu mala taký menší Rozhovor, ale tu toho bolo pomerne viac :-) Hlavne tá časť o tebe ;-)
A inak...tú montáž s Tomom zbožňujem :-) Vlčia rodinka, si pamätám do dnes, ako si to písala na blog :-D
Moment, chcela som spomenuť, že tvoje videá sú jednoducho...dokonalé!!! ♥ To nejde inak popísať :-) Takto sa mi už zapáčili dve pesničky, ktoré si mala vo videách ♥ Len tak ďalej :-)
Čo dodať? Mám toho toľko na srdci, ale dokopy nič na jazyku :-) Proste tvoj Rozhovor bol úžasný :-) Asi budem stále hovoriť, že som z neho mala dobrý pocit :-)
Si skutočne zaujímavá osoba a skvelá autorka :-) ♥

Oh, mne bude za Rozhovormi smutno :-( Asi sa rozplačem, milovala som ich! Aspoň som sa o niektorých ľuďoch niečo dozvedela a teraz pauza? :-( Som si myslela, že aspoň na taký mesiac, ale to mám toľko čakať? Ách jaj :-( Škoda.

29 Áďa Áďa | 5. března 2011 v 14:37 | Reagovat

[23]: srovnávat se to samozřejmě nedá. ale bohužel, jaksi ne všichni mají tu možnost působit v zahraničí a někteří jsou vděční za příležitosti, co dostanou tady, protože třeba nemají na to se do zahraničí odstěhovat. proto mě docela nadzvedlo to "kritizování" ČR. samozřejmě srovnávat velkou zemi s naší malou je něco jinýho, taky ti budu velebit, když se vedle sebe postaví papírový psí šampion a roztomilý voříšek z útulku. většině se bude líbit ten ušlechtilý papírák, ale i ten voříšek má svoje kouzlo.

30 Lenna Wolf Lenna Wolf | 6. března 2011 v 15:05 | Reagovat

[29]:Ale tak já jsem neřekla, že ČR nesnáším, jen říkám, jak to je. ČR zůstane napořád v mém srdci jako můj opravdový DOMOV. vždycky, když vylezu z letadla v Praze, nadechnu se toho vzduchu a s úsměvem si řeknu: konečně zase doma...... jezdím sem ráda ale bohužel ne tak často, teď právě jsem v Čechách a prostě....... je to úplně jiné v něčem lepší, v nečem horší... mám tu přátele, zbytek rodiny... moji rodiče tu jsou pochovaní, já myslím, že nechci zapomenout odkud jsem přišla, nikdy nechci zapomenout český jazyk, i když poslední dobou pozoruju, že zapomínám slova, ale tak to se stává...snad... ;)

[26]:tak te´d to asi nestíhám, musím se učit, ale až někdy budu vyloženě jen v Praze, tak za tebou zajedu ;)

[28]:Takové chválu si snad ani nezasloužím xD já totiž dokážu být i pořádná svině... dost lidí to zná, dokonce o mě i někdo řekl, že kdyby se proti mě prodávali prášky, tak že jsou lékárny vyprodaný xD raději se k tomu vyjadřovt nebudu xD mohl by mi přijít další ze sady výhružných mejlů.... někdy jsem na přesdržku a sama uznávám, že bych do huby potřebovala xD

[27]: Děkuju <3

31 RsM-JinJang RsM-JinJang | 10. prosince 2011 v 21:18 | Reagovat

*
[30]: Můžu ti potvrdit, že se dá zapomenout.;oD Já jsem tady jen třetí zimu a dalo by se říct, že mnohu věcí vím německy, ale česky se už nevyjádřím.;oD
_
Jinak - četla jsem poctivě celý tvůj rozhovor, ale je toho tolik, že jsme zapomněla už všeho, co jsem chtěla napsat a stejně.. jsem už pomalu 80% o tobě věděla, takže.. tak.;o)
(BTW. četla jsem to už minulý rok, ale.. asi jsem tady nenapsala koment, jak se tak koukám, za to což se stydím.. =oX)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama