Believe in unbelievable

3. dubna 2008 v 21:25 | Ketty & Nicky |  Drabbles
Zadaná slova: uklízečka, krev, smích, zklamání
Počet slov: 289
Zadávala: Danielka
***
Ještě smítko, pomyslela si mladá uklízečka Nina, a prachovkou opět přejela po rámu obrazu. Tohle povolání měla docela ráda, ráda se "pachtila" s detaily, puntičkářka. Ale tentokrát doopravdy práci nevnímala… Dnes večer byla na tomto hotelu ubytovaná německá skupina Tokio Hotel. Líbila se jí na nich jediná věc - dvojčata Kaulitzovi. Tedy, spíš se jí líbila představa, že oni by se líbili sobě navzájem, že by mezi sebou udržovali nelegální incestní vztah. Přesně jako to tolikrát četla v těch fantastických povídkách, přesně jako se jí o tom tolikrát zdálo… Někdy jí napadlo, jestli není úchylná, zabývat se tím, co mezi sebou mají tato jednovaječná dvojčata, ale vždy tyto chmury spolehlivě zahnala vším s twincestem spojeným. Když dnes ráno během úklidu objevila na sněhobílém povlečení postele v pokoji, o kterém jistojistě věděla, že je tam ubytovaný leader skupiny, tmavorudou kapku krve, její srdce se roztlouklo doslova vražedným tempem, vždy malinký obláček naděje se rozrostl do obřích rozměrů, stěží se jí dýchalo. V tu chvíli se rozhodla. Až se skupina vrátí a Bill se vydá na svůj pokoj, počká zhruba hodinu a poté tam nečekaně vtrhne, s myšlenkou vidět tu nádhernou představu, tyto dva sourozence spolu uprostřed vášnivých prožitků a chvil, na vlastní oči.
Pomalu se připlížila ke dveřím pokoje 516, přitiskla ucho na dřevěnou desku. Zevnitř zaslechla vysoký smích, ve kterém jasně rozpoznala kapku opilosti. Přivřela víčka, pevně smekla rty. Teď… Prudce otevřela dveře dovnitř. Rychle se rozhlédla, její oči se zastavily na Billovi. Ano, on byl uprostřed vášnivých chvil, ale rozhodně ne se svým krásným bratrem. Na tělo se mu tiskla mladá černovlasá dívka.
Než stačil kdokoliv něco říct, Nina rychle dveře zabouchla. Věděla, že takové zklamání v životě ještě nezažila. A balónek s její nadějí v ten moment prasknul…

autor: Eleanot
betaread: Janule
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Četl jsi "Believe in unbelievable" ?

click 100% (30)

Komentáře

1 Camílek Függer(BILLA) Camílek Függer(BILLA) | Web | 4. dubna 2008 v 15:17 | Reagovat

HEZKÉ,ALE NEPRAVDĚPODOBNÉ...TA HOLKA BYLA URČITĚ PŘEVLEČENÝ TOM!!!!!!!!

2 Allka Allka | 3. ledna 2009 v 17:46 | Reagovat

tohle je rozhodně zajímavej nápad:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama