Rozhovory - Mykerina

3. února 2011 v 19:00 | Ketty & Janule |  Rozhovory
17
Mykerina je jedna z těch, co tu byly odjakživa... alespoň pro mě. :-D Pak se na chvíli vypařila, lítala někde po japonských mangách a zase se vrátila zpátky ke starýmu dobrýmu twincestu, jak už to občas bývá. :-) Ostatně, ona vám to řekne sama. J. :o)

Otázka č. 1 - Jak se jmenuješ, kolik je ti let a odkud jsi?

Takže, jmenuji se Michaela (svoje jméno nemám ráda, takže na něj moc neslyším) přátelé mě oslovují Myker, nebo Mykes. Letos budu mít 20, a jsem stejně jako dvojčata ve znamení Panny, jen o dva roky a tři dny mladší, a i tak si připadám děsně stará :). Mno a bydlím v Ostravě, takže kdyby mě někdo chtěl navštívit… dveře jsou otevřené.

Otázka č. 2 - Jak dlouho znáš TH, jak dlouho twincest a jak ses k němu vlastně dostala?


Oh, tak tohle je dlouhá doba. Pamatuju si ale přesně tu situaci, kdy jsem je poprvé viděla. Bylo to v časopise Popcorn. Koupila jsem si ho tehdy po fakt dlouhé době, když jsem šla na trénink bojových sportů a měla jsem depku (bylo mi 14 a měla jsem chuť se zabít, protože jsem měla tolik problémů, že jsem to přestala zvládat). Došla jsem do šatny a otevřela prostředek, jak to mám ve zvyku, a kuk! Koukala jsem na nějakýho kluka s černou hlavou a bodlinama. Tehdy jsem si řekla "Ježiš, co to je?", ale pak, když jsem se na něj koukala dýl, mě něčím uchvátil. Nevím, jestli to byly ty oči nebo charisma, ale získal si mě během chvíle.

Když jsem večer přišla domů… pořád jsem musela koukat na ten plakát. Mám ho doteď, a to je už víc jak pět let. Mno a pak to šlo ráz na ráz. Slyšela jsem na T-music Durch den Monsun. Byla jsem z toho vyjevená, čekala jsem jiný hlas a on zněl tak žensky. Chvíli jsem váhala, ale pak jsem si poslechla Rette mich a bylo rozhodnuto. Ty čtyři kluci se stali mými zachránci, dali mi sílu se porvat s problémy a… stali se mojí láskou a touhou.

K twincestu jsem se dostala totálně náhodou… jsou to… 4 roky, myslím. Jen tak jsem brouzdala po netu a našla montáž. V první chvíli mi bylo špatně, myslela jsem, že je to jen nějaký pokus od antifans, ale pak jsem našla povídku. Heidy, člověk, který mě k TWC přivedl. Přečetla jsem si ji, a pak se pokusila taky něco napsat. Dopadlo to ale hrozně, takže to mám ještě někde v šuplíku.


Otázka č. 3 - Co pro tebe znamená místo, jako je twincestblog, a jak často na něj chodíš?

Na TWC blog chodím denně, je to takové moje místo na uklidnění a únik ze stresu. Můj chrám klidu a míru. Díky TWC blogu a TWC vůbec jsem našla několik lidí, kteří se stali mými opravdovými přáteli, a za to blogu moc děkuju.

Otázka č. 4 - Jaké povídky nebo obrázky máš nejradši a proč?

Musím se přiznat, že jsem hodně vybíravá, co se povídek týká. Pokud mě nezaujme hned, nemá šanci. Mám ráda dobře propracované povídky, které mají děj, mají správnou zápletku. Dokážou člověka dostat do varu, ale i úplně nechat zmrznout hrůzou. Stále je u mě na prvním místě twincest. Mám ráda oboje, když jsou bratři, i když nejsou bratři. Jsem spíše na povídky, kde je dobrý sex a… trochu tvrdší sex :)

Zrovna sem přišla na chuť TORGu, nevím proč, ale prostě mi tenhle pár nevadí. Jistým způsobem se mi i líbí, ale nesmí tam trpět Bill. Další moje oblíbené je Billshido. A nejradši mám, když je Bill Bushidova kurvička :).

Mno u obrázků u mě boduje Allegator. To je bez pochyby. Ta holka je prostě Bohyně s velkým B. Pak je tu Monica, a Majka, která pro mě občas dělá montáž nebo blendík k povídce, za což jí rovněž děkuju :-*

Otázka č. 5 - Jaké povídky nebo obrázky naopak nemáš ráda, co se týče tématu nebo stylu psaní, cokoliv se ti nelíbí?

Tak tady bych byla hodně dlouho. Nesnáším přeslazovaní!! Na to jsem totálně, ale totálně háklivá! Takové to Billišku a Tomíšku... brrrrrrrrr. To bych hnedka smazala z netu nebo celé přepsala! A pak taky takové, které nemají děj. Nemají nic. Jen blbé kecy a jsou totálně o ničem.
Pak jsem hodně háklivá na pár Adam/Bill. Bože, vždyť on je jako jeho kopírák, jen s 30ti kily navíc. Taky nemám ráda, když jsou kluci zbytečně vulgární. To mi hodně vadí. Neříkám, že já to v povídkách nikdy nepoužívám, ale všeho s mírou.

Otázka č. 6 - Kdy jsi začala psát povídky, co nejraději píšeš, co tě inspiruje, co naopak.

Všechno to začalo jednodílkou Koupelna. Tohle byl takový výstřel do ničeho. Pak mě to ale chytlo a začala jsem pilovat chyby a nedostatky. Po pár jednodílkách přišla moje první vícedílná povídka Liebe lässt sich nicht erzwungen, u které jsem dokončila jen I, a II řadu. III stále čeká :(. Pak jsem začala psát Když prohraješ, jdeš na blond, kde jsem totálně zkazila konec. To mě mrzí, a proto jsem povídce slíbila její druhou řadu, kde vše napravím. Další moje veledílo, které je zveřejněno na TWC, je Opatrovník, který je víceméně kopií mé minulosti. Ostatní povídky mám u sebe na soukromém blogu. Jsou tam díla, na které jsem opravdu hrdá. Ať už jde o spoluautorské nebo čistě mé. Nejraději píšu A lot of barriers a Fear, který jsem věnovala LadyKay, tyhle dvě povídky mám nejraději. Pak taky Prosím, věř mi! Což je směsice Torgu a Billshida. Inspiruje mě… nálada, nebo když se stane nějaká situace. Zapracuje fantazie, sen. Ovšem… moje múza si strašně ráda bere dovolenou a někdy je opravdu dlouhá.

Otázka č. 7 - Je něco, co bys chtěla, aby o tobě všichni věděli?

Takže… jsem ohromný spáč. A to nekecám. Jsem schopná prospat skoro 14 hodin denně, když mám možnost. Prostě fakt mám ráda spánek, a matinka, když se mnou bydlela, z toho rostla. Jenže smůla. Už dva roky bydlím a živím se sama, což se se školou dělá hodně špatně. Nestíhám, ale přesto si vždy najdu čas a uteču do svého světa twincestu.

Mám doma fenu Ashi. Zlatíčko moje mám dva roky, a je z útulku. Byla týraná a já s ní měla hodně práce, ale teď je to dospělá chytrá a vděčná mladá psí slečna.

zviřátka

Ale je to taky potvora pomstychtivá (po paničce), takže když jsem nebyla moc často doma, začala mi likvidovat věci. Nezbývalo mi než pořídit jí společnost, takže když jsem se jednou šla s kamarádkou projít, mňouklo na mě malé mourovaté kotě. To bych nebyla já, abych si ji nevzala, takže se stala součástí mé malé zvířecí rodinky. Micka je dost mazlivá a s Ashi si rozumí a luxusně si spolu hrají (to bych vám přála vidět). Pak mám doma taky dvě potkaní slečny Billenia a Tomina (děsný jména, vím, na to já jsem expert) a pak osmáka Marcuse. Zapomněla jsem na někoho? Och, myslím, že ne.

Takže dál. Devět let jezdím na dostihových koních, ale po jednom hnusným úraze moje kariéra skončila. Bohužel. Teď jezdím už jen rekreačně. Pak mám za sebou taky bojový výcvik, který jsem taky musela přerušit ze zdravotních důvodů. Strašně ráda čtu všechno kromě povinné četby. Nejvíce miluju japonské detektivky. To je moje gusto. Sleduju rovněž japonské anime a mangu. Dokonce jsem napsala i yaoi a shonen-ai povídky.

Když doma ležím a něco dělám na notebooku, vždycky mám puštěnou Prima COOL. Z hudby… toho je moc… od Lordů, Evanescense až po Hip-hop. Spíše ten slovenský hipec než nějaký americký. A mám averzi na Eminema a toho… Biebera nebo jak se píše.

Už dva roky studuju Cestovní ruch a před tím jsem studovala dva roky Hotelnictví, které mě nebavilo, takže jsem odešla a nastoupila do Frýdku-Místku (děsná škola, tam nechoďte :) ). Co se kluků týče… jsem sama. Občas se najde nějaká ta známost… na jednu noc (Ano, Mykerinka je zkažená Tomem). Žeru hopery, a takové ty nesmělé chlapečky, kteří koukají jako štěňata. Ve vztahu jsem dominantní a těžko zkrotitelná. Dost lidí se mě bojí a já absolutně nechápu proč :) vypadám jako neviňátko. Ne. Dobře, kecám. Rozhodně nevypadám jako něžná blondýna (opravdu nic proti blondýnám) už vás ty moje kecy musí nudit, takže už radši skončím.

Otázka č. 8 - Jaké 3 povídky bys doporučila k přečtení, kdyby se tě někdo ptal? Můžeš jednodílky a vícedílky, staré, ale i nové rozepsané. Které ti nejvíc utkvěly v paměti a proč? Střílej od boku, co tě první napadne, autoři těch ostatních se určitě neurazí. :-)

Umh... těžké, těžké. Vybrat jen tři povídky… tak ta první je asi
Život na prkně s kolečky
od Pajule. Takhle povídka mě zaujala od prvního dílu, tak doufám, že ji autorka nepokazí a nějak pěkně reálně to skončí. Pak… Chaos v duši I. a II. od Ádi, z týhle povídky mě vždycky mrazí. Můžu ji číst, kolikrát chci, a stejně má na mě pořád ty samé účinky. Poslední je Bookmakers scrubbers I. a II Se mnou se bát nemusíš. To vše od Ainikki. Tyhle povídky jsem si prostě musela stáhnout a vytisknout. Vždycky když mám blbou náladu, tak si je přečtu a… jsem v klidu. Uvolněná.

Otázka č. 9 - Jaké 3 svoje povídky bys čtenářům doporučila?

Tak určitě bych doporučila A lot of Barriers. Takhle povídka se píše skoro sama. Pak Zkrocení zvířete, které jsem psala s Doris, ale z určitých důvodů ji dopisuju sama. A Opatrovník? To si děláš prdel?! Protože to je moje miminko. Ten, kdo mě zná, najde v povídce mě.

Otázka č. 10 - Myslíš si, že ti "závislost" jménem twincest vydrží ještě dlouho?

Tahle "závislost" mě drží už hodně dlouho, ale musím se přiznat, že si někdy potřebuju odpočinout a vydechnout. Ale nemohla bych bez ní už být. Je to takový únik, druhý svět, kde si můžete vymyslet, cokoliv chcete.

Otázka č. 11 - Jaký je tvůj názor na "opravdovost" twincestu?

Tuhle otázku bych nejradši vynechala, ale… odpovím. Upřímně je mi jedno, jestli ti dva spolu něco mají. Když se na ně podíváte pořádně… zjistíte, že oni dva bez sebe nemůžou být. Potřebují se. Mají stejnou mimiku, gesta… Ať už je twincest pravdivý nebo ne, oba si zaslouží lásku, ať už spolu nebo každý s někým jiným.

Otázka č. 12 - Ví tvé okolí, že se zabýváš twincestem?

Ne, moje okolí to neví. Možná mamka něco tuší, ale s tou se skoro nevidím. I když jednou se mi stalo, že jsem poslala díl Opatrovníka místo na twc mail na sestřin mail :), to bylo pak vysvětlování. A taky asi před měsícem na to přišla jedna blonďatá koza u mě ve třídě (nic proti blondýnám) a já byla donucena svým pudem sebezáchovy blog smazat. Trhalo mi to srdce a někteří nechápou, proč jsem to udělala, ale já bych na té škole nepřežila. Škola dementů, kde najdete asi tak tři Tokiačky, které se bojí o svoji kůži.

Otázka č. 13 - Koho bys chtěla vyzpovídat příště a proč?

Musím se přiznat, že tady jsem hodně dlouho váhala. Rozhodovala jsem se mezi dvěma autorkami. Nejsou to pro mě jen autorky, jsou to pro mě kamarádky a osoby, kterým důvěřuju, a dala bych za ně ruku do ohně. Jenže… obě jsou pro mě hrozně důležité a mě nezbývá, než vybrat někoho jiného. Schmetti… Wolfi… prosím odpusťte mi, ale já se nedokázala mezi vámi rozhodnout, takže volím Áďu, jelikož ona je taky zajímavá a jsem na ni mooooc zvědavá.

Tak, miláčkové, příště bude naše stará sadistka Áďa, určitě si pro vás připraví nějaký to sadistický slovo, jak vyhrožovala, abyste nakonec poznali, že je to vlastně celkem neškodná milá holka, mrňavá a uječená, která má nejspíš omylem někde vzadu v rodokmenu kata Mydláře. :-D Ahoj za týden. J. :o)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Schmetti Schmetti | Web | 3. února 2011 v 19:17 | Reagovat

Aaaw, zlatíčkoooooo, miláčkuu :-** <3 xD Tys mě tam zmínila a tak krásně. S Lenn ^^ Děkuju :-*

No vidíš, hlavně, že ses tak bála a pak ses docela rozepsala xD Jen nechápu, že hodně spíš, když MY DVĚ skoro nespíme :D protože si píšeme xDD

2 Lea Lea | 3. února 2011 v 19:21 | Reagovat

Máš krásná zvířátka =) A miluji tvoje povídky, četla jsme skoro všechny =) a to co se ti stalo s blogem..já bych se zachovala stejně protože vím co to je být na škole kde všichni kromě asi třech holek kluky nesnáší =(
A moc se těším na rozhovor s naší saďouřicí Áďou =)

3 Ondina Ondina | 3. února 2011 v 19:31 | Reagovat

Myker, na rozhovor s tebou jsem se opravdu velmi těšila z mnoha důvodů. Chtěla jsem se o tobě dozvědět něco málo víc, když už tak ráda čtu tvé povídky. Docela se divím, že jsem se dneška dožila poté, co jsem u tebe na blogu shlédla to úúúžasné video "Beautiful Monster", které se mnou dělá divy pokaždé, když se ho rozhodnu pustit. Zlaté tvé "warning", které raději vždy přihodíš :)))♥
Tvá povídka "A lot of Barriers" je nádherná a přiznám se ti, už se nemůžu dočkat pokračování, protože se o Tommyho bojím. Bill má k němu skutečně nádherný vztah a já jsem ráda, že je to povídka, kde tím "opatrovníkem" toho druhého, slabšího, je Bill. I když, Tommy je tu taky silný, když dokázal přežít tu hrůzu už jako mladinký blonďáček. Jsem zvědavá, jaké další překážky je budou v příběhu čekat. A "Prosím, věř mi!" je neméně krásný příběh! A protože mám ráda tajemno, budu doufat, že napíšeš i pokračování "Prokletí". Nechceš tu povídku, co máš v šuplíku, také vytáhnout?
Tvá fenečka to jistě v životě vyhrála, stejně, jako koťátko. Fotka je krásná.
Jsem ráda, že jsem se o tobě mohla dozvědět víc. Přeji ti úspěchy!

Už se moc těším na rozhovor s Áďou, pravdou je, že je to velmi milá mladá slečna a skvělý člověk!♥♥♥

4 Danchen Danchen | Web | 3. února 2011 v 19:38 | Reagovat

Mykerinko, i když tě znám jako svoje vlastní boty, tak jsem se na ten rozhovor těšila. Úchylko jedna, jak okolí neví, že píšeš twincest? Já to vím a to jsem tady z rodiny :-D Jinak otázka č. 6 byla zajímavě rozepsaná, ale přesto si mě zapomněla zmínit :-D NO to nevadí :-D Ty víš, že ti to odpustím :* A co se týče povídek? Já bych tvojí rozhodně doporučila Most Wanted, co jsi psala s Lennou, protože ta povídka nemá chybu a slibuju, že ti k té jedné povídce dopíšu tu osnovu. Jsi ta nejlepší sestřenka <3 <3

5 Áďa Áďa | 3. února 2011 v 19:40 | Reagovat

Mykerino? ty ses asi zbláznila, ne? :-D vybrat si mě... no dobře, je to tvá volba, ale jestli z toho bude půlka blogu mít noční můry, tak to je na tebe a ne na mě, jasný? :-D

ty brďo... holka, být ti o dva roky víc, tak mám pocit, že koukám na své druhé já. spáč, co je schopný prospat 14 hodin... člověk, který jezdí na koních... který s nimi skončil kvůli úrazu... fakt jako bych se dívala do zrcadla :-)

jak si pejsek s kočičkou hrají, si umím představit, měli jsme doma dřív fenu vlčáka a taky, když byla sama doma, devastovala byt, tak jsme jí na hraní sehnali kotě. no to byli jako Tom a Jerry ve psí a kočičí podobě... u nás byli ti dva schopní naběhat po tři plus jedna během pěti minut deset kilometrů, pak Diana (vlšák) rozevřela tlamu a sevřela Matýskovi hlavu, začla s ním třepat... Mates jí začal sekat drápky... jen aby se pak mohli k sobě přitulit a vzájemně bok po boku usnout :-) protože jsou oba dva už na věčnosti, máme doma jen psa, ale už se moc těším, až si do svého bytu jednou koupím dvojici fena barzoje a kočka ragdoll :-)

PS: prosím vás, můžu Jaňuli něčím udeřit? :-D to "mrňavá a uječená, která má nejspíš omylem někde vzadu v rodokmenu kata Mydláře", to není pravda jakooo, jo??? takže taky jí nezblajzněte všecko :-P

6 mykerina mykerina | 3. února 2011 v 20:14 | Reagovat

do prčííííššš...já zapomněla že mám HADA....jeeeej.... :(((((

7 Mykerina, Mykerina, | 3. února 2011 v 20:25 | Reagovat

[1]:No jo..ale předtím jsem spala pořád :)))))

[2]: ale druhý blog mám dobře kryty... :))) takže se na něj nedostanou )

[3]: Ondi...ty tvoje komenty mě vždycky dostanou..holka, tebe chci jednou poznat... :)) a nebo..'Prokletí' bude a ta povídka....asi ne :P

[4]: Danny, já zapomněla na hodně věci ,,,,bohužel :(

[5]: TAk jako tebe jsem prostě musela, sadistko :PPPP ne sranda :) jsem fakt zvědavá...

8 Adella Kaulitz Adella Kaulitz | Web | 3. února 2011 v 20:37 | Reagovat

zajímavé počteníčko od skvělé autorky:D

9 Janča Janča | 3. února 2011 v 20:56 | Reagovat

Tak Myker, ty jsi člověk, na kterého jsem se taky hodně těšila a to hlavně proto, abych ti tak trochu vynadala za "Když prohraješ, jdeš na blond" xDDD
Jak já jsem tu povídku strašně milovala a celou svou duší litovala chudáčka trpícího Billa a ty jsi z něj na konci udělala hnusnou, proradnou sketu, ach jo, z toho mám dodnes trauma...xDDD
Ale odpouštím ti, protože jsi stejně jako já, milovnice potkánků a ti tvoji mají navíc ještě úžasná jména xD
Jinak je pravda, že jsem si o tobě už podle tvého psaní myslela, že budeš tak trošku ďáblice a jak vidím, tak jsem se moc nespletla =)
A když jsi vyjmenovávala svoje povídky k doporučení, taky mě překvapilo, že jsi nenapsala Most Wanted, protože ta se určitě hodně povedla =)
A s výběrem Ádi souhlasím a už se na ni hrozně moc těším =D
Super rozhovor =)

[5]: Já to Januli s tím katem Mydlářem taky vůbec nevěřím, protože jsem o něm hodně četla a tak mírumilovného člověka prostě ty v rodokmenu mít nemůžeš xDDD

10 Emilia Emilia | 3. února 2011 v 21:01 | Reagovat

Zajímavý rozhovor, polovinu toho, co jsem se dočetla bych nečekala. Byla jsem zvědavá, protože jsem četla skoro všechny tvé povídky tady na blogu. Liebe lässt sich nicht erzwungen mě chytlo okamžitě a nebyla by k zahození ta třetí řada. Když prohraješ, jdeš na blond, tak to jsem právě z toho konce byla totálně vyjevená. No nemyslím si, že si ho zkazila, byl hodně překvapující, něco takového jsem opravdu nečekala. Takže svým způsobem nebyl špatný, akorát smutný. Opatrovníka mám taky rozečtenýho. Ono mě se na těch tvých povídkách líbí, že jsou hodně zvratové. Že prostě se tam stane vždycky něco, co nečekám. Snažím u všech povídek co čtu tak nějak předběžně přemýšlet, jak to bude asi dál, ale u těch tvých to nikdy neodhadnu. Jsou prostě nepředvídatelné.

A taky jsem nečekala, že je ti už skoro 20. Nevím proč, myslela jsem si, že jsi mladší, ale já si u všech autorek většinou udělám takovou představu, která je skoro vždy úplně nesprávná×DD A ten hafík s tou kočičkou jsou roztomilí:) to já mám taky psa a kočku, ale kdyby si měli takhle spolu sednout, tak to by spíš lítaly chlupy×DD SKutečně fajn počtení, rychle mi to odsejpalo a na Áďu se těším:) vybrala si dobře.

11 Doris Doris | E-mail | Web | 3. února 2011 v 21:22 | Reagovat

ááá dočkala jsem se. jak jsem říkala, na enhle rozhovor jsem se těšila. Ač si myslím, že tě docela znám, tak jsou věci které opravdu stále nevím. Ač pro mě nejsou až tak důležité. Tvoje povídky jsou něčím zvláštní a myslim, že se dají rozpoznat mezi těmi ostatními. Možná i proto, že nějakou začneš a než ji dopíšeš, tak rozepíšeš miliony dalších a pak to vázne :DD Lot of barriers je naprostá dokonalost. Já doufám, že už se mi všechno tak nějak uklidní a budu zase moct hojně navštěvovat tvůj blog a všehno si pěkně dočíst. Zkrocení zvířete mě samotnou mrzí, ale opravdu to nešlo jinak. Omlouvám se. každopádně se mi s tebou psalo výborně :) A za Prosím věř mi ti musím vlastně poděkovat, jelikož jsi to psala pro mě a já se moc těším na další a další díly :) Pokud mi nějaké unikly, tak to taky velice rychle napravím :)
Takže hlavně dál pěkně piš ať máme co dobrého ke čtení <3

12 Žížalka Žížalka | 3. února 2011 v 21:36 | Reagovat

Sakra Mykes ty ses tu vypsala uplně skvěle.. :-D a to proč se tě bojí ostatní? Se podívej do zrcadla a budeš se bát sama sebe :D ;)))

13 Lenna W.K.T. Lenna W.K.T. | 5. února 2011 v 0:20 | Reagovat

Tyyyyy sviiiiino! Pockej ja te zbusim az na tebe naletim do Ovy! Budes mesic a pul v monoklech! Adu jsem chtela vyzpovidat jaaaaaa!!!! XD
Jinak, ja vim, ze bloncky ti nevadi xD nebo aspo jaaa ti nevadila... Miluju te, kote! XD

14 Dzesi3 Dzesi3 | 7. února 2011 v 1:30 | Reagovat

Pak jsem hodně háklivá na pár Adam/Bill. Bože, vždyť on je jako jeho kopírák, jen s 30ti kily navíc. - ja som sa na tejto vete smiala dobrú polhodinu :D :D :D :D place hore :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama