Rozhovory - Janča

16. září 2010 v 19:00 | Ketty & Janule |  Rozhovory
Ahoj twincesťáci,

dneska tady pro vás mám novinku. Nebudu hned na začátku lhát, takže rovnou přiznám, kde jsem našla inspiraci - překvapivě na THF. :o) Kdo tam chodíte, víte, že je tam "Author Spotlight" - neboli něco jako "Autor pod reflektory", takovej malej výslech. Prostě je to rozhovor se zajímavým autorem, který odpovídá na otázky moderátorek.

Napadlo mě u nás udělat něco podobného, takže tady máte první rozhovor, jak jsem to hezky česky nazvala, a to s Jančou - naší nejaktivnější komentátorkou. Myslím, že její aktivita je pro mnoho autorů něco, co je drží u psaní, protože jí není zatěžko každému pod jeho povídku nebo obrázek něco napsat, což je v současné době obdivuhodné a já jí i za ostatní autory moc děkuju. Proto dostala prostor jako první, myslím, že vás určitě bude zajímat, kdo vlastně Janča je...

Otázka č. 1 - Jak se jmenuješ, kolik je ti let a odkud jsi?

Jmenuju se Jana, ale říkají mi "copatka" xD No, věk… asi tak mezi třicet a čtyřicet xD, jsem ze severní Moravy, z Kopřivnice, to je kousek od Ostravy a mám 14tiletou dceru Katku.

Otázka č. 2 - Jak dlouho znáš TH, jak dlouho twincest a jak ses k němu vlastně dostala?

Tokio Hotel znám od jejich úplného začátku, díky stanici VIVA, pamatuju si jako dneska, když se tam poprvé objevil Durch den Monsun, a první, co nás tenkrát s Katkou napadlo, bylo, jestli to zpívá holka nebo kluk xD.
Já poslouchám německou muziku, takže se mi to docela zalíbilo, no, přiznám se, že se mi tenkrát zalíbil hlavně Georg xD, Tom se mi nelíbil vůbec a Bill to bylo pro mě přece jenom takové kuřátko neopeřené. Ale postupem času se z něho vyklubala kouzelná elfí bytost, a bylo to =) I když musím přiznat, že moje nejoblíbenější období kolem TH je spojené s albem Zimmer 483, z jejich dnešní muziky nadšená nijak nejsem, Humanoid a celá ta "maškaráda" kolem něj se mi moc nelíbí, z CD mě zaujala jedna písnička, a z dnešní image Billa jsem mírně řečeno na rozpacích (teď mě, prosím, neukamenujte xD)

A twincest? Ten jsem objevila poměrně nedávno, minulý rok, a to naprostou náhodou. Prostě jsem hledala něco nového kolem TH a narazila jsem na tenhle blog. Nejdříve jsem nadávala, co že si ti lidi všechno nevymyslí, chudáci kluci, ale pak jsem se začetla do první povídky, byla to The Vampire Story od misi, a spát jsem šla až ráno xD A protože patřím mezi gayofily, tak jsem nakonec té představě Toma s Billem jako páru propadla =)

Otázka č. 3 - Co pro tebe twincestblog znamená a jak často na něj chodíš?

Twincestblog pro mě znamená závislost xD, zábavu, odreagování od všedních starostí a třeba i konfrontaci s názory ostatních. Je to takový imaginární svět, do kterého můžu utéct a kde můžu milovat svoje iluze =)
Na blog chodím každý den, teda, aspoň se snažím, pokud mi vyjde čas.

Otázka č. 4 - Jaké povídky nebo obrázky, máš nejradši a proč?

Nejraději mám povídky, ve kterých jde především o lásku a emoce, sex je potom takovou tou pomyslnou třešničkou na dortu. Když je povídka dobře napsaná, tak se i bez sexu docela dobře obejde. Nejlepší jsou pro mě povídky, ve kterých je všeho akorát, které jsou rozepsané pěkně do hloubky a nejlépe, když ještě dobře končí.
Přiznám se, že raději čtu vícedílky, mám ráda složitější děj a zápletku, líbí se mi klasický twincest i povídky, kde kluci nejsou dvojčata a mám slabost pro Billshido xD

Otázka č. 5 - Jaké povídky nebo obrázky naopak nemáš ráda, co se týče tématu nebo stylu psaní, cokoliv se ti nelíbí?

Co nemám ráda? Nemám ráda, když je povídka zbytečně vulgární, když mám pocit, že děj je příliš přitažený za vlasy, nebo když je v ní až moc násilí, prostě preferuju všeho s mírou.

Otázka č. 6 - Jsi naše nejaktivnější "komentátorka". Jak je možné, že ty si pro autory povídek a obrázků vždycky najdeš čas, a ostatní ne? Máš pro to nějaké vysvětlení? Co bys vzkázala těm, kdo nekomentují?

Já komentuju, protože prostě chci a taky mě to i baví. Výmluvy jako 'nemám čas', 'nestíhám' a podobně, mě vytáčejí, když už si někdo najde čas na čtení povídky, jak je možné, že na komentář už ho nemá? Na blogu bývá denně tak kolem deseti příspěvků, kdyby u každého z nich čtenář věnoval komentáři jednu jedinou minutu, je to zhruba 10 minut každý den, nevěřím, že nejde si vyšetřit 10 minut času denně na napsání komentáře. Já chodím do práce, mám domácnost a o počítač se dělím s pubertální ratolestí, kromě toho mám i plno jiných zájmů, ale nějaký čas vždycky zbyde. Někdy je to těžké, ale jde to =)

Co bych vzkázala těm, kdo nekomentují? Aby si uvědomili, že jejich komentáře jsou jedinou odměnou pro autory, kteří psaní věnují svůj volný čas. Já vím, že ti to dělají hlavně proto, že je to baví, ale přesto, komentář vždycky povzbudí, potěší a hlavně správně naladí do další práce. Takže jim chci říct, že někteří autoři opravdu skvělých povídek už jsou pěkně naštvaní, a že jestli to tak půjde dál, brzy nebude co číst. Povídky prostě nebudou, protože nezůstane nikdo, kdo by je psal, autoři se jim na to zkrátka vykašlou. A já se jim vůbec nebudu divit, tohle by nebavilo nikoho.

Otázka č. 7 - Je něco, co bys chtěla, aby o tobě všichni věděli? Nebo naopak něco, co se nikdy nikdo dozvědět nesmí? Svěř se nám... :-D

No, toho, co se nikdo nikdy nesmí dozvědět je docela dost, ale o tom raději nic xD
A něco, co se o mně ještě dozvědět můžete? Možná někoho překvapím, ale TH zdaleka není mojí nejoblíbenější kapelou, tou jsou u mě bezkonkurenčně už sedm let mojí miláčci The Rasmus ♥. Jinak miluju Lauriho Ylönena, Finsko, Borůvky od Syhrael, Pána Prstenů, Hvězdnou bránu, turistiku a hory, zimu, když je sníh, svíčkovou, potkánky (měli jsme dva), Toma v uplejším oblečení a Billa v Rette Mich =) A nemám ráda TH v angličtině.

Otázka č. 8 - Jaké tři povídky bys doporučila ostatním k přečtení, kdyby se tě někdo ptal? Můžeš jednodílky a vícedílky, staré, ale i nové rozepsané. Které ti nejvíc utkvěly v paměti, a proč? Střílej od boku, co tě první napadne, autoři těch ostatních se určitě neurazí. :-)

Tohle je pro mě určitě nejtěžší otázka, vybrat tři prostě nejsem schopná… takže se pokusím:


Je hrozně těžké vybrat jenom tři, musela jsem dát aspoň šest, skvělé jsou povídky například od Danii, Rachel, B-Kay, LadyKay, to prostě nejde vybrat, líbí se mi jich hodně, těch šest, které jsem nakonec napsala, na mě opravdu hodně zapůsobily, každá je svým určitým způsobem jedinečná a pro mě nezapomenutelná…

A jestli ještě můžu vybrat některé z TH FIC, tak si rozhodně nenechte ujít:

A Just Smile Me od Raiju
Obloquy od Raiju
This Hours Duty od Little Muse, Majestrix
Trillium od Undrockroll, Cynical Terror
Captive od I Is Anonymous

Vím, že to zdaleka nejsou tři, ale nemůžu si pomoct =)

Otázka č. 9 - Myslíš si, že ti tahle "závislost" jménem twincest vydrží ještě dlouho?

Myslím, že ano, určitě dokud bude TH, možná i potom =)

Otázka č. 10 - Je něco, na co jsem se nezeptala a co bys nám ráda řekla?

Myslím, že jsem toho řekla až až =)

Otázka č. 11 - Koho bys chtěla vyzpovídat příště a proč?

No, tebe asi nemůžu, škoda xD
Jinak bych chtěla rozhovor s Cerou, miluju její oduševnělé, smutné a neskutečně krásné příběhy a zajímala by mě jako osoba a autorka.

******

Tak... co říkáte? Líbil se vám rozhovor? Mně jo, já jsem se dozvěděla spoustu nových věcí. Máte v komentářích prostor zeptat se ještě na cokovliv, co vás zajímá, Janča vám určitě ráda odpoví, pokud bude chtít. :-D
Příště se můžete těšit na Ceru, mějte se krásně a buďte stejně úžasní komentátoři jako Janča, myslím, že není lepší způsob, jak potěšit spoustu lidí, a to je podle mě pořád potřeba. Díky za vaši pozornost, za týden nashledanou u dalšího rozhovoru. J. :o)
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Lea Lea | 16. září 2010 v 19:11 | Reagovat

Ty rozhovory jsou opravdu skvělí nápad, doufám že jich bude hodně x) Je to dobré že se o autorkách dozvíme hodně zajímavých věcí x)

2 Cathy Cathy | 16. září 2010 v 19:15 | Reagovat

jéé, dcera se jmenuje stejně jako já:)
já bych měla dotaz teda ještě:)
Ví o tobě okolí, že posloucháš TH a co na to říkají? A hlavně, vědí o twincestu, že ho máš ráda?
Tohle mě vždycky zajímá:D

3 LibushQa LibushQa | 16. září 2010 v 19:21 | Reagovat

wau to by me nikdy nenapadlo dat sem rozhovory:D tesim se na ceru:) a ta dcera je o rok mladsi:D a bydlim taky kousek od Ostravy:D :P

4 Deep-Dee Deep-Dee | 16. září 2010 v 19:31 | Reagovat

naprosto souhlasím s návrhem povídky 4asoprostor od Janule....tahle povídka mě opravdu hodně zasáhla a měla jsem co dělat se od ní odtrhnout a jít spát,kolikrát jsem nešla spát vůbec..:D:D..jinak rozhovor peknej,je to dobrej nápad.:)...

5 Rachel Rachel | E-mail | 16. září 2010 v 19:35 | Reagovat

No paráda, to je překvápko pro mě tohle, ale dobrý!!!
Strašně moc se mi to líbilo, určitě je to něco novýho a zajímavýho, autor nebo čtenář se může podělit o své názory s ostatními tady a říct trochu něco o sobě. Skvělý, fakt, i když jsem většinu věcí o Janči věděla, protože jsme si psaly, takže žádné dotazy už nemám xD
Ale určitě super, strašně moc, těším se na další týden ;-)

6 Fee Fee | 16. září 2010 v 19:36 | Reagovat

Páni, tak tahle akce je naprostá bomba. Myslím, že přesně tohle jsme tu potřebovali. Sama si často říkám, jaká je škoda, že nevím vůbec nic o autorovi mojí milované povídky. Skvělej nápad, Janul. ^^

A Janča je prostě zlato. :-*

7 BKlady.bizarre BKlady.bizarre | E-mail | 16. září 2010 v 19:37 | Reagovat

Super nápad s těmi rozhovory :) Janča je vskutku jedna z nejaktivnějších 'twincesťaček' a proto si jí tu všichni vážíme :) mě osobně překvapilo, že twc čtou i trošku starší generace, no a přiznejte holky, kdo by si nepřál takovou mamku :))
A doufám, že si i díky tomuto někteří uvědomí, jak je důležité psát komentáře ... jelikož osobně znám plno lidí, co twincest zbožňují, ale na blog v životě nenapsali ani čárku.. to je celkem i smutné jako..:(
A mám otázku... co si tvoje dcera o twc myslí? Chceš z ní udělat jednu z nás? :D

8 Emiin Emiin | 16. září 2010 v 19:38 | Reagovat

super nápad:) opravdu se mi to líbí a jsem ráda že jsem se o Jaňuli dozvěděla více :) každopádně se těším na další vyzpovídanou osobu :)

9 Rachel Rachel | E-mail | 16. září 2010 v 19:39 | Reagovat

Jo a chtěla bych ještě dodat obrovské DÍKY pro Janču za komentování, vím, že komentuje každou povídku, ale chci jí poděkovat sama za sebe:
Díky Jančo, tvoje komentáře dodávají neskutečnou energii a chuť do psaní, děkuju za to, že jsi opravdu jedna z mála, kteří dokážou patřičně ocenit naši práci ♥

10 Lenna W.K.T. Lenna W.K.T. | 16. září 2010 v 19:39 | Reagovat

*tleskám* Janulko máš naprosto dokonalé nápady xDDD

Jinak k Janče jen takhle: O.O
Vůbec bych nečekala, kolik dospělých má rádo TH... myslím... dospělých jako s rodinou a tak xD prostě mě to fascinuje. Fascinuje mě i to, že Janča má čas komentovat povídky takovém měřítku, je to prostě skvělé! Opravdu můžu říct, že Janča a Rachel mě drží u psaní, protože ony dvě píšou naprosto dokonalé komentáře, ze kterých si autor něco vezme. Je to důležité, pro mě rozhodně ano. Jsem moc ráda, že ses nám, Jani, svěřila s tolika věcma. Já popravdě jsem si myslela, že jsi tak stejně stará jako já xD ale nevadí xDDDD Jsi skvělá! Hlavně s námi zůstaň dlouho, protože kdybych přišla i o tebe jakožto věrnou čtenářku tak bych se šla asi oběsit xDDD

11 Lenna W.K.T. Lenna W.K.T. | 16. září 2010 v 19:41 | Reagovat

[7]: skvělá otázka! :D

12 GingerBalletGirl GingerBalletGirl | Web | 16. září 2010 v 19:45 | Reagovat

Paaani, ja chci taky takovou maminku xDDD veskery respekt Janci ^^ vim, jak je tezke si najit na twc cas i pri skole a treninzich, natoz pri praci a domacnosti, ale proste kdyz se chce, tak to jde x) a odted uz se neprijimaji hloupe vymluvy NEkomentatoru !!! xD  vzdycky jsem si rikala, kdo je ta vsudypritomna Janca, a kdyz vzdycky psala o sve dceri, tak to pro me bylo zahadou a uz jsem mela podezreni na nejakou nactiletou maminku xD ted uz mi je to jasne xD

13 Lenna W.K.T. Lenna W.K.T. | 16. září 2010 v 20:05 | Reagovat

[12]: nactiletá maminka xDDDDDDDD lol :D

14 Neilinka Neilinka | 16. září 2010 v 20:06 | Reagovat

Wow, upřímně můžu říct, že mně překvapil věk ! Vůbec jsem nečekala 30-40, komenty jsou vždy svěží, a tak prostě jako od nějaké 15-ky, tady je opravdu vidět, že člověku je tolik, na kolik let se cítí :)

15 Emilia Emilia | 16. září 2010 v 20:08 | Reagovat

S těmi rozhovory je to skvělý nápad:) A začít Jančou ještě lepší:) je to poctivá komentátorka a to se cení:) Teď jsem se o ní aspoň dozvěděla něco víc a na další rozhovor se těším, protože Only For You od Cery čtu, i když jsem teď zanedbala dva dílečky a jsem naprosto uchvácena, takže se moc těším na příští rozhovor:)

16 Maky Maky | 16. září 2010 v 20:18 | Reagovat

Jj....skvělí nápad rozhovory :D :) a myslím že volba první oběti byla nanejvýš správná :) :D

17 Velllů Velllů | 16. září 2010 v 20:22 | Reagovat

Ty rozhovory sou fakt super nápad, kolikrát mě napadlo, kdo autorka může bejt, jak je stará, odkud je...

18 Lisinka Lisinka | 16. září 2010 v 20:23 | Reagovat

Já jsem taky z Kopřivnice!!

19 Monica Monica | E-mail | Web | 16. září 2010 v 20:27 | Reagovat

Super, úžasnej nápad jak to tu ozvláštnit ;)
Jinak jsem taky mile překvapená Jančiným věkem... tady jde aspoň vidět, že twincest je prostě záležitostí pro vyzrálé inteligentní jedince - a ne naopak, jak se nám "normální" fanynky snažej vnutit ;D:D

20 Lexi Lexi | Web | 16. září 2010 v 20:34 | Reagovat

..páni...na začiatok...fakt ma na chvíľu prekvapil vek...ale súhlasím s Neilinkou...že človek má toľko na koľko sa cíti...:D...takú mamču by som chcela tiež...nechceš si ma odoptovať??...:D :D :D...
...:D...inak úplne súhlasím s tým čo si povedala na margo komentárov...:D...tiež mám blog a sama píšem poviedky a je fakt na h*vno keď sa snažíš a tvoju snahu nikto neocení...ja sa snažím vždy zanechať nejaký komentár...a keď sa mi to nepodarí tak sa k tomu dostanem deň neskôr...:D...proste som zástanca :Komentovať, komentovať, komentovať až kým nazačne klávesnica krvácať...:D...veď to nie je až také ťažké...ale v dnešnej dobe sme skoro všetci lenivý a nechce sa komentovať...:D...to nemám rada...:D...
...taktiež mám TH radšej v nemčine a Billa v "Rette mich"...totálne s tebou súhlasím...:D...a musím ti povedať, že ma vždy fascinujú tvoje komenty...si skvelá...myslím, že takéhoto čitateľa by som nevymenila ani za milión...:D...
...Všetci autori, ktorím komentuješ diela sú šťastný ľudia...vážte si aký máte poklad...:D...
...twincestblog činí zázraky...:D :D...

21 Janča Janča | 16. září 2010 v 20:34 | Reagovat

Teda holky, já jsem normálně naměkko, tolik chvály si ani nazasloužím, teď vidím, že ze mě Janule vlastně udělala mediální hvězdu xD Moc vám všem děkuju za zájem, tohle jsem vážně nečekala, jste úžasné ♥
A teď se pokusím postupně odpovědět na vaše dotazy  =)

22 Mishka Mishka | 16. září 2010 v 20:36 | Reagovat

...tohle je vážně totálně super nápad...=)...musím s váma všema souhlasit...Janča je opradu strašně poctivá komentátorka a já si jejích komentů moc vážím...opravdu...myslím, že nebudu mluvit jenom za sebe, když řeknu, že jsem jí mocky vděčná, protože její komenty vždycky dokážou potěšit a zároveň dobře poradit, jak něco vylepšit...=)a ještě bych chtěla vzkázat všem, kteří nekomentujou: je to od vás pěkně hnusný, když si přečtete povídku a nejste schopni ani jedním nebo dvěma slovy říct, jak se vám povídka líbila...to nikoho ještě nezabilo a prstíky vám taky neupadnou...pro autory je to více než skličující, když vidí pod povídkou, na který strávili hodiny práce, jeden nebo dva komenty...to prostě člověka zamrzí...=(

23 Janule Janule | E-mail | Web | 16. září 2010 v 20:37 | Reagovat

[2]: Perfektní nápad, Cathy, to použiju pro příště, já se na otázky na THF schválně nedívala, abych až tak moc neopisovala, ale tahle tam je, je zajímavá, tak proč ji nepoužít. :-)

Jinak díky za skvělý ohlasy, jsem ráda, že se vám nápad líbil, Cera už píše odpovědi. :-)

[4]: Děkuju za chválu. :-) J. :o)

24 Áďa Áďa | 16. září 2010 v 20:49 | Reagovat

prima nápad!!! luxusní zpestření a svým způsobem i jisté stmelení naší šílené twincestní bandy :-D

25 Dania Dania | Web | 16. září 2010 v 20:52 | Reagovat

Tenhle nápad se mi moc líbí. :-) Je vždycky zajímavé dozvědět se něco bližšího o lidech, které člověk zná jen přes internet.
A Jančo, na povídky máme podobný vkus. Zajímalo by mě, jestli to bude stejné i s ostatními zpovídanými - jestli je vkus alespoň trochu ovlivněn věkem. Dal by se z toho udělat zajímavý marketingový výzkum :- D
Asi už se začíná projevovat další profesionální deformace, či co. :-)

26 LadyKay_TK LadyKay_TK | 16. září 2010 v 20:52 | Reagovat

Žádná otázka mě na tebe, Jani, nenapadá... Spíš využiju možnosti, abych ti mohla poděkovat, protože tady je větší šance, že si to přečteš. Poslední dobou totiž nabývám na dojmu, že si lidí myslí, že si povídky píšeme sami pro sebe... Komentářů čím dál více ubývá a tak si my, autoři ffek, vážíme lidí, kterým není zatěžko obětovat pár vteřin, aby napsali svůj názor. Jsme rádi, že se najdou tací, co dokáží ocenit naši práci. A jednou z nich jsi právě TY. Patří ti můj obrovský DÍK! Jednak za tvoje komentáře a jednak za tu zmínku o mojí osobě v souvislosti s oblíbenými povídkami. Vážím si toho a ještě jednou děkuju <3

27 Janča Janča | 16. září 2010 v 21:07 | Reagovat

[2]: Tak já ve svém věku se už naštěstí pohybuju mezi lidma, kteří mají na tyhle věci "normální" názory, v podstatě je jim jedno, co poslouchám, nebo je to nezajímá, a třeba jedné moji spolupracovnici se Tokio taky líbí a ona je o rok mladší, než já =) A je pravda, že mi je jedno, co si o tom lidi myslí, já si poslouchám, co chci, a když to někomu vadí, je to jeho problém =)
A co se týká twincestu, tak to se přiznám, že z mého okolí to ví jenom dcera, to by asi pro některé bylo příliš silné kafe =)

[7]: Katka o nás říká, že jsme úchylačky a řehtá se u toho xD, některé perly jí i čtu, no, sex vynechávám xD Ona je zapálená otaku a yaoistka, tak má pro úchylku své matky pochopení xD A jestli z ní bude jedna z nás? Myslím, že už tak trochu je, má tady na blogu zveřejněné asi tři nebo čtyři obrázky, i když zatím takové nevinné =)

[9]:[10]: Holky, komentovat vaše skvělé povídky mě fakt baví, takže neděkujte =)

[12]: Náctiletá maminka xDDDD, díky =D Možná, že kdyby ti o mě něco napsala moje dcera, tak už by jsi mě za mamču nechtěla xD

[18]: Tak to je super, taky z Kopru, třeba bydlíme někde poblíž, tomu říkám náhoda =)

[19]: Vyzrálý inteligentní jedinec, tak díky...ale to jsme tady všechny, že jo xD

[20]: Jak řekla Janule, lidi jsou mrchy líné a u komentů to platí dvojnásob, bohužel...jinak děkuju za pochvalu, hrozně mě to těší, až se červenám =)

28 Lisinka Lisinka | 16. září 2010 v 21:14 | Reagovat

[27]: Jo svět je malý :)

29 Lexi Lexi | Web | 16. září 2010 v 21:21 | Reagovat

[27]:...:D...ty starší a skúsenejší majú vždy pravdu..:)názery, ktoré sú od Janule sú vždy pravdivé...:D....myslím, že sa nemusíš červenať...:D...keď je to už az pravda nikto to nezmení...fakt odkedy chodím na twincest blog...žasnem ako vždy komentuješ...:D..ja som sa na komentovanie predtým nejak nemala...ale odkedy mám vlastný blog...tak komentujem ako šialená...myslím,že si to autori zaslúžia...veď to nerobia, a ani ja to nerobím iba pre seba...ale to si niektorí nevedia alebo nechcú uvedomiť...:D...a vážim si ťa, pre to čo robíš..a že to robíš z vlastného času, ktorý by si mohla venovať niečomu inému...

30 Janča Janča | 16. září 2010 v 21:24 | Reagovat

[25]: Danio, tvoje Momenty miluju, jsou dokonalé ♥ A řekla bych, že vkus na povídky s věkem asi souviset bude, určitě se líbí něco jiného teenagerovi a něco jiného třicítce, i když jsou povídky, které se líbí všem, bez ohledu na věk =) A jestli mi chceš udělat radost, prosím, dopřekládej nám "Valentinku", moc a moc žadoním =)

[26]: Děkuju za pochvalu, a já se tě chci pro změnu taky na něco zeptat, a to, jak a podle čeho jsi vymyslela charakter Toma v Romeovi, on je tam fakt neskutečný, já ho tam totálně miluju =)

31 Lexi Lexi | Web | 16. září 2010 v 21:28 | Reagovat

[30]: ...inak to by aj mňa zaujímalo...:D...toto s Tomom v Romeovi...fakt je tam perfektný...a tie jeho hlášky...:D...dobrá otázka...

32 SušenkaxD SušenkaxD | 16. září 2010 v 21:46 | Reagovat

Tý jo:) Jančo tleskám:) Přiznám se, že mě trošku překvapil tvůj věk. Ale je to dobrý pocit vědět, že je mezi námi i někdo toho to věku:) Docela tě obdivuju.:)Hlavně za to, že všechno komentuješ, protože to nás všechny udržuje aby jsme psali dál:)Děkuju ti i za komentáře u mích povídek:)Docela by mě potěšilo a myslím, že nás všechny kdyby sis našla nějakou volnou chviličku a obdarovala nás nějakou svou povídkou:)

33 Lea Lea | 16. září 2010 v 21:52 | Reagovat

Jančo já jsem se chtěla zeptat, když poctivě komentuješ téměř každý článek, proč nezkusíš taky sepsat nějakou povídku? Dost ráda bych si něco od tebe přečetla x)

34 Janča Janča | 16. září 2010 v 22:01 | Reagovat

[32]: Přiznám se, že myšlenkou sama něco napsat se zabývám už dost dlouhou dobu, ale myslím, že bych na to prostě a jednoduše neměla. Ne, že bych nedovedla něco odvyprávět, ale asi mi chybí takové to "něco", co dává povídce duši a srdce, takové to "něco", co odlišuje řemeslo od umění,a když si tady čtu některé úžasné výtvory, tak jsem od toho definitivně upustila =)

35 IchbinTeufelin IchbinTeufelin | E-mail | 16. září 2010 v 22:14 | Reagovat

skvělej nápad s takovými rozhovory...x) určitě je to bezva spestření a dozvíme se něco o samotných autorech a jiných závislácích...xDDD

rozhovor s Jančou mě bavil, věk mě fakt překvapil, ale je úžasný, že jsou i takový Tokiačky a twincesťačky...x))

36 LadyKay_TK LadyKay_TK | 16. září 2010 v 22:17 | Reagovat

[30]:
[31]: Sice se tu mají ptát Janči, ale já vám ten dotaz ráda zodpovím :) když jsem začínala psát "Romea", chtěla jsem, aby si ti dva nebyli moc charakterově podobní. Billa tu rozebírat nebudu, na toho se nikdo neptal. A jsem za to vděčná :D Vás zajímalo jeho dvojče. Takže k němu... ono si dost lidí myslí, že je to bůhví jak složité, ale opak je pravdou :) Pro Toma jsem si "vypůjčila" jednu vlastnost od svého brášky, který je taky stejný módní "znalec" jako Kaulitz starší, ale jinak jsem si Tommyho vymyslela. Bohužel takového člověka jsem neměla zatím možnost poznat... Což je velká škoda :D Chtěla jsem, aby byl jakýsi Billův protiklad a aby se tak vzájemně vyvažovali nebo jak to nazvat. Zatím se některé jejich vlastnosti neprojevily a já si musím dávat pozor, abych něco neprozradila, takže nemůžu dát jasný příklad. Toho se ale dočkáte v pozdějších dílech. Konkrétně v tom, co jsem před několika desítkami minut dopsala :) A samy uvidíte, že jsou v jádru naprosto jiní. Takže Tom chodící předlohu nemá (až na ten vztah k módě, kde jsem se inspirovala bratrem) a zrodil se v mojí hlavě :) A co se jeho hlášek týče, u těch je to následovně: Popisuji nějakou scénu a najednou mě napadne, že by Tom mohl zafilozofovat a něco tam mrsknu. Nijak moc nad těmi jeho kydy nepřemýšlím. Podle mě je to tak určitě lepší. Kdybych nad tím moc uvažovala, mohlo by to ztratit na vtipnosti, kterou to, doufám, má :)) Snad vám to takhle stačí ;)

37 lentilkiss lentilkiss | 16. září 2010 v 22:20 | Reagovat

teda a to jsem si mysela, že jse tady nejstarší "čtecí" čtenářka :D

38 Lexi Lexi | Web | 16. září 2010 v 22:50 | Reagovat

[36]:...:D...no vtipné to je určite...vždy sa váľam smiechom pri tých Tomových hláškach...mno už sa teším na ďalší diel...ja to tak paralelne čítam tu na a na tvojom blogu...:D..a hlavne sú aj zaujímavé Billove návrhy, ktoré Tom vždy tak pochváli...:D...proste láska je láska...:D..mno ja z tej poviedky nemôžem...vždy keď objavím nový diel klepem sa radosťou...:D...fakt je to super...:D..ale myslím, že sa ti Toma veľmi podarilo "vytvoriť"...aj keď aj Bill je super...ale viac ma zaujal Tom, pretože tie jeho myšlienkové pochody stoja fakt zato..:D..rozhdne sa ti podarilo urobiť z nich prodiklady ako sa patrí...ale ako sa vraví protiklady sa priťahujú...dúfam, že to priťahovanie u nich nebude už moc dlho trvať...:D...ale aj tak najlepší je proste Absinth...toho mať doma...hrdina celej poviedky...

39 Doris Doris | E-mail | 16. září 2010 v 23:47 | Reagovat

No páni...napařed jsem tu koukala jako puk co že to tu je za novotu, ale ono t je geniální :) Ráda se dozvím o lidech co na tenhle blog chodí. Je vidět, že jsme tu opravdu hodně různorodí, takže je určitě fajn se nějak víc "poznat" Nápad se mi zamlouvá.
A Janče určitě všichni děkujeme za to jak moc je aktivní ve vyjádření svých názorů :) Je to super.

40 BuBlE BuBlE | 17. září 2010 v 6:38 | Reagovat

Ouu tohle byl naprosto úžasnej nápad.. moc se mi to líbilo.. a budu se těšit na další "zpověď"

41 Schmetti Schmetti | Web | 17. září 2010 v 8:34 | Reagovat

Mě se tohle zdá dost dobrý. Je tu něco nového a zajímavého.

A Janče jako autor děkuju moc, ona je jakási jistota komentáře :) Takových by mělo být víc.

42 Schmetti Schmetti | Web | 17. září 2010 v 8:34 | Reagovat

[39]: Jsem divná, chtěla jsem dát k tobě líbí se mi xD

43 Majka Majka | Web | 17. září 2010 v 13:30 | Reagovat

Asi budu jen opakovat většinu předchozích komentářů, když napíšu, že je to super nápad... ale on vážně je :-)
A výběr první kandidátky je vážně skvělý, Janča je úžasná... ale to ona ví, že si to o ní myslím :-)
A určitě se těším na další rozhovory :)

44 Sajü Sajü | Web | 17. září 2010 v 14:57 | Reagovat

Páni! To je skvělý :D já jsem si hezky početla! ^^ Plánuje se tady další rozhovor? :D
Každopádně mi taky udělalo radost, že máš ráda "Advent" :-* A... opravdu si asi jedna z malá, která furt komentuje ♥

45 Kattys Kattys | E-mail | 17. září 2010 v 23:31 | Reagovat

Tedy Janule, tak tohle se ti vážně povedlo! Spothlight na THF miluju, vždycky si s nadšením čtu o svých oblíbených autorech.
Vybrat Janču jako první zpovídanou byl naprosto geniální tah! Zasloužilá komentátorka došla veřejného ocenění, prostě taková trafika. :))) (Mimochodem, kam se nám ztratila Aduska?) Nekomentátoři se zajisté zastyděli, ovšem já se citově vydírat nedám a budu do omrzení opakovat, že podle mého názoru autoři píší pro své potěšení, a když je mizivý ohlas jejich díla irituje, proč se tedy vůbec obtěžují. No nic, začínám se nebezpečně rozehřívat, takže je na čase trošku ubrat páru. :-)
Neuvěřitelně se těším na další zpovídané, škoda, že o těch, kteří by zajímali mne, se asi už nic nedozvím, neb již nejsou mezi námi. :-)

Jančo, tak nějak jsem si vždycky myslela, že máš na svědomí povídku Sturm der Liebe. Hmmm... zřejmě shoda přezdívek. :-)

46 Janča Janča | 18. září 2010 v 22:15 | Reagovat

[45]: Povídka opravdu není ode mě, že je tady autorka se stejnou přezdívkou jsem zjistila až po nějaké době, a to už jsem si jméno nechtěla měnit. Já jsem si myslela, že se na to někdo zeptá =)

Já bych vám všem chtěla ještě jednou poděkovat za úžasné komentáře, číst je bylo pro mě něco neuvěřitelně nádherného, opravdu jsem dojatá ♥ Janule má prostě skvělé nápady, já doufám, že tahle rubrika tu vydrží hodně dlouho a těším se na další zpovídané =)
Jani, tobě děkuju, že jsi si mě pro ten rozhovor vybrala, já jsem se toho hrozně bála a teď jsem ráda, protože díky tobě jsem si mohla přečíst všechny ty nádherné komentáře ♥

47 Kattys Kattys | E-mail | 19. září 2010 v 0:02 | Reagovat

[46]: Ale já si říkala, že to asi nebudeš ty, ovšem zeptat jsem se musela. :-) Mám ráda ve všem jasno a totálně mě matou autoři, kteří mění přezdívky jako ponožky. :)

Souhlasím s tebou, že "Rozhovory" byl geniální nápad, těšilo mě dozvědět se o tobě něco víc. :-)

48 KaTHulle KaTHulle | Web | 26. září 2010 v 19:33 | Reagovat

Nechcete tadyk zřídit nějakou rubriku "rozhovory"?

49 Ondina Ondina | 3. listopadu 2010 v 19:16 | Reagovat

Jani, já normálně koukám. Jak to, že mi tento rozhovor ušel? Aha, už vím - v září jsem neměla o TWC blogu tucha. Sice přicházím s křížkem po funuse, ale taky ti sem musím písnout.
Jsem hrozně moc překvapená hlavně věkem a tím, že už máš tak velkou slečnu doma. Má velké štěstí, že má takovou skvělou a mladou maminku. Myslím, že je úžasné, jaký máte spolu vztah a držíte basu.
Víš, že jsem taky z Moravy? Z Olomouce :) To je úžasné.
A ještě k nečemu se ti musím přiznat, já jsem taky myslela v první chvíli, že je Bill holka. Měla jsem rozsoudit žačky, který z těch dvou je hezčí. Já jsem o TH neměla do té doby tušení a nechápala jsem, proč mám volit mezi krásnou "holkou" a klukem :)
A teď ještě k tobě: jsem moc ráda, že jsem tady na blogu na tebe narazila, protože jsi moc sympatický a milý člověk. A doufám, že se tady budem u těch povídek ještě nějakou chvíli potkávat, kočko :)

50 Janča Janča | 3. listopadu 2010 v 20:56 | Reagovat

[49]: Moc děkuju za krásná slova =)♥ No, a vidíš sama, "stará raketa", ale já to beru s humorem, a je fakt, že ty reakce tady byly vesměs kladné a moc mě potěšily =)
A musím říct, že mě taky těší, že jsme na sebe narazily a padly si do oka, fakt mě hodně baví s tebou diskutovat jak u povídek, tak u Majky u těch jejich úžasných věciček, které tam má, prostě jsi moc fajn a máš skvělý smysl pro humor =)♥
Áhá, Olomouc...? My Moraváci jsme prostě nejlepší xDDD

51 Ondina Ondina | 3. listopadu 2010 v 21:15 | Reagovat

[50]: Si piš! Na Moravu nedáme dopustit!!!

Prosím tě, žádná "stará raketa", tohle na mě vůbec nezkoušej. Obzvlášť po naší dohodě o pravěku. Já se cítím, že jsem jen tak o nějakých 14dní mladší jak ty. Jani, opravdu, tohle vůbec neřeš.
Jinak děkuju za tvá krásná slova, zahřála u srdíčka. Jsi taky moc fajn!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama