Rozhovory - Vanity

27. ledna 2011 v 19:00 | Ketty & Janule |  Rozhovory
17
Dnešní čtvrtek budeme zpovídat Vanity, autorku, kterou k volbě nicku inspirovala vlastní povídka. :o) Pamatuju si ještě tu starou přezdívku, ale to už je opravdu dlouhá doba, nejspíš budu jedna z mála. :-) Nejdřív jsem musela Vanity trochu popostrčit, aby vám o sobě něco řekla, moc se jí do toho nechtělo, ale myslím, že nakonec se všechno povedlo a vy se dozvíte spoustu zajímavých informací. Tak se pusťte do čtení, "marnivost" určitě nebude její hlavní vlastnost, i když se tak pro nás jmenuje. :o) J.

Otázka č. 1 - Jak se jmenuješ, kolik je ti let a odkud jsi?

Oba moji rodiče měli každý jiný názor na jméno pro svého potomka. Zatímco taťka byl nohama na zemi a volil jména jako Jana, Jirka, Martin a Hanka, moje mamina byla jiného názoru. Když byla těhotná, každému, kdo se ptal na jméno, řekla, že to bude buď holčička Háta, nebo chlapeček Benedikt. Nakonec mě však poctili jménem Šárka a děkuju za to. A i když jsem už měla jméno v rodném listu natištěné, i tak mě mamka oslovovala Karlo, to když jsem ji zlobila. Karino, když jsem něco provedla. A někdy i Barunko, to, když po mně něco chce.
Narodila jsem se ve znamení Vah a to přesně 10.10.1988 ve tři hodiny a padesát pět minut ráno. Celý život bydlím na Mělníku, kousek od Prahy.

Otázka č. 2 - Jak dlouho znáš TH, jak dlouho twincest a jak ses k němu vlastně dostala?

Poprvé jsem se o Tokio Hotel dozvěděla z Brava, kde na mě z titulní strany koukal Bill s čerstvě prodlouženými vlasy. Říkala jsem si, proboha, co to zase je? No a pak jsem si to přečetla a ze zvědavosti si pustila Rette mich… a "láska" byla na světě :) Ovšem odpor spolužaček byl veliký. To víte, třída plná samých holek, které poslouchají disco. :D Ale dostala jsem se přes to docela rychle, stejně jako já se nikdy nemíchala do jejich oblíbených věcí, ony se nemíchaly do mých. Navzájem jsme se respektovaly a bylo to super. Bylo mi asi sedmnáct a sama jsem se divila, že už je to tak dlouho. Samotný twincest píšu od roku 2008, kdy jsem dokončila střední školu :) Poprvé jsem si přečetla povídku Blbej hip hoper od B-kay a nešlo to zvrátit. Byla jsem zamilovaná do páru Bill a Tom :)


Otázka č. 3 - Co pro tebe znamená místo, jako je twincestblog, a jak často na něj chodíš?

Twincestblog je pro mě místo, kde se můžu odreagovat. Můžu tady upustit uzdu své fantazii a oddat se povídkám od mých oblíbených autorů. Je to jako náhradní domov pro moje povídky a vím, že když si je u mě nikdo nepřečte, tak je můžu dát sem, a tady se najde alespoň pár lidiček, pro které píšu :) Každý den se tu zastavím, abych se podívala, co zde přibylo a jednou do týdne si udělám čas na to, abych si něco přečetla.
Navíc mají autorky můj velký obdiv, že i přes ty všechny karamboly to zvládají. Mě někdo vzít blog a přivlastnit si ho, asi bych už neměla tolik síly, abych ho vybudovala znovu a tak bravurně. :)

Otázka č. 4 - Jaké povídky nebo obrázky máš nejradši a proč?

Důležitý je pro mě pairing Tom a Bill. Někdo cizí, kdo se je snaží rozdělit, mi vadí vždycky, ale kdyby tam nebyl, nebylo by to zajímavé :) Líbí se mi, když jsou kluci dvojčata a děj se odehrává v jejich opravdovém světě Tokio Hotel a mám ráda i povídky, které s hudebním světem vůbec nesouvisí. Ačkoliv jsem velká fanynka Twilight ságy, nemám ráda, když jsou kluci upíři, vlkodlaci a jiné nadpřirozené bytosti. Nevadí mi tajemno, ale musí to být uvěřitelné. Mám ráda lehkou romantiku, tak i něco ostřejšího. Nemám ráda párování Toma a Georga a taky se mi moc nezamlouvá Billshido, ale This Hour's Duty je něco nepopsatelně úžasnýho :) Tady je mi naprosto jedno, že je tam Bushido.

Z obrázků mám nějraději kreslené, protože to je opravdové umění. Jsem velký fanoušek kreseb, ale musí mě zaujmout. A můj velký obdiv má spousta autorek montáží, ale i tady platí to, že tomu obrázku musím uvěřit :)
Navíc jsem velký fanoušek povídek ze světa Harryho Pottera.

Otázka č. 5 - Jaké povídky nebo obrázky naopak nemáš ráda, co se týče tématu nebo stylu psaní, cokoliv se ti nelíbí?

Nemám ráda povídky z ICQ. Jako hra je to dobré, dokonce velmi užitečné. Jedna moje povídka tak dokonce vznikla. Neodsuzuji to, ale takové povídky nečtu. Nemám ráda příliš přeslazená slovíčka, a oslovování Tomíčku a Billíčku mě tedy také vůbec nelákají. A nemám ráda nespisovnou češtinu. Na to jsem obzvlášť háklivá. Taky se mi moc nelíbí, když si postavy v povídkách sprostě nadávají a vůbec mluví sprostě. Neřeknu, když to situace vyžaduje :), ale aby tak mluvili pořád? To opravdu ne.
Nemám ráda obrázky, kde jsou kluci jako obyčejní panáčci, co bývají na dveřích záchoda :D pár už jsem jich viděla a nic moc :D Jinak se mi líbí prakticky všechno, obdivuju každého, kdo dokáže něco nakreslit. Já na to nikdy nebyla :)

Otázka č. 6 - Kdy jsi začala psát povídky, co nejraději píšeš, co tě inspiruje, co naopak.

Povídky jsem začala psát, když jsem nastoupila na střední školu a na intru byla nuda. Na básničky jsem nikdy moc nebyla a kreslení mi nešlo. A tak jsem si začala vymýšlet. Nejprve to byly takové sladké příběhy patnáctileté studentky, která zamíří do velkého města na školu a najde si tam životní lásku. Nejspíš sen všech puberťaček :) Pak jsem poznala Tokio Hotel a začala si vymýšlet příběhy o dívkách, které si je přejí potkat a mluvit s nimi, chodit s Billem a spát s Tomem :D To mě ale přešlo, když jsem si poprvé přečetla povídku od B-kay a byla jsem pohlcená twincestem :)
Občas se ráda uchýlím k nečemu jinému a vyměním dvojčata za Harryho a Draca a nebo za mého milovaného vysněného Benjamína :)

Otázka č. 7 - Je něco, co bys chtěla, aby o tobě všichni věděli?

Myslím, že spousta z vás už to ví, ale na úvod bych chtěla říct, že pracuju ve školce jako učitelka. Pěkně zvrácená učitelka, co? :D Spousta lidí okolo mě by to vůbec neřekla, ale je to tak.

Ulítávám na drahých luxusních autech, teď jsem si zrovna zamilovala Bentley Continental GT GTC Speed 610PS.

Jsem puntičkář, co se týče mého vzhledu, vždycky chci, aby moje oblečení k sobě ladilo, a nejvíc se zaměřuju na moje nehty. Miluju lakování a zdobení a třpytkování. Přemýšlela jsem, že si udělám i kurz na modeláž nehtů :) Hodně experimentuju s vlasama… jednou fialové, jednou červené, nakonec černé… Teď jsem se zase odbarvila a mám je zrzavé :D Docela úlet :D

Naprosto nenávidím televizní reklamy, jediná výjimka je na Vánoce s těma žubama nahóru :D ta je kouzelná :) Ale třeba xxx lutz ta ta ta ta… tak ta mě teda irituje :D Můj nejoblíbenější film je Grinch a Hříšný tanec. Moje nejoblíbenější ovoce je kiwi, papája a mango, a vůbec nemám ráda třešně a meruňky, ani nevím proč, možná nějaké trauma z dětství :D, jo a taky nemůžu krupicovou kaši. Naopak miluju Italskou kuchyni, těstoviny a pizzu :)

Za celý svůj život jsem navštívila Německo, Francii, Španělsko, Portugalsko, Estonsko, Litvu, Rakousko, Maďarsko, Maroko, Turecko, Itálii a Chorvatsko, nejvíc bych se teď chtěla podívat do Mexika a Thajska. Miluju exotiku :) Mám obrovskou sbírku časopisu JOY a Yellow, taky jsem dřív sbírala fotky Tokiáků, ale to mám už jen uložené v počítači a mám tam si 1500 fotek, a to už jsem je promazávala, většinou to jsou fotky z photoshootů, nebo nějaké sladké momentky.

Dodnes mám hrozně ráda telenovelu Divoký anděl :)
Mám dva piercingy, v jazyku a ve rtu, měla jsem i v pupíku, ale jedno milé dítko mi jej omylem vytrhlo, takže místo ozdoby tam mám pořádnou jizvu :-/ a taky mám vytetovanou pěticípou hvězdu vzadu na krku. Už asi rok plánuju, že si nechám vytetovat malý nápis Vanity za ucho, a taky si chci nechat dodělat hvězdy po celé páteři.

Ačkoliv jsem fanynkou twincestu a občas si ráda poslechnu TH songy, moje oblíbená hudba je Progressive house, například mám velmi ráda dj's jako je Bon Finix, Michael Burian, Tiesto, David Guetta.

Moje oblíbená televizní show je břichomluvec Jeff Donam a jeho postavičky Achmed, Walter, Sweet Daddy D a hlavně Peanut :D Najdete to i na youtube a fakt to stojí za to :D Peanut je naprosto dokonalý :D

V televizi ráda koukám na Top Gear a Faktor strachu. A jsem fanoušek fotbalové Sparty :) Slávistům se omlouvám :D Dokonce teď mám i sparťanský povlečení :)

Myslím si, že jsem přátelská a otevřená, většinou řeknu to, co si myslím a nesnažím se vetřít do přízně každému. Buď si mě zamilujete, nebo mě nenávidíte, jiná možnost není. Mám ráda ruční práce jako keramika, ubrousková technika, bavlnkové náramky a šperky z korálků. Občas si tím krátím dlouhé večery :)

Otázka č. 8 - Jaké 3 povídky bys doporučila k přečtení, kdyby se tě někdo ptal? Můžeš jednodílky a vícedílky, staré, ale i nové rozepsané. Které ti nejvíc utkvěly v paměti a proč? Střílej od boku, co tě první napadne, autoři těch ostatních se určitě neurazí. :-)

Chcete po mě nemožné, ale tak dobře… asi jich bude víc… pardóoon, nemohla jsem se rozhodnout.
Tak třeba  Tichá hudba od Lorett, ta je moje zamilovaná. Příběh na druhou od Michelle M. protože miluju slash v podobě Harryho a Draca, a spojení s Billem a Tomem je naprosto perfektní. Loving Liar alias Bad Boy od mé oblíbené autorky Lady Kay. Most wanted - First in the Blacklist od Lenny W.K.T & Mykeriny si mě získalo hned po prvním dílu. A v neposlední řadě je to This Hour's Duty od Little Muse & Majestrix :)

A v jednodílkách miluju Do you wanna fuck od Deni a všechno do Haylzee.

Otázka č. 9 - Jaké 3 svoje povídky bys čtenářům doporučila?

Nejprve by to bylo Sedm smrtelných hříchů, protože těmi to všechno začalo. Byla to úplně první vícedílná povídka, kterou jsem napsala, předtím to byly jen takové pokusy, ale když jsem to nedávno četla, zhrozila jsem se nad tím, jak děsně jsem psala. Takové bláboly :D Z jednodílek můžu doporučit Kurvičku, ta je moje nejoblíbenější, a taky asi nejdelší, kterou jsem napsala, poslední, co bych doporučila, je Find you, která je prozatím rozepsaná, ale doufám, že bude mít takový úspěch jako Hříchy. Taková malá reklama :D

Otázka č. 10 - Myslíš si, že ti "závislost" jménem twincest vydrží ještě dlouho?

Občas mám stavy, kdy si říkám, že už mě to nějak nebaví. Nemám inspiraci a nemůžu se dokopat k tomu, abych něco napsala. Pak najednou mám zase období, kdy rozepíšu hned tři povídky najednou. Někdy mám pocit, že si od toho potřebuju odpočinout, ale myslím, že ano. Ještě nějakou chvíli mi to vydrží.

Otázka č. 11 - Jaký je tvůj názor na "opravdovost" twincestu?

Co se toho týče, snažím se být při zemi. Ráda upouštím uzdu své fantazii a vymýšlím si, co by spolu mohli dělat. Pak se ještě ke všemu objeví rozhovor, kdy "všechno dělají spolu" a jak si má člověk myslet, že to, co píše, není pravda? :D Ale ve skutečnosti tomu moc nevěřím. Ale představa Billa s dívkou se mi ani trochu nelíbí :)

Otázka č. 12 - Ví tvé okolí, že se zabýváš twincestem?

Mamka to ví se vším všudy. Stejně jako moje blízké kamarádky. Ostatní vědí, že píšu, ale skoro nikdo neví co. Mamka mi i kolikrát radí :D je to docela sranda :)

Otázka č. 13 - Koho bys chtěla vyzpovídat příště a proč?

Nejprve jsem si musela pročíst seznam těch, které už o sobě psaly. Vyfoukly jste mi spoustu skvělých autorů :D Naštěstí jsem našla někoho, kdo tu ještě není, a doufám, že přijme a neukamenuje mě za to. Ráda bych si příště přečetla rozhovor s Mykerinou, protože je autorkou několika skvělých povídek, a já je velmi ráda čtu.

Tak za týden s Mykerinou. Pa J. :o)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Mykerina Mykerina | Web | 27. ledna 2011 v 19:29 | Reagovat

učitelka??????? wtf??? :DDDDDDDDDDD že já na to kývla :D:D jeeejky :D

2 Áďa Áďa | 27. ledna 2011 v 19:30 | Reagovat

tvoje povídky mám hodně ráda, jsou takové... hodně rázné nebo jak to nazvat, od roztomilých scén až po akci, ale má to švih. jen mi je líto, že jich hafo nedokončíš, proto se bojím číst nové, cokud nepadne poslední díl.

3 Ondina Ondina | 27. ledna 2011 v 19:40 | Reagovat

Vanity,
ty jsi hodně zajímavá autorka! Jsem ráda, že jsem se mohla o tobě dozvědět trochu víc.
Četla jsem od tebe "Sedm smrtelných hříchů", které jsem našla v archivu. Nejen příběhy, ale i ty nádherné obrázky se mi moc líbily.To bylo promyšlené. A ještě Kurvička - taky jedna z povídek, ke které dopomohl archiv. Samozřejmě mě zaujal hlavně ten konec - nejen, že si Bill vydělal slušné peníze, ale Tommy mu nechal své číslo, adresu a ještě ho i odvezl. Aaaach - opravdu se tvé příběhy velice hezky čtou.
A rezavé vlasy nejsou úlet!

4 NaGii NaGii | E-mail | 27. ledna 2011 v 20:10 | Reagovat

Tvoje povídky jsou neskutečné. Nejradši mám ty ostřejší.. Jak to dokážeš popsat to je něco úžasnýho.. I ty detaily si představím tak, že se mi to promítá v hlavě ještě dlouho xD
Doufám, že tě to jenom tak nepřejde, ty skvělé povídky chci číst dál..

5 Vanity Vanity | Web | 27. ledna 2011 v 20:11 | Reagovat

Myki nedělej se jooooo :D jsem na tebe zvědavá :)
Áďi, to chápu... samotnou mě to štve a nějak jsem se už rozhodla dávat ty povídky na svůj blog a teprve když jsiu hotové, tak je dám sem :) Když to vyjde :)
Ondina - jsem ráda, že se ti hřích líbily, jsou mou pýchou :D asi to nejlepší, co jsem ze sebe kdy dostala :D Snad se najde zase něco, co bude stejně dobré... pořád hledám nějaký nápad :D

6 Áďa Áďa | 27. ledna 2011 v 20:17 | Reagovat

[5]: já si zas oblíbila Jsi jenom děvka, Bille, ačkoliv mě tam hodně zklamal ten rychlý konec, a pak jsem si oblíbila Ledové krále. jenže ti se bohužel dočkali utrumu... což je škoda. píšeš moc hezky, ale prostě mám obavy to vždycky načínat, protože pak mi vrtá v hlavě červ, jestli to dokončíš nebo ne...
a z jedodílek... nevím, jak se jmenuje, ale byla to ta, jak byl Bill v tom bordelu, Tom si tam pro něj přijel a Bill se mu svěřil, že "obsluhoval" starýho Merkela :-D
PS: já mám vlasy černé s růžovou patkou a jsem stejný ročník, co ty :-) takže  v úletech jedině fandím a kurz nehtů doporučuju!!!

7 Janča Janča | 27. ledna 2011 v 20:21 | Reagovat

Další opravdu velice zajímavá osoba =)
Teda obdivuju na tobě, jakou máš širokou škálu zájmů a kolik věcí tě baví, to se hned tak nevidí, dneska spíše lidi nezajímá vůbec nic...
Některé tvoje povídky jsem četla a moc se mi líbily, nejvíce mi uvízla v paměti "Jsi jenom děvka, Bille", u ní jsem nestrávila ten konec, Billův osud jsem tenkrát obrečela =)
Jinak jsi mě pobavila tou zmínkou o reklamě " ta ta ta ta", já ji tak nenávidím, že musím vypnout zvuk, jinak bych byla schopná televizi snad rozmlátit xD
A potěšila jsi mě názorem, že "This Hour's Duty" je něco nepopsatelně úžasného, já si to myslím taky =)♥
A rozesmála tím, že jsi fanynka Sparty a že se omlouváš Slávistům, u nás zase všichni fandíme Baníku xDDD A Baníkovci se se Sparťany fakt milují xDDD
A ještě musím říct, že máš naprosto úžasnou maminku =)
Tak ať se ti v psaní daří a já už se těším na Mykerinu, ta mě jednou svojí povídkou taky pěkně rozhodila =)

8 Janča Janča | 27. ledna 2011 v 20:27 | Reagovat

[6]: Ádi, tu povídku, jak Bill "obsluhoval" starýho od Merkelový si taky pamatuju, řvala jsem smíchy u té věty xDDD Ale taky si nepamatuju jak se jmenovala =)

9 Emilia Emilia | 27. ledna 2011 v 20:30 | Reagovat

Skvělý rozhovor:) s těmi jmény, jak je tvoje mamka střídá, si mě pobavila, to jsem si hned vzpomněla na jednoho postaršího pána z okolí, který pokaždé volá na svého psa jinak. To jsem se pak nedivila, když ten pes vůbec na zavolání nepřiběh:D

A jinak divoký anděl...jo to je telenovela mého dětství:D to jsem vždycky sledovala a úplně to hltala. Ještě před rokem jsem shlížela pár dílů na youtube a plánovala si ji stáhnout a znovu se kouknout. Teď to sice už tak nežeru, ale nepříjde mi úplně špatná, je to docela sranda.

A ty země, co jsi navštívila, hotová cestovatelka. Ty budeš mít do stáří prokouknutou celou zeměkouli:)Hned jsem si vzpomněla na ten film, cesta kolem světa za 80 dní×DD

Jinak si teď nejsem jistá, jestli jsem od tebe něco četla, ale mám takový pocit, že jednu povídku ano, byla vícedílná, akorát si teď za boha nevzpomenu, jak se jmenovala, to je ta moje paměť×D

10 Therese von Loriette Therese von Loriette | 27. ledna 2011 v 20:37 | Reagovat

no nevím,a si sem divná, ale nemám na tebe názor... to mě.. štve. x) Zbožňuju tě za tvoje psaní, za ty luxus auta (já miluju všechny Lamborghini) a podobný věci... asi mám trauma z dětství, nebo tak, ale já Spartu naprosto nenávidím, takže tímhle se to u mě asi pokazilo (samozřejmě ti za to nenadávám!!!) takže asi takhle: nevím co si myslet, nebo co říct... ale stejně tě mám tak nějak ráda x)))

11 Vanity Vanity | Web | 27. ledna 2011 v 20:52 | Reagovat

Tak cestu kolem světa, jsem nidky neviděla :D ale já bych si to prodlužila, abych si to přádně vychutnala, takže v mém podání by to bylo Cesta kolem světa za 80 měsíců :D... To by mohlo stačit :D

Oh a LAmborghini taky miluju, našla jsem si jedno fialový a to bylo naprosto dokonalý... * inlove *

S děvkou je to těžký, byl to tak blbej konec, že už kolikrát mě napadlo to přepsat, ale pak jsem is zase říkala, že je to blbost, už jsem to napsala a je to, ale pohrávám si s myšlenkou nějakého krátkého pokračování... Ne dvacet dílů, ale tak deset... možná... Ještě jsem to úplně nepromyslela, takže v nejbližší době ne, ale možná časem :)

12 GingerBalletGirl GingerBalletGirl | Web | 27. ledna 2011 v 20:56 | Reagovat

Ano, rezave vlasy nejsou ulet! :D sama uz asi rok vlastnim kriklave zrzave (neboli ginger :D) vlasy, a musim rict, ze jsem nikdy nebyla se svou barvou spokojenejsi :DDD

Musim rict, zes me teda pekne nastvala :D nekdy o prazdninach me napadlo napsat sedmidilnou povidku na tema "sedm smrtelnych hrichu", tak se divam do seznamu povidek, jestli bych nekoho nevykradala o namet, a plesk, ono uz to ma zamluvene nejaka Vanity :DDD ale musim uznat, ze jsem si to precetla a nemuzu rict nic jineho, nez ze bych to nenapsala lip :))) strasne me stve, kdyz si autorka vezme namet ve stylu zlaty dul, ze ktereho by se dalo vytezit 156 tisic skvelych dilu a nakonec to skonci fiaskem a nezajimavym dejem, ale po Hrisich sem takovy vztek rozhodne nemela :))) (to uz spis bych to takhle domrvila sama, nebyt tebe a toho, zes to napsala prvni :D )

On se da piercing v pupiku tak lehce vyrvat? *_* no sakra, odted ho hlidam jako oko v hlave c_C

Myslim, ze jsi jedna z tech lepsich autorek, a moc se mi libi styl, jakym pises :)) popravde obdivuju vsechny, komu se nerozebihaji myslenky tak jako me, a tudiz to po nich jde i precist a dokonce vis, o cem je rec :DDD
Hodne stesti v budouci tvorbe ^^
Ginger <3

13 Janiie Janiie | 27. ledna 2011 v 21:13 | Reagovat

ehm .. ehm... jsem už naivní, slepá a neumím číst, nebo opravdu bydlíš ve stejném městě jako já a Sandra Trümper :D
teeda ... netušila jsem že může někdo tak "zkažený" (myšleno v dobrém slova smyslu.. ).. oki ne zkažený.. ale "jiný" než ostatní žít u nás ve městě :)
jinak tvoje povídky jsou moooc krásný.. třeba 7 smrtelných hříchu je nádhera :)

14 Vanity Vanity | 27. ledna 2011 v 21:26 | Reagovat

Fakt, jooo? :D Tak to má Mělník o pár zhýřilců víc :D

15 Janiie Janiie | 27. ledna 2011 v 21:28 | Reagovat

[14]: určitě :D

16 Ywča Ywča | Web | 28. ledna 2011 v 17:54 | Reagovat

Takže Vanity :D teba si veeeeľmi dobre pamätám, príbeh Jsi jenom děvka, Bille bol jeden z najobľúbenejších, bola som z neho veľmi mimo a potom....koniec ma skutočne dorazil :-( Zlomila si mi srdce :-D Stále dúfam, že napíšeš druhú sériu! Mysli na to! :-D
Ale teraz k rozhovoru :-D
Inak ja tiež moc nemusím príbehy z ICQ :-D Vlastne také ani nečítam...je  to podľa mňa...divné. Ako nechcem to odsudzovať alebo tak, ale zle sa to číta, hlavne, keď sa každou vetou menia postavy :-/ Keď už tak nech to autorky píšu ako súvislý text ;-) a nespisovnú češtinu/slovenčinu taktiež nemám rada :-D Totiž...pri češtine to je ťažké rozoznať, či je to správne napísané, ale keďže stále čítam hlavne české príbehy, mala by som v tom už mať prehľad ;-) Ale nespisovná slovenčina...tá ma zabíja :-D
A taktiež ma zaujala veta, že predstava Billa s dievčaťom sa ti ani trochu nepáči...to znamená, že si myslíš, že je gay? :-) Konečne niekto, kto si to myslí a kto nie je slepý! :-D
No a na záver....teším sa na rozhovor s Mykerinou :-)

17 Therese von Loriette Therese von Loriette | 28. ledna 2011 v 22:21 | Reagovat

[11]:
já teda Lamborgini Gallardo žlutý nebo zelený.. to sou oje lásky na celej život.. jednou doufám, že si ho časem pořídím x)) můj velkej sen x))))

18 Vanity Blair Vanity Blair | Web | 29. ledna 2011 v 10:59 | Reagovat

Gallardo je dobrý, ale na český silnice naprosto nepoužitelný... :( bohužel... možná tak někam na okruh...
u mě teď reálný auto je Audi A4, scháním, kde se dá...za rozumno cenu.. :D

19 Therese von Loriette Therese von Loriette | 31. ledna 2011 v 15:10 | Reagovat

jo to taky říkám, tady bych ho rozmlátila... ale tak třeba do německa bych s tím klidně jela x) a sem bych si pořídila jednoho obříka BMW X5 x)) to je tak krásný SUV, až to bolí x)))

20 Vanity Blair Vanity Blair | 1. února 2011 v 14:34 | Reagovat

já nějak ty bavoráky nemusím... :D mají takovej agresivní čumák :D

21 Therese von Loriette Therese von Loriette | 1. února 2011 v 20:45 | Reagovat

no to mě se zase BMWčka líbí, podle toho čumáku je vždycky poznám... no a ta Xpětka... prostě luxusní auto x) ale stejně je nejlepší náš dědoušek (fábinka) xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama